Jump to content

Co dělat, když nepřichází kód na telefon?

SMS kod

• Please log in to reply
41 replies to this topic

Ellieandi #1 Posted 12 April 2014 - 06:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

Množí se případy, kdy nepřichází bezpečnostní kód na telefony a mnoho hráčů si nemůžeme změnit heslo nebo odstranit telefonní číslo, které je připojeno k hernímu kontu. 

O tomto problému víme a byl nahlášen. V současné době vám můžeme nabídnout manuální zaslání bezpečnostního kódu pro změnu hesla. Pro získání kódu budete muset kontaktovat naši zákaznickou podporu, která má možnost kód zaslat pomocí e-mailové zprávy. 

Pro kontaktování zákaznické podpory klikněte na TENTO odkaz. Poté zvolte World of Tanks > Podpora herních účtů > Popište svůj problém.

Podpora zašle manuálně bezpečnostní kód na e-mail, který máte připojen k hernímu kontu. 

oglop #2 Posted 15 April 2014 - 08:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19794 battles
  • 422
  • [ANV-V] ANV-V
zapomel jsi dodat ze vyrizeni trva X dni ..

Ellieandi #3 Posted 15 April 2014 - 08:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View Postoglop, on 15 April 2014 - 09:45 PM, said:

zapomel jsi dodat ze vyrizeni trva X dni ..

Bohužel s tímto se nedá nic dělat. Naše zákaznická podpora je v současné době naprosto přehlcená podobnými žádostmi. Dělá se jak nejrychleji se může. 

NoSmallCZ #4 Posted 16 April 2014 - 08:46 AM

Corporal

• Player
  • 38535 battles
  • 157
  • [CSM] CSM

Podpora je absolutně neschopná!

Asi tam dělají jen *****

Poslal jsem žádost o zaslání kódu na zrušení tel. čísla z účtu případně změnu hesla. Protože mi nechodí SMS kódy.

Čekám 3 dny pak přijde odpověď že si mám nechat znovu zaslat kód a samozřejmě ani prd.

Tak píšu znovu, že mám stále stejný problém.

Po dalších 2 dnech přijde konečně kód emailem od podpory --- hurááááá !!!

ALE !!! Co se to děje ?

KÓD SAMOZŘEJMĚ NEFUNGUJE A TAK JSEM NAPSAL ZNOVU A ZAS ČEKÁM ...

Kowanda #5 Posted 16 April 2014 - 09:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7677 battles
  • 333

View PostNoSmallCZ, on 16 April 2014 - 09:46 AM, said:

KÓD SAMOZŘEJMĚ NEFUNGUJE A TAK JSEM NAPSAL ZNOVU A ZAS ČEKÁM ...

No to je jasný, vypršela tomu platnost. Platnost 1 den od data zaslání žádosti :D (ne nevím jak to funguje, ale nedivil bych se, kdyby to bylo tak jak jsem napsal).

manualni_prevodovka #6 Posted 16 April 2014 - 10:43 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED

Čekám už skoro 48 hodin na alespoň náznak, bohužel zatím marně. Přičemž podpora má všechny informace - číslo, mail, ISP, platby... Stačí to spárování účtu s telefonem zrušit, jak jsem žádal, protože je to naprosto neefektivní a potenciálně nebezpoečné (úniky údajů)...

A nic, čekáme dál...

Andre007 #7 Posted 16 April 2014 - 11:16 AM

Private

• Player
  • 10979 battles
  • 40
No já už se snažím změnit heslo 7. den, sms kódy nechoděj, z podpory mi taky choděj prošlý kódy. Musím říct že s horšíma službama jsem se ještě nikdy nesetkal než tady u wargamingu.

G4nd4lf_CZ #8 Posted 16 April 2014 - 12:36 PM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 14385 battles
  • 89
  • [CZ1TD] CZ1TD

Podpora vygeneruje kód a zašle jej na emailovou adresu - nutno dodat, že tento kód taky na změnu neuplatníte, protože je neplatný :D. Tomu říkám fušeřina... "Náhodou" se to stalo všem našim z klanu, kdo měl tu drzost napsat na support :D

Stratos_HF #9 Posted 16 April 2014 - 02:06 PM

Corporal

• Player
  • 6930 battles
  • 174
a jejda,koukám,že nejsem sám kdo si z podporou dopisuje už 3 dny.A to poctivě prolézám i spam 

viktara #10 Posted 16 April 2014 - 02:17 PM

Private

• Player
  • 32861 battles
  • 7

Já jsem v neděli kolem 14:00 hod jsem žádal o ruční zaslání kódu a v úterý ve 21:44 hod jsem ho obdržel. Použil jsem ho dokonce až dnes a byl ještě funkční...měl by fungovat min 23 hod po obdržení mailu.

Ale taky jsem si počkal nějakých 55 hodin na odpověď...no co se dá dělat, asi toho budou mít s těma nedoručenýma SMS vážně hodně   :tongue:

SlowerCZ #11 Posted 18 April 2014 - 03:37 PM

Private

• Player
  • 21462 battles
  • 22
  • [WTBT] WTBT
Já jim psal v pondělí a stále nic. Hlavně mě mrzí, že přijdu o 300goldů a navíc utratím za hru přes 3000Kč ročně a WG se mě asi snaží odradit od toho platit za takové služby co nabízejí (nechodící SMS, ignorující support, zfušovaný update, ...)

minduton #12 Posted 18 April 2014 - 10:47 PM

Major

• Player
  • 26697 battles
  • 2,623

View PostEllendway, on 15 April 2014 - 09:46 PM, said:

Bohužel s tímto se nedá nic dělat. Naše zákaznická podpora je v současné době naprosto přehlcená podobnými žádostmi. Dělá se jak nejrychleji se může. 

Ta vaše podpora by potřebovala zhulákat, nebo já nevím co...

To je takový problém prohnat všechny tickety přes automatické vyhledávání klíčových slov "SMS", "password", "change", "changing" (a to obdobné pro další jazyky).... a těmto automaticky vygenerovat kód a s nějakým obecným textem "bla, bla, bla"... zaslat jim ho na email, a poté co bude tento kód uplatněn, jim zrušit též automaticky ticket?!

I kdyby tam byla nějaká chybovost (ve smyslu toho, že někdo to dostane nevyžádané), tak to bude podílově naprosto zanedbatelná záležitost.

To tam fakt seděj maňasi jak trubky za krále klacka a všem osobně vyřizují tickety? No potěš koště... Přeji jim příjemnou zábavu.

Edited by minduton, 18 April 2014 - 10:50 PM.

Britouch #13 Posted 19 April 2014 - 04:26 PM

Private

• Player
  • 27959 battles
  • 2
  • [SCZSK] SCZSK

Podpora stojí za zdrávas královno

Od 13 dubna si dopisuji s nimi nemoho pochopit to,že se může stát to,že si člověk dovolí změnit banku co po mně chtěli a co jsem mohl dodat jsem dodal.Toto je jen pro iformaci co jsem jim již několikrát odpověděl,ale jsou jako kolovrátek.

~~Nechci odstranit telefoní číslo,ani jsem o to nežádal,ale chci aby fungovalo to,že mi příjde sms s kodem.Vada je na Vaší straně a žádám nápravu.Požadovali jste po mně jméno poskytovatele int.připojení,město registrace a telefoní číslo.Vše jsem Vám napsal.ID počítače i IP adresu si můžete zjistit sami i s historií připojení,ID počítače je neměnné,to vám řekne kde jaký IT techniki.Výpis z banky Vám nepošlu,protože ho nemám jak jsem již psal několikrát změnil jsem banku.Další diskuze na téma bankovního výpisu již budu ignorovat a považovat z Vaší strany za průtahy a neschopnost zjednat nápravu.Chci jen jedno!!! a to aby mi přišla sms na můj telefon jako tomu bylo do nedávna poslední změna hesla proběhla dne:09.02.2014 v 0:11:18 - zaslána sms s kodem.

carlos218 #14 Posted 24 April 2014 - 01:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19014 battles
  • 386
  • [0WNED] 0WNED

View PostBritouch, on 19 April 2014 - 05:26 PM, said:

Podpora stojí za zdrávas královno

Od 13 dubna si dopisuji s nimi nemoho pochopit to,že se může stát to,že si člověk dovolí změnit banku co po mně chtěli a co jsem mohl dodat jsem dodal.Toto je jen pro iformaci co jsem jim již několikrát odpověděl,ale jsou jako kolovrátek.

~~Nechci odstranit telefoní číslo,ani jsem o to nežádal,ale chci aby fungovalo to,že mi příjde sms s kodem.Vada je na Vaší straně a žádám nápravu.Požadovali jste po mně jméno poskytovatele int.připojení,město registrace a telefoní číslo.Vše jsem Vám napsal.ID počítače i IP adresu si můžete zjistit sami i s historií připojení,ID počítače je neměnné,to vám řekne kde jaký IT techniki.Výpis z banky Vám nepošlu,protože ho nemám jak jsem již psal několikrát změnil jsem banku.Další diskuze na téma bankovního výpisu již budu ignorovat a považovat z Vaší strany za průtahy a neschopnost zjednat nápravu.Chci jen jedno!!! a to aby mi přišla sms na můj telefon jako tomu bylo do nedávna poslední změna hesla proběhla dne:09.02.2014 v 0:11:18 - zaslána sms s kodem.

Dovolím si nesouhlasit.

Problémy se změnou hesla pomocí kodu přes mobil opravdu jsou, ale podpora se snaží vše vyřešit. (Soudím podle sebe,můj incident byl během 6ti dnů vyřízen)

Asi skončím v archivu, ale doporučuji odstranit tel. číslo, alespoň do doby než si to dá WG do pořádku.

Pokud je potřeba výpis, napiš své bývalé (bance) bez problémů ti ho vystaví...

Edited by carlos218, 24 April 2014 - 01:32 AM.

TITANMonster #15 Posted 25 April 2014 - 11:13 AM

Corporal

• Clan Commander
  • 23805 battles
  • 185
A podpora mi pro jistotu také nefunguje. Takže heslo už asi nezměním. Moooooc hezký Wargamingu. Má podpora také skončila.

gapast #16 Posted 25 April 2014 - 06:39 PM

Private

• Player
  • 4927 battles
  • 34
  • [CZ-PT] CZ-PT
stejný problém jako všichni. ale s jednou vyjímkou. když dám svoje heslo napíše to že ho mám špatně, ale když ho dám do hry tak se mi to připojí. jako fakt, asi začnu hrát minecraft, kde si postavim tank.

carlos218 #17 Posted 26 April 2014 - 07:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19014 battles
  • 386
  • [0WNED] 0WNED

View PostGpCapt, on 26 April 2014 - 05:10 PM, said:

Jenže ono nejde odstranit ani to tel. číslo...musí ti přijít potvrzovací kód, když ho chceš odstranit...nejde dělat prostě vůbec nic...kódy nechodí, takže nelze změnit heslo, vymazat číslo a podpora vůbec nereaguje už několik dní...já už čekám 14 dní a nic, tak tu nemel, že se to snaží vyřešit... Přidávají blbosti, soutěže, mise, ale nejsou schopni vyřešit jediný problém, který je na jejich straně...

Jak jsem psal už prve, to že se podpora snaží soudím podle svého případu. Vyřízení trvalo necelý týden, přišel mi kód na reset hesla a potom co jsem poslal požadované údaje mi vymazali i ten telefon. Takže nemelu, jen popisuju a přidávám svůj názor.

Ale chápu, že čekat čtrnáct dní od založení incidentu už je moc.

Ellieandi #18 Posted 27 April 2014 - 06:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View PostGpCapt, on 26 April 2014 - 05:10 PM, said:

Jenže ono nejde odstranit ani to tel. číslo...musí ti přijít potvrzovací kód, když ho chceš odstranit...nejde dělat prostě vůbec nic...kódy nechodí, takže nelze změnit heslo, vymazat číslo a podpora vůbec nereaguje už několik dní...já už čekám 14 dní a nic, tak tu nemel, že se to snaží vyřešit... Přidávají blbosti, soutěže, mise, ale nejsou schopni vyřešit jediný problém, který je na jejich straně...

Dle ticketu vidím, že čekáš 14 dní na kód pro změnu hesla, nikoliv na odpověď od zákaznické podpory. :popcorn:

Ano, je pravdou, že doba čekání na odpověď od zákaznické podpory je vyšší, avšak byly jste na to upozorněni a musíte počkat. Všichni se dostanou na řadu a to bez výjimek. 

GhostKiryl #19 Posted 03 May 2014 - 11:39 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1

Zdravím.

Dnes jsem si objednal zlaťáky a nějakým nedopatřením jsem uvedl můj druhý email. Na email mi došla zpráva že zlaťáky byly úspěšně převedny na můj účet (bylo uvedeno i jméno mého účtu a bylo zprávné) Jenže žádné zlaťáky se mi nepřičetly. Chi se tedy zeptat co mám dělat? Marně jsem se snažil vyhledat nějaký email, kde mohu zažádat o vrácení mnou zaplacených peněz a skrze odkaz, který mě jen navede na jakési "vyřešení" problému jsem nikam nedošel. Odesílá mě to pořád do sekce "changes of system requirements." Chtěl bych Vás tedy požádat o radu, co mám dělat, popřípadě bych byl rád za nějaký kontakt na support, kde bych mohl vyřešit svůj problém s člověkem, ne na stránce která mi chce vrátit penze pomocí systémových požadavků. Předem děkuji.

ano2013 #20 Posted 05 May 2014 - 09:48 AM

Corporal

• Player
  • 18276 battles
  • 104

Nevíte náhodou někdo, proč při dilítu telefoního čísla z účtu a změně hesla chce Wargaming kopii bankovního výpisu platby ?

Jak to řeší hráči, kteří tam žádný peníze neposlali ?

Tak se jim snažím celý den posílat aspoň kopii účtu z Paypalu "attached", ale vůbec jim nejde nahrát příloha pdf 50kB.

Podpora sice reaguje v průběhu dne v poho, ale naco je podpora když jim nefungují věci na podporu podpory a samozřejmě nefugují další věci.

Podle mě mají zapnutý RNG, který náhodně vypíná různé funkcionality hry.

Podle toho co jsem tu četl, že tam lidi dávají VISA karty, tak bych se vůbec nedivil, že si budou peníze strhávat sami.

Edited by ano2013, 05 May 2014 - 02:36 PM.

Also tagged with SMS, kod

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users