Jump to content

Rhm Borsig Waffentreger

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Betl #1 Posted 14 September 2014 - 11:34 AM

Private

• Player
  • 65002 battles
  • 23
  • [WTBT] WTBT

Mam docela slusne vyskilovane Rhm, jedu jiz 5 skill a presto se me bezne stava, ze stejne Rhm me spotne drive nez ja jeho, pricemz neverim, ze je na tom lip. Dokonce jsem zjistil, ze i pri  zapnuti Bina ne nic nedeje. Proto jsem dospel k nazoru, ze jsme nekde udelal nejakou chybu a chtel bych timto pozadat, zda by me nekdo neporadil. cim to je. 

Integovane doplnky: Bino, Skladana optika, Rychlonabijak velkych razi

Skilly: Velitel:    Bratri ve zbrani, Ostrizi zrak, Prostorova predstavivost, Maskovani, 78% Zarovka

Strelec:  Maskovani, Bratri ve zbrani, Kanonyr, Jemne mireni, 78% Zbrojir

Ridic:     Bratri ve zbrani, Kral bazin, Preventini udrzba, Maskovani, 78% Haseni

Nabijec:  Bratri ve zbrani, Masovani, Opravy, Haseni, 78% Intuice                  

Atnill #2 Posted 14 September 2014 - 11:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11756 battles
  • 874

Čau, dej si tam místo optiky něco jiného. Bino + optika se nesčítá, takže ti to tam je de facto k ničemu a jenom ti to zabírá slot.

Nepomohla by maskovačka?

Betl #3 Posted 15 September 2014 - 03:14 PM

Private

• Player
  • 65002 battles
  • 23
  • [WTBT] WTBT
Takze jestli jsem to dobre pochopil, problem je ve Wargamingu ?

DandyDozer #4 Posted 15 September 2014 - 03:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16377 battles
  • 562
Ne, problém je v tom že nemáš maskovací síť:-)

sqee03 #5 Posted 15 September 2014 - 04:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47404 battles
  • 1,443

View PostBetl, on 14 September 2014 - 12:34 PM, said:

Mam docela slusne vyskilovane Rhm, jedu jiz 5 skill a presto se me bezne stava, ze stejne Rhm me spotne drive nez ja jeho, pricemz neverim, ze je na tom lip. Dokonce jsem zjistil, ze i pri  zapnuti Bina ne nic nedeje. Proto jsem dospel k nazoru, ze jsme nekde udelal nejakou chybu a chtel bych timto pozadat, zda by me nekdo neporadil. cim to je. 

Integovane doplnky: Bino, Skladana optika, Rychlonabijak velkych razi

Skilly: Velitel:    Bratri ve zbrani, Ostrizi zrak, Prostorova predstavivost, Maskovani, 78% Zarovka

Strelec:  Maskovani, Bratri ve zbrani, Kanonyr, Jemne mireni, 78% Zbrojir

Ridic:     Bratri ve zbrani, Kral bazin, Preventini udrzba, Maskovani, 78% Haseni

Nabijec:  Bratri ve zbrani, Masovani, Opravy, Haseni, 78% Intuice                  

Má vůbec smysl na tohle nějak rozumně reagovat?

Jak ti doporučili ostatní, nejlepší kombinace na rhm je: 1) nabiják 2) síť 3) bino(optika).

Další velmi výrazný rozdíl dělá prémiová čokoláda - předpokládám, že jezdíš bez ní.

Betl #6 Posted 15 September 2014 - 05:06 PM

Private

• Player
  • 65002 battles
  • 23
  • [WTBT] WTBT
Ale mam, zadny efekt

Betl #7 Posted 15 September 2014 - 05:13 PM

Private

• Player
  • 65002 battles
  • 23
  • [WTBT] WTBT
Ja porad nechapu, ze kdyz stojim s ve krovi s vyskillovanym tankem a nestrilim, proti me jede to samy (rhm) bez skillu, ze me spotne driv. Pravda maskovaci sit jsem nemel, cokoladu taky ne. Ale to nemel ani on, sit rozhodne. Proto me zajimalo, jestli neco nedelam spatne. Predpokladal jsem, ze ho spotnu driv, zvlaste kdyz mam zaple bino. 

Vrumugun #8 Posted 16 September 2014 - 09:35 AM

Private

• Player
  • 13575 battles
  • 6

Několik věcí:

- síť dělá hodně

- camo nátěr na tanku není na ozdobu, nepřidává moc , ale sčítá se to.

- není křoví jako křoví, husté křoví je lepší než řídké.. jsou stránky kde ti to spočítá vzdálenost a jsou tam 3 druhy křoví

- víc křoví mezi tanky kryje lépe a pokud má 2+ křoví do 5 metrů před sebou, ignoruje je a tobě se počítají

- musíš být schovaný správně - pokud tě kousek z křoví kouká, nepočítá se

- a samozřejmě tě může spotnout scout a rhm tě odpaří přes půl mapy a ani ho neuvidíš,  ale to funguje pro obě strany :)

- ono se dá poznat co umí nepřátelská posádka? .... to jsi zkoušel s kamarádem? 

sqee03 #9 Posted 16 September 2014 - 09:46 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47404 battles
  • 1,443

Proboha člověče!

Sám si napsal, že žárovku(z nějakého super záhadného důvodu) teprve expíš jako pátý skill.

Až budeš mít žárovku vyzkoumanou a aktivní, budeme se bavit o tom, co se opravdu ve hře děje a ne o tvých "pocitech", že se něco děje.

Betl #10 Posted 16 September 2014 - 03:02 PM

Private

• Player
  • 65002 battles
  • 23
  • [WTBT] WTBT

Jsem rad, ze se do debaty zapojilo vic lidi, ikdyz vypadam jako idiot, ale jinak bych ty informace z vas nedostal...

Zarovku expim jako 5 skill, protoze je nejmin dulezita, ty ctyri predchozi jsou u rhm proste dulezitejsi.  

Tank natrenej mam, takze v tomto pripade neni co resit.

S tim krovim je to dulezita informace, nejsem si jistej jak jsem presne stal.

Scout me nespotl, bylo to mezi mnou rhm a dvema artynama na druhe strane mapy. Vic tanku uz ve hre nebylo.

Neda se poznat co umi nepratelska posadka, ale pokud mas najeto 2000 bitev s jednou posadkou a protivnik ma 4000 s deseti tankama +- rovnomerne,

rozhodne se me rovnat nemuze. 

V kazdem pripade diky za informace, zvlaste od sqee03 a Vrumuguna. Dale se omlouvam, ze vam lezu na nervy.

Thellwinux #11 Posted 16 September 2014 - 04:23 PM

Lieutenant

• Player
  • 56978 battles
  • 1,536
  • [DAG0D] DAG0D

View PostBetl, on 16 September 2014 - 04:02 PM, said:

Zarovku expim jako 5 skill, protoze je nejmin dulezita, ty ctyri predchozi jsou u rhm proste dulezitejsi. 

Lololol ... to by mě zajímalo, které ty 4 jsou důležitější než žárovk u TDčka, které mívá po nasvícení životnost v řádu vteřin :facepalm:

EDIT - už to vidím, moje chyba. No když myslíš :)

Edited by Thellwinux, 16 September 2014 - 04:23 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users