Jump to content

Nové medaile v aktualizaci 9.2

• This topic is locked This topic is locked
68 replies to this topic

cNNk #41 Posted 20 July 2014 - 08:22 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27492 battles
  • 7,607
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostRDjango, on 20 July 2014 - 04:06 AM, said:

přitom by stejné medaile mohli být i pro random(public bitvy)

Vsak plno z tech oceneni uz ma svuj ekvivalent na randomu - takze by si chtel napr. dostavat kamikaze a pak pri desatym jeste dalsi medaily ? Zbytecnost. Medaile za cap/decap jsou taky.  Takze jediny co vidim jako smysluplne pro random je medaile za odpaleni ammoracku.

Karaya12 #42 Posted 20 July 2014 - 09:22 AM

Colonel

• Player
  • 19346 battles
  • 3,963
  • [SVINE] SVINE

View PostcNNk, on 20 July 2014 - 08:22 AM, said:

Vsak plno z tech oceneni uz ma svuj ekvivalent na randomu - takze by si chtel napr. dostavat kamikaze a pak pri desatym jeste dalsi medaily ? Zbytecnost. Medaile za cap/decap jsou taky.  Takze jediny co vidim jako smysluplne pro random je medaile za odpaleni ammoracku.

Hmm, a co takhle medaile Válečný génius a Vlk mezi ovcemi ?

Myslím si že obě by zvýšily motivaci na randomu dosahovat co nejlepších výsledků. Pokud mají medaile něco takového podporovat, pak tohle na randomu chybí...

generiq #43 Posted 20 July 2014 - 10:45 AM

Private

• Player
  • 24787 battles
  • 7

Největší chybu vidím neustále v matchmakingu. Vadí mi zejména, že není vyrovnaný na jednotlivých tierech.

Metody +- 2 tiery je v pohodě, jelikož s menším tierem pak získáváme více expů, ale že některý z týmů má o dva i tři top tiery vice (např. 5 x IX versus 3× IX tier) zantelně ovlivňuje hru. Navíc to nebývá vyvážené ani na jiných tierech…

Samozřejmě, hodnotit také hodnocení jednotlivých hráčů by nebylo špatné, minimálně v tom, že by nemusela být Winchance nížší než 40% (a naopak vyšší než 60%).

Osobně mne nejvíce baví bitvy, kdy je bitva vyrovnaná, průběh napínavý a bojuje se do posledního náboje a hpčka.

EDIT: Z medialí mne zajímá Top Gun a podobné, které definují výkon hráče ve hře. Týmovky a podobné věci mne nezaujaly.

Edited by generiq, 20 July 2014 - 10:46 AM.

reedgee #44 Posted 20 July 2014 - 12:32 PM

Private

• Player
  • 22823 battles
  • 6

View PostCommunity, on 19 July 2014 - 03:06 PM, said:

Do hry přichází nové medaile - prohlédněte si je!
Celý text novinky

mam dotaz . na mem tanku M6 se mi pred časem na kanonu objevila hvezda. je to asi nejake oceneni ale jake ? tanky s hvezdou na dele nepotkavam.

dekuji za odpoved.  reedgee

Ellieandi #45 Posted 20 July 2014 - 12:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View Postreedgee, on 20 July 2014 - 01:32 PM, said:

mam dotaz . na mem tanku M6 se mi pred časem na kanonu objevila hvezda. je to asi nejake oceneni ale jake ? tanky s hvezdou na dele nepotkavam.

dekuji za odpoved.  reedgee

Jedná se o vítězné znaky. Více informací nalezneš na našem portálu

__Taz_ #46 Posted 21 July 2014 - 09:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 74848 battles
  • 525
  • [9-TDR] 9-TDR

To je ale normální, že mám největší WN a nejvíc M "Ace Tanker" + medailí za prohraný bitvy, kde si připadám jako 10oký mezi slepými králem.... 

Nejvíc legrační je, že i v takový "primitivní" FPS zavedli MM podle osobního hodnocení hráčů a hlavně podle jejich SKILLU !!! Counter Strike: GLobal Offensive http://steamcommunit...s/?id=260702087

WG, vidíš to? Zůstalo jsi zaseknutý v pravěku, máš MM z doby před dinosaurama, prober se, halóóóóóóó !!!

Edited by EuforiaN_82, 21 July 2014 - 09:33 AM.

sqee03 #47 Posted 21 July 2014 - 09:18 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View PostDepoSVK, on 21 July 2014 - 08:34 AM, said:

Nazdar ties by som sa chcel podelit o svoje pocity pri hre v poslednej dobe..niesom hejter WG a doteraz som tuto hru hraval pokojne,ale nejako sa to secko kazy ako hra mne nepada ani nic ide krasne len nejako prehravam a aj ked hram velmi dobre a vyhrame tak som v zisku asi 1500kreditov...som to zaznamenal a staznosti aj od inych hracov..Vcera napriklad s T62a nastrielane 3980 DMG  vystrelov bolo 17  a 16/14 plus nejake to nasvietenie a vyhrali sme 15-5 a nic nezarobene....mam premiak jak inak... dalej tak isto aj hranie v cate sme 3 kusy a asi kazdy z nas ma rating kolo 8000 hrame jak dabli a stale prehrame mne to pride ze MM to zhodnoti a da k nam 12 slabych hracov co je vcelku nefer proste sa mozeme aj potrhat aj to dakedy nestaci.Mozno mi to niekto z Vas vysvetli ale nepaci sa mi to nemam tym padom chut na catu a hravam sam ale skoda je to bo v clane mame dobrych hracov a rad by som hraval caty ale prehravat sa mne nechce teda nie zeby som prehravat nevedel; ale mi tam potime krv a slaby clenovia tymu slaba aktivita...preco by sme mali takto doplacat na slabsich? .

Hmmm ... viděl si někdy svoje epesní výkony s desítkovými tanky?

Já můžu úplně stejně prohlásit, že v týmu doplácím na hráče jako si ty. Průměrná dmg s E100 - 1363, průměrná dmg s IS7 1904.

Je čas, zamyslet se na VLASTNÍMI výkony, a přestat si hrát na světoborce.

spc_669 #48 Posted 21 July 2014 - 03:38 PM

Private

• Player
  • 23962 battles
  • 41
  • [IRONR] IRONR
Ony někoho zajímají medaile? :D

JOHNY_MASTER #49 Posted 21 July 2014 - 04:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33993 battles
  • 417
Riešte konečne problémy ktoré táto hra má. Medajle sú mi u pr.......

conery #50 Posted 21 July 2014 - 04:17 PM

Private

• Player
  • 21994 battles
  • 2
  • [TBOQQ] TBOQQ

kedy to pochopite , ze hraci co to hraju par rokov vam na medaile kaslu, sam to nehram len koly [edit] co to hraju a s ktorymi hram 10bitiek po sebe ak nie viac,lebo MM  neberie do uvahy staty a skusenost hracov, sam mam skusenost ked AMX 13 90 kempi v kriku na zakladni a po napisani hracovi, ze nech ide spotovat , tak som dostal odpoved , ze on to v popise hry nema , ze on je lahky tank a nie spoter, po 5 min. debate a presvedcovani, ze je to tymova hra, nech hra pre tym, som ho odstrelil a vypol tuto [edit] hru, rad by som videl ako by to potom hrali pani moderatori keby hrali z takymi [edit] a ako by sa tesili na nove medaile. A fanusikom WT, nebojte sa ked tuto hru budu hrat taky [edit] ako tuto a MM bude rozdelovat tymy ako vo WoT tak to dopadne ako tato hra. tolko moj postreh a nechut to opat zapnut.

Edited by Ultim_inc, 22 July 2014 - 03:50 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem.

JOHNY_MASTER #51 Posted 21 July 2014 - 04:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33993 battles
  • 417

View Postconery, on 21 July 2014 - 05:17 PM, said:

kedy to pochopite , ze hraci co to hraju par rokov vam na medaile kaslu, sam to nehram len koly [edit] co to hraju a s ktorymi hram 10bitiek po sebe ak nie viac,lebo MM  neberie do uvahy staty a skusenost hracov, sam mam skusenost ked AMX 13 90 kempi v kriku na zakladni a po napisani hracovi, ze nech ide spotovat , tak som dostal odpoved , ze on to v popise hry nema , ze on je lahky tank a nie spoter, po 5 min. debate a presvedcovani, ze je to tymova hra, nech hra pre tym, som ho odstrelil a vypol tuto [edit] hru, rad by som videl ako by to potom hrali pani moderatori keby hrali z takymi [edit] a ako by sa tesili na nove medaile. A fanusikom WT, nebojte sa ked tuto hru budu hrat taky [edit] ako tuto a MM bude rozdelovat tymy ako vo WoT tak to dopadne ako tato hra. tolko moj postreh a nechut to opat zapnut.

Nápodobne. Ja to tiež už ani nezapínam načo sa rozčulovať. Zapnem to len ked bude x5 alebo x2 kazdú hru.

Edited by Ultim_inc, 22 July 2014 - 03:51 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem.

Mephi #52 Posted 21 July 2014 - 05:08 PM

Private

• Player
  • 40196 battles
  • 8
  • [-YOU-] -YOU-

Medailami nám zapchajú hubu, ako aj možnosťou niekoho reportovať. Najviac ma poteší ked už hned na začiatku bitky viem ktorá strana vyhrá, to sa mi po vačšine ihneď prvý výstrel od nepriatela odrazí a ostatok bitky je už rýchly spád, tak nech mi tu niekto nehovorí že je to na hráčoch kto vyhá alebo prehrá.

A vždy tu nájdu blbečkov čo im to pochvália.

next447 #53 Posted 21 July 2014 - 10:28 PM

Private

• Player
  • 18312 battles
  • 44
  • [THEOS] THEOS
uplne [edit] toto :D :D, jzs radsi bych dostal +10 000 kreditu za nejaku ziskanu medailu zalezalo by jak lahko sa da ziskat a podobne tento system by si pochvalilo asi vacsina hracu a teoreticky totalne opice by mohli sem tam pohnut par bunkama v mozku :D

Edited by Ultim_inc, 22 July 2014 - 03:43 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem.

CernyBlesk #54 Posted 22 July 2014 - 12:44 AM

Corporal

• Player
  • 45803 battles
  • 163

Nechápu jednu věc, proč se zabývat medailema, když za ně je stejně prdlajs? To si fakt jako myslíte, že přidáním bezcenných cetek se hráči začnou zajímat o týmovky, nebo jste fakt už tak naivní, senilní, a myslíte si, že poslušné ovečky naklušou do týmovek jen díky novým oceněním?

View PostEllendway, on 19 July 2014 - 09:04 PM, said:

Osobně jsem byl v době, kdy jsem aktivně hrával World of Warcraft, celkem vášnivým sběratelem Achievementů.

OT: pleteš si jablka a hrušky dohromady, si nebyl asi moc pilný žák že? Co já si tak pamatuju, tak achievy ve WoW (pro méně zkušené World of Warcraft) byly spojené ve většině případů s nějakou odměnou, buďto jsi dostal odměnu za splnění achievu přímo do baťohu (na poštu), nebo jsi získal odměnu za killnutí bosse v podobě lootu (a tím se i ten achiev splnil), ale zde je sbírání těchto vyznamenání, achievů, medailí či jak to chcete nazvat irelevantní, protože za ně stejně nic nedostaneš :)

View Postmamlass, on 19 July 2014 - 08:51 PM, said:

Chápu, že primárním cílem WG je generování zisku a že samozřejmě ten zisk přichází zejména od méně kvalitních hráčů

Z jedné strany máš pravdu, ale z druhé nikoliv. Je fakt, že nejvíce peněz plyne z rudých hráčů (méně zkušených), ale zase na druhou stranu tu máme top hráče, kteří třeba už nic ve hře nenakupují za real prachy, ALE dělaj hře velkou reklamu na různých turnajích, ESL a pomocí videí přes sociální sítě, což je ve své podstatě stejný, né-li větší přínos…. A ty jim teď začnou ubývat se vzrůstající konkurencí, pokud s tím WG bude vy**bávat jako do teďka…

VanyCZE #55 Posted 22 July 2014 - 03:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24650 battles
  • 57
u CW medaile se počítají již odehrané bitvy nebo se to musí odehrát znova ?

Ellieandi #56 Posted 22 July 2014 - 04:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 860 battles
  • 994

View PostCernyBlesk, on 22 July 2014 - 01:44 AM, said:

OT: pleteš si jablka a hrušky dohromady, si nebyl asi moc pilný žák že? Co já si tak pamatuju, tak achievy ve WoW (pro méně zkušené World of Warcraft) byly spojené ve většině případů s nějakou odměnou, buďto jsi dostal odměnu za splnění achievu přímo do baťohu (na poštu), nebo jsi získal odměnu za killnutí bosse v podobě lootu (a tím se i ten achiev splnil), ale zde je sbírání těchto vyznamenání, achievů, medailí či jak to chcete nazvat irelevantní, protože za ně stejně nic nedostaneš :)

A nebo jsi nebyl pilný žák Ty, že? Drtivá většina achievementů ve WoW dává pouze body, které se sčítají a nedá se za nic získat. Pouze některé z achievementů mají odměnu v podobě petů, titilů či jiných věcí, ale je to pouze několik achievementů. 

stanislavek1 #57 Posted 22 July 2014 - 04:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9496 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

View PostEllendway, on 22 July 2014 - 05:02 PM, said:

A nebo jsi nebyl pilný žák Ty, že? Drtivá většina achievementů ve WoW dává pouze body, které se sčítají a nedá se za nic získat. Pouze některé z achievementů mají odměnu v podobě petů, titilů či jiných věcí, ale je to pouze několik achievementů. 

Pěkné, ale ve finále stejně zůstává pravdou to, že medaile jsou naprosto k ničemu, chybí jakákoliv motivace je získat, jelikož absolutně nic nepřináší. I kdyby to byla jen odměna například v podobě free expů za metál, bylo by to fajn. Takhle je to jenom obrázek bez významu, bez přidané hodnoty.

Edited by stanislavek1, 22 July 2014 - 04:45 PM.

CernyBlesk #58 Posted 22 July 2014 - 05:31 PM

Corporal

• Player
  • 45803 battles
  • 163

View PostEllendway, on 22 July 2014 - 05:02 PM, said:

Drtivá většina achievů se získává za killnutí bosse, tudíž dostaneš odměnu z bossáka a jako bonus se ti splní achiev :tongue:

Edited by CernyBlesk, 22 July 2014 - 05:32 PM.

cNNk #59 Posted 22 July 2014 - 05:49 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27492 battles
  • 7,607
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostCernyBlesk, on 22 July 2014 - 06:31 PM, said:

Drtivá většina achievů se získává za killnutí bosse, tudíž dostaneš odměnu z bossáka a jako bonus se ti splní achiev :tongue:

zatimco tady jsou za to xp a kredity za bitvu

CernyBlesk #60 Posted 22 July 2014 - 06:31 PM

Corporal

• Player
  • 45803 battles
  • 163

View PostcNNk, on 22 July 2014 - 06:49 PM, said:

zatimco tady jsou za to xp a kredity za bitvu

No toto téma se evidentně ubírá směrem, který jsem neměl v plánu, psal jsem o tom jako mimo téma, na vysvětlení, ale když se to tu rozvadí až do takových rozměrů, tak budiž…

Základní „odměna“ je v obou světech stejná (xp je ve WoT, tak i ve WoW, kredity jsou ve WoT, goldy ve WoW). Takže mě tu nebalamuť, já se tu bavil o odměnách za achievy/ocenění.

Má původní idea byla, že za snahu (při killnutí bosse) ve WoW seš odměněn lootem a přidáním achievu(ocenění) do sbírky. Což je velké procento ocenění ve hře.

Kdežto tady jsi za snahu oceněn bezcennou tretkou bez odměny, za kterou se ani nevyplatí vydat ze sebe víc pro její získání, jestli ta odměna není myšlena samozřejmě jako 10 porážek za sebou v průměru 15:1 na bitvu.

Edited by CernyBlesk, 22 July 2014 - 06:32 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users