Jump to content

možnosť voľby hry v režime s artynami alebo bez artýn

navrhy a pripomienky

• This topic is locked This topic is locked
561 replies to this topic

kubo4747 #41 Posted 09 October 2014 - 06:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postslepota_SvK, on 09 October 2014 - 11:10 AM, said:

napad "odstrihnut" arty nikdy neprejde, hlavne z jedneho dovodu (cudujem sa ze po takom dlhom case si si to este neuvedomil):

- artyny su idealne tanky pre hracov co nedokazu pochopit zakladne principy hry (nesleduju mapu/okolitu situaciu, nevedia co maju robit s rozlicnymi tankami a pod.) - co sa im lubi je stat niekde v rozku, behat po mape a klikat - ale aj z tychto ludi padaju pre WG prachy, takze pokial maju z toho profit nevidim dovod preco by ich mali nejako obmedzovat (k tomu ich oficialnemu obhajovaniu ze arty zabranuju kempeniu a pod. sa nevyjadrujem)

PS: tiez neznasam artyny, ale treba to brat ako NUTNE ZLO ktore je treba trpiet... WG si predsa nebude kratit zisky pre par ludi co chcu mat pekne hry bez klikacov :blinky:

Tak povedal demagóg....

DonKryspin #42 Posted 10 October 2014 - 05:31 AM

Sergeant

• Player
  • 27720 battles
  • 226
  • [-BIA-] -BIA-

Tyhle věčně uplakaný stížnosti prostě nepochopím...

Arty jsou ve hře důležité. Pokud se vám někde v koridoru dobře zakempí pevné TDčko (nebo více pevných TDček), je strašně obtížné ho/je odtamtud vyndat. Jsou chvíle, kdy zrovna s vaším tankem téměř nemáte šanci.

Pak je prostě potřeba dobrá artyna, aby to TDčko sejmula a uvolnila koridor.

Arty prostě vyrovnává šance, balancuje hru. Bez artyn by zase byly TD strašně OP, takhle je to vyrovnané.

A před artynou se bránit dá: hýbej se, kryj se! Jezdi podél skal, jezdi údolíčkem... Když se chceš zakempit, tak se zakempi někde, kam arty nedostřelí. Když tě spotnou, neseď jako debil pořád na stejném místě.

Když tě trefí arta, můžeš si říct, že máš prostě smůlu nebo že jsi mamlas a je to tvoje chyba.

Já jsem rád, když mám ve svém týmu dobrého artynáře.

Arty jsou dobrá podpora, udržují ve hře napětí, ale samotná arta téměř nikdy nevyhraje bitvu, potřebuje tým - na spot, na obranu...

Když přemýšlíš jak hrát, když sleduješ minimapu, prostě ber v úvahu, že tam ta arta je - a pak nemusíš brečet.

Když má soupeř 5 artyn v týmu, prostě hraj jinak a hýbej se ještě víc nebo kempi ještě opatrněji. Jde to.

(Jinak já sám artyny také hraju, ale ne moc často, nebaví mě to.)

DroidPL #43 Posted 11 October 2014 - 05:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20442 battles
  • 70
Neznám hráče, který by si užíval přítomnost dělostřelectva ve hře. Tudíž, pokud bys rozdělil server na arty a nearty, pak by každý s čímkoliv jiným, než s artou seděl na dvojce a artynáři by se sami masakrovali na jedničce, což je naprosto nereálné. Byl bych pro, aby maximální počet artyn nebyl 5 ale 2-3. Stejně tak bych se nebránil nemožnosti vzít artynu do čety, ale to je také utopie. Nezbývá než doufat, že se artyny nebudou trefovat a když už, tak ne do nás. 

kubo4747 #44 Posted 11 October 2014 - 08:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880
Ja som 5 artýn na tým videl naposledy v 8.5. Ináč väčšinou mám 1-2-3 artyny na tým, čo je akurát. A maximálne som stretol 4 artyny na tým, ale to je raz za uhorský rok. 5 artýn som po 8.6 ešte ani nevidel, neviem ako ostatný, ale určite nemáte každú bitku 5 artýn na tým ako kedysi, tak čo furt plačete?

J_D_SKAlpel #45 Posted 12 October 2014 - 12:57 AM

Private

• Player
  • 17806 battles
  • 28

View Post6BackInBlack9, on 11 October 2014 - 05:01 PM, said:

Neznám hráče, který by si užíval přítomnost dělostřelectva ve hře. Tudíž, pokud bys rozdělil server na arty a nearty, pak by každý s čímkoliv jiným, než s artou seděl na dvojce a artynáři by se sami masakrovali na jedničce, což je naprosto nereálné. Byl bych pro, aby maximální počet artyn nebyl 5 ale 2-3. Stejně tak bych se nebránil nemožnosti vzít artynu do čety, ale to je také utopie. Nezbývá než doufat, že se artyny nebudou trefovat a když už, tak ne do nás. 

A já třeba mám arty rád ve hře. ;) Protože nejčastěji jezdím scouty, pak heavy a pak Td. Arty téměř vůbec. A není nic hezčího, než nasvítit TDčkům a arty, a pak upalovat vyndat si jejich arty. ;)

prde1966 #46 Posted 12 October 2014 - 02:16 AM

Colonel

• Player
  • 110639 battles
  • 3,987

View PostDonKryspin, on 10 October 2014 - 05:31 AM, said:

Když má soupeř 5 artyn v týmu, prostě hraj jinak a hýbej se ještě víc nebo kempi ještě opatrněji. Jde to.

:)nebo kempi ještě opatrněji:)

artyny sú treba aby sa nekempilo ?????   :)  :)  :)  

a keď ich je 4 kúsky s toho 3 bc zásobníky v čate tak sa nekempí ?  :)  :)  :)

prítomnosť artýn v takomto množstve robý z malinovky, murovanky, prochorovky ... -  megakempu. Skúsený hráč problém až tak nemá ale rajčinky v týme vykapú a sám to dáš len teško. Je tam  o výhre dopredu dané kto má aké schopné rýchle tanky čo to múdro nabliknú. A zrazu ich preblikne jeden červený kamikadze jednominútový hráč a je po scoutoch  

Edited by prde66, 14 October 2014 - 06:17 AM.

DroidPL #47 Posted 12 October 2014 - 11:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20442 battles
  • 70

View PostJ_D_SKAlpel, on 12 October 2014 - 01:57 AM, said:

A já třeba mám arty rád ve hře. ;) Protože nejčastěji jezdím scouty, pak heavy a pak Td. Arty téměř vůbec. A není nic hezčího, než nasvítit TDčkům a arty, a pak upalovat vyndat si jejich arty. ;)

Jj artyny jsou báječný, obzvlášť tento víkend, kdy jich jezdí 3+ každou bitvu. Jsou naplněný otřesnými hráči a přesto ti nasolí za 1500 přes celou mapu za kámen. Další epická mise od WG. Jakoby nestačilo, že celý měsíc byla plná mapa naprosto zbytečných medek. Tehdy to alespoň za něco stálo, ale nenechám si zkazit den jen kvůli nějakých botům, kteří vidí maskovačku za grátis.

prde1966 #48 Posted 13 October 2014 - 01:51 AM

Colonel

• Player
  • 110639 battles
  • 3,987

View Postkubo4747, on 11 October 2014 - 08:28 PM, said:

Ja som 5 artýn na tým videl naposledy v 8.5. Ináč väčšinou mám 1-2-3 artyny na tým, čo je akurát. A maximálne som stretol 4 artyny na tým, ale to je raz za uhorský rok. 5 artýn som po 8.6 ešte ani nevidel, neviem ako ostatný, ale určite nemáte každú bitku 5 artýn na tým ako kedysi, tak čo furt plačete?

ako vždy si serieš do huby  -  dneska som hralo s 5 klikačmi a my sme mali 4 kúsky a bežné 4 kúsky som dnes mal min 5x z mojich 62 hier

http://www.wotreplays.com/site/1237399#team

http://prde66.rajce.idnes.cz/wot_a_arty#shot_015.jpg

Edited by prde66, 20 November 2014 - 12:52 PM.

kubo4747 #49 Posted 13 October 2014 - 08:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postprde66, on 13 October 2014 - 01:51 AM, said:

ako vždy si serieš do huby  -  dneska som hralo s 5 klikačmi a my sme mali 4 kúsky a bežné 4 kúsky som dnes mal min 5x z mojich 62 hier

http://www.wotreplays.com/site/1237399#team

Nevieš snáď čítať? Písal som, že ako to mám ja a netuším ako to majú ostatný.... Nabudúce čítaj text s porozumením. :trollface: A áno, a k tomu sa nauč ukrývať pred arty a nestoj uprostred poľa ako cicina pán uplakanec. 

prde1966 #50 Posted 13 October 2014 - 08:32 AM

Colonel

• Player
  • 110639 battles
  • 3,987

View Postkubo4747, on 13 October 2014 - 08:18 AM, said:

Nevieš snáď čítať? Písal som, že ako to mám ja a netuším ako to majú ostatný.... Nabudúce čítaj text s porozumením. :trollface: A áno, a k tomu sa nauč ukrývať pred arty a nestoj uprostred poľa ako cicina pán uplakanec. 

:)  uprostred akého poľa ???  V akej hre virtual kubo 4747?    Orali sme na jar.      

Edited by prde66, 20 November 2014 - 01:21 PM.

kubo4747 #51 Posted 13 October 2014 - 01:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postprde66, on 13 October 2014 - 08:32 AM, said:

:)  uprostred akého poľa ???  V akej hre virtual kubo 4747?    Oraly sme na jar.  

Aké strašné... a vo World of Tanks.

Gabriel_i5_Back #52 Posted 14 October 2014 - 05:29 AM

Major General

• Player
  • 45777 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Kubo polemizuješ o slovíčkach. Rezolútne tu vyhlasuješ bludy, urážky a používaš cudzie slová ktorým zjavne nerozumieš. V prvom príspevku si pofidérnym spôsobom vyjadril svoj názor a odvtedy tu len spamuješ svoj hnev. Informačná hodnota žiadna.

Rem3mberMe #53 Posted 14 October 2014 - 05:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

Artiny jsou zlo z důvodu, že kromě kempení proti nim není žádná obrana. Paradoxně tak to, co mělo být bičem na kempery přispívá k pravému opaku. Některé mapy jsou při 3 a více klikačích absolutně nehratelné a není zde ani jediná artisafe pozice. RNG faktor je na arcce tak obrovský, že i rajčák dokáže tu a tam něčemu dát damage. Proto jsou artiny tak oblíbené u hodně špatných hráčů. Pořád ale platí, že skiller v artině udělá samozřejmě 3x tolik, ale opticky to není tak do očí bijící jako u normálního tanku.

Mít v týmu dobrého artináře není vůbec na škodu a dokáže často docela zamíchat kartama. Většinou jsou to ale opice, které si kompenzují nedostatek skillu na randomu. Na 20 her, kdy vám artina zkazí bitvu přijde 1, kdy vám ji zachrání.

Osobně bych uvítal, aby artiny zmizely, ale to se nestane. Je to opravdu spolu s high alfa TD jediná technika, která sedí noobům. Alespoň by se mělo udělat něco s tím, že střela může letět i jinam než 60% na střed a 40% kousek od středu.

kubo4747 #54 Posted 14 October 2014 - 04:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View PostHomer_J_S_, on 14 October 2014 - 05:29 AM, said:

Kubo polemizuješ o slovíčkach. Rezolútne tu vyhlasuješ bludy, urážky a používaš cudzie slová ktorým zjavne nerozumieš. V prvom príspevku si pofidérnym spôsobom vyjadril svoj názor a odvtedy tu len spamuješ svoj hnev. Informačná hodnota žiadna.

Naozaj? Vôbec som si nebol toho vedomý do teraz... :facepalm:

mikemp477 #55 Posted 17 October 2014 - 08:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13761 battles
  • 571
  • [STO-] STO-

View Postslepota_SvK, on 09 October 2014 - 11:10 AM, said:

napad "odstrihnut" arty nikdy neprejde, hlavne z jedneho dovodu (cudujem sa ze po takom dlhom case si si to este neuvedomil):

- artyny su idealne tanky pre hracov co nedokazu pochopit zakladne principy hry (nesleduju mapu/okolitu situaciu, nevedia co maju robit s rozlicnymi tankami a pod.) - co sa im lubi je stat niekde v rozku, behat po mape a klikat - ale aj z tychto ludi padaju pre WG prachy, takze pokial maju z toho profit nevidim dovod preco by ich mali nejako obmedzovat (k tomu ich oficialnemu obhajovaniu ze arty zabranuju kempeniu a pod. sa nevyjadrujem)

PS: tiez neznasam artyny, ale treba to brat ako NUTNE ZLO ktore je treba trpiet... WG si predsa nebude kratit zisky pre par ludi co chcu mat pekne hry bez klikacov :blinky:

To tě napadlo jak?? Spadla ti cihla na hlafu z deseti patrového paneláku nebo co?? Nějak se mi nezdá že by WG mi přidělilo nějakou prémiovou artyny na VIII tieru. Za poslední rok jsem nedal do WG ani haléř. Dobře když by bylo po tvém a zruší se artyny, tak se přesunem k TD, a potom bude přes TDováno. Nechte si své nereálné vize běžte radši na WT tam nejsou artyny.

Edited by mikemp477, 17 October 2014 - 08:34 PM.

Milan0101 #56 Posted 17 October 2014 - 08:57 PM

Sergeant

• Player
  • 23162 battles
  • 299
Kdyby tady takova moznost byla, klikajici opice by "hrali" maximalne jen proti sobe.

Jmeno1 #57 Posted 18 October 2014 - 08:52 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,876
  • [_AF_] _AF_

View PostRem3mberMe, on 14 October 2014 - 06:47 AM, said:

Artiny jsou zlo z důvodu, že kromě kempení proti nim není žádná obrana. Paradoxně tak to, co mělo být bičem na kempery přispívá k pravému opaku. Některé mapy jsou při 3 a více klikačích absolutně nehratelné a není zde ani jediná artisafe pozice. RNG faktor je na arcce tak obrovský, že i rajčák dokáže tu a tam něčemu dát damage. Proto jsou artiny tak oblíbené u hodně špatných hráčů. Pořád ale platí, že skiller v artině udělá samozřejmě 3x tolik, ale opticky to není tak do očí bijící jako u normálního tanku.

Mít v týmu dobrého artináře není vůbec na škodu a dokáže často docela zamíchat kartama. Většinou jsou to ale opice, které si kompenzují nedostatek skillu na randomu. Na 20 her, kdy vám artina zkazí bitvu přijde 1, kdy vám ji zachrání.

Osobně bych uvítal, aby artiny zmizely, ale to se nestane. Je to opravdu spolu s high alfa TD jediná technika, která sedí noobům. Alespoň by se mělo udělat něco s tím, že střela může letět i jinam než 60% na střed a 40% kousek od středu.

Zajímavý názor. Docela by mne zajímaly ty mapy, které jsou při 3 arty nehratelné. A nějak nechápu fakt, že se tady odsuzuje nepřátelská arty, která ničí hru a ta vaše jako by ani nebyla. A zajímavá statistika - pokud tobě z 20 her 19x nepřátelská arty zkazí hru, tak to znamená, že naopak, nepřátelům tu hru 19x zachránila. :teethhappy: Ale jinak je ze tvých statistik jasně vidět, že kecáš jak Palacký. :girl:

Gabriel_i5_Back #58 Posted 18 October 2014 - 11:40 AM

Major General

• Player
  • 45777 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Nemyslím že akokľvek kecá. Na to aby mi arty skazila hru nemusím nutne prehrať. Stačí že dostanem za 800 + 4 zničené moduly bez toho aby som mal možnosť akokoľvek sa brániť. Na to aby pomohla musí urobiť niečo zmysluplnejšie ako kliknúť hocikxe na minimapu. A to je nad ich možnosti.Pri 3 arty neexistuje mapa ktorá sa dá normálne hrať. Ak neveríš pošli screen mapy ja ti dám pozicie arty a ty mi povieš kade by si to úspešne pushoval. Jediná opakujem a stojím si za tým JEDINÁ možnosť ako sa brániť je nebyť spotnutý. A toho bohdá nebude aby Homer campil.

kubo4747 #59 Posted 18 October 2014 - 12:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880
Vy už ani neviete, na čo by ste si sťažovali. Keď je veľa artýn v hre, tak ste si sťažovali, to bolo aspoň ale v poriadku. Teraz je arty málo - menej a sťažujete si tak isto ako, keď ich bolo 5-6 na tým. To už není normálne a je to primitívne. Keď je zase veľa TD, tak si sťažujete na to a keď to WG obmedzilo zmenšením poškodenia, tak si sťažujete zase na to. Teraz sa zase niektorí začínajú sťažovať na LT, ktoré im vraj dávajú veľké poškodenia. Takže sami neviete, na čo si sťažovať. Naučte sa hrať a prevažne vy anti-arty primitívne opice, ktorý len sedia v X. tier TD a snipujú na diaľku. 

ppetrm #60 Posted 18 October 2014 - 12:13 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20953 battles
  • 343
  • [PIVO-] PIVO-

hrajeme vsici ty same tanky?... jako jo s vetsim poctem artyn to vetsinou boli... kdyz se trefi ale ze by to byla takova tragedie jak zde nekteri vypisuji mi neprijde.. mozna delate ve sve strategii nejakou chybu.. nevim. Nejsem kempici hrac a vetsi pocet artek mi nevadi... a hlavnbe kdyz je to vyrovnane na obe strany (co se poctu artyn tyce) tak kde je jaky problem?.. oba tymy maji stejne sance...

Petr

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users