Jump to content

9.0 Yamasını Ohzman'dan Dinleyelim!

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Community #1 Posted 25 April 2014 - 04:01 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,743
World of Tanks'e bu ay eklenen 9.0 yaması test aşamasındayken Topluluk Katılımcımız Ohzman Türk Topluluğu için açıklayıcı videolar hazırladı.

Tam haber metni

BeyhanSen #2 Posted 25 April 2014 - 09:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20201 battles
  • 77
  • [-BJK-] -BJK-

http://worldoftanks....rms_of_service/

Block Quote

5. Wargaming Hesabınız

Hesap Paylaşma

1. Hesabınız ile ilgili tüm bilgileri gizli tutmanız gerekmektedir.  Hesap Kimliğinizi, şifrenizi, gizli soru ve cevabınızı hiçbir zaman hiç kimseye ifşa etmemelisiniz. İfşa etmemeniz gereken kişilere arkadaşlarınız, akrabalarınız, anne-babanız, çocuklarınız, eşleriniz, çalışma arkadaşlarınız, kabile üyeleri ve kabile liderleri de dâhildir.

Normal bir hesap paylaşımı da değil forum moderatörü ve bunu World of Tanks anasayfasından yayınlıyorsunuz. Teşekkür eder saygılar dilerim, büyüksünüz.

Ohzman #3 Posted 25 April 2014 - 09:44 PM

Warrant Officer

• Community Contributor
  • 27449 battles
  • 758
  • [BABA] BABA

View Postcikosen, on 25 April 2014 - 09:02 PM, said:

Normal bir hesap paylaşımı da değil forum moderatörü ve bunu World of Tanks anasayfasından yayınlıyorsunuz. Teşekkür eder saygılar dilerim, büyüksünüz.

Eski Beta testerların bazılarının accountlar NA / EU ayrımına gittiği için ve test serverda bu data ayrımında sıkıntı yaşandığı için kendi hesabımla giriş yapmam mümkün değildi. Test server'ında bu yüzden başka account kullanmak zorunda kaldım.

Bunu da düzgün yapabilmek için öncellikle Vuque ve Ishtara ile olayı paylaştım ve eulash'ın accountunu bu izin doğrultusunda kullandım.

Wargaming Türk Kominite koordinasyonu bilgisi dahilinde yapıldı tüm bu deneme. Ayrıca test server eski dataları kullanır yani Eulash'In accountunun eski şifresi ile giriş yapıldı ve sadece oyuna giriş yapıldı. Basın/Press account ellerinde olmadığı için bu şekilde yol aldık. Ulaş hesabını paylaştığı gün şifresini değişti ama bu değişim test server eski database kullandığı için benim video çekmemi engellemedi ama forumda deneseydim bile paylaşılan şifre ile giremezdim.

Unutmayın ki ben eski moderatörüm ve şu an kominite destekçisiyim, herhangi bir kötüye kullanma durumum söz konusu olamaz ve sadece video çekmekteyim destek için.

Özetlenecek olursa,

-Vuque ve Isthara'nın bilgisi ve izni dahilinde bu çalışma yapıldı.

-Test server için account kullanıldı

-Database eski olduğu için eski şifre kullanıldı.

Umarım yeterli olmuştur. Lütfen test server'ı için başka account kullanılmış olmasını çok görmeyelim. 

BeyhanSen #4 Posted 25 April 2014 - 09:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20201 battles
  • 77
  • [-BJK-] -BJK-

View PostOhzman, on 25 April 2014 - 10:44 PM, said:

Eski Beta testerların bazılarının accountlar NA / EU ayrımına gittiği için ve test serverda bu data ayrımında sıkıntı yaşandığı için kendi hesabımla giriş yapmam mümkün değildi. Test server'ında bu yüzden başka account kullanmak zorunda kaldım.

Bunu da düzgün yapabilmek için öncellikle Vuque ve Ishtara ile olayı paylaştım ve eulash'ın accountunu bu izin doğrultusunda kullandım.

Wargaming Türk Kominite koordinasyonu bilgisi dahilinde yapıldı tüm bu deneme. Ayrıca test server eski dataları kullanır yani Eulash'In accountunun eski şifresi ile giriş yapıldı ve sadece oyuna giriş yapıldı. Basın/Press account ellerinde olmadığı için bu şekilde yol aldık. Ulaş hesabını paylaştığı gün şifresini değişti ama bu değişim test server eski database kullandığı için benim video çekmemi engellemedi ama forumda deneseydim bile paylaşılan şifre ile giremezdim.

Unutmayın ki ben eski moderatörüm ve şu an kominite destekçisiyim, herhangi bir kötüye kullanma durumum söz konusu olamaz ve sadece video çekmekteyim destek için.

Özetlenecek olursa,

-Vuque ve Isthara'nın bilgisi ve izni dahilinde bu çalışma yapıldı.

-Test server için account kullanıldı

-Database eski olduğu için eski şifre kullanıldı.

Umarım yeterli olmuştur. Lütfen test server'ı için başka account kullanılmış olmasını çok görmeyelim. 

Bu kadar uzun yazmaya gerek yoktu, minareyi çalan kılıfını hazırlar diyebilirdin.

Ohzman #5 Posted 25 April 2014 - 10:20 PM

Warrant Officer

• Community Contributor
  • 27449 battles
  • 758
  • [BABA] BABA

Didn't read lol çektiysen ne güzel tabi :)

Sen olayın farkında olabilir ve kötü niyetli olduğunu düşünebilirsin ama durumun tüm detaylarını yazma hakkı da bana ait. İsteyen cevabımdan tüm detaylara erişebilir.

Fırsat sunduğun için teşekkürler

BeyhanSen #6 Posted 25 April 2014 - 10:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20201 battles
  • 77
  • [-BJK-] -BJK-

View PostOhzman, on 25 April 2014 - 11:20 PM, said:

Didn't read lol çektiysen ne güzel tabi :)

Sen olayın farkında olabilir ve kötü niyetli olduğunu düşünebilirsin ama durumun tüm detaylarını yazma hakkı da bana ait. İsteyen cevabımdan tüm detaylara erişebilir.

Fırsat sunduğun için teşekkürler

Öyle bir terbiyesizlik yapmam, hepsini okudum eline sağlık. Güzel yazıyorsun hatta bence buralarda harcanıyorsun iyi metin yazarı olur senden.

İyi veya kötü niyetli olduğunuzla ilgili bir düşüncem yok sadece kurallar açık, o kadar açık ki "anne-babanız, çocuklarınız, eşleriniz, çalışma arkadaşlarınız, kabile üyeleri ve kabile liderleri" bile çeviri mağduriyetinden ötürü eklenmiş.

_B_L_U_E_ #7 Posted 25 April 2014 - 10:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35237 battles
  • 404

9.0 Yamasını cikosen'den Dinleyelim!

ne paylaştın bu konu hakkında ?

Edited by 06ErcaN19, 25 April 2014 - 10:47 PM.

asimar #8 Posted 25 April 2014 - 11:46 PM

Sergeant

• Player
  • 16832 battles
  • 278
ozhmani ne tanirim nede en ufak bir konusmuslugum var videolarindan 1-2 yazisindan gordugum kadari gayet duzgun ve bilgi edindirici isler yapiyor tebrik etmek gerekirken takildiginiz konuya bak pes

1x2C #9 Posted 26 April 2014 - 12:46 PM

Captain

• Player
  • 7922 battles
  • 2,062
Gönlümüz seninle Ohzman abi (ismini öğrenmiştim yayından ama ifşa etmeyeyim dedim şimdi:tongue:).Sen takma insanları biz seni biliyoruz ve merakla gelecek videolarını bekliyoruz:honoring:

_Abe_77 #10 Posted 26 April 2014 - 01:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 32541 battles
  • 1,728

View Postcikosen, on 25 April 2014 - 11:02 PM, said:

Biraz kurabiye?

ASUTAY_TR #11 Posted 27 April 2014 - 10:24 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10047 battles
  • 72

View Postcikosen, on 25 April 2014 - 10:02 PM, said:

dostum sorun nedir anlamadım 9.0 ile ilgili birşey yazsana

dorukbas #12 Posted 27 April 2014 - 12:06 PM

Private

• Player
  • 13488 battles
  • 9

View Postcikosen, on 25 April 2014 - 09:02 PM, said:

Ya abi bırakın artık bu işleri adamlar fesatlık yapacak olsa bizim ruhumuz bile duymaz. Adam herkesin haberi var izin aldım diyor anlamıyorum ki daha neyin tribine giriyorsunuz. Klan savaşları burada da mı devam ediyor acaba?

Edited by dorukbas, 27 April 2014 - 12:07 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users