Jump to content

Úspěšná sbírka pro Tankové muzeum

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

Community #1 Posted 11 July 2014 - 05:18 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,266
Děkujeme naší komunitě hráčů, že pomohli vybrat 75 000 Euro pro zachování historie obrněných vozidel v Tankovém muzeu v anglickém Bovingtonu!

Celý text novinky

Karlie #2 Posted 11 July 2014 - 08:56 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

Moc pěkné video, s tou hudbou jsem měla na konci husí kůži! A příští rok tam musim jet, jako upoutávka na Tankfest to zabralo :D.

Každopádně díky všem, kteří přispěli a kteří tak pomohli alespoň tímto způsobem malé obnově historie.

Spratekk_the_Great #3 Posted 12 July 2014 - 02:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 35185 battles
  • 426

Nechci aby to znělo jako ofenzíva, ale to je celý výtěžek z akce, nebo jen drobný co dopadly na zem?

Popřípadě druhá stránka věci a s tím i otázka: nezdá se vám to docela málo na to, kolik má WoT hráčů(třeba jen podle reklam) a nestálo by za zamyšlení zkusit trošku lákavější nabídky a zvýšit tak výši výtěžku? Ano, beru, že 75k "ojro" je v CZK 2 060 000, ale přesto mi to přijde jako docela malá suma v tak nákladný záležitosti, jakou jsou práce na staré vojenské obrněné technice. 

A na na závěr mě tato novinka připomněla, že tu ještě nebylo nic nového o "oživování Mause" jen tak mimochodem

:smile::coin:

OtecSpermum #4 Posted 12 July 2014 - 08:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16673 battles
  • 531
  • [EVRA] EVRA

Ale tentokrát jsme se rozhodli, že co dnes koupíte ve hře výtěžek z toho půjde do muzea

Titanium_Ghost #5 Posted 13 July 2014 - 07:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 60692 battles
  • 754
  • [HOR-S] HOR-S

View PostSpratekk_CZ, on 12 July 2014 - 03:30 AM, said:

Nechci aby to znělo jako ofenzíva, ale to je celý výtěžek z akce, nebo jen drobný co dopadly na zem?

Popřípadě druhá stránka věci a s tím i otázka: nezdá se vám to docela málo na to, kolik má WoT hráčů(třeba jen podle reklam) a nestálo by za zamyšlení zkusit trošku lákavější nabídky a zvýšit tak výši výtěžku? Ano, beru, že 75k "ojro" je v CZK 2 060 000, ale přesto mi to přijde jako docela malá suma v tak nákladný záležitosti, jakou jsou práce na staré vojenské obrněné technice. 

A na na závěr mě tato novinka připomněla, že tu ještě nebylo nic nového o "oživování Mause" jen tak mimochodem

Lze to říci i jinak ....

Existuje velký potenciál k získání finančních prostředků na renovaci tanků prostřednictvím speciálních nabídek, vše záleží na tom, jak tyto nabídky budou atraktivní, resp. kolik hráčů osloví.

(A zjistit, která vozidla hráči dlouhodobě poptávají, nemůže být tak velký problém).

EDIT: Je více než dobré, že hráči ve videu vidí, jak je předáván šek. .. Jasný důkaz toho, že akce byla dotažena do konce.

Edited by Titanium_Ghost, 13 July 2014 - 08:02 AM.

Ellieandi #6 Posted 13 July 2014 - 10:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View PostSpratekk_CZ, on 12 July 2014 - 03:30 AM, said:

Jedná se výtěžek z akce. Je pravdou, že hráčů WoT je opravdu hodně, avšak také jsou rozeseti po celém světě a ne každý chce nebo může balíček zakoupit. 

Na oživování Mause se stále pracuje. Jakmile budou nějaké novinky či zajímavé informace, rozhodně budou na portále v podobě článku. 

tatham2 #7 Posted 13 July 2014 - 04:04 PM

Corporal

• Player
  • 35825 battles
  • 101

Zase jste mě rozesmali:-)) Chyba samozřejmě není u WoT, která mohla nabídnout atraktivnější balíčky ktere by zaujaly více hraču (např. i mě), ale opět u hráču! kteří si baliček dovolili nezakoupit.:-)) Nejsem asi jediný kdo nemá zajem o střibrne, nebo zlaté, a arty mě nijak netahne i když jednu mám... Na tuhle akci bych i rád přispěl, ale fakt nebylo za co...

Edited by tatham2, 13 July 2014 - 04:05 PM.

Pan_Skala #8 Posted 13 July 2014 - 05:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26105 battles
  • 543
  • [73CSP] 73CSP

View PostEllendway, on 13 July 2014 - 11:19 AM, said:

Jedná se výtěžek z akce. Je pravdou, že hráčů WoT je opravdu hodně, avšak také jsou rozeseti po celém světě a ne každý chce nebo může balíček zakoupit. 

Na oživování Mause se stále pracuje. Jakmile budou nějaké novinky či zajímavé informace, rozhodně budou na portále v podobě článku. 

pokud se nemýlím tak v té jedinečné nabídce byla akorát ta fr. prémiová arty z vozidel ve hře. Promiň, že tohle u mě jako jejího majitele nevyvolává otevírání peněženky. Já bych řekl, že výsledek odpovídá nabídce.

Edit: ale i tak je krásné, že to Bovingtonu aspoň něco hodilo :smile:

T_28 #9 Posted 15 July 2014 - 05:22 AM

Private

• Player
  • 20986 battles
  • 24
  • [T_28] T_28

Byl jsem taky ochotný na této sbírce přispět, ale ta nabídka byla tak ubohá, že to nešlo. (Připadalo mi to jako, že WG chtěl přispět jen tak na oko.)

Kdyby byly v nabídce tanky, které lidi chtějí a ne tyhle (ať si každý domyslí), tak by vybrali bez problémů i přes milion eur.

Edited by T_28, 15 July 2014 - 05:22 AM.

Karlie #10 Posted 15 July 2014 - 07:43 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Posttatham2, on 13 July 2014 - 05:04 PM, said:

Zase jste mě rozesmali:-)) Chyba samozřejmě není u WoT, která mohla nabídnout atraktivnější balíčky ktere by zaujaly více hraču (např. i mě), ale opět u hráču! kteří si baliček dovolili nezakoupit.:-)) Nejsem asi jediný kdo nemá zajem o střibrne, nebo zlaté, a arty mě nijak netahne i když jednu mám... Na tuhle akci bych i rád přispěl, ale fakt nebylo za co...

Osobně to vidím tak, že chyba není nikde a každé euro muzeu dobré - hráči nemuseli kupovat nic, WG nemuselo darovat nic, zkrátka jako většina firem a většina lidí...

Ale...hráči koupili, WG darovalo, muzeum má o "pár" euro víc

Vidět v tomhle něco negativního nebo být to někomu málo, zejména pak, když lidé mají možnost přispět kamkoliv sami od sebe a tací, kteří to obvykle nedělají sem pak přijdou a píšou, jak "někdo dal málo"...nezlob se na mě, ale to je silně povrchní... Nevztahuj si to na sebe, co já vím, třeba na vojenskou techniku sám přispíváš jinak...

Zeptejte se svého zaměstnavatele, jestli by nechtěl přispět částí svého výdělku na nějaklou "dobrou věc" nebo sami sebe, pokud jste zaměstnavatelé... až pak bych si dovolila vynášet tyto soudy...

cNNk #11 Posted 15 July 2014 - 10:14 AM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,514
  • [9-TDE] 9-TDE
Tak z herniho prostredi mi jako neujspesnejsi charita prijde to co dela humblebundle - mnoho hernich studii u nich poradalo svoje akce, kde se vybralo i nekolik milionu dolaru na ruzne projekty

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users