Jump to content

Květnové setkání hráčů české a slovenské komunity

• This topic is locked This topic is locked
271 replies to this topic

I_am_the_Real_Legend #261 Posted 26 May 2014 - 05:41 PM

Sergeant

• Player
  • 31862 battles
  • 242
  • [CORM] CORM

View Postsqee03, on 26 May 2014 - 05:15 PM, said:

Nikoho jsem neznal pri prichodu, nikoho jsem neznal po odchodu :-).

Sraz byl asi fajn(nemel jsem nejake prilisne ocekavani). Mozna jsem mel predstavu, ze to bude organizovane vice "komunitne" ze strany WG. Nakonec to bylo hlavne v duchu lovu na bonusove kody.

Trosku mne mrzi, ze jsem si nemohl poradne vyzkouset tanky na Xboxu, na to jsem se docela tesil. Bohuzel byla konzole vetsinu casu zabrana naruzivymi artynari(fuj fuj ostuda), a hlavne byla prihlasena na ucet pouze s nizkymi tiery tanku.

Nicmene diky za akci a pozvani WG!

čo? ČO? jak nikoho neznal při odchodu

:arta: Co já? 

Edited by NightKnight_CZ, 26 May 2014 - 05:41 PM.

Lama_kik #262 Posted 26 May 2014 - 06:13 PM

Sergeant

• Player
  • 66217 battles
  • 240
  • [-LCP-] -LCP-

View PostcNNk_US, on 26 May 2014 - 05:01 PM, said:

Uplne zbytecne knourani ...prihlasit se mohl kazdy a diky mensimu zajmu byl zapis otevren nejmene 2x

kdyby bylo potřeba půjčím brýle !!!!! mám je sice jenom na dálku (na čtení se mi dělaj) ale tu přihlášku jsem posílal v 7 ráno jak to jen šlo !!

:izmena::angry:

Doctor_Whooves #263 Posted 26 May 2014 - 07:53 PM

Corporal

• Player
  • 25655 battles
  • 142
  • [READ] READ

View PostNightKnight_CZ, on 26 May 2014 - 05:41 PM, said:

čo? ČO? jak nikoho neznal při odchodu

:arta: Co já? 

Vsadim boty ze pulka lidi te znala uz pri prichodu... :trollface:

yoshua87 #264 Posted 26 May 2014 - 09:26 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 47857 battles
  • 1,048
  • [FIV3] FIV3

View PostLama_kik, on 26 May 2014 - 04:28 PM, said:

jo tak proto se tam nedostal nikdo nový :izmena:

ja byl nový v lešanech a dostal sem se s přehledem a milanek se dostal az po nekolika dnech...

View Postsqee03, on 26 May 2014 - 05:15 PM, said:

Nikoho jsem neznal pri prichodu, nikoho jsem neznal po odchodu :-).

Sraz byl asi fajn(nemel jsem nejake prilisne ocekavani). Mozna jsem mel predstavu, ze to bude organizovane vice "komunitne" ze strany WG. Nakonec to bylo hlavne v duchu lovu na bonusove kody.

Trosku mne mrzi, ze jsem si nemohl poradne vyzkouset tanky na Xboxu, na to jsem se docela tesil. Bohuzel byla konzole vetsinu casu zabrana naruzivymi artynari(fuj fuj ostuda), a hlavne byla prihlasena na ucet pouze s nizkymi tiery tanku.

Nicmene diky za akci a pozvani WG!

ja sem si dobře pokecal s lidmi a to sem tam prakticky nikoho neznal...

View PostLama_kik, on 26 May 2014 - 07:13 PM, said:

kdyby bylo potřeba půjčím brýle !!!!! mám je sice jenom na dálku (na čtení se mi dělaj) ale tu přihlášku jsem posílal v 7 ráno jak to jen šlo !!

:izmena::angry:

tak si asi udělal něco špatně, když se milanek přihlásil až cca 3-4 dny před lešany :D

yoshua87 #265 Posted 26 May 2014 - 09:29 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 47857 battles
  • 1,048
  • [FIV3] FIV3
Jestli mohu něco vytknout části komunity... tak to je ta věc, že minimum lidi z nás si tam přineslo nějakou kartičku se svým nickem, aby je lidi poznali... většina si přišla jen tak, ono se pak hold hůře seznamuje...ja třeba vím max o polovině lidí, se kterými sem mluvil o koho šlo...zbytek bych poznal podle tváře, ale ve hře či tady na foru nikoliv :)

CZHany #266 Posted 27 May 2014 - 07:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15878 battles
  • 648

Herna byla super. nadáváte na organizaci ale kua snad nejste malé děti aby Vám někdo říkal co máte dělat.. Je to komunitní sraz.. takže se sejde komunita a ta se mezi sebou baví.. dle jejích dorozumívacích schopností..a nějaké to zpestření od Tuccyho a Karlie bylo taky supr. Až na poznávačky...:bush: protože vždy sem řek že je to tank.. a nikdy mi to nebylo uznáno:tongue:.

PS: Tuccy budou nějaké fotky?

Edited by CZHany, 27 May 2014 - 07:29 AM.

Lama_kik #267 Posted 27 May 2014 - 10:42 AM

Sergeant

• Player
  • 66217 battles
  • 240
  • [-LCP-] -LCP-
Hany ale ono tam bylo 2x TD :facepalm:

CZHany #268 Posted 27 May 2014 - 11:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15878 battles
  • 648

helej má to pásy?.. má! má to dělo? má! tak je to tank :D protože občas tam bylo i letadlo...

jinak Respekt před tím klučinou co poznával obrázky podle vrtule nebo kolečka... na čtverečku jeden list lopatky vrtule a klučina hned to je to a to...:D

JassonSmith #269 Posted 28 May 2014 - 07:19 AM

Private

• Player
  • 29014 battles
  • 13

Za mě musím říct, že jsem od obou dnů dostal přesně to, co jsem očekával. V Lešanech jsem u stánku moc postávat nechtěl. Je tam vždycky hromada lidí a nci z toho. No stál sjem tam deset minut, odpověděl jsem na jednu otázku, dostal tričko a šel zase dál. Byla to náhoda, že jsme tam s kolegou zabloudili. Takže za tričko velice děkuji. V herně to probíhalo taky přesně podle daných pravidel. Ti co se neznají na sebe koukají. Ti co se znají se vesele baví. Na dalším srazu už to bude o něčem jiném, pokud tam budou stejní lidé. Teda já se budu snažit určitě znovu přijet. Snad to bude blíže domovu než nějakých 300km. 

Celkově jsem spokojený, nic nového jsem se nedozvěděl, ale to jsem ani nečekal. Každopádně zábava byla. Celou akci na konec zkazil maník ve vlaku. Chytnu do RegioJetu borce, který si chce vykládat o tom, jaké to je zabít člověka. Jsem zvědav kdy si o něm počtu, že někoho zamordoval. 

Ellieandi #270 Posted 28 May 2014 - 02:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View PostCZHany, on 27 May 2014 - 08:28 AM, said:

PS: Tuccy budou nějaké fotky?

Čekáme na několik fotek od hráčů a jakmile to bude možné, rozhodně dodáme fotky.

Karlie #271 Posted 30 May 2014 - 11:14 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

Já to napsala už sem.

Jinak za mnou přišlo celkem dost lidí prostě samo od sebe, obeznámili mě s tím, kdy mi psali jakou PM nebo prostě se jen ptali na různé věci a chtěli si pokecat. Je třeba brát v potaz, že my jsme tam s Tuccym dva a v Reloadu řekněme třeba 50 lidí...a nelze očekávat, že ke každému přijdeme a budeme se ho ptát, jestli mu něco nechybí - každý od nás dostal uvítací taštičku, tedy prostor pro komunikaci byl s naprosto každým, taktéž nebyl problém si nás tam postupně odchytit, buď u počítačů nebo dole u baru apod.

Co se Xboxu týče, většinu času u něj pak seděl jeden, maximálně dva lidé, nebyl žádný problém jim říci, jestli si další kolo nemůžete zkusit jednu, dvě bitvy... Je to jen o komunikaci. Pamatuju si, jak jsem jako malá chtěla zmrzlinu a táta mi řekl, že buď si jí objednám sama nebo jí prostě nebudu mít... a tak je třeba k tomu přistupovat. Řekla bych, že lidé tam byli velmi vstřícní, komunikativní a milí, tedy kdokoliv začal nějakou konverzaci, nikdo se na něj neobořil, že se s nim nebude bavit... V Lešanech to bylo ještě o ligu lidí výše, ale taktéž kdo chtěl, měl prostor...já tam s jedním člověkem vedla v té mezipauze 30minutový rozhovor o psech :o). A kdo zůstal do konce, seděli jsme pak u stanu v cca 15 lidech a taktéž jsme si pokecali o všem.

Zkrátka tohle není mateřská školka, ale lidé jsou obvykle ochotní se bavit, ne vždy se dá s každým bavit o čemkoliv, ale ten prostor tam je, jak ho kdo využije, už je na něm...

Maca2661 #272 Posted 01 June 2014 - 08:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 54405 battles
  • 584
  • [_VAL_] _VAL_

Posílám pár fotek z Lešan

Spoiler

Edited by ClearEvil, 01 June 2014 - 08:42 PM.
elikost souborů a obrázků nesmí přesáhnout 100 kilobytů (kb) Pokud obrázek neumíte upravit, tak ho dejte aspoň do spoileru

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users