Jump to content

Goldova munice

• Please log in to reply
507 replies to this topic

Lumifer #41 Posted 08 October 2014 - 11:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postcedan, on 08 October 2014 - 11:39 PM, said:

Lumifere vidim ze tva inteligence je primo skvostna. To ze ty si honis lumifka na goldech je tvoje vec ale ja jsem napsal "ANO ja jsem PROTI goldum" Podle tve reakce soudim ze na nic nez na toto se nezmuzes.  At upravi WG pene na AP a nemusi se goldy pouzivat vubec. Jaky maji vlastne vyznam? Mimo to ze si stim nekteri honi brka v bitvach ńebo jsou to trotlove kteri neprostreli vubec nic. Goldy stejne nekupujeme za real prachy (chtel bych videt toho de..la ktery je kupuje za real penize) , ale vsichni je jedou za stribrnaky. To ze kdyz budu strilet goldama utratim sice vic penez, ale na premiacku si to zase nastrilim nazpet. Ze bych si musel koupit premium tank ne nemusel muzu si ho v misich vyhrat takze jeky ma smysl GOLD??? Nemam problem jak jsem psal nastrilet za hru bez goldu vic nez hraci co jedou na goldech a kdyz ja nemam problem tak ti na vyssim lvl by nemeli mit absolutne zadny problem, proto nerozumim reakcim proc nechteji prijit o glody. Ze by se neco prece jenom..................????? :D. Proste NECHCI ve hre goldy jsou jen na nasrani. 

Vrcholem vseho je kdyz v ODRADU (kdo tento deb..i nazev proboha vymyslel) na vas vleti klan s hraci kteri maji skil a ten pali vyhradne goldy  Nebo M24 CHAFFEE SPORT lol to WG s tema goldama prestrelil. Totalni nesmysl. Proc neukazou vyskilovani hraci ze to umi i bez goldu anebo neumi a proto musi hrat s goldy? Jako pomucka chapu vyborna vec kdyz nemuzete zaboha probit tank se stock delem tam bych tuto GOLDOVOU munici nechal ale jen v omezene mire a to max na 5 naboju. 

Dalsi neuveritelnou zalezitosti je s TD na 10tieru strilet GOLDY WTF!!! To uz jsou ti hraci tak rozmlsani ze musi ty poj..ane goldy strilet uz i z techto zakempenych mrch? NIC zadne goldy pak by se ukazal skill hrace jak umi penetrovat ze musi taky zamerit, domerit a nestrilet jen tak ze se na goldu nejaka chyti. Myslim si ze nekteri by zacali mit problemy a stalo by se to ze by museli jeste nakonec pouzivat MOD s HITZONAMA :D Nerikam ze vsichni ale naslo by se jich dost :D

Hmmm, máš ode mě + za velebení mé inteligence...:trollface: Prostřeluj si co chceš, čím chceš. Mě je to fuk. Jedu solorandom a rád vyhrávám. Ano, nejsem kdovíjaký hráč a tak přiznávám, že si pomáhám goldama. Když potřebuju ustřílet +2 HT, (protože naše +2 to nedokázaly...), tak se rozhodně za goldy nestydím. Kdo je nepoužívá, oslabuje team. Jsi v klanu, jezdíš roty (spoustu) a máš o dost procent wr méně. Z toho mi vyplývá, že já pro vítězství udělám víc jak ty... 

Ar3sAli3n #42 Posted 09 October 2014 - 01:49 PM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

View PostLumifer, on 08 October 2014 - 11:31 PM, said:

Hmmm, máš ode mě + za velebení mé inteligence...:trollface: Prostřeluj si co chceš, čím chceš. Mě je to fuk. Jedu solorandom a rád vyhrávám. Ano, nejsem kdovíjaký hráč a tak přiznávám, že si pomáhám goldama. Když potřebuju ustřílet +2 HT, (protože naše +2 to nedokázaly...), tak se rozhodně za goldy nestydím. Kdo je nepoužívá, oslabuje team. Jsi v klanu, jezdíš roty (spoustu) a máš o dost procent wr méně. Z toho mi vyplývá, že já pro vítězství udělám víc jak ty... 

To ze strilis o dva tiery vyssi tanky goldama se pochopit samozrejme da, ale ty jsi to napsal a ja to pochopil ze goldy jedes porad. Ja rikam ze je totalni demence jet s Top tierem na goldech a prave to je ten duvod proc jsem proti goldum. Proc ma mit tank ktery je o dva tiery vysse nez ja jeste vetsi vyhodu ze muze strilet goldama? Jaky ma potom vyznam tato hra? Nechci hrat jenom tier X aby me nebolelo kdyz koupim goldem, chci hrat i jine tiery tanky ktere me bavi ale to me prave tito DEMENTI nedovoli abych si zahral hezke hry kdyz me hodi hra na spodek tabulky a vetsina hracu na TOPu jede GOLD. Bych se posral jak me to stve. 

Co se tyce meho statu, nevis absolutne nic zadne skutecnosti za jakych sem hral apod. takze tve vytahovani lumifka si nechej pro jine, ja si ho s tebou merit nehodlam. 

AlesHawk #43 Posted 09 October 2014 - 03:38 PM

Private

• Clan Commander
  • 51304 battles
  • 12
  • [4FATE] 4FATE

Nechci se zapojovat do této diskuze,protože goldy mi vždy pěkně hnou žlučí,plně souhlasím s Cedanem, lépe bych to nenapsal  "jsem jednoznačně pro zrušení"

A to že WG dá do tankové rallye také goldy to už je mimo moje chápání a jen to ukazuje jakou mají Rusáci mentalitu

Lumifer #44 Posted 09 October 2014 - 06:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postcedan, on 09 October 2014 - 02:49 PM, said:

To ze strilis o dva tiery vyssi tanky goldama se pochopit samozrejme da, ale ty jsi to napsal a ja to pochopil ze goldy jedes porad. Ja rikam ze je totalni demence jet s Top tierem na goldech a prave to je ten duvod proc jsem proti goldum. Proc ma mit tank ktery je o dva tiery vysse nez ja jeste vetsi vyhodu ze muze strilet goldama? Jaky ma potom vyznam tato hra? Nechci hrat jenom tier X aby me nebolelo kdyz koupim goldem, chci hrat i jine tiery tanky ktere me bavi ale to me prave tito DEMENTI nedovoli abych si zahral hezke hry kdyz me hodi hra na spodek tabulky a vetsina hracu na TOPu jede GOLD. Bych se posral jak me to stve. 

Co se tyce meho statu, nevis absolutne nic zadne skutecnosti za jakych sem hral apod. takze tve vytahovani lumifka si nechej pro jine, ja si ho s tebou merit nehodlam. 

já to beru tak, že +2 mě prostřelí standartem stejně jako goldem. To, že na mě používá goldy mě jen pobaví a vlastně mi to zvýší šanci na přežití (HEAT letí pomaleji a zastaví ho třeba pásy, APCR má menší normalizaci a se vzrůstající vzdáleností ztrácí penetraci). Při hraní nadávám na spoustu věcí, ale na to, že by mě někdo sypal goldem nikdy.

nehodnotil jsem tvé staty (kolik nastřílíš, nacapuješ....), ale tvě umění vyhrávat (wr). Je sice pravda, že já už nejezdím nic nad tier VII, ale to je tím, že na vyšších tierech už neumím hru tolik ovlivnit.

Edited by Lumifer, 09 October 2014 - 06:36 PM.

Vassagos #45 Posted 09 October 2014 - 06:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22303 battles
  • 514

View Postcedan, on 08 October 2014 - 10:39 PM, said:

Lumifere vidim ze tva inteligence je primo skvostna. 

Proste NECHCI ve hre goldy jsou jen na nasrani. 

Dalsi neuveritelnou zalezitosti je s TD na 10tieru strilet GOLDY WTF!!!

To uz jsou ti hraci tak rozmlsani ze musi ty poj..ane goldy strilet uz i z techto zakempenych mrch?

View Postcedan, on 09 October 2014 - 01:49 PM, said:

Ja rikam ze je totalni demence jet s Top tierem na goldech a prave to je ten duvod proc jsem proti goldum. 

prave tito DEMENTI nedovoli abych si zahral hezke hry 

Bych se posral jak me to stve. 

Vážně myslíš že WG s goldama bude něco dělat? To že jsou goldy za kredity a může je střílet každý je pro ně ideální způsob jak vysát kredity od hráčů. kteří si potom musí koupit premiový účet nebo tank aby to zafinancovali.

Btw jestli považuješ střílení goldů v odřadu jako vrchol, tak bych tě fakt nechtěl mít v týmu.

Ar3sAli3n #46 Posted 09 October 2014 - 11:06 PM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

View PostVassagos, on 09 October 2014 - 06:33 PM, said:

Vážně myslíš že WG s goldama bude něco dělat? To že jsou goldy za kredity a může je střílet každý je pro ně ideální způsob jak vysát kredity od hráčů. kteří si potom musí koupit premiový účet nebo tank aby to zafinancovali.

Btw jestli považuješ střílení goldů v odřadu jako vrchol, tak bych tě fakt nechtěl mít v týmu.

At si machr jaky chces tak ano povazuji strileni goldu v 6 odradu jako vrchol [Editováno]  hrace ktery neumi penetrovat tank ktery ma max 100mm pancir. Bavim se ale o goldech na 6tieru a odradu.Hrej si na SKILL ja ti to neberu. Vim ze v odradech na tieru10 to bude asi klasika ale i tak......

Ano jde udelat neco s goldama asi te nenapadla moznost ze by standartni strely staly o neco malo vic tak, aby jsi musel mit minimalne ten premiovy tank nebo ucet kdyz ne tank. Na vsechno jde vymyslet nekolik zpusobu jak by WG mohl vydelat a uprime receno ikdyby hra byla za penize a byla daleko lepe vyrovnana klidne bych si ji platil coz stejne delam v podobe premium uctu. Tanky me bavi nevidim v tom zpusob obzivy ale jen odreagovani se od reality, ale vidim ze WG zatim dela vsechno proto, aby se stal opak a naopak spousta hracu radeji odejde (hlavne tech platicich). Kolikrat tady ctu JA JSEM DO HRY NEDAL JESTE ANI KORUNU njn ja tvrdim ze dal ale nevi otom nebo si to nedokaze uvedomit. Preju ti hodne stesti v teto hre, at jsi nejlepsi TOP player nejen na EU serveru, ale POZOR !!! aby se Ti nestalo toto:

PS: Pokud neumis rusky nevadi to pochopis a pokud ne tak ja Ti to prelozim ;)

Edited by ClearEvil, 11 October 2014 - 03:52 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Vassagos #47 Posted 10 October 2014 - 12:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22303 battles
  • 514

To video jsi natočil poté, co tě zabila KV-1S goldem? Až tak moc tě to štve? Doporučuju nehrát online hry, pokud jsi labilní jedinec, mohla by ti prasknout cévka... :-)

A t6 odřady nehraju, to je na mě příliš low tier, ale hráč který nevyužije všechny prostředky které má k tomu, aby vyhrál v bitvě, ve které o něco skutečně jde (narozdíl od randomu) je pitomec.

Btw já goldy střílím minimálně ( můžeš si projít replaye) ale vždy se rád zasměju nad plačkama jako jsi ty. Pokud tě někdy potkám v bitvě tak na tebe ten gold nabiju i kdybys v o 3 tiery horším scoutovi, čistě proto, abych ti způsobil butthurt.

__Akiro__ #48 Posted 10 October 2014 - 12:52 AM

Sergeant

• Player
  • 31172 battles
  • 231
  • [9-TDR] 9-TDR

Ja goldy nepouzivam a team neoslabuji..pojd najdi si jinou vymluvu proto jakej si noobak a neumis si poradit bez goldu.

Ar3sAli3n #49 Posted 10 October 2014 - 02:31 AM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

View PostVassagos, on 10 October 2014 - 12:01 AM, said:

To video jsi natočil poté, co tě zabila KV-1S goldem? Až tak moc tě to štve? Doporučuju nehrát online hry, pokud jsi labilní jedinec, mohla by ti prasknout cévka... :-)

A t6 odřady nehraju, to je na mě příliš low tier, ale hráč který nevyužije všechny prostředky které má k tomu, aby vyhrál v bitvě, ve které o něco skutečně jde (narozdíl od randomu) je pitomec.

Btw já goldy střílím minimálně ( můžeš si projít replaye) ale vždy se rád zasměju nad plačkama jako jsi ty. Pokud tě někdy potkám v bitvě tak na tebe ten gold nabiju i kdybys v o 3 tiery horším scoutovi, čistě proto, abych ti způsobil butthurt.

Jsem rad ze jsi se na to video podival DIK:D !!!

Ne ja se KV1S nenechal zabijet ja jsem zabijel je a bez goldu ;) . Kdyby jsi cetl pozorne tak jsem nekde psal ze to je tier 6 ale i tak proc ma mit hrac vyhodu +2tiery umocnenou jeste goldem? Ano muzes namitnout ale jsou i X proti tobe prave proto. 

Ja nemam duvod ti neverit ze jimi nestrilis proc taky. Je me to fuk tady je diskuze o goldove munici jsem proti pouzivani goldu nebo alespon minimalne jejich rapidnimu omezeni. Nechapu co je na tom k nepochopeni. 

Sry za tu reakci na ten prispevek nahore :) mohl jsem reagovat urcite jinak a resit tuto diskuzi jinak.

Tim ale nechci rict ze mam pred tebou respekt to urcite ne :) na tom randomu bych te docela chtel potkat i s o dva tiery nizsim tankem :D . Mimochodem delame v klanu drobne souteze a vis kdo se dostava mezi nejlepsi hrace? hrac s WN8 700 

Markyperla #50 Posted 10 October 2014 - 03:30 AM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

Jedna věc je vozit si pár goldů pro případ nouze (jsem poslední tank v týmu, jedu proti poslednímu nepřátelskému tanku, oba jsme pro sebe na ránu - pokud to není úplný papírák, nabiju gold, abych se pojistila, že ho prorazím), ale střílet goldy automaticky v každé bitvě, resp. pokaždé, když je proti mně lépe pancéřovaný tank, je totální kravina, výsměch všem, kteří si poctivě zjišťují info o pancíři jednotlivých tanků, o weak spotech a snaží se to hrát tak, jak se to hrát má.

Ustřílet +2 HT se dá většinou i bez goldů, stačí vědět, kam se trefit, popř. nebýt líný změnit pozici, pokud na to mám rychlost - nejhorší jsou tupouni, kteří nabijí gold munici a přestřelují se s takovým tankem čelně, protože se bojí přemístit a vjet mu do boku/zad (podle toho, co situace na bojišti dovolí), nebo jsou tak tupí, že je to ani nenapadne. Je jich spousta a právě existence goldové munice jim dovoluje o té hře nepřemýšlet - jen vypnou mozek, nabijí gold a kliknou myší.

Edited by Markyperla, 10 October 2014 - 03:32 AM.

__Akiro__ #51 Posted 10 October 2014 - 11:33 AM

Sergeant

• Player
  • 31172 battles
  • 231
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostMarkyperla, on 10 October 2014 - 03:30 AM, said:

Jedna věc je vozit si pár goldů pro případ nouze (jsem poslední tank v týmu, jedu proti poslednímu nepřátelskému tanku, oba jsme pro sebe na ránu - pokud to není úplný papírák, nabiju gold, abych se pojistila, že ho prorazím), ale střílet goldy automaticky v každé bitvě, resp. pokaždé, když je proti mně lépe pancéřovaný tank, je totální kravina, výsměch všem, kteří si poctivě zjišťují info o pancíři jednotlivých tanků, o weak spotech a snaží se to hrát tak, jak se to hrát má.

Ustřílet +2 HT se dá většinou i bez goldů, stačí vědět, kam se trefit, popř. nebýt líný změnit pozici, pokud na to mám rychlost - nejhorší jsou tupouni, kteří nabijí gold munici a přestřelují se s takovým tankem čelně, protože se bojí přemístit a vjet mu do boku/zad (podle toho, co situace na bojišti dovolí), nebo jsou tak tupí, že je to ani nenapadne. Je jich spousta a právě existence goldové munice jim dovoluje o té hře nepřemýšlet - jen vypnou mozek, nabijí gold a kliknou myší.

ja bych ho nechal zit v tom svem snu jak je dobrej.Musi goldit protoze nema kapacitu na skill tak to dohani timhle.A jeste ma koule na to chlubit se tim a ukazovat svym podpisem jakej je skiller.NE nejsi skiller jsi jen obycejnej noobak co neumi strilet

Lumifer #52 Posted 10 October 2014 - 07:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Post__Akiro__, on 10 October 2014 - 12:33 PM, said:

ja bych ho nechal zit v tom svem snu jak je dobrej.Musi goldit protoze nema kapacitu na skill tak to dohani timhle.A jeste ma koule na to chlubit se tim a ukazovat svym podpisem jakej je skiller.NE nejsi skiller jsi jen obycejnej noobak co neumi strilet

Protože nechápeš psaný text věřím, že ten ban jsi dostal právem... Kde jsem psal, že jsem dobrej? Kde se čím chlubím? (spíš se tu chlubíš ty tou vyvěskou pod postama, II. acc ....) No píšeš tam pěkné mekty, omlouvá tě jen opilost, popřípadě věk těsně kolem řidičáku....  

jonYh #53 Posted 10 October 2014 - 07:48 PM

Sergeant

• Player
  • 23433 battles
  • 216
  • [RA-CZ] RA-CZ
... mě by bohatě stačilo, kdyby se omezil počet gold nábojů na tanku, rušit ne, beru ja jako součást, ale upřímně, pokud potkám někoho full gold ikdyž to prostě se svojí pene nepotřebuje, tak to mě hlava nebere ...

DroidPL #54 Posted 10 October 2014 - 08:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20442 battles
  • 70
Nemám nic proti prémiové munici, ale v některých případech se vážně divím, co je WG schopno udělat. Pro příklad Obj 416 - VIII tier medko s 330 pene na HEATu. To je prostě taková nesmyslnost...ale co už. "Goldy" ve hře jsou, může je pálit každý, tak o co jde? Obecně bych byl pro, aby prémiová munice naprosto zmizela ze hry, možná snad jen jako specializace u konkrétních tanků, např HESH u britů, ale to určitě neprojde. Už jen proto, že WG z toho žije.

__Akiro__ #55 Posted 12 October 2014 - 02:12 PM

Sergeant

• Player
  • 31172 battles
  • 231
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostLumifer, on 10 October 2014 - 07:39 PM, said:

Protože nechápeš psaný text věřím, že ten ban jsi dostal právem... Kde jsem psal, že jsem dobrej? Kde se čím chlubím? (spíš se tu chlubíš ty tou vyvěskou pod postama, II. acc ....) No píšeš tam pěkné mekty, omlouvá tě jen opilost, popřípadě věk těsně kolem řidičáku....  

Jeste te mam totalne u zadku tak je mi uplne jedno co si myslis XD

LameJuice #56 Posted 12 October 2014 - 02:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38438 battles
  • 1,423

View PostjonYh, on 10 October 2014 - 07:48 PM, said:

... mě by bohatě stačilo, kdyby se omezil počet gold nábojů na tanku, rušit ne, beru ja jako součást, ale upřímně, pokud potkám někoho full gold ikdyž to prostě se svojí pene nepotřebuje, tak to mě hlava nebere ...

Tak pokud má někdo všechny tanky, které chce, nic už kupovat nebude a má na účtě třeba 30 mega kreditů, tak co s nimi má dělat?

NosMan77 #57 Posted 15 October 2014 - 05:55 PM

Corporal

• Player
  • 14412 battles
  • 161
Chcel by som sa opýtať na váš názor o goldoch :) Je to zlá vec alebo dobrá :) A ako by ste vyriešili problém zo spamovaním goldov :) Ja mám napríklad goldy používam keď som s tier 8 tankom s malou pene proti E75, T54 ... :) Príde mi ako hlúposť nevyužívať goldy keď už v tej hre sú ... a chcem aj pomôcť týmu odrážať E75 alebo T54 si nemôžem dovoliť ... Alebo ich používam v situáciách keď proste nemôžem odraziť lebo odrazenie = prehra :) A tiež mi príde ako hlúposť keď vidím niekoho kto nenosí vôbec žiadne goldy takto iba škodí týmu ... :)  

Markyperla #58 Posted 15 October 2014 - 07:01 PM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

View PostNosMan77, on 15 October 2014 - 05:55 PM, said:

Chcel by som sa opýtať na váš názor o goldoch :) Je to zlá vec alebo dobrá :) A ako by ste vyriešili problém zo spamovaním goldov :) Ja mám napríklad goldy používam keď som s tier 8 tankom s malou pene proti E75, T54 ... :) Príde mi ako hlúposť nevyužívať goldy keď už v tej hre sú ... a chcem aj pomôcť týmu odrážať E75 alebo T54 si nemôžem dovoliť ... Alebo ich používam v situáciách keď proste nemôžem odraziť lebo odrazenie = prehra :) A tiež mi príde ako hlúposť keď vidím niekoho kto nenosí vôbec žiadne goldy takto iba škodí týmu ... :)  

https://www.youtube....h?v=3kcQtGeE8MU

Můj názor je takový, že nebýt goldů, tak méně zkušení hráči zapnou mozek a začnou častěji vyhledávat podobná videa a články, využívat training room a díky tomu se zlepšovat. Ubylo by rajčat, protože by prostě byla větší motivace naučit se tu hru hrát. Člověk si pořídí E75, má radost z pancíře, taky tomu něco obětuje (díky velkým rozměrům vyhledávaný terč pro artyny, často hoří, slabé DPM, mizerná přesnost...), zjistí si, kde má slabá místa a na co si má tedy dávat bacha, co si naopak může dovolit ukázat, chová se podle toho...a pak ho nějaký noob vygoldí. Pokud vezmu do bitvy třeba nějaké sedmičkové/osmičkové medko a v týmu proti mně je E75, tak ji nechám našim heavynám a devítkovým medkám, která si ho pěkně objedou a jdu po ostatních čtrnácti, které je potřeba zničit stejně jako E75 a na to už penetraci mám.

paslik #59 Posted 15 October 2014 - 09:35 PM

Corporal

• Player
  • 15467 battles
  • 121

..nevím co tady pořád řešíte... Ty vaše "goldy" jsou už za kredity, nikoho nic nenutí do toho vrážet peníze.

Jsou prostě tři typy munice, jeden průraznější, proto dražší. Když je budu chtít hrát, musím se snažit, abych si na ně vydělal.

manualni_prevodovka #60 Posted 15 October 2014 - 09:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 196 battles
  • 3,091
  • [0WNED] 0WNED

View PostLumifer, on 10 October 2014 - 08:39 PM, said:

Docela těžkej boj, co?

Ale tak to prostě je...

Nejvíc pláčou nad goldama ti, co je neumí použít - střílí heaty do pásů a APCR na 400 metrů... :-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users