Jump to content

Propad hry

• Please log in to reply
557 replies to this topic

pedros111 #41 Posted 29 April 2014 - 11:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 62588 battles
  • 699
  • [POINT] POINT

View Postskvido, on 22 April 2014 - 09:08 AM, said:

Stare dobre casy, kedy maus a IS7 boli jedine dva tier 10 tanky v hre a hrali proti tier 5 tankom :trollface:

...a je to venku, prozradil si tajemství současných fialek !

cNNk #42 Posted 29 April 2014 - 11:58 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,685
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostShadowR, on 30 April 2014 - 12:25 AM, said:

Nejsem zvykly plakat někde naforum,ale po dnešni zkušenosti...teda ona neni jen dnešni.WoT se už prostě neda brat važně a ja se nedivim že spousta lidi už netrpělivě očekava spuštěni otevřene bety War Thundera.Dnes mě to dorazilo,35 bitev a jen 5x byl tym natolik schopnej že jsme to vyhrali.Nevim....mam takovy dojem že před časem Wargaming tvrdil že se snaži o to aby byly tymy vyrovnane,no jaksi mu to nejde.Kdyby to nechal vše při starem a bylo to jen v rukou(myšich)hraču udělal by nejlepe.Prostě s každym updatem hra čim dal tim vic upada.

Kdyz to mas tezky, chces vyhravat, ale sam tomu "pomahas" naprosto minimalne. Zkus trosku vic proniknout do mechaniky hry a uvidis jak se zvednou uspechy tvojeho teamu ...ono, kdyz dokazes udelat v kazde bitve aspon praci za jeden tank, tak uz je to poznat.

ShadowR #43 Posted 30 April 2014 - 10:56 AM

Sergeant

• Player
  • 27054 battles
  • 217
  • [CZMAF] CZMAF

View PostcNNk_US, on 30 April 2014 - 12:58 AM, said:

Kdyz to mas tezky, chces vyhravat, ale sam tomu "pomahas" naprosto minimalne. Zkus trosku vic proniknout do mechaniky hry a uvidis jak se zvednou uspechy tvojeho teamu ...ono, kdyz dokazes udelat v kazde bitve aspon praci za jeden tank, tak uz je to poznat.

Ehm,praci za jeden tank?No nejsem buhvi jaky hrač,tu hru až tak nežeru,nevim kdy a kde jaky tank byl nasazen,kolik ma přesně mm na čelnim panciři atd. ale když za bitvu mam 2-4 zničene tanky(teda ne pokažde,jak se řika "i tnkista ma svoje dny" :-)).A vysledek,po 2 minutach tym je rozdrcen a ja zišťuji že jsem tam uplně sam proti 5-6 soupeřum.Ale o to tak ani nejde,spiše o rozdělovani....povětšinou jsem v tymu kde je šance na vyhru 35 až 40%.No a i v připadě když ma muj tym 50 a vice % šanci tak to stejnak projede.Ale jo,je to o hračich...štvou mě jine věci.Třeba zahadne prustřely když stojim ukryty za barakem,zahadně mizejici tanky ve volnem prostoru 80 metru před hlavni...ehm viděl vubec někdo z Wargamingu jedouci tank? Sakara jak muže tank zmizet na rovině ve vzdalenosti 100 metru?To by musel mit klingonske maskovani jako v Enteprise :D Nerovnost rozhazovani tanku do tieru,skara co mačlověk dělat z 7 mezi 9 když jim neubere ani bod života?Je toho spousty a spousty.

Edited by ShadowR, 30 April 2014 - 11:19 AM.

Kvet1nka #44 Posted 30 April 2014 - 11:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 1501 battles
  • 383
  • [BAGO] BAGO
Já si myslím, že co se týká "balancování" tanků ( snižování dmg, čas nabíjení, atd. ), hlavně TDček, tak pánové z WG sou podle mě úplní dem..... . Sníží alphadmg děl u TDček o 100 a do hry přidají WTčko, který za 10 sekund rozdá víc jak 3000dmg. Fakt super. O MM ani nemluvím, ten jim poslední dobou moc nefunguje. Ve skoro každé bitvě tier 10 má jedna strana víc desítek než ta druhá. Ale nová HD grafuka je krásná, to zase jo. To je asi podle WG důležitější. Já už řešení mám. Končím z WoT. War Thunder tu bude zachvíli. Tam aspoň nejsou "kosmické tanky" a nestřílí se "goldama". Když sem začínal s WoTkem, byla to super hra. Teď? Už jim nepošlu ani korunu. Budu utrácet svoje peníze za jiné hry.

ShadowR #45 Posted 30 April 2014 - 11:40 PM

Sergeant

• Player
  • 27054 battles
  • 217
  • [CZMAF] CZMAF

View PostMichal_Unca, on 01 May 2014 - 12:10 AM, said:

Já si myslím, že co se týká "balancování" tanků ( snižování dmg, čas nabíjení, atd. ), hlavně TDček, tak pánové z WG sou podle mě úplní dem..... . Sníží alphadmg děl u TDček o 100 a do hry přidají WTčko, který za 10 sekund rozdá víc jak 3000dmg. Fakt super. O MM ani nemluvím, ten jim poslední dobou moc nefunguje. Ve skoro každé bitvě tier 10 má jedna strana víc desítek než ta druhá. Ale nová HD grafuka je krásná, to zase jo. To je asi podle WG důležitější. Já už řešení mám. Končím z WoT. War Thunder tu bude zachvíli. Tam aspoň nejsou "kosmické tanky" a nestřílí se "goldama". Když sem začínal s WoTkem, byla to super hra. Teď? Už jim nepošlu ani korunu. Budu utrácet svoje peníze za jiné hry.

Maš naprostou pravdu,škoda cpani peněz za tohle.Misto aby vychytali chyby ve hře když už na ni vydělavaji takovy balik tak vymyšleji ruzne ptakoviny k ničemu.Ja hrji War Thunder letadla a narozdil od WoT je grafika exelentni i bez HD...a hlavně ,šlape jim to.A to jsem prosim začinal od počatku otevřene bety.A bylo a je to hratelne,narozdil od panu z Wargamingu kde i po stopadesatem pathi je hra trhana a plna lagu.

Edit: Jo co se tyče HD grafiky,je to lakadlo pro nove svatečni hrače."Podivejte,mame tanky a mapy v HD,kupte si u nas učet".Jenže sineuvědomuji že takovy hrač si WoT parkrat zahraje,a jakmile mu skonči premka tak už se k te hře nevrati.

Nebudu zakladat novy post,takže ještě jeden edit:Maly postřeh při hrani s TD,miřim na tank v plnem zoomu lechce na pravo.Čekam až se mi stahne zaměřovač,střilim.....naboj leti uplně někam doleva.Dobra řikam si,asi jsem hnul lechce s myškou.Zaměřuji znova,čekam,čekam ,a potom střilim.Naboj leti někam k panu bohu nahoru.V tu chvili jsem spotlej a dostavam to ze všech stran,death,ower game.Hmm myslel jsem že TD ma mit aspoň trochu přesne dělo?Jo a posadku mam na 3 silu kdby nějakej rejpal argumentoval tim že je nedostatečně zkušena posadka ;-)

Edited by ShadowR, 01 May 2014 - 12:54 PM.

werenoob #46 Posted 01 May 2014 - 11:28 AM

Sergeant

• Player
  • 16860 battles
  • 285

Všechny vaše zkušenosti s MM a noob teamama mám taky, i když jsem furt nováček - hraju jen asi půl roku a WR se konečně blíží 53%.

Podobně i prapodivný FPS, který jede na 30-40 a jak se zjeví nepřítel, spadne pod 10.

Nicméně poslední asi týden mi k tomu všemu hra neskutečně laguje, odpojuje se od serveru a podobně a to už je fakt na budku.

Buhužel mám stále ještě premko, takže mi utíkají zaplacený dny a můžu se akorát vztekat.

Dle mýho internet providera je prý problém někde u mě, nejspíš v routeru - tak vyhodím router, dám kabel napřímo a dělá to furt. Přitom internet jede skoro bez výpadků, nebo aspoň o 90% líp.

A ještě, když jsem v souvislosti s tímhle v jiným příspěvku použil jen mírně hrubší výraz (končí to na "...drát"), dostanu napomenutí od moderátora...

Docela se těším na léto k lopatě, míchačce a podobným radovánkám.

LEFTFLANK #47 Posted 03 May 2014 - 12:50 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330

View Post_Zerkof12_, on 22 April 2014 - 11:27 AM, said:

Mozno mate pravdu s tymi "starymi dobrymi" casmi, tie som nezazil...

Na rozne zaludnosti od WG ci MM som si uz zvykol a nestazujem sa, proste je to hra... nerozculujem sa...

Len [edit] preco je hra po kazdom novom patchi vacsi [edit] co sa tyka problemov s hranim, fps, serverami, padanim hry, neopisanych nerfov  ...  ked na teste to vzdy viacmenej funguje celkom dobre? Neviem ci tam maju nejake oddelenie pre final release konkretneho patchu, alebo ako sa to vola, ale by som im ruky odsekal bez milosti ! 

Viem, ze maju dostatok zakaznikov, takze garatovane prijmy atd... ale ja vazne rozmyslam, ze nato hodim bobek... Uz ma to pomalicky prestava bavit...

A Vam ostatnym ?... nech sa Vam dari :D GL

tak to mas smolu ze si to nepametas, to boli bitvicky jaj; dodnes si pamatam ked som so starym pz 4 ziskal oskinovku ked som postrielal nejake osmicky heavy z dobreho spotu na starej prochorovke(ziadne dorazanie, len to trochu trvalo a samozrejme v tej dobe bez extremne rychlych spoterov ako t50-2, lol uz ani ten nie je v hre), alebo ked som na mape doly dokazal sam so starym kv1 udrzat 2 is3-ky(obidve asi na 50% percentach) na spote, a napriklad zasadna otazka kolki hraci si pamataju co jazdilo za amikov v medkovej lajne na 8. tiere pred pershingom ? :D otazka pre historikov :)

Rosonero2 #48 Posted 03 May 2014 - 01:28 AM

Private

• Beta Tester
  • 25072 battles
  • 4

pěkný souhrn

ShadowR #49 Posted 04 May 2014 - 08:56 PM

Sergeant

• Player
  • 27054 battles
  • 217
  • [CZMAF] CZMAF
Jo stare časy,nadherne chvile stravene při hrani WoT.Hra měla naboj,dynamiku a každy věděl že Mause musi utlouct aspoň 3 tanky,na T95 že plati povětšinou arty a o KV už ani nemluvě...každy ho chtěl :D.Jasne že hraměla svoje chyby ale určitě se nestalo že na 80 metrech na rovině člověku zmizel tank před miřidly,Tymy byly poměrně vyrovne a nestalo se že by hra končila 15:1.Atd...nebudu to rozepisovat protože to stejnak nema cenu a člověk se jenom na....ehm,naštve.Ja už jen čekam až spustěj na War Thunder tanky a WoT mizi z meho PC

Edited by ShadowR, 04 May 2014 - 08:56 PM.

n0cturn4l #50 Posted 04 May 2014 - 09:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045
Jo my se taky těšíme, až vypadneš. Nezapomeň si sebou vzít kamarády s podobnými statistikami. Nikomu tu chybět nebudete.

Norek1 #51 Posted 04 May 2014 - 09:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30776 battles
  • 698
  • [EHW] EHW
Nééééé, jen si je tady pěkně nechte.:trollface:

ShadowR #52 Posted 04 May 2014 - 09:21 PM

Sergeant

• Player
  • 27054 battles
  • 217
  • [CZMAF] CZMAF

View Posthluto, on 04 May 2014 - 10:02 PM, said:

Jo my se taky těšíme, až vypadneš. Nezapomeň si sebou vzít kamarády s podobnými statistikami. Nikomu tu chybět nebudete.

Hi hi,jak už jsem jednou psal..ja se nepovažuji za buhvi jak dobreho hrače.Hral jsem protože mě ta hra bavila a nějake statystiky jsou mi kdes....ale jak se řika "každemu co jeho jest" že ;-)

Mimalu_CZ #53 Posted 04 May 2014 - 09:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 41938 battles
  • 498

Úžasné sledovat křivku zapomnětlivosti. Všichni nadávali na random plný KVeček, tanky mizely snad ještě častěji. Týmy nebyly vyrovnané ani trochu, v bitvě s větším rozptylem záleželo pouze na tom kdo dostal lepší topky, chudáci s o 3-4 tiery nižšími stroji se mohli jít klouzat. Jinak očekávám tvůj návrat tak do týdne od spuštění WT....

E. překlepy

Edited by Mimalu_CZ, 04 May 2014 - 09:23 PM.

n0cturn4l #54 Posted 04 May 2014 - 09:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045

View PostShadowR, on 04 May 2014 - 10:21 PM, said:

Hi hi,jak už jsem jednou psal..ja se nepovažuji za buhvi jak dobreho hrače.Hral jsem protože mě ta hra bavila a nějake statystiky jsou mi kdes....ale jak se řika "každemu co jeho jest" že ;-)

Jj, tvůj pravopis přesně odpovídá  tvým výkonům ve hře. Totálně červené rajče.

n0cturn4l #55 Posted 04 May 2014 - 09:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045

View PostMimalu_CZ, on 04 May 2014 - 10:21 PM, said:

Úžasné sledovat křivku zapomnětlivosti. Všichni nadávali na random plný KVeček, tanky mizely snad ještě častěji. Týmy nebyly vyrovnané ani trochu, v bitvě s větším rozptylem záleželo pouze na tom kdo dostal lepší topky, chudáci s o 3-4 tiery nižšími stroji se mohli jít klouzat. Jinak očekávám tvůj návrat tak do týdne od spuštění WT....

E. překlepy

Asi tak nějak.

Jmeno1 #56 Posted 04 May 2014 - 09:59 PM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,861
  • [_AF_] _AF_

View PostLEFTFLANK, on 03 May 2014 - 01:50 AM, said:

alebo ked som na mape doly dokazal sam so starym kv1 udrzat 2 is3-ky(obidve asi na 50% percentach) 

No, nevím jak dalece s tím souvisely staré časy, ale to se občas podaří i teď. Záleží na koho narazíš. Zrovna dneska jsem sám držel s T-34-1 most na Mountain Pass (ze severu) proti SU-100Y, T29 a KV-3. Nakonec mě dostali, ale sejmul jsem SU-100X a dostal na cca 50,70 % ty dva další. Možná částečně i díky tomu jsme nakonec vyhráli.

Sorry, za off topic. :hiding:

AlfiikCZ #57 Posted 08 May 2014 - 10:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 260 battles
  • 523
Nema smysl to resit, WG jde jen o penize a optimalizace je otresna, uz se tesim na WT.

henryg_sk #58 Posted 05 June 2014 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 38830 battles
  • 48

Nazdar tankisti!

Ano, toto bude asi dalsi zo serie uplakanych prispevkov. Snazil som sa tomu vyhnut, ale toto je uz aj na mna vela. Statistiky beriem s nadhladom, hru si snazim uzivat aj s problemami, ktore ma.

Co sa ale deje posledne dva tyzdne, to sa mi este nestalo. Uplny prepad vsetkeho, statistik, win rate. Schvalne sa pozrite na moj noobmeter. Zacalo to po prekroceni 9k bitiek. Dovtedy som mal kratkodoby WR nad 52%, WN7, WN8, efficiency okolo 1200 (priemer), stale som sa zlepsoval. Teraz? WR 43%, statistiky okolo 1000.

Nezmenil som herny styl, hram svoje oblubene a pre mna zname tanky. Je to uz ciste zufalstvo. Drvivu vacsinu casu som low tank a po bitke aj ked nastrielam podpriemer, tak som v tope. Takze, je to aj teamom, nie len mnou.

Uplne najzufalejsia hra bola pred par dnami, ked si po serii prehier konecne idem podorazat artyny s hellcatom. Hovorim si, vyhravame 11:4, to uz dame. [edited], skoncilo to 13:5 prehrou, posledni dvaja capli nasu bazu.

Ja viem, je to sinusoida, raz si hore, raz dole. Ale toto je uz trosku dlhe a demotivujuce.

http://www.noobmeter...g_sk/507618028/

Henry

manualni_prevodovka #59 Posted 05 June 2014 - 12:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED

No, že bys byl zrovna nějaký dobrý hráč, to se říct nedá.

Máš hodně špatné statistiky a i díky tomu tvoje týmy neustále prohrávají.

henryg_sk #60 Posted 05 June 2014 - 12:46 PM

Private

• Player
  • 38830 battles
  • 48

View Postmanualni_prevodovka, on 05 June 2014 - 01:39 PM, said:

No, že bys byl zrovna nějaký dobrý hráč, to se říct nedá.

Máš hodně špatné statistiky a i díky tomu tvoje týmy neustále prohrávají.

Nikde som nenapisal, ze som unicum. Pozri si poslednych 1000 hier, tam tie cisla vyzeraju lepsie. Prvych 3000 - 3500 hier som ani nerozmyslal o statistikach, takze to tak aj vyzeralo :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users