Jump to content


Fantastic Five – zapisy do turnieju


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Community #1 Posted 06 June 2014 - 03:09 PM

    Sergeant

  • Content Team
  • 0 battles
  • 36,038
  • Member since:
    11-09-2011
Bądźcie fantastyczni w swoich metalowych potworach V poziomu!

Pełen tekst wiadomości

MateuSZ_HANYS #2 Posted 06 June 2014 - 03:25 PM

    Sergeant

  • Player
  • 1383 battles
  • 285
  • [OS-C] OS-C
  • Member since:
    08-28-2012
Type T-34 bym wziął udział ale niestety mam go na serwerze NA 

DJPremier #3 Posted 06 June 2014 - 03:26 PM

    Second Lieutenant

  • Player
  • 51436 battles
  • 1,429
  • Member since:
    05-04-2011

Szukam ogarów.

http://forum.worldof...c-five-5-tiery/

 

Jak coś to piszcie w niedziele po 20.


Edited by DJPremier, 06 June 2014 - 03:30 PM.


FakeReroll #4 Posted 06 June 2014 - 03:28 PM

    Corporal

  • Clan Commander
  • 3730 battles
  • 177
  • Member since:
    02-18-2012
Jakie czołgi będą kluczowe Waszym zdaniem? ja stawiam na KV-1 i leoparda, chaffee i T49

MateuSZ_HANYS #5 Posted 06 June 2014 - 03:31 PM

    Sergeant

  • Player
  • 1383 battles
  • 285
  • [OS-C] OS-C
  • Member since:
    08-28-2012

View Postpimpektank, on 06 June 2014 - 03:28 PM, said:

Jakie czołgi będą kluczowe Waszym zdaniem? ja stawiam na KV-1 i leoparda, chaffee i T49

I jeszcze kilka, tylko że KV raczej nie bo zbyt wolny



iPlusOfficial #6 Posted 06 June 2014 - 03:41 PM

    Corporal

  • Player
  • 10660 battles
  • 128
  • Member since:
    10-10-2013
Weźmie mnie ktoś druzyny? Grałbym T49 - moim ulubionym czołgiem.(mam na nim +700 bitew więc go dobrze ogarnąłem) Na staty nie patrzcie bo grałem 4fun.

Akoanmil #7 Posted 07 June 2014 - 04:48 PM

    Private

  • Player
  • 21038 battles
  • 16
  • [M--W] M--W
  • Member since:
    04-13-2012

View PostMateuSZ_HANYS, on 06 June 2014 - 04:31 PM, said:

I jeszcze kilka, tylko że KV raczej nie bo zbyt wolny

 

Ja właśnie  bym wziął same kw-1  i zagrał defa tym bardziej  że są fajne miejskie mapy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



adam21777 #8 Posted 08 June 2014 - 02:02 PM

    Private

  • Player
  • 17817 battles
  • 40
  • [MRNK] MRNK
  • Member since:
    02-19-2012
Gdzie sprawdzić czy turniej jest na mapkach spotkaniowych czy zwykłych?

IBBIKI #9 Posted 08 June 2014 - 02:34 PM

    Private

  • Player
  • 1331 battles
  • 2
  • [5-BPS] 5-BPS
  • Member since:
    04-05-2014
http://worldoftanks...._THM_Ostrowiec/ zapraszam ;)

MateuSZ_HANYS #10 Posted 08 June 2014 - 03:54 PM

    Sergeant

  • Player
  • 1383 battles
  • 285
  • [OS-C] OS-C
  • Member since:
    08-28-2012

View PostAkoanmil, on 07 June 2014 - 04:48 PM, said:

 

Jeżeli def to jak najbardziej  no ale to nie mój styl gry



rafi1002 #11 Posted 08 June 2014 - 06:07 PM

    Corporal

  • Clan Diplomat
  • 40683 battles
  • 188
  • [1BRP] 1BRP
  • Member since:
    07-25-2011

A ja mam inne pytanie. Kiedy jest pierwszy dzień turnieju?? W różnych artykułach podaje się albo 11.06 albo 13.06. Poniżej linki do artykułów.

 

http://worldoftanks....t-registration/

 

http://worldoftanks...._Five___Tier_5/

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.



XxAniolxX #12 Posted 08 June 2014 - 10:08 PM

    Lance-corporal

  • Player
  • 23816 battles
  • 54
  • Member since:
    07-14-2013

Polska drużyna poszukuje na szybko graczy z minimum 5k bitew. Kontakt u XxAniolxX lub GG: 151656

 



130363Robert #13 Posted 10 June 2014 - 04:15 PM

    Lance-corporal

  • Player
  • 31215 battles
  • 84
  • [1DPGN] 1DPGN
  • Member since:
    11-29-2011

Witam !

Nie mogę otworzyć pliku z zasadami ogólnymi do turnieju.

Pozdrawiam.

 



Pestek1 #14 Posted 13 June 2014 - 08:21 PM

    Lance-corporal

  • Player
  • 28427 battles
  • 78
  • Member since:
    10-07-2012

To był najgorszy organizacyjnie turniej w jakim brałem udział.

Brak info o tym że jesteśmy w 1/512

Brak rozpisek na drzewie 1/512 choćby o dacie kolejnej bitwie i dopiero podobno o 19.40 zaktualizowane info nad rameczkami z drużynami o :

Dzień 1 (13.06.2014) 
1.. Himmelsdorf (BO1) - 19:00 CET (18:50 CEST) zaprasza 
2. Linia Zygfryda (BO1) - 20:00 CET (19:50 CEST) zaprasza 
3. Ensk (BO1) - 21:00 CET (20:50 CEST) zaprasza 
4. Himmelsdorf (BO3) - 22:00 CET (21:50 CEST zaprasza) Dzień 2 (18.06.2014) 5. Linia Zygfryda (BO3) - 19:00 CET (18:50 CEST) zaprasza 6. Ensk (BO3) - 20:00 CET (19:50 CEST) zaprasza 7. Himmelsdorf (BO3) - 21:00 CET (20:50 CEST) zaprasza8. Linia Zygfryda (BO3) - 22:00 CET (21:50 CEST) zaprasza Dzień 3 (20.06.2014) 9. Ensk (BO3) - 19:00 CET (18:50 CEST) zaprasza 10. Himmelsdorf (BO3) - 11. Linia Zygfryda (bo5) -

 

Każdy ma jakieś zajęcie w domu i drużynka porozłaziła się o 19.30 i fantastyczne info o 20.10 przegrana walkowerem.Jednym słowem ten turniej a brałem już udział w turniejach to totalna lipa.Technicznie i organizacyjnie DNO.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users