Jump to content

Rekapitulace květnového setkání hráčů

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

Community #1 Posted 27 May 2014 - 10:20 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,331
Chcete vědět, jak dopadlo květnové setkání komunity hráčů World of Tanks a World of Warplanes? Neváhejte a přečtěte si tento článek, kde najdete nejžhavější informace i s fotkami z akce!

Celý text novinky

_Laxa_ #2 Posted 27 May 2014 - 12:51 PM

Sergeant

• Player
  • 30988 battles
  • 242
  • [HALUS] HALUS

Se srazy jsem spokojen

PS: Jak jsi si nás v Lešanech zapisoval, tak ta odměna přijde + / - do konce týdne? :coin:

Maca2661 #3 Posted 27 May 2014 - 01:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53138 battles
  • 572
Hmm tak na srazu jsem byl a tohle jsem nějak přehlídnul :( O jakou odměnu se má jednat ? Byl jsem tam , ale syn byl už dost protivný. Přece jenom jsou mu 4 :)

Edited by Maca2661, 27 May 2014 - 01:25 PM.

SEDRlK #4 Posted 27 May 2014 - 01:57 PM

Corporal

• Player
  • 49494 battles
  • 129
  • [DAG0D] DAG0D
Tak v Lešanech jsem byl a trošku mně to zklamalo.Areál se otevřel v 9:30,mezi tím projelo několik veteránů válečných motorek,válečných džípů a nakonec k mému překvapení několikakilometrová kolona starých autobusů. Říkal jsem si co to má společného s akcí WG?? Později jsem se dozvěděl že to je zahájení otevření muzea. Čekal jsem pompézní stánek WG,ale hledal jsem marně,až po chvíli jsem si všiml menšího stanu,kde jsem poznal Tuccyho.Právě probíhala akce se jmenovkama,poté jsem se dozvěděl že další program je na řadě v 12:30. Otráveného mně pobavil snad jen člověk převlečený za hobita z kraje(prej je to jeden z nejlepších hráčů) a zajímavá byla expozice tanků.Co bylo asi nejlepší,tak Gyros,který byl fakt luxusní.Ještě bych zmínil že Tuccy a Karlie se snažili,ale na WG(mašinu na prachy) bych čekal větší show a trošku štědrosti v podobě bonus kódů.

cNNk #5 Posted 27 May 2014 - 02:07 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,514
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostSedrig_, on 27 May 2014 - 02:57 PM, said:

ale na WG(mašinu na prachy) bych čekal větší show a trošku štědrosti v podobě bonus kódů.

Ta akce byla právě o zahájení muzejní sezony a ne o WG. WG tam bylo jen jako bonus a o kódech se radši moc vyjadřovat nebudu, protože na určitou skupinu lidi už sem si udělal po několika komunitních akci celkem nehezký názor.

CZHany #6 Posted 27 May 2014 - 02:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15527 battles
  • 648
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostcNNk_US, on 27 May 2014 - 03:07 PM, said:

Ta akce byla právě o zahájení muzejní sezony a ne o WG. WG tam bylo jen jako bonus a o kódech se radši moc vyjadřovat nebudu, protože na určitou skupinu lidi už sem si udělal po několika komunitních akci celkem nehezký názor.

myslíš to jak jedou přez pulku republiky na zahájení otevření muzea...kde je jako jeden ze stánků WG a čekaj od nich buch vi co a pak se perou o 200g jak zvířatka?:D JJ ty sou super:D ale z Hláškou já do WG nedám ani korunu budou stát před stánkem třebas hodiny hlavně aby z toho něco káplo :D

DJDavecz #7 Posted 27 May 2014 - 02:25 PM

Major

• Player
  • 37448 battles
  • 2,505
  • [BIA-] BIA-

Právě kvůli takovým to lidem na akce nejezdím...

Na BAHNA 2014 se těším...

SEDRlK #8 Posted 27 May 2014 - 02:32 PM

Corporal

• Player
  • 49494 battles
  • 129
  • [DAG0D] DAG0D

View PostCZHany, on 27 May 2014 - 02:15 PM, said:

myslíš to jak jedou přez pulku republiky na zahájení otevření muzea...kde je jako jeden ze stánků WG a čekaj od nich buch vi co a pak se perou o 200g jak zvířatka?:D JJ ty sou super:D ale z Hláškou já do WG nedám ani korunu budou stát před stánkem třebas hodiny hlavně aby z toho něco káplo :D

Tak já patřím asi mezi největší sponzory této hry a jel jsem se podívat na akci WG a myslím že bonusové kódy by měli být na těchto akcích běžností,jelikož to jsou vituální dárky,tak jejich hodnota není žádná a když říkáš přes půl republiky,to si jako myslíš že si nespočítaj na kolik je vyjde cesta za bonus kódem.

View PostcNNk_US, on 27 May 2014 - 02:07 PM, said:

Jinak já jsem byl na takovéto akci poprvé a zřejmě naposled

CZHany #9 Posted 27 May 2014 - 02:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15527 battles
  • 648
  • [9-TDA] 9-TDA

View PostSedrig_, on 27 May 2014 - 03:32 PM, said:

Tak já patřím asi mezi největší sponzory této hry a jel jsem se podívat na akci WG a myslím že bonusové kódy by měli být na těchto akcích běžností,jelikož to jsou vituální dárky,tak jejich hodnota není žádná a když říkáš přes půl republiky,to si jako myslíš že si nespočítaj na kolik je vyjde cesta za bonus kódem.

nekonkretizuju... neříkám kdo.. nebuď prosím vstahovačnej....promin ale neznám společnost která by "dávala" něco zadarmo... proč by to dělali? WG je společnost která podniká v hermín průmyslu za účelem zisku... tak jako 100% ostatních společností.. do Tesca taky chodíš nakupovat a nečekáš za to že tam nakupuješ že pak přijedeš  další den nebo za měsíc u tesco stánku další chleba zadarmo...ano WG dělá "výhodné akce" ano dává bonus cody lidem ale jako propagaci( marketing) né jako dárky.. a pokud u nich marketing manager rohodne že mají pro akci XY přiděleno tolik a tolik věcí, tak s tím nikdo nic neudělá. Věř mi že co jsem mohl poznat  Tuccyho a Karlie tak ti kdyby mohly tak se rozdají.

JesterCZ #10 Posted 27 May 2014 - 02:53 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64197 battles
  • 1,427
  • [_AF_] _AF_

Sedriku:

ten, kdo tě/vás zná, tak ví, že tobě na nějaké koruně nezáleží. Tobě věřím, že Ti jde o princip a nejsi takový ten hladový sup, které bohužel člověk na akci často potká.

Protože tě alespoň trochu znám a vím, že jsi obyčejný slušný chlap, který si na nic nehraje a je vděčný za každou radu, tak vím, že tohle co ti napíšu vezmeš.

Není to o velikosti a ani o dárcích, ale o tom se sejít, popovídat si, mít možnost se setkat a vidět se. Navíc jsi byl na první a nemáš tak možnost porovnat. Stačí se podívat na fotky ze dnů NATO, to by jsi mluvil jinak. 

Nesuď podle prvního dojmu, pak uvidíš, proč někteří jsou rádi, že je to naopak menší a že se nedávají tolik dárky, protože by jsi jen viděl bandu supů, kteří dělají frontu a o nic jiného, než ukořistit co nejvíce dárků nejde, natož o nějakou komunitu.

GeneralCornutok #11 Posted 27 May 2014 - 03:15 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 81374 battles
  • 558
  • [84-17] 84-17
krasa, skoda ze je to tak daleko :)

Maca2661 #12 Posted 27 May 2014 - 05:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53138 battles
  • 572

View PostSedrig_, on 27 May 2014 - 02:57 PM, said:

Tak v Lešanech jsem byl a trošku mně to zklamalo.Areál se otevřel v 9:30,mezi tím projelo několik veteránů válečných motorek,válečných džípů a nakonec k mému překvapení několikakilometrová kolona starých autobusů. Říkal jsem si co to má společného s akcí WG?? Později jsem se dozvěděl že to je zahájení otevření muzea. Čekal jsem pompézní stánek WG,ale hledal jsem marně,až po chvíli jsem si všiml menšího stanu,kde jsem poznal Tuccyho.Právě probíhala akce se jmenovkama,poté jsem se dozvěděl že další program je na řadě v 12:30. Otráveného mně pobavil snad jen člověk převlečený za hobita z kraje(prej je to jeden z nejlepších hráčů) a zajímavá byla expozice tanků.Co bylo asi nejlepší,tak Gyros,který byl fakt luxusní.Ještě bych zmínil že Tuccy a Karlie se snažili,ale na WG(mašinu na prachy) bych čekal větší show a trošku štědrosti v podobě bonus kódů.

Tak do hry jsem už taky už pár korunek poslal a nejde mě rozhodně o 200 goldů. Cesta mě stála cca 900 Kč a jel bych tam i bez účasti WG. Do muzea jsem jel hlavně se podívat na tanky a poznat Tuccyho s Karlie. Jako bonbonek jsem chtěl M3 light, protože si ho nemůžu koupit. Mám za to že se dával jako dárek k vánocům, ale to jsem WoT ještě nehrál.

macik168 #13 Posted 27 May 2014 - 05:02 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 44711 battles
  • 64
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostSedrig_, on 27 May 2014 - 01:57 PM, said:

Ahoj Sedrigu sraz není charita je to hlavně o kontaktu komunity.Jestli máš zájem pošlu ti bonusový kod na 3 dny prémka a 500g ,ale chtěl bych za to tvoje supr čupr tepláčky viz video. 23 minuta :)

Edited by macik168, 27 May 2014 - 05:03 PM.

SEDRlK #14 Posted 27 May 2014 - 05:30 PM

Corporal

• Player
  • 49494 battles
  • 129
  • [DAG0D] DAG0D
Goldy si nech,beztak už nevím co si za ně mám koupit:veryhappy: chybí mě už snad jen pzkw Hydraulic a tak si  čas od času změním nick a nebo název klanu.Co se týče srazu,tak jsem byl zklamanej z toho jak málo lidí z WOT tam bylo, já napočítal tak 20

View PostMaca2661, on 27 May 2014 - 05:01 PM, said:

Tak do hry jsem už taky už pár korunek poslal a nejde mě rozhodně o 200 goldů. Cesta mě stála cca 900 Kč a jel bych tam i bez účasti WG. Do muzea jsem jel hlavně se podívat na tanky a poznat Tuccyho s Karlie. Jako bonbonek jsem chtěl M3 light, protože si ho nemůžu koupit. Mám za to že se dával jako dárek k vánocům, ale to jsem WoT ještě nehrál.

Myslím že byl jako bonus novým hráčům,když splníš nějaké mise a pak byl na prodej ale v nějakým balíčku s 10 000 goldama,no neváhal jsem a koupil, jinak jsem ho viděl párkrát na Aukru za 300 kč

Tuccy #15 Posted 27 May 2014 - 05:55 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14479 battles
  • 6,482
  • [WG] WG

Konečně se dostávám k dalším pár fotkám... Tyhle třeba hezky dokládají chrochtačku na polygonu:

DSCN3203a.jpg  IMG_0017a.jpg  DSCN3231a.jpg    

A tady se streamery a youtubery u bunkru. Jo a se zmrzlinou :bajan:

DSCN3220a.jpg

Geogliff #16 Posted 27 May 2014 - 06:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6667 battles
  • 1,398

View PostTuccy, on 27 May 2014 - 06:55 PM, said:

A tady se streamery a youtubery u bunkru. Jo a se zmrzlinou :bajan:

DSCN3220a.jpg

Sakra, poznám tam akorát tak tebe, Karlie a Uanubise :hiding::veryhappy:

Edited by martintramvajak, 27 May 2014 - 06:30 PM.

DonJoaquin_Guzman #17 Posted 27 May 2014 - 08:15 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39316 battles
  • 355
  • [DAG0D] DAG0D

hele,ten s tima zrzavýma vlasama je Shadow fox?

Jinak jsem poznal: Tuccy,Karlie,Uanubis.bombu,balonka,Buliho,Kayčka(nwm jak se píše :D) :child:

sandmancze #18 Posted 28 May 2014 - 07:36 AM

Private

• Player
  • 14415 battles
  • 21
  • [ANV-V] ANV-V

Přidávám se se svou troškou do mlýna:

http://youtu.be/W_aWVwzxrZ4

Arne_CZ #19 Posted 28 May 2014 - 10:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18036 battles
  • 751
  • [R-U-R] R-U-R

View PostSedrig_, on 27 May 2014 - 03:32 PM, said:

...

Jinak já jsem byl na takovéto akci poprvé a zřejmě naposled

Lešany byl můj třetí sraz a zatím nejslabší zážitek. A přesto (nebo spíš právě proto) bys možná měl akcím pro komunitu ještě dát šanci. Jedna vlaštovka jaro nedělá.

snipst6 #20 Posted 28 May 2014 - 11:52 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 5398 battles
  • 1,395
  • [DF-CZ] DF-CZ

Také jsem tam byl s bratrem jsme si udělali projížďku na motorkách.Zahájení sezony bylo bezva,ale co se týče WG stánku,nebyl jsem moc nadšený,chtěl jsem si pokecat s lidma,ale bohužel se to fakt nedalo,( alespoň když jsem tam byl) protože hned vedle stánek kde se odkládali stracené děti a občas i rodiče:popcorn: a podobně,nicméně tak hlasitě to hlásili,že když před stánkem WG bylo asi 30-40 dětí a krom mě a bratra asi tak ještě dva dospěláci,stejnak nevím na co se myslím Tuccy ptal:teethhappy:.Nešel jsem tak kvuli kodum darkum atd.,ale spíš se seznámit.:glasses:

Ale nešlo to,protože přes hluk okolních stánků a převahu :child: jsem se k tomu nedostal.Probíhala zrovna soutěž o nějaké přívěšky nebo co a já nerozuměl ani na co se ptají a to jsem stál asi 3 metry daleko.:veryhappy:

Jinak fajná akce ty Lešany.

Ale na volný sraz WG bez registrace už nikdy nejedu,protože to nemá cenu.(nekritizuju,jen píšu svou skušenost),překřikovat se s děckama na to už jsem starej.

Beru to,že se WG jen ukázalo a možná nalákalo další lidičky,proto tam byli,nicméně nějaká forma tomu podle mě scházela.

Mějte se fajně.A mnoho zdaru při dalších akcích:smile:

Edited by snipst6, 28 May 2014 - 12:23 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users