Jump to content

Nové medaile v aktualizaci 9.2

• This topic is locked This topic is locked
68 replies to this topic

Pan_Skala #61 Posted 22 July 2014 - 07:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26107 battles
  • 543

View PostCernyBlesk, on 22 July 2014 - 07:31 PM, said:

No toto téma se evidentně ubírá směrem, který jsem neměl v plánu, psal jsem o tom jako mimo téma, na vysvětlení, ale když se to tu rozvadí až do takových rozměrů, tak budiž…

Základní „odměna“ je v obou světech stejná (xp je ve WoT, tak i ve WoW, kredity jsou ve WoT, goldy ve WoW). Takže mě tu nebalamuť, já se tu bavil o odměnách za achievy/ocenění.

Má původní idea byla, že za snahu (při killnutí bosse) ve WoW seš odměněn lootem a přidáním achievu(ocenění) do sbírky. Což je velké procento ocenění ve hře.

Kdežto tady jsi za snahu oceněn bezcennou tretkou bez odměny, za kterou se ani nevyplatí vydat ze sebe víc pro její získání, jestli ta odměna není myšlena samozřejmě jako 10 porážek za sebou v průměru 15:1 na bitvu.

já ti nevím, ale porovnávat vlastně koncový obsah WoW a WoT je trochu divné, ne? Tam na maximální levelu jdeš do raidů proti tomu nejsilnějšímu co ti hra nabízí což jaksi u tanků není. Tam ta hra získává trochu jinačí rozměr na maximální levelu. Tady získáš desítku a můžeš teda jezdit CW, kde dejme tomu je nějaká odměna v podobě goldů za území. Možná tohle může být podobné, ale i tak v tomhle mi přijde Wowko trochu jinde. Samozřejmě za některé achievmenty jsou odměny, ale spousta z nich je spíše takovým ukazatelem tvého postupu ve hře či případném prolézání celého světa. 

Ty odměnové achievmenty by teoreticky šli i tady udělat, ale co jako odměnu? Free expy? Kredity? Nebo něco jiného? Muselo by to být něco co nemá moc vliv jako třeba kamufláže.

CernyBlesk #62 Posted 22 July 2014 - 08:54 PM

Corporal

• Player
  • 45881 battles
  • 163

View Postmiistr, on 22 July 2014 - 08:47 PM, said:

Kdyby sis pročetl všechny mé příspěvky, tak bys pochopil, že já s tím srovnáním nezačal, ale pouze jsem ho rozvedl :smile:

Pan_Skala #63 Posted 22 July 2014 - 09:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26107 battles
  • 543

View PostCernyBlesk, on 22 July 2014 - 09:54 PM, said:

Kdyby sis pročetl všechny mé příspěvky, tak bys pochopil, že já s tím srovnáním nezačal, ale pouze jsem ho rozvedl :smile:

sorry za omyl. Teď si připadám jak slepý blbec, že jsem to přehlídnul :smile: aspoň pro příště musím číst pomaleji a pečlivěji a nemít u toho hudbu na plné kule :veryhappy:

RDjango #64 Posted 23 July 2014 - 01:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25119 battles
  • 59
  • [_SV_V] _SV_V

View Postmiistr, on 22 July 2014 - 08:47 PM, said:

já ti nevím, ale porovnávat vlastně koncový obsah WoW a WoT je trochu divné, ne? Tam na maximální levelu jdeš do raidů proti tomu nejsilnějšímu co ti hra nabízí což jaksi u tanků není. Tam ta hra získává trochu jinačí rozměr na maximální levelu. Tady získáš desítku a můžeš teda jezdit CW, kde dejme tomu je nějaká odměna v podobě goldů za území. Možná tohle může být podobné, ale i tak v tomhle mi přijde Wowko trochu jinde. Samozřejmě za některé achievmenty jsou odměny, ale spousta z nich je spíše takovým ukazatelem tvého postupu ve hře či případném prolézání celého světa. 

Ty odměnové achievmenty by teoreticky šli i tady udělat, ale co jako odměnu? Free expy? Kredity? Nebo něco jiného? Muselo by to být něco co nemá moc vliv jako třeba kamufláže.

pokud si dobře pamatuji dříve byly odměny(xp,kredity) za získání něktré z medailí v pravidelných týdeních misích....dle mne by nebyl problém do souhrného hlášení udělat další řádeček-odměna za získání medaile....odměna by nemusela být velká např.-Válečník´=+50xp,150kreditů,hlídka=+60xp,200kreditů,nebál bych se toho -i např .aby např ve výsledkové tabulce jak máte řádečky -udělená Damage udělat ještě pomlčku-+x Xp,+x kreditů....atd....velice se mi toto líbí v konkurenční hře(war Thunder) kdy za každý udělený zásah,sestřel,asistenci,zničený pozemní cíl...-objeví odměna přímo na obrazovce....v tomto ohledu informovanosti,transparentnosti výsledků má ještě WoT mezery....

XiTiX #65 Posted 24 July 2014 - 07:26 AM

Brigadier

• Player
  • 16453 battles
  • 4,373
  • [0WNED] 0WNED
Tiez si myslim, ze by tie medajle mohli mat nejaku xp, ci kreditovu odmenu. Co sa tyka toho zobrazovania, tak by to mohlo zobrazovat len zakladne XP, kedze hodne sa odvija od toho, ci vyhrate, alebo prehrate, ci spotujete, alebo spotuju pre vas atd. atd.  Takze aj tak by to v konecnom dosledku zobrazovalo cifry, ktore by ste si na konecny vysledok asi tazko napasovali.

PjotrCheGuevara #66 Posted 24 July 2014 - 11:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7927 battles
  • 369
Když se vám to nelíbí,tak jim za to neplatte,já jsem přestal platit a jsem maximálně spokojený,konečně si užívám naplno hru zdarma a nic od ni už nečekám :smile:.Mohli by konečně spíše něco udělat s tím výkonem hry,aby hra naplno využila moderní hardware(SLI,crossfire,multi GPU a CPU),dokud toto nebude,tak si tam klidně přidávejte,co chcete,je mi to jedno,ale platit za to opravdu nemá smysl,základem je výkon hry a hratelnost,ta není dobrá,čili žádné nervy,pohoda,klídek a hlavně zadara :smile:.

formis11 #67 Posted 25 July 2014 - 05:49 AM

Corporal

• Player
  • 26650 battles
  • 113

View PostPjotrCheGuevara, on 25 July 2014 - 12:54 AM, said:

Když se vám to nelíbí,tak jim za to neplatte,já jsem přestal platit a jsem maximálně spokojený,konečně si užívám naplno hru zdarma a nic od ni už nečekám :smile:.Mohli by konečně spíše něco udělat s tím výkonem hry,aby hra naplno využila moderní hardware(SLI,crossfire,multi GPU a CPU),dokud toto nebude,tak si tam klidně přidávejte,co chcete,je mi to jedno,ale platit za to opravdu nemá smysl,základem je výkon hry a hratelnost,ta není dobrá,čili žádné nervy,pohoda,klídek a hlavně zadara :smile:.

Moje řeč.  

huncut99 #68 Posted 28 July 2014 - 02:13 PM

Corporal

• Player
  • 58265 battles
  • 116

tiež mi tieto "novinky" prídu ako uplna zbytočnosť, ale tak budiž, niekoho to poteší a my čo týmovky nehráme sa s tým zaoberať nebudeme. Odmeny za dosiahnuté medaile na randome by tiež neboli od veci, začiatočníci by možno mali aspoň dáku snahu a možno by aj začali rozmýšlať pri tej hre.

len tak mimo súťažne: Akú medailu by ste dali hráčom teamu v ktorom som bol?

Spoiler

manualni_prevodovka #69 Posted 28 July 2014 - 03:11 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED
To bych viděl na medaili Billa Gatese - za 10 úspěšných zapnutí a vypnutí počítače.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users