Jump to content

Goldova munice

• Please log in to reply
507 replies to this topic

Philips_CZE #21 Posted 01 September 2014 - 01:14 AM

Corporal

• Player
  • 39845 battles
  • 112
  • [REALM] REALM

View PostBaal_THC, on 01 September 2014 - 01:56 AM, said:

Já pamatuju dobu, kdy goldy byly jen za goldy a ne za kredity, to byla radost hrát heaviny, protože pancíř k něčemu byl. 

Myslíš jako sem lama a najedu mezi 10 tanků, ale oni mi nic neudělají protože armor? 

Philips_CZE #22 Posted 01 September 2014 - 01:15 AM

Corporal

• Player
  • 39845 battles
  • 112
  • [REALM] REALM
Heavy tanky jsou v pohodě hratelný a pokud vám to nejde tak nehledejte problém v goldech

Lumifer #23 Posted 01 September 2014 - 12:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostBaal_THC, on 01 September 2014 - 01:56 AM, said:

blablabla

1)Gold by měl být spíše prostředkem, co pomůže v těžkých chvílích jako třeba expení stock stroje, či nepříznivý MM, 2)ale neměl by to být nástroj pro skillery, kteří na tom honí staty a běžnou munici by u nich člověk hledal obtížně.

1) přesně tak, já to třeba používám pouze, když expím posádku. A nepříznivý MM mám stále :teethhappy:

2)já nejsem skiller co si honí staty (klany mě nezajímají, žebříčky jsou mi fuk) a goldy beru jako nástroj pro trolla. Největší radost mám z takových, jako jsi ty. Takovým plačkám s radostí pustím golda z BL-10 klidně do Hellcata, protože ten brekot v chatu (na fóru) je k nezaplacení :trollface:

Edited by Lumifer, 01 September 2014 - 01:02 PM.

Petery75 #24 Posted 20 September 2014 - 01:33 PM

Private

• Player
  • 30244 battles
  • 9
  • [1CSUB] 1CSUB
Goldova munice za goldy to uz tady bylo a tezili z toho jenom silne klany ktere si vyjezdili v cw bitvach, Ja bych navrhoval goldy pouzivat jenom v rotach,v tymech,v odradech. V nahodnych bitvach by byla goldova munice zablokovana. Jasne ze by se dala nakupovat za kredity aby se dala pouzivat v cw a pod. Nebral bych ohled na novacky ve hre tam sme na zacatku byly vsichni a vsichni si musely projit tak trochu zlozitejsim expovanim nez je to ted. Co se pamatuju nebylo ani zavedene ze muzes potkat max. O 2 tier vyssi tank. Tenkrat se klidne stalo ze si z KV3 ktery byl 6 tier potkal i 10 tier a nikdo si poradne nestezoval. Bylo to pro kazdeho stejny. Jenomze ted goldova munice dovoluje hracovi to ze se ani nemusi poradne ucit kam ktery tank strilet protoze tam da goldy a jede to. Wargaming tady tu hru uz zalozil ciste na obchodu a marketingu. Upravovat MM neni potreba protoze by to bylo drahy. Neprostreleni tanku z boku i kdyz je o 2 tiery nizsi taky nedoreseni myslim tim prustrely pancire. Krmi nas tady nejakyma videama a uci nas uhlovat a je to uplne k hovnu kdyz proti hrac ma goldovou munici. Predelavani map je taky ciste z obchodniho hlediska delany tak aby bitva trvala co nejkratsi cas. Tvysuje se tim opet obchod. Na vsech novych mapach se prumerna bitva dostala na4:30 minuty. Neskutocne pred 2 nebo pred 1 rokem v 10 tieroch.

Stratos_HF #25 Posted 20 September 2014 - 02:02 PM

Corporal

• Player
  • 6930 battles
  • 175
tak jsem naschvál po přečtení tohoto pláče utratil 6 mega za zlatou munici :glasses: ano budu goldnoob :coin:

Pepelus #26 Posted 20 September 2014 - 03:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21598 battles
  • 1,086
  • [BVP] BVP

Neměnil bych to. Každý má možnost střílet goldem. Osobně si vedu vlastní ekonomiku ve hře. Vždy mám v bitvě po ruce nějakej gold pro případ nouze. U tanků se slabší průbojností vozím goldů více a u tanků které prakticky gold nepotřebují vozím pro sichr také pár kousků. Člověk nikdy neví kdy se může hodit. Střílet ale full gold by mě zrujnovalo. Proto střílím zlatkou jen a pouze v momentě kdy je to nutné.

Mám jen jeden jediný tank který jezdím full gold - tím tankem je AMX13-90. Jezdím ho však jen čas od času a pro zábavu. Zpočátku jsem ho jezdil bez goldů a bylo to prakticky nehratelné. Měl jsem problém něco propálit. AMX je dosti nepřesný, snajpit se s tím moc nedá. Prakticky každá bitva proti desítkam a utočit a roztřílet velkej pancéřovanej tank s průbojností jen 170 (negold) v kombinaci s nepřesností - opravdu žůžo. Neříkám že nejde jezdit AMX bez goldu, ale s goldem je to daleko hratelnější. Zkrátka když jednou za čas jedu svoje AMX13-90 nemám čas mířit ... doháním to goldem :teethhappy:

Edited by Pepelus, 20 September 2014 - 03:40 PM.

robottdi #27 Posted 20 September 2014 - 04:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25260 battles
  • 756
  • [SVINE] SVINE

View PostBaal_THC, on 23 July 2014 - 05:03 PM, said:

S goldovkou se dá v pohodě vydělat, mám to odzkoušený na strojích jako je ISU-152, Object 704, Jpz E100, prostě stroje který mají standardní náboj za 1600 a více a gold je za 5-7K, pak pokud střílíte přesně a nevybíráte si dorážení strojů s pár HP, tak pak nemáte problém vydělat.
Zase je jasný, že když goldujete se strojem jako Pz1C, či jiným, který střílí rychle tak budete hodně v mínusu.
Osobně pochopím, že goldem bude střílet týpek v Jpz E100, když nabíjí přes 20vt, podobně ISU, Object, apod, tak opravdu nebude riskovat větší pravděpodobnost odrazu, ale nepochopím frajera v KV-1, kterej střílí goldy po všem co se pohne včetně trojkových strojů.

Třeba ten frajer v KV-1 uvažuje stejně, jako týpek v Jpz E-100..co kdybych náhodou neprobil.. oba dva jsou politováníhodné případy

Ony ty stíhače nabíjejí dlouho, ale dají brutální alfu..takže dpm je řekněme srovnatelné, penetraci mají stíhače větší, takže jaký je důvod goldit?

Edited by robottdi, 20 September 2014 - 04:07 PM.

CoSoco_CZ #28 Posted 20 September 2014 - 06:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35761 battles
  • 596
  • [IBCZ] IBCZ

View Postrobottdi, on 20 September 2014 - 04:04 PM, said:

důvod.... božínku co kdyby mi to náhodou dinglo .... goldy sou smrt této hry, pubilik by je neměl mít k dispozici vůbec, nebo za takovou cenu aby prostě hráč děsně prodělali i kdyby měl 15 kilů a všechny vymlátil sám

už se těším na zastávače goldů a mínuska, se tím dobře bavím

Lumifer #29 Posted 20 September 2014 - 06:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

chtělo by to více plaček proti goldům, nic tak nezvedne náladu.:trollface:

I_Livio_0 #30 Posted 20 September 2014 - 07:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27815 battles
  • 689
  • [PZJE] PZJE
Přesně tak, dřív jsem moc goldů nevozil, ale od tý doby co začlo tolik lidí plakat na fóru a ve hře, jsem začal na všem vozit cca o 20% víc goldů :teethhappy:

Vassagos #31 Posted 20 September 2014 - 07:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22303 battles
  • 514
Mě dneska psala E-100 "gold noob", když jsem ho apcr prostřelil do toho weakspotu na střeše. Tak jsem nabil heaty a rozbil ho přes věž, ať má chlapec skutečný důvod brečet. :trollface:

putos_opat_v_akci #32 Posted 20 September 2014 - 07:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View PostSofairCZ, on 20 September 2014 - 08:12 PM, said:

Přesně tak, dřív jsem moc goldů nevozil, ale od tý doby co začlo tolik lidí plakat na fóru a ve hře, jsem začal na všem vozit cca o 20% víc goldů :teethhappy:

Tak nejak, Comet a T-54 to istia, mať prémko aj s premtankom tak to jazdím full gold....to by bolo kriku.

Inak nechápem myšlienku: v CW vás môže stáť jeden odraz prehru hry a stratu celého územie (do CW sa nerozumiem, tak si tam doplňte nejaký najhorší možný scenár), tak prečo sakra pre mňa ako človeka ktorý CW nejazdí a najvyššia méta v celom WoT sú pre mňa výhry v random bitkách by som nemohol pogoldiť a vyhrať si bitku? Nie, takejto logike nechápem.

Mimochodom, dnes som pálil APCR po arl v39 a vôbec ma to netrápilo. Jednoducho som chcel mať 100 percentú istotu že tú bitku vyhrám. A nikto v chate sa nad tým nepozastavil.

LameJuice #33 Posted 20 September 2014 - 08:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38462 battles
  • 1,423

View PostVassagos, on 20 September 2014 - 07:21 PM, said:

Mě dneska psala E-100 "gold noob", když jsem ho apcr prostřelil do toho weakspotu na střeše. Tak jsem nabil heaty a rozbil ho přes věž, ať má chlapec skutečný důvod brečet. :trollface:

Ano, to dělám také:trollface:

Až jednoho krásného dne doexpím a koupím vše, co chci, tak všechny tanky, které mají "goldy" APCR pojedu full. Ať je sranda.

robottdi #34 Posted 20 September 2014 - 08:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25260 battles
  • 756
  • [SVINE] SVINE

View PostLumifer, on 20 September 2014 - 07:41 PM, said:

chtělo by to více plaček proti goldům, nic tak nezvedne náladu.:trollface:

Jestli to bylo mířeno na mě, tak jsi minul:tongue:

NIKDY jsem do chatu nenapsal gold noob, ani podobnou sračku. Sám trochu géčka taky vozím, ale přebíjím na něho jen když třeba dvakrát neprobiju a musím dorazit nějaké svinstvo(řekl bych průměrně jeden gold na bitvu)..tak se jen pozastavuju nad faktem, že td s ohromnou penetrací potřebuje goldit. To ani nemáš radost z vyhrané bitvy, když tam vidíš výdělek -50000.

Ale chlapi, každý to hrajme, jak chceme, žejo.:smile:

Edited by robottdi, 20 September 2014 - 08:39 PM.

Ar3sAli3n #35 Posted 25 September 2014 - 12:55 AM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

Goldy kazi charakter cele hry. Vim ze ma kazdy moznost je pouzivat nicmene si myslim ze tam proste nepatri. 

Osobne GOLD nabijim jen ve vyjimecnych pripadech kde nemuzu probit vyuhlovany tank. Dokazu i bez goldu dat nejvetsi DMG z cele hry nez ostatni hraci. Bavim se samozrejme o MEDIUM tancich.

Jsem pro:

Zruseni goldove munice, aby se opet dalo normalne hrat.

K136 #36 Posted 28 September 2014 - 12:25 PM

Private

• Player
  • 4407 battles
  • 2
Mám dotaz - mám nakoupenou munici, je ve skladu - dle všeho je kompatibilní, ale stejně ji nedostanu do taknu? Kde dělám chybu?

TheRay85 #37 Posted 29 September 2014 - 10:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7794 battles
  • 50

View Postkubicekd1, on 22 July 2014 - 04:51 PM, said:

Dávám návrh aby goldova munice byla jen za goldy !

Inak niečo na tom je, WG bude musieť zrejme vymyslieť nový typ gold munície ak všetci používajú premiovú miníciu nie je to vlastne premiová munícia, ak to chápem dobre premiová je vtedy ak je jej menej a nemôže si ju dovoliť každý, teda vymyslieť gold gold muníciu? :trollface:

ppetrm #38 Posted 30 September 2014 - 08:26 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20953 battles
  • 343
  • [PIVO-] PIVO-

proti goldum nic nemam a ze by mi nekdo kdo pouziva goldy kazil hru kdyz jedu s hevikem mi taky neprijde... neni to jen alibisticke vymlouvani se? Sam je skoro nepouzivam ale zadny problem snimi nemam.. mozna si vymazte mody ktere vam to ukazuji a budete klidnejsi :) jestli vas to tak nervuje...

Petr

Lumifer #39 Posted 02 October 2014 - 09:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postrobottdi, on 20 September 2014 - 09:38 PM, said:

Jestli to bylo mířeno na mě, tak jsi minul:tongue:

NIKDY jsem do chatu nenapsal gold noob, ani podobnou sračku. Sám trochu géčka taky vozím, ale přebíjím na něho jen když třeba dvakrát neprobiju a musím dorazit nějaké svinstvo(řekl bych průměrně jeden gold na bitvu)..tak se jen pozastavuju nad faktem, že td s ohromnou penetrací potřebuje goldit. To ani nemáš radost z vyhrané bitvy, když tam vidíš výdělek -50000.

Ale chlapi, každý to hrajme, jak chceme, žejo.:smile:

nebylo to mířeno na tebe, ale na každého kdo kvičí proti goldům.

A k tvému pozastavení na TD. Nedávno jsem s AP z Obj.268 2x neprobil trojúhelník vedle děla E100 a byla z toho prohra. Hned po bitvě jsem změnl poměr AP aHEATů...

Věř mi, že i když za bitvu s PzIc zaplatím 55k, že radost mám :smile:

View Postcedan, on 25 September 2014 - 01:55 AM, said:

Goldy kazi charakter cele hry. Vim ze ma kazdy moznost je pouzivat nicmene si myslim ze tam proste nepatri. 

Osobne GOLD nabijim jen ve vyjimecnych pripadech kde nemuzu probit vyuhlovany tank. Dokazu i bez goldu dat nejvetsi DMG z cele hry nez ostatni hraci. Bavim se samozrejme o MEDIUM tancich.

Jsem pro:

Zruseni goldove munice, aby se opet dalo normalne hrat.

Skvostný nápad. Já bych to ještě rozšířil a zrušil i AP. Se zásobou HEček to přeci musí být ta pravá zábava...

Ar3sAli3n #40 Posted 08 October 2014 - 10:39 PM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

View PostLumifer, on 02 October 2014 - 09:28 AM, said:

nebylo to mířeno na tebe, ale na každého kdo kvičí proti goldům.

A k tvému pozastavení na TD. Nedávno jsem s AP z Obj.268 2x neprobil trojúhelník vedle děla E100 a byla z toho prohra. Hned po bitvě jsem změnl poměr AP aHEATů...

Věř mi, že i když za bitvu s PzIc zaplatím 55k, že radost mám :smile:

Skvostný nápad. Já bych to ještě rozšířil a zrušil i AP. Se zásobou HEček to přeci musí být ta pravá zábava...

Lumifere vidim ze tva inteligence je primo skvostna. To ze ty si honis lumifka na goldech je tvoje vec ale ja jsem napsal "ANO ja jsem PROTI goldum" Podle tve reakce soudim ze na nic nez na toto se nezmuzes.  At upravi WG pene na AP a nemusi se goldy pouzivat vubec. Jaky maji vlastne vyznam? Mimo to ze si stim nekteri honi brka v bitvach ńebo jsou to trotlove kteri neprostreli vubec nic. Goldy stejne nekupujeme za real prachy (chtel bych videt toho de..la ktery je kupuje za real penize) , ale vsichni je jedou za stribrnaky. To ze kdyz budu strilet goldama utratim sice vic penez, ale na premiacku si to zase nastrilim nazpet. Ze bych si musel koupit premium tank ne nemusel muzu si ho v misich vyhrat takze jeky ma smysl GOLD??? Nemam problem jak jsem psal nastrilet za hru bez goldu vic nez hraci co jedou na goldech a kdyz ja nemam problem tak ti na vyssim lvl by nemeli mit absolutne zadny problem, proto nerozumim reakcim proc nechteji prijit o glody. Ze by se neco prece jenom..................????? :D. Proste NECHCI ve hre goldy jsou jen na nasrani. 

Vrcholem vseho je kdyz v ODRADU (kdo tento deb..i nazev proboha vymyslel) na vas vleti klan s hraci kteri maji skil a ten pali vyhradne goldy  Nebo M24 CHAFFEE SPORT lol to WG s tema goldama prestrelil. Totalni nesmysl. Proc neukazou vyskilovani hraci ze to umi i bez goldu anebo neumi a proto musi hrat s goldy? Jako pomucka chapu vyborna vec kdyz nemuzete zaboha probit tank se stock delem tam bych tuto GOLDOVOU munici nechal ale jen v omezene mire a to max na 5 naboju. 

Dalsi neuveritelnou zalezitosti je s TD na 10tieru strilet GOLDY WTF!!! To uz jsou ti hraci tak rozmlsani ze musi ty poj..ane goldy strilet uz i z techto zakempenych mrch? NIC zadne goldy pak by se ukazal skill hrace jak umi penetrovat ze musi taky zamerit, domerit a nestrilet jen tak ze se na goldu nejaka chyti. Myslim si ze nekteri by zacali mit problemy a stalo by se to ze by museli jeste nakonec pouzivat MOD s HITZONAMA :D Nerikam ze vsichni ale naslo by se jich dost :D

Edited by cedan, 08 October 2014 - 10:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users