Jump to content

Petice: Za zavedení československé větve(či větví)

silentstalker

• Please log in to reply
1337 replies to this topic

levapking #1321 Posted 27 November 2015 - 12:22 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Už to trápím 2 hodiny...a...nic...........Vyzkoušet si Housenku, to asi budu muset až naostro :girl:

Panzerfaust949 #1322 Posted 27 November 2015 - 12:40 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5964 battles
  • 305
Tak vytvoř četu s nějakou osmičkou a vyzkoušet jí v bitvě nebude problem.

Godzilla1 #1323 Posted 27 November 2015 - 01:33 PM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT

View PostSilentstalkerFTR, on 27 November 2015 - 01:39 AM, said:

Tak konečně tady, co :) Taky se mrknu na test.

gratuluju Ti, tvoje ditko je na svete 

2 ostatni .. pro nas v dzobu piste postrehy, hltam kazdou radku jaky jsou ty nase masinky

SG_semda #1324 Posted 27 November 2015 - 01:44 PM

General

• Player
  • 41149 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostGodzilla1, on 27 November 2015 - 01:33 PM, said:

gratuluju Ti, tvoje ditko je na svete 

2 ostatni .. pro nas v dzobu piste postrehy, hltam kazdou radku jaky jsou ty nase masinky

No, mě už padlo na desině Mko, screeny jsou v topicu o testu:trollface: Pro mě to byl novej rekord v nástřelu dmg, 7,3k, předtím jsem měl nějakých 6,8k:great:

Sice to láduju buchtama, ale co, na tomhle šetřit nebudu, za jízdy to je přesný hodně, replay možná hodí carramba na wot.cz. O bitvu předtím jsem se sčuchl s nějakým rusákem, taky v T50/51, likvidace to byla ultimátní, oba jsme nabili, vykoukli, zlikvidovali enemáka či dva a zase zalezly, ono když to vysolí zásobník za 4,5 sekundy, tak to není ani reakční doba průměrnýho rajčete, to potřebuje minimálně dvojnásobek aby si uvědomil, že do něj někdo střílí, jenže to už je z milýho rajčátka jen rajčatovej protlak:trollface:

Vassagos #1325 Posted 27 November 2015 - 01:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22414 battles
  • 514
Mohl by mi někdo, kdo hraje na test serveru napsat, kolik má TX členů posádky? Momentálně plním mise a ženskou posádku posílám na T 40, abych ji mohl použít na našich tancích a nerad bych, kdyby mi nějaká ženská zbyla.

Edited by Vassagos, 27 November 2015 - 01:47 PM.

SG_semda #1326 Posted 27 November 2015 - 01:52 PM

General

• Player
  • 41149 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostVassagos, on 27 November 2015 - 01:47 PM, said:

Mohl by mi někdo, kdo hraje na test serveru napsat, kolik má TX členů posádky? Momentálně plním mise a ženskou posádku posílám na T 40, abych ji mohl použít na našich tancích a nerad bych, kdyby mi nějaká ženská zbyla.

5,6 čtyři, 7,8 pět, 9,10 čtyři

Vassagos #1327 Posted 27 November 2015 - 01:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22414 battles
  • 514
Díky.

Mzilla #1328 Posted 27 November 2015 - 06:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 45114 battles
  • 473
  • [N7A] N7A

No ta 8 je hodně dobrá s dělem 8.8 cm  dobré nabíjení,deprese děla,doměření 

Ale u 10 jsem docela zklamaný kvůli HP 1800 je docela málo :(

JaimeSK #1329 Posted 17 January 2016 - 02:21 AM

Sergeant

• Player
  • 35021 battles
  • 234
Ďakujem za českú i slovenskú komunitu,že sa naša vetva dostala do hry.

VijaCZ #1330 Posted 18 January 2016 - 01:08 AM

Brigadier

• Guest
  • 75765 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

No vcelku bych se bez týhle větve obešel, naprosto upřimě. Dojedu to do konce ale 1-4 naprostá tragédie, 4 a 5 s bídou a opatrně hratelné, první dojmy z tieru 7 velmi rozpačité.... národní hrdost stranou, přátelé, tu si nechme do reálu, tohle je jen hra a příchod týhle větve není podle mě pozitivní změnou.

(pro soupeře Čs tanků to pochopitelně pozitivní změna je vzhledem k tomu že dost často jdou na jednu ránu kvůli munici :) )

edit - o Japonské linii lidově zvané "MY VÁS TY GOLDY STŘÍLET PROSTĚ DONUTÍME I KDYBY SME KVŮLI TOMU MĚLI POHŘBÍT HRATELNOST CELÝ HRY" se radši ani zmiňovat nebudu :D

Edited by VijaCZ, 18 January 2016 - 11:15 AM.

cNNk #1331 Posted 18 January 2016 - 09:38 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostVijaCZ, on 18 January 2016 - 01:08 AM, said:

No vcelku bych se bez týhle větve obešel, naprosto upřimě. Dojedu to do konce ale 1-4 naprostá tragédie, 4 a 5 s bídou a opatrně hratelné, první dojmy z tieru 7 velmi rozpačité.... národní hrdost stranou, přátelé, tu si nechme do reálu, tohle je jen hra a příchod týhle větve není podle mě pozitivní změnou.

(pro soupeře Čs tanků to pochopitelně pozitivní změna je vzhledem k tomu že dost často jdou na jednu ránu kvůli munici :) )

Ja bych to nevidel tak cerne ... horni tiery jsou celkem slusny a pouzitelny. Takova Japonska heavy linie je uz vylozene zbytecna

TSP_cz #1332 Posted 18 January 2016 - 11:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

View PostcNNk, on 18 January 2016 - 09:38 AM, said:

Ja bych to nevidel tak cerne ... horni tiery jsou celkem slusny a pouzitelny. Takova Japonska heavy linie je uz vylozene zbytecna

no rekl bych to jinak

CZ jsou spatne do top tieru a Japonci zas na top tieru  - tier V-VIII a vicemene i IX je u japoncu pouzitelny - na low tieru je nikdo neprostreli a s tim mega dmg gunem jsou hodne otravni - vicemene takovy O-I je jenom o tom kdo jich ma vic v teamu

SG_semda #1333 Posted 18 January 2016 - 11:05 AM

General

• Player
  • 41149 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostTSP_cz, on 18 January 2016 - 11:02 AM, said:

vicemene takovy O-I je jenom o tom kdo jich ma vic v teamu

Spíš taky o tom, jestli protihráči uměj použít goldy... to je vidět v těch replayích na netu, když hráči s OI fasujou kolobanovky proti ubohejm šestkovejm medkům, který ho vůbec neprorazí... kdyby použili goldy, a zbytečně nestříleli, tak by to žádný takovýhle epic výhry nebyly... to já mam na tohle smůlu a zatim jsem na takovejhle enemáckej tým nenarazil :D vždycky se zatím našel někdo kdo na mě ty goldy naládoval :D

Gabriel_i5_Back #1334 Posted 18 January 2016 - 11:39 AM

Major General

• Player
  • 45966 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Môj názor
1 - hrozné
2 - sniper  dobrým delom a pohodovou mobilitou
3 - slušné "medko“ s loadrom na tri rany
4 - nechápem prečo naň nadávajú, ten tank nemá žiadnu výrazne slabú stránku. Príjemne vyvážený s goldom nebol problém otravovať aj T6
5 - kombinácia aim a príšerného dpm mi ten tank úplne znechutili. Nezachráni to ani penetrácia a depresia. CZ T4 ho bez problémov rozoberie 1v1.
6 - Pohyblivé, presné, s dostatočnou pene. Loader na tri z toho robí OP tank. Expil som v tom posádku a aj so 75% ostalo dosť enemákov smutných. Jeden z TOP 3 cz.
7 - Priemerné medko. Žiadna depresia. Na armor sa stále nedá spoľahnúť. Zachraňuje to alfa a pene na goldoch.
8 - Tragický tank. V spojení s T8 => veľa potrebných expov som trpel. Veľké, papierové, neagilné, s delom čo pravidelne nepenetruje to čo by malo ísť pomaly na overpenetration. Top veža - depresia + reload, HP , bloom. Top delo + trochu alfa - aim time, reload, trochu pene. A ako celok proste tragédia.
9-10 OP

robikon_ #1335 Posted 18 January 2016 - 08:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11699 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA

1 - dobrý pouze na tankobus (tam ale fakt využití má;)

2 - nepotřebuji si ho jedinkrát koupit

3 - vcelku dobrý, špatná je jen kombinace slabého pancíře při nevelké maximálce

TSP_cz #1336 Posted 19 January 2016 - 08:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

View PostSG_semda, on 18 January 2016 - 11:05 AM, said:

Spíš taky o tom, jestli protihráči uměj použít goldy... to je vidět v těch replayích na netu, když hráči s OI fasujou kolobanovky proti ubohejm šestkovejm medkům, který ho vůbec neprorazí... kdyby použili goldy, a zbytečně nestříleli, tak by to žádný takovýhle epic výhry nebyly... to já mam na tohle smůlu a zatim jsem na takovejhle enemáckej tým nenarazil :D vždycky se zatím našel někdo kdo na mě ty goldy naládoval :D

jelikoz jsem o vanocich dostal game ban tak jsem si dostal misto toho od kamarada ucet, na kterem uz davno nehraje, aktualne mu tam hraji tiery V a VI, bez premioveho uctu a tak abych mu kdyby se chtel nekdy vratit neutratil, ale neopak vydelaval

je zcela zcestne dat tank, na ktery je nutno strilet goldy (a to u mnoha tier V a VI tanku ani goldy nestaci poradne)

taktez jsem si vsiml, ze uroven a kvalita hracu na techto tierech je naprosto tragicka - je tam jeste hodne moc novacku coz je obrovsky rozdil od tieru IX a X kde nejsou novacci ale retardi, ale ti uz vi co jsou goldy - na tieru 5 a 6 se stale hraje tak jak si pamatuji, kdyz jsem hru zapnul pred nekolika lety poprve

...

ad Skoda - Homer_J_S tady udelal vicemen robzor s kterym souhlasim, me osobne prvotni nadseni z tieru IX a X preslo, ale to bude souhlasit s tragickyma hrama o vanocich spojenych a casto lehcim alkoholovym opojenim (to na kvalite hrani a hlavne postrehu moc neprida :)) ten tank se hodi vylozene do cety, hrat solo byl obcas obrovsky opruz, protoze team vas vetsinou nepodrzi, ale souhlasim, ze jsou luxusni, rychle s loaderem, penetrace je trosku nedostacujici na tier X, ale pokud by byla vyssi tak je to total OP 

Zug007 #1337 Posted 19 January 2016 - 11:30 AM

Major

• Player
  • 15217 battles
  • 2,504
  • [SVINE] SVINE

U těch japonských tanků musím souhlasit že je to jasný tah WG myšleno jako donucovač na utrácení goldů. Ty tanky totiž jdou ze předu i ze zadu velmi špatně penetrovat APčkem a navíc je třeba mít štěstí na roll. Je to prostě tak dobře nastavený pancíř, který nejde moc měnit uhlováním a pod, takže APčkem je v každém případě velmi nejisté to propálit, ale takový gold naopak zase do toho tanku vklouzne na 95% je to obrovská flustrace z obou stran. Dobrý hráč v japonském tanku prostě nemůže s tankem nic udělat aby se mohl bránit střelbě goldů, nauhlovat to nějak moc nejde, hulldown je taky neefektyvní protože věž není tvrdíš než podovzek. Taky je to jasně vidět co s tím jezdí za rudé talenty. Když těžký japonec tak je to rajče nebo pomeranč, protože slušný DMG, dingá to i když se o to nesnažím dokud na mě nenabijou goldy, ale to se na rajče moc nechce, osobně si radši dám tu práci a donutim ho ukázat mi boky. Osobně si myslím že by japoncům ten pancíř měli předělat, bud aby se to dalo nějak postavit aby to požíralo i goldy a nebo  já nevím, ale aktuálně je to frustrující pro střelci i řidiči tanku. Fialky ani moc modrásci ten tank nehrají, naprosto to chápu. I já bych na dobrého hráče v japnockém HTčku automaticky přebil golda, neriskoval bych aby protlačil hru ve svůj prospěch.

O českých tankách vůbec nemá smysl mluvit, vykopávky to jsou všechny, použít se dají jen T9 a T10 a to za předpokladů že jste skill a ideálně jezdíte v četě.

Edited by Zug007, 19 January 2016 - 11:32 AM.

phdr_vrba #1338 Posted 07 February 2016 - 07:32 PM

Sergeant

• Player
  • 29370 battles
  • 211
  • [GUP] GUP

Hm, zacatkem ledna jsem predavkovan WoTkem uplacal tenhle navrh na LT lajnu + alternativni MT lajnu na low tierech + TD lajnu v ramci moznosti.

(V IE to snad ani nezkousjete otvirat - psal jsem to na Firefox, Chrome vypada ze s tim problemy nema a kvuli IE to prekopavat nehodlam.)

Myslim si ze s prihlednutim na nejakou upravu soft statu je to pomerne realisticke (teda jako navrh vetvi do WoT - historicky asi o neco min, ale snazil jsem se to drzet relativne historicke). Problematicky TD jsou problematicky (malo modulu, male kanony) a TD desitku nevim. Jebnul jsem tam pro referenci oba Silentstalkerovo fejky a pridal jsem vlastni fejk odvozeny od A40 Himalaya (jasne, artina, ale direct fire to zvlada, tak co uz).

Sice do toho v nejblizsi dobe nehodlam nejak vic sahat, ale rikam si ze nejake nazory & pripominky bych mezitim posbirat mohl...

Also tagged with silentstalker

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users