Jump to content

možnosť voľby hry v režime s artynami alebo bez artýn

navrhy a pripomienky

• This topic is locked This topic is locked
561 replies to this topic

prde1966 #1 Posted 01 October 2014 - 03:51 PM

Colonel

• Player
  • 110591 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

*
POPULAR

[Editováno]

možnosť voľby hry v režime s artinami alebo bez artín -

tento návrh nie je o odstránení artín z hry !!!!  To by nikdá neprešlo a asi by to ani nebolo dobré pre zachovanie rozmanitosti hry. Toto je jednoduchý návrh o možnosti zapnutia si nového herného režimu bez artín ale súčasne si môžeš duplicitne zvoliť tradičnú hru s artinou v tradičnom hernom režime. Proste si slobodne vyberieš čo chceš ďalších pár hier hrať. Vypne ťa artina na ranu? Ok, prepneš si na režim bez SPG a keď vychladneš vrátiš sa na starý režim s artou. 

poprosím wot ko aby ma nenútilo si hovädiť príma hru s tým že musím hrať s nenávidenými zákernými artinami. Je to tak jednoduché dať možnosť hráčom výberu ako napríklad výber servera 1 či 2 alebo ako  pri výbere hry - útok, štandardná hra, stretnutie  -  aby si mohol hráč vybrať herný režim s artinama alebo bez artín.  Veľmi prosím hráčov ktorý si tiež vedia užívať teraz veľmi zriedkavú hru bez artiny aby podporili túto voliteľnú alternatívu a šupli sem svoj názor 

tu sú nejaké obrázky z artiparty - päť artín v hrách - 

http://prde66.rajce.idnes.cz/wot_a_arty#shot_015.jpg

edit - šlo by v postate o nový Herný režim - ďalšie hurá plus pre wot a jej novinky pre zatraktívenie hry

A pri tom by to neublížilo ani artinárom (budú hrať veselo ďalej včetne výhod pre wotko) a veľmi to uľahčí tým ktorým SPG neskutočne vadia. A hlavne sa konečne naplno otestuje večné hundranie o artizlobe.  Odhadujem že pri terajšom zložení hráčskej skladby si aj tak väčšina ponechá tradičnú hru ale samotná možnosť slobodnej voľby spraví veľký skok dopredu pre samotnú hru.

Dajte tomu šancu pls*

tento návrh nie je o odstránení artín z hry !!!!  To by nikdá neprešlo a asi by to ani nebolo dobré pre zachovanie rozmanitosti hry. Toto je jednoduchý návrh o možnosti zapnutia si nového herného režimu bez artín ale súčasne si môžeš duplicitne zvoliť tradičnú hru s artinou v tradičnom hernom režime. Proste si slobodne vyberieš čo chceš ďalších pár hier hrať. 

Ešte ma napadá že sa ponúka krásna odpoveď na najpoužívanejší argument proti tomuto návrhu riešenia artipliagy - a to argáč že by väčšina volila alternatívu bez artín a v alternatíve s artinami by nik iný nehral iba rýchlo lietajúce LT a artiny. -

Riešením by môhlo byť doplnenie auto bootmi. Veď keď to ide v jednotkách pre začínajúcich hráčov šlo by to určite aj pre skúsených klikačov. A znovu by boli všetky strany spokojné (a artinky by si parádne zastrielali aj v tejto forme a nemusí sa nič nerfovať wot by malo nový mod - krok pred konkurenciou). A v alternatíve bez artín by môhla tiež byť cca každá piata hra ako chuťovka s jednou artinkou aby to človek mal trochu pestrejšie  ale samo o dve triedy pod topom. 

(doplnené dňa 30.10.2015) 

Veľmi ma včera potešila pošta kde mi poslal reakciu na tento návrh aj známy český streamer  Fox - jeho kanál - 

https://www.youtube.com/user/FoxeShadowe

Po jeho odsúhlasení  zo zverejnením vás s týmto postrehom rád oboznámim -

Fox a marty

0:51
+
1
0
1
 1
Odpovedať

+prde66 Jako nápad se mi to zamlouvá, můj osobní názor je na chvíli zkusit test server "bez artyn" problém by byl, že kdyby se to lidem zalíbilo, naléhali by pak aby to bylo i na live serveru... Jako jeden z "módů hry" se mi to zdá jako zatím asi nejsmysluplnější nápad co jsem zatím na tohle téma slyšel. Každopádně artyny ze hry nelze vymazat, tohle by je ale nesmazalo, pouze přidalo možnost "vyhnout se jim" problém by ale mohl nastat, kdyby všichni přestali hrát klasický "mód" a hráli jen tenhle nový bez artyn ... pak by to zase zásadním způsobem mohlo změnit smysl hry a těžko říct co by to způsobilo... Tak jako tak, přeji hodně štěstí, názor a hlavně nápad je to dobrý. /Fox

Edited by prde66, 10 November 2015 - 03:20 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

CoSoco_CZ #2 Posted 01 October 2014 - 05:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35761 battles
  • 596
  • [IBCZ] IBCZ

View Postprde66, on 01 October 2014 - 03:51 PM, said:

možnosť voľby hry v režime s artynami alebo bez artýn -

poprosím wot ko aby ma nenútilo si hovädiť príma hru s tým že musím hrať s nenávidenými zákernými artynami. Je to tak jednoduché dať možnosť hráčom výberu ako napríklad výber servera 1 či 2 - podobne aby si mohol hráč vybrať herný režim s artynama alebo bez artýn.  Veľmi prosím hráčov ktorý si tiež vedia užívať teraz veľmi zriedkavú hru bez artyny aby podporili túto voliteľnú alternatívu*

to by potom museli udelěat i možnost hrát bez gold/premium , bez račat a třeba pto někoho i bez modrejch a fialek...... asi nereálný

Bartex_CZ #3 Posted 01 October 2014 - 09:53 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 17965 battles
  • 277

Tohle se nikdy nestane, protože by si klikači nezahráli :-D A ti jsou tady přece proto, aby counterovali zakempené TDčka... oh wait.

Nicméně jsem všemi deseti pro :-)

Edited by Bartex_CZ, 01 October 2014 - 09:54 PM.

kubo4747 #4 Posted 01 October 2014 - 11:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

poprosím wot ko aby ma nenútilo si hovädiť príma hru s tým že musím hrať s nenávidenými zákernými artynami. Je to tak jednoduché dať možnosť hráčom výberu ako napríklad výber servera 1 či 2 - podobne aby si mohol hráč vybrať herný režim s artynama alebo bez artýn.  Veľmi prosím hráčov ktorý si tiež vedia užívať teraz veľmi zriedkavú hru bez artyny aby podporili túto voliteľnú alternatívu*

Už to bolo povedané milión krát. Arty sa z hry neodstráni a nebude taká možnosť hrať bez arty! Minule to bolo v odpovediach. Neviem, či ste niektorí už fakt na hlavu, čo sa týka arty.

prde1966 #5 Posted 02 October 2014 - 01:03 AM

Colonel

• Player
  • 110591 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postkubo4747, on 01 October 2014 - 11:17 PM, said:

Už to bolo povedané milión krát. Arty sa z hry neodstráni a nebude taká možnosť hrať bez arty! Minule to bolo v odpovediach. Neviem, či ste niektorí už fakt na hlavu, čo sa týka arty.

ja osobne tento boj budem hrať aj po milión prvý  krát pokiaľ neurobím nič a budem len peniť pri každom vypnutí klikačom nič sa nezmení.  Račej napíš či by si bol za alebo ti to je desať.    Dikes  za  reakciu* 

edit - 

tento návrh nie je o odstránení artín z hry !!!!  To by nikdá neprešlo a asi by to ani nebolo dobré pre zachovanie rozmanitosti hry. Toto je jednoduchý návrh o možnosti zapnutia si nového herného režimu bez artín ale súčasne si môžeš duplicitne zvoliť tradičnú hru s artinou v tradičnom hernom režime. Proste si slobodne vyberieš čo chceš ďalších pár hier hrať. 

Edited by prde66, 24 February 2015 - 11:47 PM.

CoSoco_CZ #6 Posted 02 October 2014 - 04:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35761 battles
  • 596
  • [IBCZ] IBCZ

View Postprde66, on 02 October 2014 - 01:03 AM, said:

ja osobne tento boj budem hrať aj po milión prvý  krát pokiaľ neurobím nič a budem len peniť pri každom vypnutí klikačom nič sa nezmení.  Račej napíš či by si bol za alebo ti to je desať.    Dikes  za  reakciu* 

nelíbí se ti arty zahraj si za ni 1000her a pak uvidíš jaká pohoda to je za ni hrát

gogocar #7 Posted 02 October 2014 - 04:36 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33322 battles
  • 305

View PostCoSoco_CZ, on 02 October 2014 - 05:18 AM, said:

nelíbí se ti arty zahraj si za ni 1000her a pak uvidíš jaká pohoda to je za ni hrát

:facepalm:  Klikat zvládne i cvičená opice :popcorn:Nejlepší je když tě  v plné rychlosti vymaže z mapy osoba , která s normálním tankem neudělá ani prd. A ti hrají s arty nejčastěji.

Edited by gogocar, 02 October 2014 - 04:58 AM.

Porucik_ #8 Posted 02 October 2014 - 05:11 AM

Major General

• Player
  • 45771 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Nikto netvrdí že hrať za arty je lahoda. Ale ak ťa to nebaví nerob to. Urobíš radosť sebe, mne a kadekomu. Arty nevyžadujú žiadny alebo minimálny skill a neexistuje pred nimi žiadna obrana. Jediné čo pomôže je nebyť spotnutý čím paradoxne podporujú campenie. Som všetkými desiatimi za zrušenie arty alebo nejaký úplne iný systém boja s nimi.
Určite to ale neprejde pretože by sa odstránil RNG faktor a Noobovia ktorí teraz hrajú arty by prišli o poslednú možnosť ovplyvniť hru a zastavili prísun peňazí.
Po rozdelení serverov na arty a non arty by museli zrušiť hardcap pretože na jednom by boli len arty a lighty co by ich lovili a na druhom hráči.

Vassagos #9 Posted 02 October 2014 - 06:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22303 battles
  • 514
Tohle WG asi nikdy nezavede, holt nezbývá nic jiného než odkempit bitvy kde jsou 3+ klikači a pak si naopak užít bitvy kde není žádný z těchto "skillerů".

Lumifer #10 Posted 02 October 2014 - 09:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postprde66, on 01 October 2014 - 04:51 PM, said:

koukám, že pár bitvama jsi prošel, tak moc nechápu, že jsi se ještě nenaučil hrát bitvy, kde jsou. Když stojíš dlouho na místě, tak si můžeš být jistý, že jí dostaneš. Kdyby jsi místo brečení raději artiny hrál, tak by jsi se s nima naučil žít. (Artina nemůže střílet všude...)

edit: nepatřím mezi klikače (mám jen FV304 a další neplánuju), protože artiny v 4min. bitvách smysl nemají. Já si vždycky v artině připadal neužitečný.

Edited by Lumifer, 02 October 2014 - 09:37 AM.

prde1966 #11 Posted 02 October 2014 - 10:20 AM

Colonel

• Player
  • 110591 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostLumifer, on 02 October 2014 - 09:32 AM, said:

koukám, že pár bitvama jsi prošel, tak moc nechápu, že jsi se ještě nenaučil hrát bitvy, kde jsou. Když stojíš dlouho na místě, tak si můžeš být jistý, že jí dostaneš. Kdyby jsi místo brečení raději artiny hrál, tak by jsi se s nima naučil žít. (Artina nemůže střílet všude...)

edit: nepatřím mezi klikače (mám jen FV304 a další neplánuju), protože artiny v 4min. bitvách smysl nemají. Já si vždycky v artině připadal neužitečný.

moje staty sú také pretože som ,,hral"  prvých 30 ooo hier bez záujmu o hru - na 5 fps skách kde sa nedalo hrať iné ako najpomalšie heavyny a teraz sa už naprávajú veľmi pomaly - tvoje staty som videlo tak si ich porovnaj - posledných  5-10 ooo hier a potom niekoho obviňuj že nevie hrať (a nemám potrebu si dokazovať aký som modrý pán novým účtom). Ubezpečujem ťa že viem o hre s artynou potrebné ako aj ako hrať tak aby som eliminoval jej vypnutie ale sú situácie v hre keď ťa musí vidieť a dá ťa aj keď máš  scouta s tryskami v prdeli ( malinovka, murovanka, prochorovka...).     Ja tu neprikazujem niekomu aby arty nehral alebo nechcem radikál aby artyny odstránili z hry.  Ja ponúkam možnosť výberu ako výber servera pred zapnutím hry - alternatívy výberu hry bez artýn alebo komu nevadia alebo chce hrať artyny nech si zapne hru s artynamy.  

Díky za postrehy*

Edited by prde66, 14 October 2014 - 06:12 AM.

Jmeno1 #12 Posted 02 October 2014 - 11:14 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,864
  • [_AF_] _AF_
2prde66: Proč nehraješ např. roty nebo i CW, kde artyny bývají úplně minimálně a chceš omezovat všechny ostatní, co artyny expit chtějí? Já například dělám úplně všechny národy a linie co ve hře jsou i když mne mnohdy nebaví, ale beru to jako částečný smysl hry vyexpit si všechno.

kubo4747 #13 Posted 02 October 2014 - 11:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postgogocar, on 02 October 2014 - 04:36 AM, said:

:facepalm:  Klikat zvládne i cvičená opice :popcorn:Nejlepší je když tě  v plné rychlosti vymaže z mapy osoba , která s normálním tankem neudělá ani prd. A ti hrají s arty nejčastěji.

Ten obrázok sa na teba hodí, ako kempíš v TD a ani sa len nepohneš a čakáš na spot, ale jediná a nie cvičená, ale hlúpa a uplakaná opica si tu ty, ktorá sa za vyše 28 000 bitiek nedokázala naučiť hrať s/proti arty.... Takým hráčom ako si ty ďakujeme za spackané bitky zo samými nadávkami.

prde66: Som samozrejme proti. Ale na to, že máš 42 000 bitiek (to ako vážne?) a vadí ti arty, tak radšej WoT prestaň hrať. Do ničoho ťa nenútim, len ti radím. O jedného uplakanca menej, aspoň mi v bitke nebude skákať ten blbý spam plný uplakancov.   

Edited by kubo4747, 02 October 2014 - 11:41 AM.

mikemp477 #14 Posted 02 October 2014 - 11:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13727 battles
  • 571
  • [STO-] STO-

Zpusobil bys jednu strašnou věc artyny by čekali hrozně dlouho ve frontě a to by některé hráče od nich odradilo je hrát. Artyny hraju a jdu na ně i v době kdy se s normálním tankem nedostanu do hry kvůli dlouhé čekací době. S artynou jsem ve hře hned a nevadí mi tři artyny na každé straně aspoň pokryjí všechny možné oblasti na mapě.

Jsem všemi deseti proti tady tomu návrhu!!!! Následkem by se rozhodila hra. Ať žijí artyny věčně a zdraví k tomu.

ÁÁ tady někdo má rád opice. A umí ta tvá opice jezdit třeba v medium tank?? Tak aspoň jakého dalšího hráče si mám napsat na seznam aby mu poslal nějaký dárek ve hře v podobě nápoje od ártyny. Aby nebyl tolik smutný že se mu artyny málo věnují.

V tankách nám chybí ještě dvě větve ártyn. je jich málo :teethhappy::teethhappy::teethhappy:.

mikemp477 #15 Posted 02 October 2014 - 11:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13727 battles
  • 571
  • [STO-] STO-

View Postkubo4747, on 02 October 2014 - 11:40 AM, said:

Ten obrázok sa na teba hodí, ako kempíš v TD a ani sa len nepohneš a čakáš na spot, ale jediná a nie cvičená, ale hlúpa a uplakaná opica si tu ty, ktorá sa za vyše 28 000 bitiek nedokázala naučiť hrať s/proti arty.... Takým hráčom ako si ty ďakujeme za spackané bitky zo samými nadávkami.

prde66: Som samozrejme proti. Ale na to, že máš 42 000 bitiek (to ako vážne?) a vadí ti arty, tak radšej WoT prestaň hrať. Do ničoho ťa nenútim, len ti radím. O jedného uplakanca menej, aspoň mi v bitke nebude skákať ten blbý spam plný uplakancov.  

Dobrá rada, lepší hra pro nás.

prde1966 #16 Posted 02 October 2014 - 12:06 PM

Colonel

• Player
  • 110591 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

:)  hraj si  artynky - vidím že si ich fanda - ja ti ich nezakazujem hrať  -    tiež ma bavili keď som mal 10 ooo hier a nevedel som hrať iné    ale ži   a nechaj žiť  a ako ja ti nebránim s nimi hrať neodsudzuj ma za to že chcem mať možnosť voľby hrať aj bez nich  

díky  za názor*

kubo4747 #17 Posted 02 October 2014 - 12:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880
Ale taká voľba nebude, prečítaj si odpovede a tam to definitívne padlo, a aj veľa hráčov sa na to ozvalo, že zrejme stratili nádej na takú možnosť. Ale kľudne sa s tebou stavím o 30 000 zlatých. Ak do jedného roka príde taká možnosť, tak ti ich zaplatím a naopak, ak nepríde taká možnosť, tak ty platíš mne. Berieš? :trollface:

prde1966 #18 Posted 02 October 2014 - 12:34 PM

Colonel

• Player
  • 110591 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

Díky  nestavím sa,   tiež viem že pokec s tebou to do roka nezmení  ale ak sa nepokúsim o nič  tak nič sa nezmení    chápeš  diky  ale spamuj  zase inde:)

Lumifer #19 Posted 02 October 2014 - 12:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View Postprde66, on 02 October 2014 - 11:20 AM, said:

moje staty sú také pretože som ,,hral"  prvých 30 ooo hier bez záujmu o hru - na 5 fps skách kde sa nedalo hrať iné ako najpomalšie heavyny a teraz sa už naprávajú veľmi pomaly - tvoje staty som videlo tak si ich porovnaj - posledných  5-10 ooo hier a potom niekoho obviňuj že nevie hrať (a nemám potrebu si dokazovať aký som modrý pán novým účtom). Ubezpečujem ťa že viem o hre s artynou potrebné ako aj ako hrať tak aby som eliminoval jej vypnutie ale sú situácie v hre keď ťa musí vidieť a dá ťa aj keď máš  scouta s tryskami v prdeli ( malinovka murovanka...).     Ja tu neprikazujem niekomu aby arty nehral alebo nechcem radikál aby artyny odstránili z hry.  Ja ponúkam možnosť výberu ako výber servera pred zapnutím hry - alternatívy výberu hry bez artýn alebo komu nevadia alebo chce hrať artyny nech si zapne hru s artynamy.  

Díky za postrehy*

vím, že je místním zvykem ohánět se statama, ale já jsem o statech nic nepsal... (ani jsem se nedíval) Bral jsem to jen tak, že máš odjeto hodně bitev (tvůj počet bitev je rel. vysoký) a tak očekávám, že máš spoustu bitevních zkušeností. Já tvůj názor na věc pochopil, ale považuju to za zbytečné. Nevím jak ty, ale artinu nepotkám v každé bitvě... Ale to by jsi za chvilku mohl požadovat server bez scoutů (kdo má ty malé mrchy střílet...)atd.

Já jezdím dost aktivně, tak mě artina nesmahla ani nepamatuju.

Jmeno1 #20 Posted 02 October 2014 - 01:00 PM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,864
  • [_AF_] _AF_

View PostLumifer, on 02 October 2014 - 01:49 PM, said:

Nevím jak ty, ale artinu nepotkám v každé bitvě... Ale to by jsi za chvilku mohl požadovat server bez scoutů (kdo má ty malé mrchy střílet...)atd.

No, oni scouti by s artynama asi úplně zmizeli. Už při 8.6 s omezením arty rapidně pokleslo množství scoutů. Vždyť jaký je jejich smysl, když MT a TD mají lepší dohled a MT mnohdy i vyšší rychlost, a naopak scout je pro TD vyloženě jednošupka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users