Jump to content

Off topic

• Please log in to reply
5319 replies to this topic

One_Joke #5301 Posted 30 April 2017 - 09:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13251 battles
  • 453
  • [CRY-X] CRY-X

View Postcsagataj, on 30 April 2017 - 08:14 PM, said:

Most miért trollkodsz? :)

http://www.noobmeter...20170430_191028

Beloptad magad a szívébe :teethhappy:

djadji #5302 Posted 06 May 2017 - 08:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31696 battles
  • 349
Én ezt most nem értem. Azzal együtt hogy igazad van a balance-ot illetően (biztos vagyok benne hoyg manippulálva van a dolog, de ezzel nem tudunk mit tenni), ez még nekem nem indokolja a szándékos fulladást.Miért is? hogy  maradék 14-nek ne 30%os winrate-je legyen hanem 22%? Vagyis még kevesebb esélye legyen egy kis DMGre, ezzel menti a kreditet? Sztem ez akkor is pofátlanság. Én reportolom az ilyet akár enemi akár csapattag. (az más kéréds: Van BÁRMI értelme a reportnak? sztem nincs.. de legalább tettem valamit)

Paramore_mac #5303 Posted 21 May 2017 - 03:21 PM

Private

• Player
  • 58009 battles
  • 15
  • [S64] S64

na ez már protest  :teethhappy:

Edited by Paramore_mac, 21 May 2017 - 04:03 PM.

stefancrampf #5304 Posted 21 May 2017 - 04:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32255 battles
  • 87
  • [HOAX] HOAX

Igazad van.Aki nem prémiumos ne játsszon ha nem akar 70%-ban vesztes csatákban lenni.Egyre inkább már csak lag van meg unfair játék..

Lajszlo68 #5305 Posted 19 August 2017 - 12:55 PM

Corporal

• Player
  • 87362 battles
  • 102
  • [-EMH-] -EMH-

Hali.Pedig szerintem jobbá lehetne tenni a játékot.Méghozzá azzal hogy a "Győztes csata" titulust a győztes csapat első 10 játékosa és a vesztes csapat első 5 játékosa kapná.Talán kevesebb afk , kempelő vagy bujkáló, sunnyogó játékos lenne a játékban.Talán?:)

1 próbát talán megérne.

Long_Johanny #5306 Posted 20 August 2017 - 02:05 PM

Corporal

• Player
  • 28798 battles
  • 142

View PostLajszlo68, on 19 August 2017 - 12:55 PM, said:

Hali.Pedig szerintem jobbá lehetne tenni a játékot.Méghozzá azzal hogy a "Győztes csata" titulust a győztes csapat első 10 játékosa és a vesztes csapat első 5 játékosa kapná.Talán kevesebb afk , kempelő vagy bujkáló, sunnyogó játékos lenne a játékban.Talán?:)

1 próbát talán megérne.

​Sokáig gondolkoztam, hogy írjak-e erre valamit? Azt gondolom, hogy ez egy fórum, ahol mindenki kifejtheti a véleményét.

Szerintem az ötleted nem oldaná meg a problémákat. Ezen kívül több kérdést is felvet. Kapnának-e creditet a kimaradt győztes/vesztes játékosok? Kapnának-e XP-t? Ha kapnának mennyit? Veszteségbe fordulhatna-e az alacsony tier osztály is? Ha csak győztes titulus a jutalom az nem hat meg túl sok embert. Ha túl lassú a fejlődés XP, vagy credithiány miatt reménytelenségbe fordul a hosszútávú játék.

Én a fő problémákat a következőkben látom:

1. Rengeteg a csaló. Eddig a csalók mikroszkopikus töredékét sem zárták ki. Vajon miért?

2. Drasztikusan megnövekedtek a szerverhibák. Lag, fps ingadozás, adatátviteli problémák, szerver kérés nem válaszol, csomagátviteli hibák stb. Napestig lehetne sorolni.

3. Játék bugok. No comment. Ha egy régit elhárítanak "fejlesztéskor?" létrehoznak újat.

4. Nincs egyértelműen jó pálya. Nem fejlesztenek és nem hoznak létre új pályákat.

5. Kiegyensúlyozatlan a játékmenet. Meg sem merem említeni a gyakori 15:3 győzelem/vereség arányt. Úgy tűnik az egyensúlyon csak akkor változtatnak valamelyest, ha nagyon muszáj.

6. Rengeteg a gyermekkorú játékos. Nem értik a játék lényegét.

7. A játékosok egyértelműen érzik, hogy mesterségesen befolyásolva van az RNG és a játékmenet. Azt mondom igazuk van azoknak akik ennek hangot adnak. Ha valaki vesz egy süteményt és az rossz ízű, jogosan reklamál és nem neki kell megmondani, hogy mitől lett ehetetlen.

Kacsa74 #5307 Posted 21 August 2017 - 11:29 AM

Private

• Player
  • 9662 battles
  • 5

View PostLajszlo68, on 19 August 2017 - 11:55 AM, said:

1 próbát talán megérne.

Én is reagálnék erre:

Ez,már csak azért sem fair megoldás,mert van aki előre megy deriteni,ha nincs szerencséje,levadásszák hamar,de lehet,az ő segitsége visz győzelemre,akkor az a játékos ne kapjon semmit?Ez szerintem hülyeség. Egyébként tényleg sok a csaló,sunnyogó,de sokszor engem is néztek annak amikor a T29 el nem rontottam előre,hanem védtem egy oldalt amit üresen hagytak. Kaptam is az anyázást magyar társamtól.Elmagyaráztam neki,hogy Ő melyik csatát nézte? Ja,és megnyertük és kellettem oda,mert egy Tigris beosont volna. Mostanában a pingem borzalmas,de az lehet a mobilnet miatt is.

One_Joke #5308 Posted 21 August 2017 - 01:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13251 battles
  • 453
  • [CRY-X] CRY-X

View PostKacsa74, on 21 August 2017 - 11:29 AM, said:

Én is reagálnék erre:

Ez,már csak azért sem fair megoldás,mert van aki előre megy deriteni,ha nincs szerencséje,levadásszák hamar,de lehet,az ő segitsége visz győzelemre,akkor az a játékos ne kapjon semmit?Ez szerintem hülyeség. Egyébként tényleg sok a csaló,sunnyogó,de sokszor engem is néztek annak amikor a T29 el nem rontottam előre,hanem védtem egy oldalt amit üresen hagytak. Kaptam is az anyázást magyar társamtól.Elmagyaráztam neki,hogy Ő melyik csatát nézte? Ja,és megnyertük és kellettem oda,mert egy Tigris beosont volna. Mostanában a pingem borzalmas,de az lehet a mobilnet miatt is.

A felderítés nagyobb tapasztalatot ad mint a sebzés ezért szokták light tankal megcsinálni a top xp-és küldetéseket. Long Johanny-nak pedig azért adok igazat mert a 15:3 as végeredmény ,és a gyerek játékosok , vagy csak a simán fejlődni nem akarók nagyon összefüggő halmaz. Csaló játékossal ami egyértelmű én igen ritkán találkozom ahogy gép által irányított BoT al sem találkoztam még maximum egyszer kétszer, sokszor akit botnak hiszek csak egy rettenetesen rossz játékos. 

A pályákkal kapcsolatban azt nem értem mi lett a régi pályákkal, mármint nagyon jó pályák voltak dragon valley, stb... vissza se teszik őket

Kacsa74 #5309 Posted 22 August 2017 - 01:49 PM

Private

• Player
  • 9662 battles
  • 5

View PostOne_Joke, on 21 August 2017 - 12:16 PM, said:

A felderítés nagyobb tapasztalatot ad mint a sebzés ezért szokták light tankal megcsinálni a top xp-és küldetéseket. Long Johanny-nak pedig azért adok igazat mert a 15:3 as végeredmény ,és a gyerek játékosok , vagy csak a simán fejlődni nem akarók nagyon összefüggő halmaz. Csaló játékossal ami egyértelmű én igen ritkán találkozom ahogy gép által irányított BoT al sem találkoztam még maximum egyszer kétszer, sokszor akit botnak hiszek csak egy rettenetesen rossz játékos. 

A pályákkal kapcsolatban azt nem értem mi lett a régi pályákkal, mármint nagyon jó pályák voltak dragon valley, stb... vissza se teszik őket

Igen,hogy valaki csal-e azt nehéz felismerni,de azért vannak furcsaságok,bár Én is csak kétszer találkoztam vele. Pl az ellenfél Arty-ja sorba szedi az elejétől a mieinket,holott derités még sehol. Olvastam,hogy van valami mod erre,hogy látja,felderités nélkül is,de ennek meg mi értelme......oda az izgalom és a kihivás.

Long_Johanny #5310 Posted 22 August 2017 - 11:29 PM

Corporal

• Player
  • 28798 battles
  • 142

View PostKacsa74, on 22 August 2017 - 01:49 PM, said:

Igen,hogy valaki csal-e azt nehéz felismerni,de azért vannak furcsaságok,bár Én is csak kétszer találkoztam vele. Pl az ellenfél Arty-ja sorba szedi az elejétől a mieinket,holott derités még sehol. Olvastam,hogy van valami mod erre,hogy látja,felderités nélkül is,de ennek meg mi értelme......oda az izgalom és a kihivás

Szorgalmasan bővítgetem a kapcsolat listám. Főként a tiltó listám. Megjegyzést is írok hozzá, így tudom, hogy a delikvens miért került fel. Csináltam egy összegzést. Pusztán az érdekesség kedvéért leírom az eredményt.

Az egyszerűség kedve miatt a gigantikus méretűre nőtt tiltólistámon szereplő delikvenseket 4 fő csoportra osztottam. Ezeknek az egymáshoz viszonyított százalékos arányát írom le.

Minimap SPAM (számomra ők a legidegesítőbbek, de csak a kirívó eseteket tartom számon) - 39%

​Sportszerűtlen játékos (Eltol, lökdös, mocskolódik, csata után ír, tétlen stb. stb) - ​28%

Baráti tűz (Csak a durva és egyértelmű eseteket jegyzem) - 18%

Csaló (Elég rutinom van hozzá, hogy megállapítsak néhány egyértelmű csalásfajtát. Csak a minden kétséget kizáróan csaló-kat jegyzem) - ​15%

Természetesen ez csak az én házi statisztikám és se nem hivatalos, se nem evidens értékű, se nem mérvadó. Vannak egyéb dolgokról is statisztikáim (Spotolási táv változások. Sebesség, toronyforgás, szűkülés ingadozások. Szórásképek stb.) Ezek is megérnének egy misét.

​Számomra az a megdöbbentő, hogy a problémás játékosok 15%-áról egyszerű, felhasználói szintű módszerekkel kimutatható az egyértelmű csalás.

Én régebben rendszeres prémium felhasználó voltam és tankokra is költöttem, de annyira jól sikerültek a WOT átalakításai, fejlesztései, elképzelései, hogy játszani is nagyságrendekkel kevesebbet játszok. Nincs is ezzel baj, mert bizonyára én már nem tartozom a megcélzott előfizetői réteghez.

Comrade_Renamon #5311 Posted 23 August 2017 - 11:51 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8908 battles
  • 707

View PostKacsa74, on 22 August 2017 - 12:49 PM, said:

Igen,hogy valaki csal-e azt nehéz felismerni,de azért vannak furcsaságok,bár Én is csak kétszer találkoztam vele. Pl az ellenfél Arty-ja sorba szedi az elejétől a mieinket,holott derités még sehol. Olvastam,hogy van valami mod erre,hogy látja,felderités nélkül is,de ennek meg mi értelme......oda az izgalom és a kihivás.

Amire gondolsz az talán a mod ami feljelzi a kis térképen ha házat/falat/fát döntenek ki/pusztítanak el. Függ attól hol vannak az emberek akiket kiszed, egy rutinos játékos ismeri azokat a bokrokat/helyeket ahova az emberek szoktak tábort verni és oda lő párszor (Nagyon sok Arty mindig ugyanoda megy).

Kacsa74 #5312 Posted 23 August 2017 - 09:07 PM

Private

• Player
  • 9662 battles
  • 5

View PostComrade_Renamon, on 23 August 2017 - 10:51 AM, said:

Amire gondolsz az talán a mod ami feljelzi a kis térképen ha házat/falat/fát döntenek ki/pusztítanak el. Függ attól hol vannak az emberek akiket kiszed, egy rutinos játékos ismeri azokat a bokrokat/helyeket ahova az emberek szoktak tábort verni és oda lő párszor (Nagyon sok Arty mindig ugyanoda megy).

Ezt vágom,de sorban leszed 3-om artyt tőlünk,ne má. Én is szoktam a su8 al vadászni az ellen lövegeit,de azért nem könnyü megtalálni őket.

Kacsa74 #5313 Posted 23 August 2017 - 09:21 PM

Private

• Player
  • 9662 battles
  • 5

View PostLong_Johanny, on 22 August 2017 - 10:29 PM, said:

Szorgalmasan bővítgetem a kapcsolat listám. Főként a tiltó listám. Megjegyzést is írok hozzá, így tudom, hogy a delikvens miért került fel. Csináltam egy összegzést. Pusztán az érdekesség kedvéért leírom az eredményt.

Az egyszerűség kedve miatt a gigantikus méretűre nőtt tiltólistámon szereplő delikvenseket 4 fő csoportra osztottam. Ezeknek az egymáshoz viszonyított százalékos arányát írom le.

Minimap SPAM (számomra ők a legidegesítőbbek, de csak a kirívó eseteket tartom számon) - 39%

​Sportszerűtlen játékos (Eltol, lökdös, mocskolódik, csata után ír, tétlen stb. stb) - ​28%

Baráti tűz (Csak a durva és egyértelmű eseteket jegyzem) - 18%

Csaló (Elég rutinom van hozzá, hogy megállapítsak néhány egyértelmű csalásfajtát. Csak a minden kétséget kizáróan csaló-kat jegyzem) - ​15%

Természetesen ez csak az én házi statisztikám és se nem hivatalos, se nem evidens értékű, se nem mérvadó. Vannak egyéb dolgokról is statisztikáim (Spotolási táv változások. Sebesség, toronyforgás, szűkülés ingadozások. Szórásképek stb.) Ezek is megérnének egy misét.

​Számomra az a megdöbbentő, hogy a problémás játékosok 15%-áról egyszerű, felhasználói szintű módszerekkel kimutatható az egyértelmű csalás.

Én régebben rendszeres prémium felhasználó voltam és tankokra is költöttem, de annyira jól sikerültek a WOT átalakításai, fejlesztései, elképzelései, hogy játszani is nagyságrendekkel kevesebbet játszok. Nincs is ezzel baj, mert bizonyára én már nem tartozom a megcélzott előfizetői réteghez.

Na igen.Én is még a teszt időőszakban léptem be a játékba. Lehet,hogy  az elején nem volt ilyen szép,de jókat csatázott az ember. Még a főnököm "ráncigált" bele a game-be,de ő már teljesen kiábrándult belőle. Én is hanyagoltam 2-3 évig,most elkezdtem megint. Szebb lett a game,grafikailag többet ad ugyan azon a gépen mint régen,de nem varázsol el úgy mint az elején. Ezek az adatok közrejátszanak benne amiket irtál. Az,amikor két kretén,vagyis inkább egy,elkezd szórakozni a csapattársával,na az a játék alja.Egyébként volt,hogy egy ilyen antigamer elkezdte leszedni az artykat és én likvidáltam.

Lajszlo68 #5314 Posted 24 August 2017 - 08:04 AM

Corporal

• Player
  • 87362 battles
  • 102
  • [-EMH-] -EMH-
Hát igen, így kell 1 jó játékból 1 gusztustalan üzleti szart csinálni.Ez a játék mostanára már csak a pénzről szól-Az MM és a rengeteg gyerek lassan játszhatatlanná teszi.De legalább szép:)

Comrade_Renamon #5315 Posted 24 August 2017 - 12:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8908 battles
  • 707

View PostKacsa74, on 23 August 2017 - 08:07 PM, said:

Ezt vágom,de sorban leszed 3-om artyt tőlünk,ne má. Én is szoktam a su8 al vadászni az ellen lövegeit,de azért nem könnyü megtalálni őket.

Nincs véletlen replay róla? Volt annó klántársam aki nagyon tudott figyelni az ilyenekre és randomokba avval kezdte a csatát, hogy figyelte az arty tracereket.

Kacsa74 #5316 Posted 25 August 2017 - 06:15 AM

Private

• Player
  • 9662 battles
  • 5

View PostComrade_Renamon, on 24 August 2017 - 11:50 AM, said:

Nincs véletlen replay róla? Volt annó klántársam aki nagyon tudott figyelni az ilyenekre és randomokba avval kezdte a csatát, hogy figyelte az arty tracereket.

Nincs sajnos. Az rendben ha figyelsz,és levadászod a löveget,néha sikerül nekem is,de az ominózus esetben még be sem töltött szinte a su8 és már leszedtek.Utánna sorban a többieket,szóval,az sem lehetett,hogy kifigyeli,honnan lövök. Legközelebb meg fogom jegyezni a nevét.

Edited by Kacsa74, 25 August 2017 - 06:16 AM.

Danika_Ezredes #5317 Posted 26 August 2017 - 07:33 PM

Private

• Player
  • 5278 battles
  • 2
Sziasztok régi telefonszám fiókból eltávolítása akkarom de régi Szám nicsemeg ! mit kell Csinálni ?

One_Joke #5318 Posted 27 August 2017 - 01:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13251 battles
  • 453
  • [CRY-X] CRY-X

View PostKacsa74, on 25 August 2017 - 06:15 AM, said:

Nincs sajnos. Az rendben ha figyelsz,és levadászod a löveget,néha sikerül nekem is,de az ominózus esetben még be sem töltött szinte a su8 és már leszedtek.Utánna sorban a többieket,szóval,az sem lehetett,hogy kifigyeli,honnan lövök. Legközelebb meg fogom jegyezni a nevét.

A nevével semmit sem érsz, csak a replayel.

djadji #5319 Posted 23 September 2017 - 09:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31696 battles
  • 349

Na. Mutatnék egy replayt. Szerintetek ez így rendben van? ÉS kibannolnak 1 órára?????????? Most komolyan???

https://www.dropbox.....wotreplay?dl=0

One_Joke #5320 Posted 24 September 2017 - 12:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13251 battles
  • 453
  • [CRY-X] CRY-X

View Postdjadji, on 23 September 2017 - 09:28 PM, said:

Na. Mutatnék egy replayt. Szerintetek ez így rendben van? ÉS kibannolnak 1 órára?????????? Most komolyan???

https://www.dropbox.....wotreplay?dl=0

3 -dik lövés nem volt jó ötlet, nyilván ö is ezt akarta hogy a 3-ikat is belé lődd, úgyhogy 1-0 a bc25-t nek hiszen ő tovább online maradt

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users