Jump to content

Aktualizacja portalu: porównywarka graczy

• This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

UnnamedAcc #21 Posted 25 April 2014 - 03:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 775 battles
  • 62

View PostPawciu_Z, on 25 April 2014 - 03:45 PM, said:

Ooo i jest pierwszy płaczek który twierdzi co jest lepsze 

Stwierdzam fakt. Byłeś kiedykolwiek na noobmeterze? Chyba nie... (gdybyś tam był i wkleił swój nick to byś usiadł i zapłakał nad swoimi umiejętnościami po 21k bitwach).

Widzisz teraz różnicę? Z tej mega "porównywarki" nie wyczytam niczego konkretnego a z noobmetera wyczytam wiele na temat gracza.

JDandCOLA #22 Posted 25 April 2014 - 04:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41458 battles
  • 59
  • [KBT1] KBT1

No i co ? Jesteś teraz szczęśliwszym człowiekiem ? Bo zobaczyłeś gdzieś jak mi idzie ? Wiesz mam to głęboko w dupie. Napisałem już gram DLA SIEBIE i nie usiądę ,nie zapłaczę. 

Powiedz mi Co Ci daje że sobie zobaczysz że ktoś jest gorszy a ten dobry  idziesz do kibelka zadowolić się jaki to jesteś pro ?

Odpuść temat i zacznij grać . I nie lękaj się nie sprawdzę Cię nigdzie :P

Sybirak_Jozef #23 Posted 25 April 2014 - 04:07 PM

Sergeant

• Player
  • 14471 battles
  • 201

Jeśli te porównywarki, Noobmetery i inne "cuda-wianki", mają istnieć tylko po to, by jeden mógł (za przeproszeniem) srać drugiemu w kieszeń, bo on ma ładniejszą, to niech je Hades pochłonie!:angry:

Cholera, nie było tego wszystkiego kiedyś i jakoś ludzie grali, nie było na każdym kroku doskakiwania jeden drugiemu "do pyska", bo staty-sraty, jakoś nie czytałem na początku bitew "gg", bo zakichany XVM pokazał 30% szans na zwycięstwo - może i jestem sentymentalny, ale... było jakoś przyjaźniej na mapach, czatach i forach. Bardziej serdecznie, a przynajmniej, mniej wrogo i nienawistnie...

UnnamedAcc #24 Posted 25 April 2014 - 04:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 775 battles
  • 62

View PostPawciu_Z, on 25 April 2014 - 04:06 PM, said:

No i co ? Jesteś teraz szczęśliwszym człowiekiem ? Bo zobaczyłeś gdzieś jak mi idzie ? Wiesz mam to głęboko w dupie. Napisałem już gram DLA SIEBIE i nie usiądę ,nie zapłaczę. 

Powiedz mi Co Ci daje że sobie zobaczysz że ktoś jest gorszy a ten dobry  idziesz do kibelka zadowolić się jaki to jesteś pro ?

Odpuść temat i zacznij grać . I nie lękaj się nie sprawdzę Cię nigdzie :P

Skoro grasz tylko dla siebie to po kiego wała w pierwszej kolejności udzielasz się i spinasz w temacie, który powinien być Ci obcy? W temacie w którym jest mowa o narzędziach do porównywania statystyk? Sam sobie przeczysz :tongue:

JDandCOLA #25 Posted 25 April 2014 - 04:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41458 battles
  • 59
  • [KBT1] KBT1

Bo drażnią mnie takie płaczki jak Ty :)

Czytając to forum na pierwszy rzut oka widać jak polacy potrafią narzekać ,płakać i dowartościowywać się właśnie w porównywarkach gdy chcą poczuć się lepsi 

UnnamedAcc #26 Posted 25 April 2014 - 04:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 775 battles
  • 62

W takim razie nazywasz "płaczkami" osoby, które wypowiadają się na forum na konkretny temat, mają swoje własne zdanie i nie zawsze pochwalają pracę WG. Naucz się rozróżniać płacz od popartej argumentami krytyki, bo masz z tym problem. A jeśli masz problem z moją osobą, napisz mi to na PW zamiast robić off-top, który już i tak się mocno przeciągnął tylko dlatego, że odpieram Twoje ataki na moją osobę. Zamiast nazywać mnie od "płaczków" napisz coś na temat. Zapewne nikt z innych przeglądających ten wątek osób nie ma najmniejszej ochoty czytać Twoich wypocin co do mnie i moich odpowiedzi na nie. Masz problem, wyjaśnijmy go na PW. Nie? Odczep się od mojej osoby i dostosuj wypowiedź do tematu wątku. Też nie? Nie pisz nic.

Kończę ten off-top.

Edited by PhantomTankPL, 25 April 2014 - 04:35 PM.

ma1iboo #27 Posted 25 April 2014 - 04:51 PM

Sergeant

• Player
  • 17988 battles
  • 217
  • [--1--] --1--

Czesc

Jak na pracownikow WG macie calkiem przyzwoite tempo informowania graczy o takich nowosciach...

Informowalem o tym tutejsza spolecznosc dokladnie 16 April 2014 - 02:48 PM

http://forum.worldof...41#entry7825341

Co tam 9 dni poslizgu ^ ^

Pozdrawiam =]

2002michal #28 Posted 25 April 2014 - 05:27 PM

Private

• Player
  • 38918 battles
  • 40
  • [PD_PL] PD_PL

Mam głęboko gdzieś takie nikomu nie potrzebne wynalazki.

Niech WG zajmie się optymalizacją gry ,bugami , pingami , crashami.

Gra wcale nie wygląda lepiej a wymagania sprzętowe coraz większe.

Jak nic się nie zmieni to za rok I7 i GeFofce GTX Titan będzie miało problem z płynnością w full HD.

Ja gram ale WG od  6 miesięcy nie zarobilo na mnie ani złotówki.

I tak będzie nadal dopóki coś się zmieni.

Pozdrawiam wszystkich

Tankista87PL #29 Posted 25 April 2014 - 05:34 PM

Sergeant

• Player
  • 27657 battles
  • 228
  • [513M4] 513M4

"Obrazowe" porównanie:

Spoiler

Co więcej, jaki jest sens porównywać się wg rankingu WG (wg WG głupio brzmi po polsku;p)

No jaki, pytam się? Skoro ocena WG składa się ze zmiennych na które wpływają m.in. czynniki wymienione w spoilerze (różne dla każdego gracza).

Już lepiej zróbcie tak jak jeden kolega wyżej proponował: wyciągnijcie sobie linijki i pomierzcie e-peniski...

Tylko nie zapomnijcie, ze przyrządy się kalibruje, żeby nie wyszło że jeden ma inna linijkę niż drugi - to tez wyjdą zafałszowane wyniki:trollface:

Edited by Tankista87PL, 25 April 2014 - 05:35 PM.

H4mon #30 Posted 25 April 2014 - 06:09 PM

Private

• Player
  • 31637 battles
  • 31
NA UJ MIE TEN KAKTUS....CO Z LAGAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UJE!!!!!!!!

dareformore #31 Posted 25 April 2014 - 06:50 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45769 battles
  • 1,627
  • [AA1DP] AA1DP

View PostPawciu_Z, on 25 April 2014 - 04:45 PM, said:

Buhahah masz rację pisze z konta mojej babci .

Zastanawiam się po co wam to i dlaczego tak ważne jest porównywanie. Dla stat ?? Tylko nooby grają dla statystyk i cyferek. Ja od zawsze miałem w dupie cyferki kolorki itp .Gram jak gram i robię to dla siebie a nie by się komuś podobało. Uważam że bez xvm ,noobmetera i wszelkiego rodzaju prób porównań danych graczy było by lepiej . 

Ooo i jest pierwszy płaczek który twierdzi co jest lepsze 

Obawiam się kolego, że to właśnie nooby nie zwracają uwagi na swoje statystyki  i nie starają sie grać lepiej i efektywniej.  Ja gram z XVM i  stwierdzam, że niestety "kolorki" pokrywają sie z zachowaniem graczy w grze.

Ale każdy noob powie, ze gra dla przyjemności a nie dla statystyk, bo co ma powiedzieć skoro jego statystyki świadczą dobitnie, że sobie nie radzi?

Np. Twoje staty na KV-1S  pokazują, że średnio oddajesz na tym czołgu dwa celne strzały w bitwie.  Nic dziwnego zatem, że zespoły które Cię wylosowały na tym czołgu wygrały tylko w 48%. Po ponad 21 tys bitew mógłbys też  mieć wyższe WN8. Ale po co się uczyć grać, korzystając z mnóstwa poradników, kanałów na YT, stron tematycznych, jak lepiej poświęcić czas na trollowanie na forum?

PS. postaraj się pamiętać, żeby pisząc słowo "Polak" zaczynać go z dużej litery.

PS2.  żeby było jasne, nie mam nic przeciwko graniu na luzie bez potrzeby stosowania statystyk,  jeśli ktoś chce niech gra nawet na winratio 42% (szkoda tylko teamu, który takiego wylosuje)... tylko po co atakujesz tych, którzy korzystają ze statystyk?

Jeśli ktoś chce mieć miarodajne narzędzie do oceny swoich postępów i  oceny innych graczy w grze (XVM od razu pokazuje kto zapewne pojedzie "campić za artą" a na kogo będzie można liczyć w grze) to po co taki hejt na statystyki?

Edited by dareformore, 25 April 2014 - 06:58 PM.

dareformore #32 Posted 25 April 2014 - 07:08 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45769 battles
  • 1,627
  • [AA1DP] AA1DP

View PostSybirak_Jozef, on 25 April 2014 - 05:07 PM, said:

Jeśli te porównywarki, Noobmetery i inne "cuda-wianki", mają istnieć tylko po to, by jeden mógł (za przeproszeniem) srać drugiemu w kieszeń, bo on ma ładniejszą, to niech je Hades pochłonie!:angry:

Cholera, nie było tego wszystkiego kiedyś i jakoś ludzie grali, nie było na każdym kroku doskakiwania jeden drugiemu "do pyska", bo staty-sraty, jakoś nie czytałem na początku bitew "gg", bo zakichany XVM pokazał 30% szans na zwycięstwo - może i jestem sentymentalny, ale... było jakoś przyjaźniej na mapach, czatach i forach. Bardziej serdecznie, a przynajmniej, mniej wrogo i nienawistnie...

Myślę, że jak ktoś ma w sobie potrzebę "doskakiwania do pyska" innym to będzie to robił z byle powodu - bo ktoś mu zajechał drogę, bo ktoś mu "ukradł fraga", bo ktoś go przebił  a teoretycznie nie powinien, bo kogos nie udało sie przebić, itd itd.  Statystyki są tylko narzędziem - można je wykorzystać z pożytkiem a mozna mieć pretekst do awantur - to już zależy tylko od człowieka.

Wygrałem już nie raz mając tylko 30% szans na zwyciestwo i nie raz sie udało przegrać mając 70%. Po prostu trzeba grac i robic swoje jak się najlepiej potrafi.

dareformore #33 Posted 25 April 2014 - 07:12 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45769 battles
  • 1,627
  • [AA1DP] AA1DP

View PostTankista87PL, on 25 April 2014 - 06:34 PM, said:

"Obrazowe" porównanie:

Spoiler

Co więcej, jaki jest sens porównywać się wg rankingu WG (wg WG głupio brzmi po polsku;p)

No jaki, pytam się? Skoro ocena WG składa się ze zmiennych na które wpływają m.in. czynniki wymienione w spoilerze (różne dla każdego gracza).

Już lepiej zróbcie tak jak jeden kolega wyżej proponował: wyciągnijcie sobie linijki i pomierzcie e-peniski...

Tylko nie zapomnijcie, ze przyrządy się kalibruje, żeby nie wyszło że jeden ma inna linijkę niż drugi - to tez wyjdą zafałszowane wyniki:trollface:

Trochę spłyciłeś temat - pobieżne analizowanie statystyk oczywiście nic nie daje i tutaj sie z Tobą zgodzę, że nie jest to pełna ocena gracza - ale wystarczy bardziej się wgłębić i sprawdzić jakimi czołgami gra i jakie ma na nich osiągnięcia (średni dmg,  cap, decap, spotowanie) i już wiadomo dużo więcej. A stat-grinderów  sztucznie zawyżających  effi albo  wr% też bez problemu prześwietlisz.  Wystarczy porównać nie jeden wskaźnik a kilka, sprawdzić czym zrobił te staty  i juz.

__Delow__ #34 Posted 25 April 2014 - 08:31 PM

Private

• Player
  • 28332 battles
  • 26

dareformore- nic dodac, nic ująć. pzdr

ps- Pawciu,pamiętaj, że jeśli nadal ktoś cie drazni to zawsze możesz uzyc specjalnej masci...

dareformore #35 Posted 25 April 2014 - 10:11 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45769 battles
  • 1,627
  • [AA1DP] AA1DP

starałem sie grzecznie i konstruktywnie odpowiedziec na zarzuty Pawcia....

oto co mi nawrzucał w WoT:

Pawciu_Z (22:19:50) Witam
Pawciu_Z (22:21:39) Dlaczego mnie atakujesz ?
Pawciu_Z (22:22:07) szkoda że nie napisałeś że ja dużo gram na X i IX a ty ??
Pawciu_Z (22:22:45) zresztą to widać po Twoich wynikach królu VI tierów
Pawciu_Z (22:23:20) zagraj tyle bitew co ja a zobaczymy Twoje statystyki kolego
Pawciu_Z (22:26:01) napisałem kilka postów na forum i zresztą dziś dopiero trochę ostrzej więc nie wal mnie do gara razem z dzieciakami którzy trolu
Pawciu_Z (22:26:10) trolują na forum
dareformore (23:07:44) wkleje Twoj płacz na forum

Edited by dareformore, 25 April 2014 - 10:18 PM.

rzaba_z_gur #36 Posted 25 April 2014 - 10:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14971 battles
  • 59
  • [PNE] PNE

Właściwie mamy dwie pozycje: ilość stoczonych bitew i % zwycięstw.

Ilość stoczonych bitew minimalnie obrazuje ogranie czołgisty (chociaż też nie do końca - niektórzy szybko się uczą ...a drudzy nigdy) oraz bezpośrednio wpływa na resztę pozornie cokolwiek znaczących statystyk. Procentowy stosunek wygranych/przegranych coś już niby znaczy, ale to IMO jedyna warta uwagi statystyka.

Zresztą liczy się zabawa, nie jakieś cyferki. Oczywiście jeśli losowania albo inni gracze nam na to pozwalają ;)

Ragewit #37 Posted 25 April 2014 - 11:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47667 battles
  • 683

ach ten "brazylijski" serial z rolami :trollface: proponuje panowie zapasy w błocie:trollface:

a porównywarkę robiła 1-2 osoby a nie 30-40 osób co wprowadzała patch:tongue: Jak dla mnie na +

Edited by RommelPownz, 25 April 2014 - 11:13 PM.

dareformore #38 Posted 26 April 2014 - 12:17 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45769 battles
  • 1,627
  • [AA1DP] AA1DP

View PostRommelPownz, on 26 April 2014 - 12:09 AM, said:

ach ten "brazylijski" serial z rolami :trollface: proponuje panowie zapasy w błocie:trollface:

a porównywarkę robiła 1-2 osoby a nie 30-40 osób co wprowadzała patch:tongue: Jak dla mnie na +

dużo lepsza telenowela rozgrywa się na Waszym forum klanowym,  zapasy w błocie to przy tym nic, polecam

http://forum.worldof...st__100#topmost

ps. jak to mówią cudze chwalicie, swego nie znacie

__Delow__ #39 Posted 26 April 2014 - 10:12 AM

Private

• Player
  • 28332 battles
  • 26

View Postdareformore, on 26 April 2014 - 01:17 AM, said:

dużo lepsza telenowela rozgrywa się na Waszym forum klanowym,  zapasy w błocie to przy tym nic, polecam

http://forum.worldof...st__100#topmost

ps. jak to mówią cudze chwalicie, swego nie znacie

hehe. Gekonstefan.. był u nas przez chwile, ale nie zagrzal miejsca. Pewnie chodza z Pawciem do jednego gimnazjum, a wolnych chwilach razem cwicza nowe teksy :)

Falathi #40 Posted 26 April 2014 - 10:47 AM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19740 battles
  • 10,951
  • [WG] WG
Panowie, weźcie pod uwagę, że osoby odpowiedzialne za grę i kolejne aktualizacje tworzy jeden zespół, a za portal, informacje na stronie i nowe opcje takie jak ta porównywarka odpowiada zupełnie inny zespół ludzi. 
I nie sądzę, by nagłe rzucenie wszystkich dostępnych zasobów do działu deweloperów gry pomogło w czymkolwiek - efektem byłby raczej jeszcze większy chaos. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users