Jump to content

Automaticky system trestov

ban automaticky system trestov poskodzovanie spojencov automaticky system to co je? Nesportovní chováni

• Please log in to reply
324 replies to this topic

Poll: Automaticky system trestov (243 members have cast votes)

Ako hodnotite novy automaticky system trestov?

1. Prilis prisny (40 votes [16.46%])

Percentage of vote: 16.46%

2. Dobry (61 votes [25.10%])

Percentage of vote: 25.10%

3. Prilis slaby (142 votes [58.44%])

Percentage of vote: 58.44%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Pepelus #61 Posted 23 July 2014 - 01:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22068 battles
  • 1,111
  • [BVP] BVP

View Postlodyh, on 18 July 2014 - 04:37 PM, said:

Dnes.a.denně.se.přesvědčuji.o.tom.jak.War.neudílí.všem.stejné.tresty.Nedávno.jsem.čelil.útoku.dvou.spojenců.protože.jsem.se.bránil.a.jednoo.zničil.dostal.jsem.o-kamžitě.ban.na.jeden.den.a.to.proto.že.jsem.použil.dvě.střely.které.stačili.na.zničení.1tanku.Dnes.jsem.měl.opět.konflikt.s.jedním.co.si.myslí.že.když.je.zelenej.tak.je.král.pabliku.5ekl.jsem.mu-co.si.o.něm.myslím.a.on.mě.zabil.Rozstřílel.Nebránil.jsem.se.protože,už.mám.zkušenost.s.banem.Ale.překvapuje.mě.že.přestože.do.mě.vystřelil.víc.jak.2x.jel.si.dál.bez.problému.a.jen.zmodral.Je.to.fér?On.začal.on.to.dokončil.ale.nic.se.nedělo.Žádný.ban-Omlouvám.se.za.písmo.ale.zlobí.mě.půl.klávesnice.Myslím.si.že.nejvíc.porušuje.pravidla.sám.War.emin.Dělá.si.totiž.co.c.e-přestože.do.této..ry.strkáme.stále.peníze.Mo.l.byc.-pokračovat.se.spoustou.dalšíc.a.dalšíc.nepravostí.ale.je.to.zbytečné.a.neřešitelné.Bo.užel.

V jednom nevydařeném dni jsem si cvrnknul asi 15 bitev a povedlo se mi za ten den hnet 3x omylem trefit spojence. A né zrovna za málo ... dohromady jsem spojencum sundal asi za 1200hp a ani jsem nezmodral. Také jsem už potkal frajery co dostali banán za malounko. Na tom asi něco bude ... nemyslíš?

View PostPastaa, on 21 July 2014 - 01:46 PM, said:

bere se v úvahu hlavně tvoje historie. Znám člověka který dostal ban za 2x sundaný pásy, ja jsem jen zmodral, když jsem na dvě rány vypnul spojence. Pokud jsi notoricky team killer, stačí málo, pokud jsi slušňák, tak podle mě dostaneš banán až po třetí ráně, pokud to není na kruhu samozřejmě

Netuším jak to přesně počítají. Osobně jsem se systémem postihování víceméně spokojen. Patřím zrovna mezi ty "slušňáky". Za mou kariéru jsem ani jednou nezmodral, a že už jsem něcokrát s bojovým pokřikem "sry" trefil omylem spojence. Ovšem stává se mi to v průměru přibližně jednou za 200 bitev.

Nikdy neopětuji palbu do volodroidů ... nějak mi to za to nestojí, plácat na ně kredity a riskovat špatnou barvu. :smile:

Edited by Pepelus, 23 July 2014 - 02:31 PM.

tixtix #62 Posted 21 September 2014 - 09:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 73247 battles
  • 318
  • [WRT] WRT
Dobrý den, měl bych jen takový dotaz, jestli se ban za nesportovní hru vyhodnocuje delší dobu než ostatní. Vždy když jsem dostal ban, bylo to okamžitě po prohřešku. Včera jsem si chvíli ráno zahrál. Všem rajčátkům jsem v bitvě v chatu napsal, co si o nich myslím a zhruba o půl deváté jsem jel na dny nato. Beru, že mě reportovali, ale ban jsem dostal až od půl dvanácté. Tzn až tři hodiny poté, co jsem už u počítače neseděl. Tak by mě zajímalo, jestli se to tak dlouho vyhodnocuje, kolik jsem dostal reportů. Nebo prostě jen ty rajčátka ukecali pár lidí v klanu ať mě taky reportnou a za tři hoďky nasbírali dost reportů?

Vassagos #63 Posted 21 September 2014 - 09:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22435 battles
  • 514
Pokud vím, tak report ti můžou dát jen ti, co byli s tebou v bitvě, takže nějaké sbírání reportů nehrozí, spíš má ten systém nějakou prodlevu.

prcir #64 Posted 03 October 2014 - 06:59 PM

Private

• Player
  • 6407 battles
  • 23

View PostDrobecek_CZ, on 27 June 2014 - 11:33 PM, said:

Musím se podělit se špatnou zkušeností :(

Začne bitva a dva tanky z vašeho teamu mi začnou hned od začátku blokovat a bránit v jakémkoli pohybu ve hře.

Po čase to vzteky nevydržím a vypalím na jeden z nich a ihned dostávám jednodennní BAN!!!

Nechápu to, jelikož do vlastních nikdy nestřílím a ani jsem nebyl "modrý" :o

Je to snad nějaký nový sport, že se vlastní v teamu vás blokují a čekají až na ně vzteky vystřelíte a po té dostanete ban?

Dejte si na to bacha, jsou tu provokatéři a schválně vás chtějí dohnat k blbé reakci jakou jsem zvolil já a dostal BAN :(

Tito "hajzlíci" by měli dostávat BANy. Kontroluje někdo také chování těchto "šmejdů" ?

Tuhle zkušenost mám taky.. Jen z toho nebyl jednodenní ban ale hodinovej.. Hold musíš místo střelby dát na chat .......all report "xxx"  for blocking teammate.... Možná bude i pro něj nějakej postih za X let....

VonReidden #65 Posted 06 October 2014 - 04:38 PM

Corporal

• Player
  • 37591 battles
  • 115
  • [CSML] CSML
Pro wargaming! Už mě fakt neštvěte. Štve mě vaše herní stabilita po updatech a ještě mě budete prudit blbostma? Můžu se zeptat, proč mi [Editováno] dáváte tribunál za mapu siegfriedova linie v 17:12 za nečinnost, když jsem hrál s dělostřelcem a aktivní jsem byl. Obzvlášť, když jsem dělal trojnásobky? Když se podíváte tak jsem hrál s humlem asi 5 map po sobě. Jste vy už normální ? Přestaňte mě opravdu prudit!!! To co vy děláte, to jsem jinde v onlinovce fakt neviděl....Vzpamatujte se! Když je příliv je i odliv!!!

Edited by ClearEvil, 06 October 2014 - 08:04 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Checht #66 Posted 17 October 2014 - 04:24 PM

Private

• Player
  • 58029 battles
  • 10
  • [AL-CE] AL-CE
Zdravim, by me zajimalo, ktery jantar rozdava bany. V 0:45 jsem dostal ban na 24 hodin za teamkill. Ok beru, na ucet se mi dostal bracha a delal tam asi trochu bugr, moje blbost. Zmenim heslo, np. V 12:59 tehoz dne (ucet jsem mel stale zablokovan z prniho banu, tudiz tam nikdo hrat nemohl)  jsem dostal dalsi ban na 24 hodin za unsportsmanlike conductNemate v tom trochu hokej?

SG_semda #67 Posted 17 October 2014 - 05:42 PM

General

• Player
  • 41242 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
To jsou dva ruzny bany, asi ti brachu nareportovali za nesportovní chování a tenhle typ banů se vyhodnocuje trosku opozdene...

manualni_prevodovka #68 Posted 17 October 2014 - 07:19 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED
Udoli slz.

Checht #69 Posted 17 October 2014 - 09:39 PM

Private

• Player
  • 58029 battles
  • 10
  • [AL-CE] AL-CE
Me ten ban neva, akorak, ze se kryji, nechapu proc mi nedaj dva dny, ale den a pul, na druhou stranu, byt trestany za jeden prohresek 2x a vic x to nefakci an v realu, tak nevim co opruzujou komici.

Dixo__blin #70 Posted 22 October 2014 - 04:23 PM

Private

• Player
  • 35281 battles
  • 41

celkovo je system banov smiesny. mam 7 dnovy ban, nemozem pisat do chatu :) ale mudre hlavy asi nedomysleli, ze sa nebude dat ani pouzivat prikazove/oznamove menu a ani kliknut na mapu a upozornit na nebezpecenstvo, atd bla bla. chcu alebo trestaju hracov za to,ze opustia hru alebo nepomahaju teamu. potom aky ma vyznam ze nemozem upozornit na nepriatela alebo ziadat o pomoc, atd bla bla. to podla WG asi nie je pre team potrebne ??? ok, takze ked nemozem "pomahat", tak je aspon sranda teamu skodit :) mlcim ako hrob a hram sa na svojom piesocku :). ved drviva vacsina modrych a fialovych aj tak hra len a len pre seba. team ich vobec nezaujima. ved co ze sa prehralo, hlavne ze maju nastrielane 2-4k dmg + nejaky ten kill a ide sa dalej. v dalsej hre sa zase zakempuju niekde v krikoch na kraji mapy a snad sa teraz podari vyhrat. a najveselsie na tom je fakt, ze to boli top HT.   fakt super pomoc pre team :D                                                                                         

takze naco je toto vsetko potom dobre??? aky zmysel vlastne bany .......,ale co kaslat to.

Dixo__blin #71 Posted 23 October 2014 - 09:48 PM

Private

• Player
  • 35281 battles
  • 41

tak toto je uz fakt vysmech. rano som odhral 4 hry so 4 vyhrami(cuduj sa svete :) ). o 22:15 to chcem zapnut a vraj: Váš účet je uzamknutý do 24.10.2014 do 19:58:55. dôvod: unsportsmanlike conduct. ????a to som ju vypol asi o 9:40. to je teda velka sranda kedze som potreboval este 1x vyhrat na splnenie misie. a mozno sa WG rozhodol, ze nie vsetci dostanu TOG ll. 

tu sa blokuju ucty asi nejakym zvlastnym spôsobom, alebo ako sa komu kto páči ??? :)

takze neostava asi nic ine len si najst nejaku inu hru. najlepsie taku, ktoru robia nejaki rozumni ludia. pri tejto som evidentne zbytocne zabil 4 roky. a o peniazoch ani nejdem hovorit.

Tak mily WG: kludne si tuto debilnu hru mozes strcit vies kam. ak je podla teba takyto system a pristup ku hracom podla tvojich predstav, tak ti teda vsetka cest.

Edited by Dixo_SK, 23 October 2014 - 09:49 PM.

rado135 #72 Posted 24 October 2014 - 06:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 68592 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

View PostDixo_SK, on 23 October 2014 - 10:48 PM, said:

tak toto je uz fakt vysmech. rano som odhral 4 hry so 4 vyhrami(cuduj sa svete :) ). o 22:15 to chcem zapnut a vraj: Váš účet je uzamknutý do 24.10.2014 do 19:58:55. dôvod: unsportsmanlike conduct. ????a to som ju vypol asi o 9:40. to je teda velka sranda kedze som potreboval este 1x vyhrat na splnenie misie. a mozno sa WG rozhodol, ze nie vsetci dostanu TOG ll. 

tu sa blokuju ucty asi nejakym zvlastnym spôsobom, alebo ako sa komu kto páči ??? :)

takze neostava asi nic ine len si najst nejaku inu hru. najlepsie taku, ktoru robia nejaki rozumni ludia. pri tejto som evidentne zbytocne zabil 4 roky. a o peniazoch ani nejdem hovorit.

Tak mily WG: kludne si tuto debilnu hru mozes strcit vies kam. ak je podla teba takyto system a pristup ku hracom podla tvojich predstav, tak ti teda vsetka cest.

daj dem tie 4 zaznami hier , ak nevies za co si ho dostal mozno tu potom niekto bude vediet povedat aby si sa nabuduce tomu vyvaroval .....

Dixo__blin #73 Posted 24 October 2014 - 08:52 PM

Private

• Player
  • 35281 battles
  • 41

kedze sa mi prepisuje a zostava iba posledny, je to nemozne. je pravda ze mi v 1 hre padol mobilny net, ale stihol som vyhladat ineho operatora a nastrielat nejaky dmg+2killy a skoncit v prvej 5-ke. ostatne si uz nepamatam ale kedze som mal za kazdu dalsi bod,tak som skoncil v 10-ke.

ale co, mozno sa mi do konca mesiaca podari uhrat tie posledne 2 body :unsures:.

toto je ale cele o inom. 13 hracov sa vyberie na jednu stranu a ja+1 ostaneme branit druhu stranu. 13 dostanu na frak od 10 a my 2 (jasne ze zakempeny) sa branime proti 5. ale my sme ten dovod preco sme prehrali. podla 13 ****** sme mali tiez zautocit proti presile. takze chat je plny: all report this 2 idiots. a genialne nadstaveny system auto trestov sa vyburi a ukoji :teethhappy:

Dixo__blin #74 Posted 24 October 2014 - 10:28 PM

Private

• Player
  • 35281 battles
  • 41

radsej by sa mali rozhybat a nieco uz konecne robit(a nie len slubovat) s trestanim tych, ktori podla WG pouzivaju tzv. zakazane mody. lebo cloveka naserie ked sa po vystrele stiahne a dostane bez rozsvietenia ziarovky zasah. a hned 3 od toho isteho hraca.

lutujem tych chudakov co maju 55%+ a nedokazu to hrat bez cheatov, goldov a velkeho placu, ked sa nevyhrava. podla mojho nazoru by sa mali ist hned liecit. lebo toto je iba hra a nie vyherny automat. sry gambleri :veryhappy:

a 45% a menej aj tak hrat nebudem. za ten strateny cas to nestoji. aj tak je to na 90% prehra. a roamingovy net je stale drahy

Edited by Dixo_SK, 24 October 2014 - 11:15 PM.

iTrolling #75 Posted 25 October 2014 - 12:08 AM

Captain

• Clan Commander
  • 6776 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

View PostDixo_SK, on 24 October 2014 - 11:28 PM, said:

radsej by sa mali rozhybat a nieco uz konecne robit(a nie len slubovat) s trestanim tych, ktori podla WG pouzivaju tzv. zakazane mody. lebo cloveka naserie ked sa po vystrele stiahne a dostane bez rozsvietenia ziarovky zasah. a hned 3 od toho isteho hraca.

lutujem tych chudakov co maju 55%+ a nedokazu to hrat bez cheatov, goldov a velkeho placu, ked sa nevyhrava. podla mojho nazoru by sa mali ist hned liecit. lebo toto je iba hra a nie vyherny automat. sry gambleri :veryhappy:

a 45% a menej aj tak hrat nebudem. za ten strateny cas to nestoji. aj tak je to na 90% prehra. a roamingovy net je stale drahy

Tolik koncentrovane hlouposti jsem dlouho nevidel, gratuluji. :medal:

Dixo__blin #76 Posted 25 October 2014 - 12:16 AM

Private

• Player
  • 35281 battles
  • 41

zaujimavy postreh od niekoho, kto zalozil novy ucet len preto, aby mal perfektne %.  bolí to velmi??? a este aj v pl clane. a dokonca take motto :) teba tam zobrali asi nafetovani,nie???

no, trafena hus zagagala. hihi

Edited by Dixo_SK, 25 October 2014 - 12:53 AM.

iTrolling #77 Posted 25 October 2014 - 08:36 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6776 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

Musim te zklamat, tento ucet neni stvoren pro hrani na staty - jsem lama a pravdepodobne historicky prvnim uctem, ktery ma horsi statistiky, nez jake ma stejny hrac na svem  prvnim uctu. Snaha vyjet si na Leichttraktoru zarovku pri hrani v noci byla velmi naivni a zoufala a statistiky nadobro poznamenala. Stale nevim, jak se s tim vyrovnat. Proto jsem se rozhodl pripojit se k 0WNED, kde hrajeme pro zabavu a na statistiky nedbame. :great:

Rozumim vsak tve frustraci. Hraci, kteri pri hrani premysli, dokazou jelitum skutecne zneprijemnit hrani. Nicmene pevne verim, ze jakmile budes starsi a zacnou ti vypadavat zuby, dostanes se do meho stavu - tedy do stavu, kdy ma clovek vice mozkovych bunek nez zubu. :trollface:

Edited by iTrolling, 25 October 2014 - 08:39 PM.

Uetuo #78 Posted 26 October 2014 - 09:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 38932 battles
  • 317

View PostiTrolling, on 25 October 2014 - 08:36 PM, said:

Musim te zklamat, tento ucet neni stvoren pro hrani na staty - jsem lama a pravdepodobne historicky prvnim uctem, ktery ma horsi statistiky, nez jake ma stejny hrac na svem  prvnim uctu. Snaha vyjet si na Leichttraktoru zarovku pri hrani v noci byla velmi naivni a zoufala a statistiky nadobro poznamenala. Stale nevim, jak se s tim vyrovnat. Proto jsem se rozhodl pripojit se k 0WNED, kde hrajeme pro zabavu a na statistiky nedbame. :great:

Rozumim vsak tve frustraci. Hraci, kteri pri hrani premysli, dokazou jelitum skutecne zneprijemnit hrani. Nicmene pevne verim, ze jakmile budes starsi a zacnou ti vypadavat zuby, dostanes se do meho stavu - tedy do stavu, kdy ma clovek vice mozkovych bunek nez zubu. :trollface:

Ako sa vola tvoj originalny ucet ? Ak si taky strasne mudry, preco neprispievas na forum pod svojim original uctom, a pises sem z druheho uctu ? Dufal som ze jeden Ludwa-Prevodovka bude stacit...ale on je aspon zabanovany na povodnom ucte.

iTrolling #79 Posted 26 October 2014 - 09:00 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6776 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

Ach, ja naivka jsem se domnival, ze se na foru lide venuji spise obsahu zprav, namisto obsahu a statistik autoru techto zprav. 

Zkratka a dobre, domnivat se, ze hrac s vysokym procentem vyher a vysokym hodnocenim automaticky pouziva pochybne modifikace, je prinejmensim hloupe. Pochopitelne se vsak proti takovemu zivotnimu presvedceni da jen velmi tezko neco namitnout. 

A vubec, Uetuo, davej si pozor, pomalu se blizis k hranici 55% vyher, takze zanedlouho budes dle definice kolegy vyse na stejne urovni jako ja, tedy "chudak, ktery neumi hrat bez goldu, place a cheatu". 

Jackienko #80 Posted 27 October 2014 - 06:11 PM

Private

• Player
  • 23947 battles
  • 4
  • [_ARMY] _ARMY
Chcem sa Vám všetkým ospravedlniť za moje správanie /slovné inzultácie/. Choval som sa nezodpovedne. Nechal som sa zbytočne vyprovokovať druhými hráčmi.  Prepáčte mi to.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users