Jump to content

Konkurs rocznicowy MrOmena i Razer

• This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

Community #1 Posted 24 June 2014 - 09:12 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,730
Z okazji pierwszych urodzin swojego kanału YouTube nasz Współpracownik Społeczności MrOmen zorganizował wyjątkowy konkurs!

Pełen tekst wiadomości

WinchesterSam #2 Posted 24 June 2014 - 09:35 AM

Corporal

• Player
  • 21334 battles
  • 109
Szybkie info. Niestety 2 dni temu konkurs się skończył (zgłoszenia) i teraz tylko czekamy na wyniki.

Lyminton #3 Posted 24 June 2014 - 09:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14661 battles
  • 484
  • [4FG] 4FG
Wielkie HALO! z powodu zdechlej myszki i mocno przereklamowanej podkladki ktora i tak nie uczyni cie lepszym graczem. Dobrych kanalow na YT nie trzeba reklamowac. Jakos do teraz nigdy o nim nie slyszalem wiec...  

Edited by Lyminton, 24 June 2014 - 09:42 AM.

Soczek__ #4 Posted 24 June 2014 - 09:39 AM

Private

• WGL PRO Player
  • 30589 battles
  • 46
  • [ATRT] ATRT
Obudzili się z ręką w nocniku xD jakiś miesiąc za późno ale + za chęci

Uriel_77 #5 Posted 24 June 2014 - 10:05 AM

Private

• Player
  • 16428 battles
  • 36

View PostLyminton, on 24 June 2014 - 10:38 AM, said:

Wielkie HALO! z powodu zdechlej myszki i mocno przereklamowanej podkladki ktora i tak nie uczyni cie lepszym graczem. Dobrych kanalow na YT nie trzeba reklamowac. Jakos do teraz nigdy o nim nie slyszalem wiec...  

Jeden z najlepszych kanałów na YT, dotyczących Wota. Prowadzony z kulturą (w przeciwieństwie do niektórych bardzo znanych, wotowych jutuberów) i dużą wiedzą na temat gry. A jeżeli nie znasz tego kanału, to tylko źle o Tobie świadczy. Nie jest to Multikanał dla gimnazjum. Jest podobny do kanału PawlusaSidewindera,czy innych czołgistów z AZP, dla ludzi bardziej dojrzałych. Coś jak kanał Vdra (szkoda, że nieaktualizowany). A info o konkursie nieco spóźnione niestety.

Edited by Uriel_77, 24 June 2014 - 10:09 AM.

Gepard_PH #6 Posted 24 June 2014 - 10:16 AM

Publishing Producer

• WG Staff
  • 20835 battles
  • 1,836
  • [WG] WG

View PostWinchesterSam, on 24 June 2014 - 10:35 AM, said:

Szybkie info. Niestety 2 dni temu konkurs się skończył (zgłoszenia) i teraz tylko czekamy na wyniki.

Wiemy o tym doskonale!

Artykuły z tej serii pojawiające się na portalu poświęcone są konkursom i innym wydarzeniom, które już się odbyły. Jeśli chcesz być na bieżąco, zaglądaj regularnie na forum i obserwuj nas na Facebooku/Twitterze :)

MrOmen #7 Posted 24 June 2014 - 10:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40000 battles
  • 911

View PostLyminton, on 24 June 2014 - 10:38 AM, said:

Z całym szacunkiem, ale najwyraźniej Tobie nie pomogą.

Podkładka jak podkładka - zwykła "szmata" jak to się mówi tylko z inną grafiką. Są tacy, którzy grają na białej kartce A4 i wymieniają co drugi dzień. Są tacy, którzy muszą mieć sprzęt za 500 zł bo czują różnicę.

Myszka? Dobry, sprawdzony model Razera w odświeżonej formie.

Jak zwykle - dają coś za darmo to się znajdzie krzykacz, któremu nie pasuje. Ale fakt

WN8 Rating: 1 037 (Above avg.)

więc same akcesoria nie pomogą, jak skilla brak.

View PostUriel_77, on 24 June 2014 - 11:05 AM, said:

Jeden z najlepszych kanałów na YT, dotyczących Wota. Prowadzony z kulturą (w przeciwieństwie do niektórych bardzo znanych, wotowych jutuberów) i dużą wiedzą na temat gry. A jeżeli nie znasz tego kanału, to tylko źle o Tobie świadczy. Nie jest to Multikanał dla gimnazjum. Jest podobny do kanału PawlusaSidewindera,czy innych czołgistów z AZP, dla ludzi bardziej dojrzałych. Coś jak kanał Vdra (szkoda, że nieaktualizowany). A info o konkursie nieco spóźnione niestety.

Dzięki za miłe słowa. Cieszy mnie szczególnie to, co mówisz o kulturze, bo na nią stawiam w dużym stopniu. Oprócz samych bitew chcę pokazywać też pewien poziom prowadzenia komentarza. Fajnie, że ktoś zauważył i docenił :)

W związku z tym, że taki news dziś na głównej to bardzo się postaram wrzucić dziś wyniki :)

Turbo_The_Animal #8 Posted 24 June 2014 - 10:53 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 66417 battles
  • 438
  • [NYSE] NYSE

View PostUriel_77, on 24 June 2014 - 11:05 AM, said:

W pełni popieram wypowiedź. Kanał z wiedzą i na poziomie. Pawlus+Omen oraz Hallack trzymają wysoki poziom. Każdy z tych kanałów jest zarówno dobrze przygotowany merytorycznie i fachowo-dla mnie to podstawa. Nie mam sił i chęci żeby słuchać dzieciaków przeklinających co drugie słowo. Ja na kanał trafiłem przez stronę Domi1n'a. Tam też spróbowałem swoich sił w konkursie. Co z tego będzie...okaże się, niemniej jednak wg mnie sam fakt, że ktoś poświęca czas, wkłada swoją pracę i do tego organizuje konkurs z nagrodami o niemałej wartości (jak na tego typu event organizowany przez contributorów) zasługuje na szacunek. Dodatkowo Omen odpisuje na komentarze oraz pytania zamieszczane pod filmami. Lubie i szanuję ludzi, którzy poważnie podchodzą do spraw, którymi się zajmują. Zgadzam się również w kwestii AZP-normalni ludzie, na poziomie, świetnie się ich słucha, ciekawe pomysły na filmu (dysusje), oglądanie bitew Pawlusa to czysta przyjemność okraszona sporą dawką ironicznego i błyskotliwego dowcipu. 

Edited by turbo_zaix, 24 June 2014 - 11:08 AM.

TadzikMen #9 Posted 24 June 2014 - 10:58 AM

Sergeant

• Player
  • 27563 battles
  • 229

View PostMrOmen, on 24 June 2014 - 11:24 AM, said:

Podkładka jak podkładka - zwykła "szmata" jak to się mówi tylko z inną grafiką. Są tacy, którzy grają na białej kartce A4 i wymieniają co drugi dzień. Są tacy, którzy muszą mieć sprzęt za 500 zł bo czują różnicę.

Myszka? Dobry, sprawdzony model Razera w odświeżonej formie.

Jak zwykle - dają coś za darmo to się znajdzie krzykacz, któremu nie pasuje. Ale fakt

WN8 Rating: 1 037 (Above avg.)

więc same akcesoria nie pomogą, jak skilla brak.

Dzięki za miłe słowa. Cieszy mnie szczególnie to, co mówisz o kulturze, bo na nią stawiam w dużym stopniu. Oprócz samych bitew chcę pokazywać też pewien poziom prowadzenia komentarza. Fajnie, że ktoś zauważył i docenił :)

W związku z tym, że taki news dziś na głównej to bardzo się postaram wrzucić dziś wyniki :)

mogliby zrobić newsa po pokazaniu wyników, wtedy by było z pewnością mniej pieniaczy

Korsarz_87 #10 Posted 24 June 2014 - 11:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34025 battles
  • 577

A ja myślałem że może typek do wygrania :teethhappy:

Sorry, ale osprzęt do kompa już mam :rolleyes:

Michallo2000 #11 Posted 24 June 2014 - 12:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17940 battles
  • 723

View PostKorsarz_87, on 24 June 2014 - 12:58 PM, said:

A ja myślałem że może typek do wygrania :teethhappy:

Sorry, ale osprzęt do kompa już mam :rolleyes:

Tak, typek bardzo dobry czoug!!!!! Niektórzy fioletowi gracze, go nie ogarniają a ty chcesz nim grać? Co kupisz, prem tank za 200zł i potem płacz i ból tyłka bo jest słaby.. w zarobkach jak najbardziej ok, ale FuN z gry żaden.. (tak tak, grałem nim i powiem że to poniżej przeciętnej.. jedyne co go uchrania to pancerz wieży etc.)  [oczywiście nie grałem nim na swoim koncie tylko u kolegi-brata-kota-myszy-psa koncie :) ]

Co do samego kanału, MrOmena jak najbardziej OK porządny kanał, kulturalny bez przekleństw. Myszka, razera jako nagroda OK, sprzęt razera chodzi zazwyczaj po 150zł+/-.

Życzę, powodzenia w prowadzeniu kanału :tongue:

PS.Każdy kto chce typka, to na allegro jest licytacja :) [WOT TYPE59 KOD Z E3] pozdrawiam, wszystkich licytujących bo cena, to jakiś żart :)

Edited by Michallo2000, 24 June 2014 - 12:32 PM.

_Azi #12 Posted 24 June 2014 - 12:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 226 battles
  • 89
  • [B_A_N] B_A_N

pozdro Omenowski:girl:

Halk_Hogan #13 Posted 24 June 2014 - 12:42 PM

Private

• Player
  • 6095 battles
  • 20

View PostMrOmen, on 24 June 2014 - 11:24 AM, said:

Trafiłeś w samo sedno. :biggrin:

Nie potrzebna mi żadna podkładka ani żadna kozacka myszka. Jadę na myszce za 10zł z marketu i kartce A4 jako podkładka i gra się zajebiście, możecie zobaczyć to w moich statach.:tongue:

Korsarz_87 #14 Posted 24 June 2014 - 12:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34025 battles
  • 577

View PostMichallo2000, on 24 June 2014 - 01:29 PM, said:

Tak, typek bardzo dobry czoug!!!!! Niektórzy fioletowi gracze, go nie ogarniają a ty chcesz nim grać? Co kupisz, prem tank za 200zł i potem płacz i ból tyłka bo jest słaby.. w zarobkach jak najbardziej ok, ale FuN z gry żaden.. (tak tak, grałem nim i powiem że to poniżej przeciętnej.. jedyne co go uchrania to pancerz wieży etc.)  [oczywiście nie grałem nim na swoim koncie tylko u kolegi-brata-kota-myszy-psa koncie :) ]

Co do samego kanału, MrOmena jak najbardziej OK porządny kanał, kulturalny bez przekleństw. Myszka, razera jako nagroda OK, sprzęt razera chodzi zazwyczaj po 150zł+/-.

Życzę, powodzenia w prowadzeniu kanału :tongue:

PS.Każdy kto chce typka, to na allegro jest licytacja :) [WOT TYPE59 KOD Z E3] pozdrawiam, wszystkich licytujących bo cena, to jakiś żart :)

Ale żeś sie rozpisał, Moj Mistrzu :teethhappy: Ucz mię dalej! :veryhappy: Co, pomarzyć nie można? :child: ;)

Co do płaczu na "nieudane" prem tanki- zobacz sobie, jakie są jedyne prem VIII w mojej stajence i postaraj sie znalezc jakikolwiek wpis na forumie gdzie bym na jakikolwiek pojazd narzekał ;)

/edit/-

ułatwię Ci sprawe, mam SP. kv5, t-34-3 i na żadnego nie przyszło mi do głowy narzekać.

Edited by Korsarz_87, 24 June 2014 - 12:49 PM.

M_o_r_g_i_o_n_e_k #15 Posted 24 June 2014 - 12:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36081 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI
kto to jest mromen?

The_Tank_Gangster #16 Posted 24 June 2014 - 12:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 7122 battles
  • 1,576

View Postkrwawa_rozprawa, on 24 June 2014 - 12:50 PM, said:

kto to jest mromen?

YTuber, ale nie miał filmiku o Renault FT więc dla ciebie nic interesującego

MaD_ViRaL #17 Posted 24 June 2014 - 01:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 46383 battles
  • 75
  • [PVS] PVS
heh kiedy to zostalo opublikowane na stronce mialem juz 24 czerwca a konkurs do 22 wtf?

PatOfResistance #18 Posted 24 June 2014 - 01:16 PM

Corporal

• Player
  • 48997 battles
  • 116
  • [TDSTS] TDSTS
Gówniane WG w końcu

MrOmen #19 Posted 24 June 2014 - 01:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 40000 battles
  • 911

View Postkrwawa_rozprawa, on 24 June 2014 - 02:39 PM, said:

buehehe autoprezentacja jak ze szkolenia

mamy nowe key-word w temacie

"chody"

Przeraża mnie w naszej rzeczywistości fakt, że są ludzie, którzy z założenia muszą być na "nie". Na dowolny temat, na dowolny sposób, ale oni zawsze będą negować, wyśmiewać, próbować pokazać, że NIE.

Otóż spoko, Twoje podejście. Nie mam ani chęci ani motywacji próbować Cię zmieniać.

I tak, mam "chody". Pracowałem na nie kilka lat. Załatwienie kilku spraw to dla mnie kwestia maila. Może nie aż tak łatwo jak "Siara! I wszystko jasne", ale na pewno więcej mogę niż ogromna grupa ludzi. To powód do dumy dla mnie, ale nie chwalę się tym. Jednak tacy jak Ty próbują, nieskutecznie, udowodnić mi, że to powód do wstydu. Spoko, trwaj w swoim bagienku hejtu, zaproś kolegów, poobrzucajcie się błotkiem nienawiści, sprawi Wam to tyle frajdy :D

zly_ #20 Posted 24 June 2014 - 02:02 PM

Corporal

• Player
  • 78270 battles
  • 150
  • [_COM] _COM
MrOmen gdzie tak właściwie będą opublikowane wyniki? I kiedy mniej więcej się z tym wyrobisz bo nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć czy chociaż pedotanka wygrałem :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users