Jump to content

Spähpanzer Ru 251

• Please log in to reply
362 replies to this topic

Falathi #341 Posted 11 June 2017 - 11:33 AM

Field Marshal

• WG Staff
  • 18095 battles
  • 10,217
  • [WG] WG

View PostZmecholZmechanizowany, on 11 June 2017 - 11:19 AM, said:

Burzak na Ru potrafi pokarać nie tylko te słabo opancerzone pojazdy. Tam gdzie innym penetracji brakuje, tak na Ru zazwyczaj wystarcza. Penetracja zawsze jest ważna ważniejsza nawet, od samych obrażeń. Masz najlepszy burzak, świetną mobilność, świetne camo, świetny zasięg widzenia, celność i nadal mało:facepalm:. No ale nie winie cię, nie wszyscy są takimi teoretykami jak Ty ;)

Dpm ma teraz na poziomie innych LT i skoro "jak twierdzisz" że mu obcięli bo dostał Apcr, to ja się z tej zmiany cieszę, chyba lepiej mieć pewniejsze i szybkie pociski niż szybkie kartofle?

Opinie są różne, tak jak różne są pojazdy, tylko zwykły teoretyk mógłby coś takiego napisać. 

Burzak jest sytuacyjny, ale jeśli trafi się nam dobra sytuacja... pamiętam, jak kiedyś na Ruinbergu skasowałem CDC używając właśnie burzaków. Generalnie jest trochę czogłów, które przy 50mm penetracji łykną tylko część uszkodzeń, ale przy 100 penetracji już wchodzi aż miło. 

ares354 #342 Posted 11 June 2017 - 02:33 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 74572 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 11 June 2017 - 11:19 AM, said:

Burzak na Ru potrafi pokarać nie tylko te słabo opancerzone pojazdy. Tam gdzie innym penetracji brakuje, tak na Ru zazwyczaj wystarcza. Penetracja zawsze jest ważna ważniejsza nawet, od samych obrażeń. Masz najlepszy burzak, świetną mobilność, świetne camo, świetny zasięg widzenia, celność i nadal mało:facepalm:. No ale nie winie cię, nie wszyscy są takimi teoretykami jak Ty ;)

Dpm ma teraz na poziomie innych LT i skoro "jak twierdzisz" że mu obcięli bo dostał Apcr, to ja się z tej zmiany cieszę, chyba lepiej mieć pewniejsze i szybkie pociski niż szybkie kartofle?

Opinie są różne, tak jak różne są pojazdy, tylko zwykły teoretyk mógłby coś takiego napisać. 

http://tanks.gg/comp..._111113~wz-132a

Masz tam DPM na poziomie innych LT. RU 2,145 T49 2,502. Jeśli to jest DPM na podobnym poziomie, to super. WZ ma inną alfę i też lepszy DPM. Plus de facto RU ma Rusko\Chińską depresję z przodu co jest wadą. 

RU na armacie 90 mm ma soft staty jak 100 WZ czy magazynek 90. Jedynie obrót wieży lepszy od nich ,a gorszy od T54 LT i T49. 

Mobilność, RU mimo całkowitego braku pancerza, jest znowu karany w soft statach na oporach dla gruntu, więc T54 LT jest efektywniej bardziej mobilny szczególnie na płaskim terenie, ano, RU ma o 1 większą prędkość maksymalną. 

Koniec końców, zapytałem się was, czy pojazd jest warty grindu. Post 324. Pytałem się czy jest w czym lepszy od konkurencji. Wy piszecie że camo, tego nie jestem w stanie sprawdzić, oraz urocze HE o penie 102. Za te dwie wartości RU płaci ogromną cenę. Ponieważ po stracie 10 km z wersji 8 tierowej, jest o 1 szybszy od T54 LT. 

Gadam z fanbojami którzy nienawidzą że ktoś krytykuje ich kochany pojazd. Może to był demon na 8 poziomie, dla wielu na pewno. Ale na 9 jest jaki jest. Nie podaliście żądnych znaczących argumentów za tym że RU jest lepszy od swoich odpowiedników. Camo jest dobre na 4 mapach w tej grze. I HE które jest sytuacyjne. Wiec super, wam się RU podoba, super. 

Ale kogoś kto chce grindować tą linię i na tier 9 będzie miał załogę 2 perkową ten pojazd nie przekonuje, jest słaby na tle konkurencji oraz mapach jakie są w Wot. Może się do niego przekonam jak kupię, a może się tylko utrwalę w przekonaniu że miałem racje co do niego. 

klosiu_1 #343 Posted 11 June 2017 - 02:38 PM

Major General

• Player
  • 49204 battles
  • 5,126
  • [_CHS_] _CHS_

No widzisz panie teoretyku, a wuzeta 132a tieru to jest jeden z najgorszych lajtów dziewiątego tieru. Według mnie najgorszy. Przez słabą mobilność, brak depresji i gumowe działo strzelające wolnymi pociskami wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Nie widać tego w papierach? Może trzeba zagrać przed wydaniem opinii? :)

Nie gadasz z fanbojami, tylko przyszedłeś tu z gotową opinią uformowaną, rotfl, na podstawie filmiku Focha :D i nie przyjmujesz żadnego innego zdania. Po cholerę o cokolwiek pytasz?

Akurat na ósmym poziomie RU był mega słaby, przynajmniej dla mnie, bo miał powolne pociski latające lobem. Sama wymiana na apcry poprawiła go o 100%, już pomijając te HESHE (jak ci 50mm wystarcza żeby wchodziło za 100% dmg w scouta to gratulacje). Zresztą, co się będę wysilał, w końcu ty swoje wiesz.

A co ci tak zależy żeby RU był lepszy od innych scoutów? Mam ci to udowadniać? Lol. Wcale nie jest lepszy od wszystkich, lepszy jest tylko od wuzety, porównywalny z AMXem (bo tam jest tragiczny czas skupiania celownika, co niweluje sporo zalet magazynka), porównywalny z T49 i gorszy od T54 lt.

Zaraz pewnie wystrzelisz ze statystykami, soft statami, i dpmem, a ja ci odpowiem, że to możesz sobie o kant tyłka potłuc, bo to są pomijalne różnice. Ostatecznie tym czy się scouta lubi czy nie decyduje subiektywna przyjemność z gry. A obecny RU akurat od ósemki sprzed patcha (nie wiem czy nim grałeś, znając ciebie pewnie nie :)) jest o 100% lepszy. Mimo że mu dpm obcięli.

Edited by klosiu_1, 11 June 2017 - 02:49 PM.

ares354 #344 Posted 11 June 2017 - 03:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 74572 battles
  • 3,442

View Postklosiu_1, on 11 June 2017 - 02:38 PM, said:

No widzisz panie teoretyku, a wuzeta 132a tieru to jest jeden z najgorszych lajtów dziewiątego tieru. Według mnie najgorszy. Przez słabą mobilność, brak depresji i gumowe działo strzelające wolnymi pociskami wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. Nie widać tego w papierach? Może trzeba zagrać przed wydaniem opinii? :)

Nie gadasz z fanbojami, tylko przyszedłeś tu z gotową opinią uformowaną, rotfl, na podstawie filmiku Focha :D i nie przyjmujesz żadnego innego zdania. Po cholerę o cokolwiek pytasz?

Akurat na ósmym poziomie RU był mega słaby, przynajmniej dla mnie, bo miał powolne pociski latające lobem. Sama wymiana na apcry poprawiła go o 100%, już pomijając te HESHE (jak ci 50mm wystarcza żeby wchodziło za 100% dmg w scouta to gratulacje). Zresztą, co się będę wysilał, w końcu ty swoje wiesz.

A co ci tak zależy żeby RU był lepszy od innych scoutów? Mam ci to udowadniać? Lol. Wcale nie jest lepszy od wszystkich, lepszy jest tylko od wuzety, porównywalny z AMXem (bo tam jest tragiczny czas skupiania celownika, co niweluje sporo zalet magazynka), porównywalny z T49 i gorszy od T54 lt.

Zaraz pewnie wystrzelisz ze statystykami, soft statami, i dpmem, a ja ci odpowiem, że to możesz sobie o kant tyłka potłuc, bo to są pomijalne różnice. Ostatecznie tym czy się scouta lubi czy nie decyduje subiektywna przyjemność z gry. A obecny RU akurat od ósemki sprzed patcha (nie wiem czy nim grałeś, znając ciebie pewnie nie :)) jest o 100% lepszy. Mimo że mu dpm obcięli.

A kim Ty jesteś by Mi mówić do czego mam strzelać z HE > ? Będę strzelał do papierowych TD i papierowych LT. TY Mi nie będziesz pisał do czego mam z HE mam strzelać. Nie wiem jaka jest WZ 132a, bo dopiero grinduje 132 i jest w porządku. Nie wydali też filmu, wiem że działo mam zła celność, i co z tego ? Ma dmg 320 na strzał i bez problemu będzie można jednym strzałem zdejmować gąski, RU musi 2 raz strzelać w nieuszkodzoną. Możesz mieć WZ 132 a za najgorszą na poziomie, naprawdę. 

Zależy Mi by RU się wyróżniał. Skoro T54 może mieć pancerz i mobilność, T49 DPM i depresję, AMX 90 magazynek, WZ 132a alfę, to RU mógłby mieć najlepszą pene, albo najlepsze soft staty na armacie by być w czymś najlepszy, ale tak nie jest. 

O tym czy LT jest dobry decydują staty ważne dla LT a nie to czy się pojazdem przyjemnie gra. O lubieniu pojazdu decyduje gracz, o sile pojazdu decydują staty zrobione przez WG. Dlatego masz na 8, T34-2 pariasa i np Obj 416. Jeden jest super, drugi to złom, bo WG staty o tym zdecydowały.  

RU na 8 właśnie miał coś ponad inne LT, 80 prędkość maksymalną, coś co go wyróżniało. Miał wady i miał zalety, i TY o tym wiedzieć powinieneś. 

klosiu_1 #345 Posted 11 June 2017 - 04:08 PM

Major General

• Player
  • 49204 battles
  • 5,126
  • [_CHS_] _CHS_

Każdy scout ma wady i zalety. T49 ma dpm na APCR (bo RU ma lepszy dpm na HESH, jeśli się weźmie pod uwagę różnicę w penie), ale okupione ogólną nijakością (jeśli jest scout który się niczym nie wyróżnia to właśnie jest T49, wszystko poza dpmem ma przeciętne), 13 90 ma magazynek równoważony tragicznym czasem skupiania i słabym zasięgiem widzenia, 132a ma najlepszą alfę równoważoną strasznym działem i powolnymi apekami, RU ma prędkość, największy dpm na heshach, jedno z lepszych camo i zasięg widzenia, szybki czas skupiania. No i tyle. 

Tak się skupiasz na tych soft statach. Wiesz o czym decydują soft staty? O snapshotach. I to tyle. Dlatego działo RU jest o wiele lepsze od działa 13 90 mimo podobnych soft statów, bo w 13 90 praktycznie zawsze strzelasz snapy (czas skupiania jest w okolicach 2.5s o ile pamiętam, tragedia) a w RU praktycznie zawsze strzelasz z przycelowania, więc soft staty nie mają większego znaczenia.

Może i RU na ósemkach wyróżniał się prędkością. Jak mało znacząca to jest cecha dla scouta świadczy to, że RU był jak dla mnie najgorszym scoutem na ósemkach. Bo wszystko psuła wada której teraz nie ma, czyli działo.

ares354 #346 Posted 11 June 2017 - 05:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 74572 battles
  • 3,442

View Postklosiu_1, on 11 June 2017 - 04:08 PM, said:

Każdy scout ma wady i zalety. T49 ma dpm na APCR (bo RU ma lepszy dpm na HESH, jeśli się weźmie pod uwagę różnicę w penie), ale okupione ogólną nijakością (jeśli jest scout który się niczym nie wyróżnia to właśnie jest T49, wszystko poza dpmem ma przeciętne), 13 90 ma magazynek równoważony tragicznym czasem skupiania i słabym zasięgiem widzenia, 132a ma najlepszą alfę równoważoną strasznym działem i powolnymi apekami, RU ma prędkość, największy dpm na heshach, jedno z lepszych camo i zasięg widzenia, szybki czas skupiania. No i tyle. 

Tak się skupiasz na tych soft statach. Wiesz o czym decydują soft staty? O snapshotach. I to tyle. Dlatego działo RU jest o wiele lepsze od działa 13 90 mimo podobnych soft statów, bo w 13 90 praktycznie zawsze strzelasz snapy (czas skupiania jest w okolicach 2.5s o ile pamiętam, tragedia) a w RU praktycznie zawsze strzelasz z przycelowania, więc soft staty nie mają większego znaczenia.

Może i RU na ósemkach wyróżniał się prędkością. Jak mało znacząca to jest cecha dla scouta świadczy to, że RU był jak dla mnie najgorszym scoutem na ósemkach. Bo wszystko psuła wada której teraz nie ma, czyli działo.

Każdy z LT 9 poziomu prócz WZ ma APCR i różnica w prędkości jest tylko zauważalna z WZ. 183 na HESH ma lepszy DPM niż większość TD z 10 poziomu, Centurion 7\1 też ma wyższy DPM na HESH niż większość pojazdów, ale to amunicja specjalistyczna, odpowiednia do sytuacji. Wolisz w Defendera w gąskę walić z HE RU czy z APCR? 

Magazynki od zawsze miały słabe soft stay bo mają magazynek, taki urok. T49 ma DPM, soft staty lepsze od RU oraz możliwość 152. Plus depresja z przodu i z boku taka sama. Dla mnie to sporo zalet. T54 LT mimo pancerza ma najlepsze opory i dzięki temu nie ustępuje RU mobilnością za wyjątkiem górek. 

Soft staty decydują o celności w ruchu, i efektywnym skupianiu celownika, o tym jak długo musisz czekać na skupienie celownika, o bloomie. Soft staty decydują de facto o wielu rzeczach i czasem to co pisze WG w garażu ma się nijak do tego jak armata się zachowuje w grze. 

Oczywiście że działo RU w ogólnym rozrachunku jest lepsze od 90 i WZ, ale gorsze od T54 LT i T49 bo soft stay dają dużo tamtym działom. Nie rozumiem logiki czemu RU ma identyczne soft staty jak WZ, prócz obrotu wieży. 

Zdana są podzielone. Dla ciebie RU jest dobry i spoko. Ale WG mocno okroił RU w zamian za APCR i czas celowania. W zamian za najgorszy możliwy pancerz powinien mieć najlepszą armatę na swoim poziomie. Ma unikalną amunicję, ale to zbyt mało moim zdaniem za LT na którego trzeba poświęcić czas i kupę kredytów. Miałeś go na 8, dostałeś go za darmo, za cenę 8. Ja muszę go wygrindować i zapłacić jak za 9 i ten deal nie jest optymalny.

I swoją opinię o nim powiem jak już go kupię. Może WG buffnie ten pojazd do tego czasu a może nie. Ale na anglojęzycznym forum w dziale LT, jest masa tematów o tym że WG znerfilo po całości linię Niemieckich LT. VK 6 tierowa straciła swój urok. HWK podobno jest słaby, o niskich też mówią negatywnie. Co jest na rzeczy, że ludzie tak na to narzekają, jak na buff Mausa czy Typa 5.  

ZmecholZmechanizowany #347 Posted 11 June 2017 - 08:49 PM

Brigadier

• Player
  • 33970 battles
  • 4,285

Właśnie, wydaj opinie jak w końcu go kupisz i zagrasz przynajmniej ze 100 bitew ( oczywiście nie muszę dodawać że z wymaksowanym ) bo inaczej dyskusja z tobą nie ma absolutnego sensu.

ziomalxxz #348 Posted 12 June 2017 - 10:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 19196 battles
  • 1,789
  • [PVS-X] PVS-X
Ru po prostu świetny LT czy to był na VIII a na IX jest jeszcze lepszy chociaż kuleje zasięg widzenia ....... Po prostu przemilczę ten update bo dostane bana xD

Falc0ne #349 Posted 13 June 2017 - 09:05 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28759 battles
  • 1,265
  • [AVIR] AVIR
Prawda jest taka, ze RU na 8 tierze byl bardzo dobrym spoterem a na 9tce jest genialny i bardziej uniwersalny niz byl kiedykolwiek. Kilka rzeczy ktore zmieniły ten czołg w potwora: genialne apcry ze świetną penetracja, moc na tonę, dodano wreszcie możliwość trafiania w ruchu, zasieg widzenia i swietne camo. To tak na szybko, jesli o czymś zapomniałem to przepraszam :)

ares354 #350 Posted 13 June 2017 - 06:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 74572 battles
  • 3,442

View PostZmecholZmechanizowany, on 11 June 2017 - 08:49 PM, said:

Właśnie, wydaj opinie jak w końcu go kupisz i zagrasz przynajmniej ze 100 bitew ( oczywiście nie muszę dodawać że z wymaksowanym ) bo inaczej dyskusja z tobą nie ma absolutnego sensu.

Na pewno nie dostaniesz opinii po 100 bitwach bo wystarczy Mi 20 wymaksowanym, bo będę grał nim na bonusach do expa i chce mieć poniżej 100 bitew i go skończyć. Żeby wiedzieć czy pojazd jest dobry nie trzeba rozegrać 100 mitycznych bitew, nie zgadzam się z tym. 

Mam 155 bitew, ponad 60% WR na STA 1 i od 30 bitwy wiedziałem że ten pojazd jest bestią, mimo kalekiej prędkości maksymalnej. Nie potrzebuje 100 bitew by wiedzieć że pojazd którym gram to złom czy bestia. 

To w ramach wyjaśnienia. 

assassinBK #351 Posted 23 June 2017 - 01:25 PM

Captain

• Player
  • 57798 battles
  • 2,242

A ja uważam RU za jednego z najgorszych LT na IX tierze. Nie mogę się do niego przekonać tylko i wyłącznie przez połączenie dwóch cech.

Kartonowatość plus działo walące nieustanne kartofle. Identyczne kartofle wali niemiecka premka LT VIII tieru. Przy nieskupionym celowniku jest tragedia a przy skupionym dalej latają kartofle. Zresztą niezrozumienie z tym LT przekłada się na mój WR na nim i niemożliwość przekroczenia 50%.

Zresztą przydatność LT kończy się na IX tierze. Gra z X tierami to jest jakaś parodia. Nawet QB ostatnio na youtube porównał topowe Xt LT z Xt MT w tych samych nacjach i się okazało że Xt LT praktycznie pod każdym względem są gorsze. DPM, penetracja, celność, czas celowania, HP, pancerz, UWAGA!!! view range gorszy lub na identycznym poziomie. tYlko w jednym przypadku lepszy o 10m, Camo minimalnie lepsze, mobilność minimalnie lepsza. Więc o ile gramy z IX tierami i niżej to LT są przydatne. Na Xt królują MT i nie pozostawiają żadnego miejsca dla LT.

SeekerKuba #352 Posted 03 July 2017 - 01:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 33009 battles
  • 1,282
  • [A_A_D] A_A_D

Zdecydowanie najgorsza lekka dziewiątka w grze. Fatalnie się nim gra. 

Każda z pozostałych 9 oferuje coś fajnego, 13 90 magazynek, ltw pancerz, wz fajną armatkę, t49 spamerskie działo, a ru nie ma nic fajnego. Kiedyś był całkiem ok, teraz przejść i zapomnieć.

Edited by SeekerKuba, 03 July 2017 - 01:40 PM.

klosiu_1 #353 Posted 03 July 2017 - 02:38 PM

Major General

• Player
  • 49204 battles
  • 5,126
  • [_CHS_] _CHS_

wz fajną armatkę....?

:trollface:

SeekerKuba #354 Posted 03 July 2017 - 03:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 33009 battles
  • 1,282
  • [A_A_D] A_A_D

View Postklosiu_1, on 03 July 2017 - 03:38 PM, said:

wz fajną armatkę....?

:trollface:

medowe działko na lekkim wg mnie jest fajne.

klosiu_1 #355 Posted 03 July 2017 - 05:37 PM

Major General

• Player
  • 49204 battles
  • 5,126
  • [_CHS_] _CHS_
O ile trafia.

addept #356 Posted 03 July 2017 - 06:05 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47004 battles
  • 6,572
  • [S1GMA] S1GMA

Mnie tam RU 251 nie podpasował. Owszem, nie jest taki zły jak go malują, ale w porównaniu do reszty LT IX tierów wypada trochę słabo. Można nim zagrać fajne bitwy, można nawet robić na nim dobre wyniki, ale przychodzi to z większym trudem niż na innych maszynach. Jedyne co można nim robić lepiej od innych lajtów - to spot. O ile oczywiście ustawimy sobie go pod spota (wszystkie umiejętności i perki, BIA, odpowiednie wyposażenie oraz obowiązkowo jedzonko).

Wówczas można nim ładnie spotować. Niemniej jednak nawet wówczas taki T49 na zwykłym dziale, jeśli ustawimy go podobnie, prawie mu dorównuje w tym elemencie (przegrywa tylko gorszym camo). T49 prawie mu dorównuje, ale bije na głowę dpm-em (2145 vs 2502 na korzyść T49).

Tak więc jak dla mnie, RU to przeciętniak, a to i tak przeciętniak nie dla słabszych graczy. 

klosiu_1 #357 Posted 03 July 2017 - 06:13 PM

Major General

• Player
  • 49204 battles
  • 5,126
  • [_CHS_] _CHS_

Generalnie cała ta niemiecka linia w tej chwili jest taka, bo i Panzerwagen nie jest lepszy porównując z innymi scoutami. Wygrać może co najwyżej kamuflażem i  zasięgiem spota.

Ale ja porównuję tego nowego RU ze starym, i tu jest różnica bardzo wyraźna. Przedtem bardzo mi przeszkadzały powolne pociski, teraz są szybkie i łatwo wbijać nim dmg nawet na większe odległości. W każdym razie mnie grind Panzerwagena przeszedł bardzo przyjemnie, czego nie mogę powiedzieć o takim chinolu, na którym zmuszam się żeby zagrać, bo do szału mnie doprowadza jego działo i słaba depresja.

addept #358 Posted 04 July 2017 - 05:17 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47004 battles
  • 6,572
  • [S1GMA] S1GMA

View Postklosiu_1, on 03 July 2017 - 06:13 PM, said:

Generalnie cała ta niemiecka linia w tej chwili jest taka, bo i Panzerwagen nie jest lepszy porównując z innymi scoutami. Wygrać może co najwyżej kamuflażem i  zasięgiem spota.

Ale ja porównuję tego nowego RU ze starym, i tu jest różnica bardzo wyraźna. Przedtem bardzo mi przeszkadzały powolne pociski, teraz są szybkie i łatwo wbijać nim dmg nawet na większe odległości. W każdym razie mnie grind Panzerwagena przeszedł bardzo przyjemnie, czego nie mogę powiedzieć o takim chinolu, na którym zmuszam się żeby zagrać, bo do szału mnie doprowadza jego działo i słaba depresja.

Chińskim LT jako jedynym jeszcze nie grałem. Z pozostałych lajtów IX tieru kończę właśnie RU, a resztę już pokończyłem. Tak jak wspomniałem, RU 251 to nie jest zły czołg. To czołg przeciętny, który może się nawet podobać części graczy. Mnie osobiście nie gra się nim źle, ale innymi LT zdecydowanie lepiej. Może WZ-ta jest gorsza, nie wiem, nie mam, przetestuję kiedyś tam. 

assassinBK #359 Posted 06 July 2017 - 07:34 PM

Captain

• Player
  • 57798 battles
  • 2,242

View Postaddept, on 04 July 2017 - 04:17 AM, said:

Chińskim LT jako jedynym jeszcze nie grałem. Z pozostałych lajtów IX tieru kończę właśnie RU, a resztę już pokończyłem. Tak jak wspomniałem, RU 251 to nie jest zły czołg. To czołg przeciętny, który może się nawet podobać części graczy. Mnie osobiście nie gra się nim źle, ale innymi LT zdecydowanie lepiej. Może WZ-ta jest gorsza, nie wiem, nie mam, przetestuję kiedyś tam.

Jak RU wali kartofle to WZ jest królem kartofliska :D

addept #360 Posted 06 July 2017 - 08:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47004 battles
  • 6,572
  • [S1GMA] S1GMA

View PostassassinBK, on 06 July 2017 - 07:34 PM, said:

Jak RU wali kartofle to WZ jest królem kartofliska :D

A gdzie pisałem o kartoflanym RU? 

Napisałem tylko, że RU to ogólnie przeciętniak:

View Postaddept, on 03 July 2017 - 06:05 PM, said:

taki T49 na zwykłym dziale, jeśli ustawimy go podobnie, prawie mu dorównuje w tym elemencie (przegrywa tylko gorszym camo). T49 prawie mu dorównuje, ale bije na głowę dpm-em (2145 vs 2502 na korzyść T49).

Tak więc jak dla mnie, RU to przeciętniak

... bo nawet to działo, które ma być jego atutem, taki T49 ma wcale nie gorsze, jeżeli chodzi o celność i soft staty, a bije go na głowę dpm-em w konfiguracji bez trolla. Z tego też względu T49 jest lepszym czołgiem niż RU. Tylko nie mów, że RU jest lepszy niż T-54 ltw czy AMX 13 90. A skoro trzy LT IX tieru są od niego lepsze, to RU jest co najwyżej przeciętne, prawda?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users