Jump to content

Stíhače

Stíhače

• Please log in to reply
27 replies to this topic

Marian49 #21 Posted 18 November 2014 - 09:48 AM

Private

• Player
  • 28899 battles
  • 46
mysli na budúcnosť, WG sa uberá tým, že zníži dohľad všetkých TD-čiek. Takže spotovať búdu medka, a lahké tanky. Takže potrebuješ pancier a obratnosť. Zabudni na Borsiga a papierové TD-čka. a taktiež potrebuješ obratné TD-čka (ako sa ubrániš medkám). Choď na nemecku (JG - JG2 - Jtiger sú super), alebo na rusom (isu-152, ale onj. 268 - je o ničom), alebo amerika (T30-T110E4).

zBnWr8Fi #22 Posted 28 December 2014 - 02:36 PM

Sergeant

• Player
  • 8609 battles
  • 258
  • [EAS] EAS

Ubranit medkam v JT ? takovej slimak..po ferdu dobry, ale JT jednoznacne nedava, utoci te i pohyblive HT..

pokud de o TD v II.sv.valce, tak třeba hrot utoku byl v operaci Citadela (Kursk) veden elitnima jednotkama SS dozbrojene Ferdinandama (neprustrelnej) pancir, ale bez kulometu se stalo potravou pro pesi jednotky. mimochodem to byla v te operaci nejuspesnejsi linie utoku s nejvetsim průlomem a na znicenych cca 50 ferdu ani ne tankama měli snad 400 nepřátelských + protinakova dela,atd. co se uvadi.

Stug mel zas dobry pomer cena vykon, dokazal jak podporovat pechotu s kratsim delem, tak nicit tanky. Hrot utoku však nevedl protože co si pamatuju, byl dřív bran jako podpurne delostrelectvo na pasech pro pechotu -> niceni tanku vlastne bylo z nouze na zacatku pac nic jiného nebylo. Az po upravach a delsim delu se znej stal stihac tanku -> v te době uz myslim pomalu fungoval na bojisti PzIV s delsim delem a pomalu nastupoval Tiger.

pepino1974 #23 Posted 31 December 2014 - 02:47 PM

Corporal

• Player
  • 20876 battles
  • 150
  • [PRASE] PRASE

View Postzpeterka, on 27 October 2014 - 02:51 PM, said:

Naprostý souhlas - byl

naprostý souhlas - bylůa navrženi k ničení tanků, ale na hrotu útoku. Upřímně by mě zajímalo, kde byly TD nasazeny v první řadě na hrotu. Možná na konci 2.sv války, kde už např. němcům nic jiného na útok nezbývalo. Jinak jedoznačná a jasná definice pro jejich použití: přepad ze zálohy, obrana v předem připravených pozicích a boj na velkou vzdálenost. Těžko s je představit v první linii - už jenom kvůli tomu, že mají malou možnost pohybu děla do stran a musejí se většinou natáčet celým tělem. Vyjímkou jsou USA věžová TD, která ale zase musela obětovat značnou část pancíře.

Ale také souhlasím s tebou, že byla určena k prorážení pozic - ale to ve smyslu bunkry a opevněné pozice.

Skutečně naprostá věršina td byla určena na prorážení obranných pozic pěchoty-Bunry,zátarasy a podobně.Byla dále užívána jako podpora těžkých tanků.nikdy nebyla určena do první linie.Až v posledních pokusech německa udržet ruské pozice byly td Ferdinant posilány do čelních útoků ale bohužel většina z nich skoněila se zničenými pásy v ruských minových polích a následně doražena ruským polním dělostřelectvem.

zpeterka #24 Posted 02 January 2015 - 09:53 AM

Corporal

• Player
  • 10174 battles
  • 121
  • [SEODE] SEODE

View Postpepino1974, on 31 December 2014 - 01:47 PM, said:

Skutečně naprostá věršina td byla určena na prorážení obranných pozic pěchoty-Bunry,zátarasy a podobně.Byla dále užívána jako podpora těžkých tanků.nikdy nebyla určena do první linie.Až v posledních pokusech německa udržet ruské pozice byly td Ferdinant posilány do čelních útoků ale bohužel většina z nich skoněila se zničenými pásy v ruských minových polích a následně doražena ruským polním dělostřelectvem.

:great: souhlas

PeeteaCZ #25 Posted 12 May 2015 - 04:02 PM

Private

• Player
  • 25744 battles
  • 1

Kromě amerických a Obj 263, mám všechny X Tier stíhače. Prvním byl Jg Pz E100, potom Obj 268, Foch 155, britské FV a nakonec Wt auf E100. Každý je uplně jiný. Diametrálně.

Jg Pz E100 - Tlusťoch, co se nebojí dostat ránu. Když se někam doplazíš, zmasakruješ, co na tebe zbyde a plazíš se dál

Obj 268 - Sniper, který nepozorovaně naloží soupeřovi a bez pohnutí láduje další pumelici.

Foch 155 - Stíhač, který fakt dokáže stíhat. Po třetím otočení bubnu musí zdrhat za svoje linie. Ale ohromný fear factor a slušná nakládačka z něj dělají oblíbený nástroj pomsty.

FV - Nesžil jsem se s ním. Je parádní, když HESH urve na jednu ránu IS8 věž, ale... Hodně podobný jako Jg PZ E100, no mnohem mnohem měkčí.

Wt auf E100 - To je jiná liga. Pět kusů po šestistech padesáti... Ale určitě ne v první linii, ani ve druhý. Spíš tak v pátý. Prostě typickej camper. I když znám rushovací Wt...

Při výzkumu těhle bestií jsem si nicméne paradoxně oblíbil IX britský Tortoise. Neskutečná želva s největším DPM ze všech tanků ve hře. Včetně desítek. Za doměnu jsem dal klukům žrádlo a teď nabíjejí za 5.62 a každou ranou naloží za 400 HP. Pravda Alfa není nijak extrémní, jako u jiných IX Tierů, ale ve finále, než se dostane protivník ke druhé ráně, má od tebe čtyři v kožichu a v garáži počítá ozubený kolečka, co mu zbyly.

Nebudu ti radit, kterou lajnu máš jet. Jisté je, že když se pro nějakou rozhodneš, najdeš v ní špičkové tanky, ale i poděsy, kterých se budeš snažit okamžitě zbavit.

Stejně tak nemám rád komenty typu T95 je na ho..., jeď němce.

Každému vyhovuje něco jiného. Já věřím, že mezi majiteli FV se najde stovka takových, kteří budou hanět Tortoise. Mě se s ním jezdí úžasně.

Američany jsem přestal jezdit asi na šestém, sedmém Tieru, protože mi prostě nesedly.

Vyzkoušej toho víc, poznáš sám ;-)

zpeterka #26 Posted 28 August 2015 - 07:58 PM

Corporal

• Player
  • 10174 battles
  • 121
  • [SEODE] SEODE
Lidi taky mate pocit, ze TD to maji posledni dobou celkem tezke na randomu? Ze jim nepreje WG jsem si uz zvyknul (dohlad, mapy, ... ), ale ted mi to prijde, ze TD vetsinou hraji sami za sebe bez podpory tymu - zadny scout, nikdo je nekreje, ... :sceptic:  mozna je cas se preorientovat na HT, protoze se mi zda, ze hra je urcena hlavne jim ...

Saint_Joan_of_Arc #27 Posted 28 August 2015 - 10:58 PM

Corporal

• Player
  • 4375 battles
  • 152

View PostMike8924, on 08 October 2014 - 07:18 PM, said:

Zato existuje mizerná linie stíhačů tanků a to je ta francouzská - použitelná je akorát S-35 CA a AMX AC 48. V některé linii se těch špatných tanků objevuje víc a někde zase míň. Za sebe bych doporučil německou linii, nepamatuji se, že bych tam narazil na nějaký vyloženě špatný stroj, což se nedá říct o žabožroutech.

Mám AMX AC 46 a je to vyslovená hrôza. Čelne to párajú aj scouti! Je to hnusný šrot.

Edited by Megatronova_mama, 28 August 2015 - 11:00 PM.

Mungo_13 #28 Posted 29 August 2015 - 05:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16115 battles
  • 1,471

View Postzpeterka, on 28 August 2015 - 07:58 PM, said:

Lidi taky mate pocit, ze TD to maji posledni dobou celkem tezke na randomu? Ze jim nepreje WG jsem si uz zvyknul (dohlad, mapy, ... ), ale ted mi to prijde, ze TD vetsinou hraji sami za sebe bez podpory tymu - zadny scout, nikdo je nekreje, ... :sceptic:  mozna je cas se preorientovat na HT, protoze se mi zda, ze hra je urcena hlavne jim ...

Nekryje nikto nikoho. Mapy bezne skoncia za par minut. Ked si TD, modli sa, aby si sa vybral za hlavnym hufom. Potom to ako tak ide, sice ta nekryju, ale protivnik si to obvykle najprv vydiskutuje s nimi a ty si mozno parkrat vystrelis.

Ale sadni si do arty a uvidis, ako arty zdochne pomaly ako uplne prva na nejakeho scouta ci superrychle medko (Cromwell a spol.).

Ak zostanes pobliz zakladne a chranis arty, tak ti nejaka superrychla mrtvolka pokojne nadava a reportuje ta (stalo sa mi:facepalm:)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users