Jump to content

Petice: Za zavedení československé větve(či větví)

silentstalker

• Please log in to reply
1337 replies to this topic

Pepelus #41 Posted 10 September 2014 - 04:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21511 battles
  • 1,073
  • [BVP] BVP
Podepsáno. Bohužel forum a FB nesleduje každý a někdo nakoukne jen svátečně. Důležité je tedy dostat petici k co nejvíce lidem. Udělám tedy co budu moct a hnedka jak to půjde, rozešlu petici všem tankystum co znám aby taky přiložili ruku k dílu. Hodně štěstí :honoring:

cod2oli #42 Posted 11 September 2014 - 05:34 AM

Private

• Player
  • 10499 battles
  • 44
Podepsáno byl bych za ni rád , ale velkou šanci tomu nedávám

TheRay85 #43 Posted 17 September 2014 - 03:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7794 battles
  • 50
Kravina, základné tanky sú československé zbytok je aj tak od rusov, takže smola.

jokoloki #44 Posted 17 September 2014 - 03:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37651 battles
  • 335
  • [-H-] -H-

Podepsáno!

Jen bych rád podotkl že se v různých článcích objevily náznaky že je něco takovéhoto plánované. Viz. Deník nooba díl 2! Možná se jich tedy dočkáme!

Elnorka #45 Posted 17 September 2014 - 03:32 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE

View PostTheRay85, on 17 September 2014 - 04:15 PM, said:

Kravina, základné tanky sú československé zbytok je aj tak od rusov, takže smola.

pozeram ze panko je tak prudko ynteligenty ze sa ani nepotreboval pozret na zaciatok vlakna a hned vedel ake tanky by tato vetva obsahovala, a jednou trapnou vetou pospinil pracu ludi ktory tomu venovali svoj volny cas aby WG poskytli materialy na cisto ceskoslovensku vetvu

Pepelus #46 Posted 17 September 2014 - 04:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21511 battles
  • 1,073
  • [BVP] BVP

Věřím, nebo alespoň doufám, že se nakonec dočkáme našich tanků. Petici už podepsalo takřka 2,5k lidí - to už je lepší :smile:

Budu moc rád za možnost, vyrazit do boje s tankem z mého rodného kraje. Pokud nakonec československé tanky přeci jen budou ve WoT ... nezaváhám ani vteřinu a hnedka začnu expit jak magor :playing:

Držím palce i na nohou k protlačení naší větvě do hry :honoring:

Bransta #47 Posted 18 September 2014 - 01:43 PM

Corporal

• Player
  • 5577 battles
  • 132

View PostTheRay85, on 17 September 2014 - 03:15 PM, said:

Kdyby kvůli ničemu, tak kvůli těmto třem fantastickým konstrukcím CHCI československou větev, když už ne celý československý strom.
- Lehký tank TNH-57/900
- Samohybný 305mm minomet B20 na podvozku tanku Panther
- Lehký tank T-17

Edited by Bransta, 18 September 2014 - 01:57 PM.

mikemp477 #48 Posted 22 September 2014 - 06:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13667 battles
  • 571
  • [STO-] STO-

Je to ho víc stačí se kouknout do: Návrhy a Připomínky. A najít si: ČS strom. Tam je spousta návrhu.

Též podepsáno.

Eraser_SK #49 Posted 07 October 2014 - 06:31 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22651 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0
Som zvedavý, či vôbec niekoho z WG také niečo zaujíma. Napriek tomu podpísané....

Idahou #50 Posted 07 October 2014 - 07:13 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Tak 3000 hlasů asi bude přeci jen málo, navíc stále nemáme communitáky a nevím, jestli tuhle peticy Tuccy vůbec zaregistroval... Za pokus by podle mě stálo poslat návrh Silentova ČS stromu Challangerovi - tomu se zalíbila česká T-72M4CZ, tak by ho i ČS větev mohla oslovit.

Každopádně bych nedělal závěry z vyjádření WG historika, poslední slovo bude mít stejně obchodní oddělení...

JduSi #51 Posted 07 October 2014 - 07:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18748 battles
  • 971
Silent se vcera vyjadril,ze to zamitli,takze na to muzem zapomenout :/

Pastaa #52 Posted 07 October 2014 - 11:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32691 battles
  • 1,220
  • [9-TDE] 9-TDE
musíš to brát z jiného úhlu pohledu. Nebudeme samostatný strom a nebudeme ani první větev evropského stromu. Nicméně expení je to, za co lidí utrácí (konverze, premiový účet) a vzhledem k tomu, že hlavní stromy už v zásadě vyčerpaly potenciál pro další větvě, tak se jim Silentova práce bude ještě velmi hodit. Holt to nebude jak jsme čekali, ale věřim že nejpozději v roce 2016 stejně naše větev bude. Oni si nemůžou dovolit říct, že už budou do hry přidávat jen tu a tam nějaký premiák, lidi by okamžitě přestali utrácet, protože na hraní svých oblíbených tanků už nepotřebuješ ani premiový účet, ani premiová vozidla. Xp už tě nezajímá, jen si zlepšuješ posádky a prachy dáváš jen do provozu, protože nový tanky ani vybavení už nekupuješ.

Eraser_SK #53 Posted 07 October 2014 - 12:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22651 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0

View PostPastaa, on 07 October 2014 - 11:56 AM, said:

musíš to brát z jiného úhlu pohledu. Nebudeme samostatný strom a nebudeme ani první větev evropského stromu. Nicméně expení je to, za co lidí utrácí (konverze, premiový účet) a vzhledem k tomu, že hlavní stromy už v zásadě vyčerpaly potenciál pro další větvě, tak se jim Silentova práce bude ještě velmi hodit. Holt to nebude jak jsme čekali, ale věřim že nejpozději v roce 2016 stejně naše větev bude. Oni si nemůžou dovolit říct, že už budou do hry přidávat jen tu a tam nějaký premiák, lidi by okamžitě přestali utrácet, protože na hraní svých oblíbených tanků už nepotřebuješ ani premiový účet, ani premiová vozidla. Xp už tě nezajímá, jen si zlepšuješ posádky a prachy dáváš jen do provozu, protože nový tanky ani vybavení už nekupuješ.

No presne ja mám kopec desiatok v garáži, ďalšie vyzkúmané a plus nejaké deviatky... A to tak do pol roka všetko vyzkúmam (s výnimkou artyn GB, FRA)... a ostane len pilovanie posádky... na to mám prémiaky a desiatky. Takže čo ma prinúti do toho vraziť čo i len cent?

Idahou #54 Posted 07 October 2014 - 12:35 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostJduSi, on 07 October 2014 - 07:15 AM, said:

Silent se vcera vyjadril,ze to zamitli,takze na to muzem zapomenout :/

Mno, ale to bylo jen to co říkal ten jejich historik a Stormova reakce na to, ne? Já to moc nečetl, tak nevím, jestli mi něco neuniklo

Eraser_SK #55 Posted 07 October 2014 - 12:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22651 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0

View PostIdahou, on 07 October 2014 - 12:35 PM, said:

Mno, ale to bylo jen to co říkal ten jejich historik a Stormova reakce na to, ne? Já to moc nečetl, tak nevím, jestli mi něco neuniklo

Ak by som zhrnul to čo viem z ruštiny tak sa tam písalo asi toto: Iný ako Taliansky strom nebude, lebo ostatné (národy) nemajú tank na tierX. Majú ho síce Švédi ale práve nimi bude zaplátana diera v "europskom" strome. U ostatných by museli použiť klony alebo vymyslené tanky a do toho ísť nechcú. Na námietku SS, že im posielal kopu podkladov na zostavenie celej vetvy Československa, mu Storm odvetil: Že nemá o tom príliš veľa informácii a v tomto sa spolieha na ich konzultanta Pošoloka. Ten je na nože so SS a o ČS nemá príliš veľku mienku (poväčšinou bojovali z nacistami, alebo tak nejak sa vyjadril...).

Idahou #56 Posted 07 October 2014 - 01:01 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Jo dík, to je to co jsem pochytil. Já osobně to až tak vážně neberu, zcela určitě je to brzda, ale ne stopka. Dřív nebo později skončí období "je tu moc tanků!" a začne "Chceme nový tanky!", budou hledat něco zajímavýho a rusům "bližšího" (víc než britské či švédské tanky). To je můj odhad a pokud se nevytasí s něčím typu "wot 2.0", tak mu docela fandím.

Docela mě ovšem zarazil počet hlasů, po tom raketovým startu jsem čekal víc

Eraser_SK #57 Posted 07 October 2014 - 01:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22651 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0
Skôr si myslím, že anketa zapadla prachom a ľudia o tom príliš nevedia. Ono kopec ľudí ti povie že k štastiu im stačí Česká alebo Slovenská vlajočka na tanku príp. tank ktorý zaručené bol vyrobený v ČSR. Kopec našich bývalych vojakov bojovali v Cromwelloch, T-34 a pod. takže niekomu by možno stačila k štastiu ČS posádka, niekomu prémiak LT vz. 38 atď. atp. ide však o to, že materiál (ako ho celkom úspešne prezentoval SS) na celý strom je... No a pre WG veľa tankov neostáva.. alebo si myslí že všetci netrpezlivo čakáme na Čínske artyny? Skôr ako to všetko však očakávam, že WG bude musieť priniesť niečo ako WOT 2.0 pretože ak nie, tak to urobí AW alebo WT s radosťou za nich.

Idahou #58 Posted 07 October 2014 - 01:53 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Neřekl bych, že zrovna WOT 2.0, ale nové tanky určitě - já hraju 4 roky, teď mě to opět nakoplo díky klanu a šarvátkám, ale potřebuju nový, zajímavý tanky na expení. WOT 2.0 už by měl dost ošemetnou pozici, pokud by začínal jako nová hra (73 tanků v garáži, proč bych měl jinde začínat znovu?).

Číňani přišli kůli Číňanům, stejně jako do lodí teď příjdou rusové kůli rusům - je to zkrátka velkej trh. U tanků těch "trhů" už tolik nezbývá, ale podle mě nakonec stejěn někomu dojde, že Rusové budou raději hrát Čechoslováky, než Itali, Švédy a Brity (moje toerie).

Další věc je jak asi WG vnímá Silenta - přeci jen toho má silent na triku víc, než jen "informační servis". Tam to chce někoho z WG, kdo bude tlačit ČS projekt - communitáky nemáme, Tuccy má asi dost svý práce... Já bych zkusil Challangera, už jsem ho zmínil dřív, Silent ho moc nemusí (tuším), ale podle mě je to dobrej týpek kterej se dokáže nadchnout pro ty naše tanky a na fcb má jako úvodní fotku T-72M4CZ

SilentstalkerFTR #59 Posted 08 October 2014 - 04:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 51 battles
  • 1,002

Jé, já mám ještě jeden odbanovaný alt? To tedy zírám.

Každopádně, menší update - na mé rozhodnutí nechat FTR to vliv na 99 procent mít nebude, ale měli byste vědět, že Wargaming petici zaregistroval (konkrétně Storm). Poté, co jsem se rozhodl všeho nechat, jsem na jedno ruské forum poměrně nevybíravě napsal všem, co si o nich myslím (že na EU serou, že Italy nikdo nechce, že Pašolok nesnáší nás a Poláky atd.). Byl z toho slušný dlouhý flame a Pašoloka to asi jen naštvalo (nevím, nereagoval, jen to četl), ale co vím je to, že to něčím pohnulo, protože dnes mi bylo oznámeno, že měli vývojáři dlouhé sezení na Skypu ohledně budoucnosti všech stromů (konkrétně ten, se kterým se bavím, pak Storm, Pašolok a pár dalších). Výstupem toho sezení jsou tři varianty:

- na Čechoslováky se vykašlat a postupovat způsobem, který jsem popsal před uzavřením "zákulisního" vlákna

- s ohledem na velikost komunit udělat z Čechoslováků a Poláků dvě samostatné větve a vydat je na EU stromě jako první, přičemž se v této variantě oficiálně používá hlavní větev z mého návrhu stromu

- Čechoslováky a Poláky vydat jako dva samostatné stromy (!!!!!) ještě před příchodem EU stromu (v této variantě se oficiálně používá předběžný návrh celého stromu, jak jsem ho připravil)

Konečné rozhodnutí je na SerBovi a šéfech WG, padne prý zítra, očekává se, že on zvolí jednu z těch tří variant. A než mi začne zas někdo tady nadávat, tak ano, udělal jsem pro to naprosté maximum, víc udělat opravdu nejde a ano, ať se to někomu líbí nebo ne, většina toho, že nás vůbec zaregistrovali je moje zásluha, alespoň co vím. Pak dám vědět.

bag0un #60 Posted 08 October 2014 - 06:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 41211 battles
  • 645
  • [BAGO] BAGO

Jakej smajlík se má zobrazovat, když má jako držet nám/tobě palce?

Also tagged with silentstalker

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users