Jump to content

Nové medaile v aktualizaci 9.2

• This topic is locked This topic is locked
68 replies to this topic

Pan_Skala #21 Posted 19 July 2014 - 06:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26107 battles
  • 543
Škoda, že je tam toho tolik pro týmovky :sad: a přitom některé by se daly krásně uplatnit i na random nebo pro roty ať je to ta Achilova pata nebo Hrubá síla. Chápu, že týmovky jsou celkem nové a nemají dostatek medailí, ale některé by mohli být společné pro všechny režimy.

LowFrequencyOscillator #22 Posted 19 July 2014 - 06:29 PM

Sergeant

• Player
  • 4945 battles
  • 265

View Postslash26, on 19 July 2014 - 06:53 PM, said:

A preco nepridate aj ine medaile ?? napriklad:

skap v 10 bitkach za sebou do 1. minuty

zakempi to v 5 bitkach za sebou do rohu mapy a vydrz tam celu bitku

nepohni sa v 10 bitkach za sebou zo zaladne

nastrielaj 500 dmg v 3 bitkach za sebou do vlastneho tymu

v 5 bitkach za sebou sa utop na zaciatku bitky ? Myslim si, ze tieto medaile by boli lepsi napad, a boli by aj dostupnejsie pre oblubenych hracov WG - cervene pavianske zadky

Hovoríš mi z duše, človeče...:trollface:

ClearEvil #23 Posted 19 July 2014 - 06:33 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15366 battles
  • 12,901

View PostSVK_Budy, on 19 July 2014 - 06:45 PM, said:

Ďakujem :) Ešte by som sa chcel spýtať kde nájdem kontakt na vyššie postaveného pracovníka spoločnosti WG.

Pošli to sem

Wargaming Europe SAS

Tour Horizons

30 Cours de l’Ile Seguin

92100 Boulogne Billancourt

France

Oni už se o to nějak poperou.

__Taz_ #24 Posted 19 July 2014 - 06:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 74943 battles
  • 525
  • [9-TDR] 9-TDR

v 5 bitkach za sebou sa utop na zaciatku bitky ? Myslim si, ze tieto medaile by boli lepsi napad, a boli by aj dostupnejsie pre oblubenych hracov WG - cervene pavianske zadky

Takových lidí, co by měli spousty takových medailí potkávám ve hře asi 90%, takže by to bylo moc jednoduchý získat :trollface:  Máš u mě pivo za fór dne, pane.

Ano, WG potřebuje dostat víc lidí to týmovek, protože jak už bylo napsáno totálně ku***(kazí) staty a nikdo normální je nehraje, teda pokud zrovna náhodou netrénuje na ESL a je mu to pak jedno.

Ale největší fór je, že se staty nedají honit ani na T10 Rotách, protože existuje jenom pár variant, jak to dopadá a ani jedna není použitelná na nahánění statů, protože každý jede na cap nebo dostaneme dementní mod Assault, a nepřítel buď kempí na base a něco se nastřílí nebo je fikaně jedeme capnout, protože jsou na druhý staně mapy a celou dobu se tam laškují s našima 4 MT a rozkazy od velitele zněly jasně: cap or die. Takže už mám ve hře 2 zapovězený věci. Promiň, Galeone T8 Roty budu jezdit :honoring:

Dezolator #25 Posted 19 July 2014 - 06:53 PM

Corporal

• Player
  • 27304 battles
  • 102
  • [IDDQD] IDDQD
Koukam, že jim pořád moc lidí ještě posílá peníze, když si můžo dovolit takový zbytečnosti. :blinky:

nick008 #26 Posted 19 July 2014 - 07:01 PM

Corporal

• Player
  • 32112 battles
  • 169
já nezískám ani jednu :-) , protože hraju jen random....

stanislavek1 #27 Posted 19 July 2014 - 07:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9496 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

Po posledních děsivých pár dnech na randomu bych ocenil medaili za "prohraných alespoň 10 bitev v řadě", už bych jí měl.

Pro mnohé spoluhráče bych chtěl ještě medaili "Buďte top tier a nevzdalte se od základny dál než 50 metrů a zároveň nastřílejte méně než 100 dmg"  a "Netrefte s KV-1S 10 nepřátel v řadě minimálně z 200 metrů, přičemž se musíte celou bitvu ukrývat ve křoví nebo za kamenem".

Za poslední dva dny mi spadlo hodnocení o procento, díky neskutečnýmu přívalu troglodytů na random. Můžu nastřílet co chci, stejně se prohraje.

Edited by stanislavek1, 19 July 2014 - 07:08 PM.

Ellieandi #28 Posted 19 July 2014 - 07:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View Postmira567, on 19 July 2014 - 04:50 PM, said:

A pro random nic?

Tentokrát nejspíše ne. Bylo rozhodnuto, že budou přidány další medaile pro týmové bitvy a klanové války (logicky společně s novým módem Opevnění). 

View Postdoktortom5, on 19 July 2014 - 05:39 PM, said:

uz opravdu nevite jak pritahnout do tymovek vic hracu,tak v kazdem patchi pridae hafo medaili pro tymovky a myslite si ze je pak bude hrat vic lidi:facepalm:

No jo, když tam ten mód je, tak proč na něj nějak neupozornil a nepřidat do něj pár medailí? A pokud to bude hrát více lidí, bude to snad problém? 

View PostSVK_Budy, on 19 July 2014 - 06:45 PM, said:

Ďakujem :) Ešte by som sa chcel spýtať kde nájdem kontakt na vyššie postaveného pracovníka spoločnosti WG.

Napiš na naši zákaznickou podporu, kde Ti řeknou vše potřebné. 

View PostDezolator, on 19 July 2014 - 07:53 PM, said:

Koukam, že jim pořád moc lidí ještě posílá peníze, když si můžo dovolit takový zbytečnosti. :blinky:

Někdo to nazve zbytečností, někdo příjemným zpestřením hry. To, že se něco nelíbí Tobě neznamená, že se to nemusí líbit jiným lidem. :blinky:

mamlass #29 Posted 19 July 2014 - 07:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 747
  • [G0G0] G0G0

View PostEllendway, on 19 July 2014 - 08:15 PM, said:

Tentokrát nejspíše ne. Bylo rozhodnuto, že budou přidány další medaile pro týmové bitvy a klanové války (logicky společně s novým módem Opevnění).

...

Někdo to nazve zbytečností, někdo příjemným zpestřením hry. To, že se něco nelíbí Tobě neznamená, že se to nemusí líbit jiným lidem. :blinky:

Chápu, že jsi zaměstnancem WG, ale propagandu novým medailím dělat IMHO nemusíš :blinky: Medaile jsou primárně přidány za účelem zvýšení počtu hráčů účastnících se týmových bitev, nic jiného v tom není. Každý jiný důvod je pouze "bonusem navrch" :smile:

Chápu, že primárním cílem WG je generování zisku a že samozřejmě ten zisk přichází zejména od méně kvalitních hráčů, nicméně bylo by vhodné se soustředit i na samotnou hratelnost hry, kde snaha WG očividně pokulhává za například tímto přidáváním (IMHO naprosto zbytečných) medailí, kterých bylo za poslední dobu přidáno tolik, že se nám o tom nesnilo ani v těch nejkrásnějších snech :teethhappy:

Edited by mamlass, 19 July 2014 - 07:51 PM.

TheRay85 #30 Posted 19 July 2014 - 08:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7794 battles
  • 50
Kašlem Vám na medaile, keby ste konečne niečo spravily s vyvážením USA vetvy, odkedy tam tie tanky sú neupravoval ich nikto. Kolko patchov sa zameralo na USA tanky?

Edited by TheRay85, 19 July 2014 - 08:04 PM.

Ellieandi #31 Posted 19 July 2014 - 08:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View Postmamlass, on 19 July 2014 - 08:51 PM, said:

Chápu, že jsi zaměstnancem WG, ale propagandu novým medailím dělat IMHO nemusíš :blinky: Medaile jsou primárně přidány za účelem zvýšení počtu hráčů účastnících se týmových bitev, nic jiného v tom není. Každý jiný důvod je pouze "bonusem navrch" :smile:

Chápu, že primárním cílem WG je generování zisku a že samozřejmě ten zisk přichází zejména od méně kvalitních hráčů, nicméně bylo by vhodné se soustředit i na samotnou hratelnost hry, kde snaha WG očividně pokulhává za například tímto přidáváním (IMHO naprosto zbytečných) medailí, kterých bylo za poslední dobu přidáno tolik, že se nám o tom nesnilo ani v těch nejkrásnějších snech :teethhappy:

No počkej, žádná propaganda nových medailí neproběhla.Napsal jsem pouze jak to doopravdy je - bylo rozhodnuto, že se přidají další medaile do hry, dále bylo rozhodnuto, že to bude pro týmové hry a pro nový mód Opevnění. Možná to je zbytečné, možná se to někomu nemusí líbit, avšak také nikdo nesmí zapomínat na fakt, že není ve hře sám, každému se líbí něco jiného a každý od hry požaduje něco jiného. Osobně jsem byl v době, kdy jsem aktivně hrával World of Warcraft, celkem vášnivým sběratelem Achievementů. Do hry také nemusely být přidány, ale je to příjemné zpestření hry. Někdo se může chlubit win ratiem bambilion, někdo se může chlubit všemi medailemi ve hře - každý z nás má jiné priority ve hře. 

A co se týče druhého odstavce. In-game obsah dělá trochu jiný tým, než který se soustředí na hratelnost, případně výkon hry. V kanceláři sedí trochu více týmů a každý z nich má na starost něco jiného. Opravdu nedělá každý všechno. :great:

glock17 #32 Posted 19 July 2014 - 08:49 PM

Captain

• Player
  • 39412 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

Pokud si myslíte, že kvůli medajlím budu hrát historické, týmové nebo kdovíjaké " pevnostní bitvy", tak oficiálně sděluji, že jsou mi úplně šumák (a hrát je nebudu ani za zlatý prase). S medajlema uspějete leda v Rusku, tam jsou na ně žhaví.

Po přečtení postů výše navrhuji ještě 2 možné medajle:

Buďonného medajle 1.-4. třídy = za 10/50/100/500 domršených bitev, kde MM proti sobě postaví 10 tier8 proti 5 tier8, 4 tier7 a 1 tier6, aby se to nedalo vyhrát ani omylem.

Malinovského medajle 1.-4. třídy = za 10/50/100/500 případů kdy vás úmyslně sejme vlastní spoluzráč

A možná bych si vzpomněl ještě na další opilce z RA, kteří hnali vlastní lidi na jatka.

Edited by glock17, 19 July 2014 - 08:55 PM.

Snail__Hunter #33 Posted 19 July 2014 - 08:53 PM

Corporal

• Player
  • 45549 battles
  • 149

View Postmakak_1, on 19 July 2014 - 05:44 PM, said:

presne tak,kaslu vam na to,hra je cim dal horsi!  lide bdete:-)))

boze lze to vubec dal nazvat hrou?

ja se jen u toho nervuju a nadavam!

hra ma zvlastni pravidla,teda vlasne zadna,pancir neexistuje,strely litaj okolo tanku apod nesmysly vsak to znate samy

no nemluvilm o tech "slavnech " misich kde ,jak jste si jiste povsimly,uz se neni hrac mena ale jen hasicak apod,tudiz se vam muze stat ze nebudete mit na provoz tanku!!  dalsi deb...ta!

uz vidim jak za valky dostaly tank a ty co ho obsluhovaly si ho musely platit ze sve kapsy:-)))))  boze skoda ze se nemuzu vyjadrit jadrne(coz je omezovani osobni svobody projevu!!!)

no vidim to tak ze az mi dojde mena smazu hru a reknu bezte nekam

Nešlo by to napsat česky?

mamlass #34 Posted 19 July 2014 - 08:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 747
  • [G0G0] G0G0

View PostEllendway, on 19 July 2014 - 09:04 PM, said:

No počkej, žádná propaganda nových medailí neproběhla.Napsal jsem pouze jak to doopravdy je - bylo rozhodnuto, že se přidají další medaile do hry, dále bylo rozhodnuto, že to bude pro týmové hry a pro nový mód Opevnění. Možná to je zbytečné, možná se to někomu nemusí líbit, avšak také nikdo nesmí zapomínat na fakt, že není ve hře sám, každému se líbí něco jiného a každý od hry požaduje něco jiného. Osobně jsem byl v době, kdy jsem aktivně hrával World of Warcraft, celkem vášnivým sběratelem Achievementů. Do hry také nemusely být přidány, ale je to příjemné zpestření hry. Někdo se může chlubit win ratiem bambilion, někdo se může chlubit všemi medailemi ve hře - každý z nás má jiné priority ve hře. 

A co se týče druhého odstavce. In-game obsah dělá trochu jiný tým, než který se soustředí na hratelnost, případně výkon hry. V kanceláři sedí trochu více týmů a každý z nich má na starost něco jiného. Opravdu nedělá každý všechno. :great:

OK, propaganda je možná krapet silné slovo :blinky: Každému se samozřejmě líbí něco jiného, nicméně je fakt, že společným "cílem" hráčů je (by měla být) zábava. A na té ti nové metály nepřidají :teethhappy: na rozdíl od jiných faktorů (RNG, MM), které na jednu stranu srážejí (snaží se srážet) "skill" a na straně druhé podporovat "rajčátka", aby je hra také bavila. Kupříkladu snížení RNG u damage a penetrace na plus minus 15% by hře IMHO hodně prospělo. Stejně jako MM zohledňující "skill" (jako "přidružený" ukazatel použitý pro MM).

Dokážu si představit, jak asi funguje WG coby firma (co se týče organizace); já reagoval na práci WG jako celku. Primární cíl = maximalizace zisku je jasná, tomu se podřizuje přece všechno :bajan:

makak_1 #35 Posted 19 July 2014 - 10:08 PM

Sergeant

• Player
  • 15634 battles
  • 212

Ozzys_CZ

View Postmakak_1, on 19 July 2014 - 05:44 PM, said:

presne tak,kaslu vam na to,hra je cim dal horsi!  lide bdete:-)))

boze lze to vubec dal nazvat hrou?

ja se jen u toho nervuju a nadavam!

hra ma zvlastni pravidla,teda vlasne zadna,pancir neexistuje,strely litaj okolo tanku apod nesmysly vsak to znate samy

no nemluvilm o tech "slavnech " misich kde ,jak jste si jiste povsimly,uz se neni hrac mena ale jen hasicak apod,tudiz se vam muze stat ze nebudete mit na provoz tanku!!  dalsi deb...ta!

uz vidim jak za valky dostaly tank a ty co ho obsluhovaly si ho musely platit ze sve kapsy:-)))))  boze skoda ze se nemuzu vyjadrit jadrne(coz je omezovani osobni svobody projevu!!!)

no vidim to tak ze az mi dojde mena smazu hru a reknu bezte nekam

Muzes mi rict co to ma spolecneho s tematem?

zrejme mas nejakej problem a vyuzil jsi tuto prilezitost ,no bez si foukat bolistky nekam jinam,nebudu ti vysvetlovat nic:-))

stejne nepredpoladam ze bys to chtel chapat:-)))

boze komplex at je to cokoli si strc nekam.

jo jen upozorneni pro super hrace co upozornoval na cervemy zadky,mel jsi ho taky,nekoukal jsem jaky mas staty a je mi to i srdecne fuk,

Edited by makak_1, 19 July 2014 - 10:09 PM.

Dezolator #36 Posted 19 July 2014 - 10:15 PM

Corporal

• Player
  • 27304 battles
  • 102
  • [IDDQD] IDDQD

View PostEllendway, on 19 July 2014 - 08:15 PM, said:

Tipuju, že většina lidí, i ti co hrají týmové bitvy, tráví většinu hry v random bitvách. Vůbec netuším o co v týmových bitvách jde, ale pravděpodobně tam všechny trápí problémy společné s random bitkami. :teethhappy:  Střela zmizela v letu? Tady máte zato teď metál. :medal: Pás tanku se zasekl v textuře? Další metál. :teethhappy:

Snail__Hunter #37 Posted 19 July 2014 - 10:27 PM

Corporal

• Player
  • 45549 battles
  • 149

View Postmakak_1, on 19 July 2014 - 11:08 PM, said:

Ozzys_CZ

Muzes mi rict co to ma spolecneho s tematem?

zrejme mas nejakej problem a vyuzil jsi tuto prilezitost ,no bez si foukat bolistky nekam jinam,nebudu ti vysvetlovat nic:-))

stejne nepredpoladam ze bys to chtel chapat:-)))

boze komplex at je to cokoli si strc nekam.

jo jen upozorneni pro super hrace co upozornoval na cervemy zadky,mel jsi ho taky,nekoukal jsem jaky mas staty a je mi to i srdecne fuk,

Co to tu meleš o statech a bolístkách?Jaký komplex?Jediný problém který mám, je to po tobě přečíst.:sad: Skus si ten první příspěvek po sobě přečíst.

Edited by Ozzys_CZ, 19 July 2014 - 10:28 PM.

manualni_prevodovka #38 Posted 19 July 2014 - 10:49 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED

Gratuluji týmu z WG nazvanému - Oddělení pro vymýšlení zbytečných medailí (nejste náhodou všichni v CSWA?) - k další naprosto zbytečné práci.

Snad vás to aspoň baví, když už jsou vaše výsledky k ničemu. :-)

RDjango #39 Posted 20 July 2014 - 03:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25119 battles
  • 59
  • [_SV_V] _SV_V

View Postmiistr, on 19 July 2014 - 07:28 PM, said:

Škoda, že je tam toho tolik pro týmovky :sad: a přitom některé by se daly krásně uplatnit i na random nebo pro roty ať je to ta Achilova pata nebo Hrubá síla. Chápu, že týmovky jsou celkem nové a nemají dostatek medailí, ale některé by mohli být společné pro všechny režimy.

ano, něco podobného jsem psal asi o stránku před tebou...přitom by stejné medaile mohli být i pro random(public bitvy)-jen např. na jiném barevném podkladě např. na bílém,  ,žlutém atd(dle rozhodnutí vývojářů)..i např. na anglickém foru jsem tuto myšlenku zaznamenal....po přečtení vyádření komunitního teamu konkrétně Elendwaye je mi na mdlo(Vývojáři se rozhodli)...proč???- pokud tato myšlenka je i na jiných forech ,nedošlo k dohodnutí schůzky s těmito zástupci komunity a myšlenka nebyla propagována dále -setkání s komunitními teamy u kterých se i tato  tato myšlenka objevila???přednesení myšlenky řediteli WG EU a vyžádání videorozhovoru s vývojáři???neschopnost.,minimální iniciativa, proč my (,není v mém popisu práce vyvíjet iniciativu...)??,Bělorusko je komunistický stát(já nechci trest smrti za špionáž)-,Tuccci napíšu si svůj -každoměsíční ,roční report -nic se neděje,kdysi to správně definovala Czech Out(pokud nemusím MLčím)?????

BugyCZ #40 Posted 20 July 2014 - 06:46 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 25254 battles
  • 376
  • [WTH_] WTH_
No jo co jiného člověk může od WG očekávat. Připadá mě, že to už je nějaká úchylka s těma medailema :sceptic:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users