Jump to content

Premium tanky 6-7 tier + SP

T26E4 Superpershing E25 Panther{M10 Tier 7 premiáky

• Please log in to reply
74 replies to this topic

asdfbrom #41 Posted 06 December 2014 - 07:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

View PostKlaster12, on 06 December 2014 - 07:03 PM, said:

Já jezdím SU-100Y a musím říct, že je to pěkně ziskový, přesně z těch důvodů, jak bylo napsáno. Má to 198mm penetraci na šestkách a dává to za 440. Tedy nic tě nenutí ládovat goldy, jsou prostě zbytečný. Ty tam jsou spíš jen jako takový zpestření, když chceš poslat šupu za 500+. Pro tebe je to nevýhoda v tom, že TD moc nejezdíš, ziskový to je ale parádně, já si na to nemůžu stěžovat, navíc mám před sebou celou linii ruských TDček, takže jí projedu třískillovou posádkou, už se na to těším.

Porovnání ziskovosti ZDE.

Jojo to je přesně to super-posádka.

Já mám taky dvě výborný posádky-Americký středáky Oba 90% 3. skillu a proto by na to sednul SP - ale prý prostě není moc dobrý.

No díky za ty zisky ale to taky závisí na tom jestli to hráči ze srandy goldí nebo jestli ten tank hrajou noobové nebo skilleři.

Uvidím možná nakonec vezmu tu E-25 ale je to TD a přibívá koridorů no je to těžký.

saturn897 #42 Posted 07 December 2014 - 01:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12680 battles
  • 1,284
  • [HALUS] HALUS

View PostPIER_HELVET, on 04 December 2014 - 10:04 AM, said:

Vec nazoru to je jasne.
Tvrdit ze SP neco odrazi? Ano neco odrazi ale kolik toho sam urve? Lowe je neohrabany ale SP taky ale Lowe ma luxusni delo a SP jen haluzpancir ktery proti lepsi hracum anebo goldu nic neznamena.
S Lowem neni zadny problem byt v prumernem dmg na svych hp. Navic pokud ho chci na vydelky a nemuzu strilet casto goldem jasne vede Lowe. T-34-3 neznam ale deprese dela z nej dela zcela jiste tank co je velmi tezky na hrani a zvladaji ho poradne zkrotit jen fialovy hraci. Jtiger8.8 je extra neohrabany se spatnym delem proti devitkam(desitky nepotka pokud nejede v cete s nekym kdo nema omezeni max 9- dalsi jeho nevyhoda ze se neda jen tak brat do cety) Jeste tezsi na hrani nez T34 a Lowe. Navic trpi na arti a kdyz si prictes problemy s motorem a tim ze nejaky scout te utoci...
Ano ma rychlopalne presne delo s vysokymi vydelky ale zapory podle me prevazuji(jagtiger8.8)
Bral bych neco z: FCM,T-34,Lowe,IS-6,112
IS-6 asi nejvic odpusti chyb.

SP má horrší dělo oproti Lowemu, pravda, ale má lepší pancíř a obratnost a depresi a rychlost střelby.

Jagtiger 8.8 je neohrabaný, ale oproti Lowemu má jasné výhody - rychlejí střílí = větší DPM, penetrace stačí, i Tigerovi stačí proti IX, u těžce opancéřovaných strojů musíš mířit a přesnost to ma také lepší než Lowe. Nádhený paníř té nástavby. Když Lowe vystřelí, tak nabíjí 12 sekund, což třeba mu stihne dát AMX 50 100  6 ran (když má ten druhý kanon) zatímco jagtiger 8.8 nabíjí pouze 5 sekund. Lowe vystřelí a člověk si na něj může klidně vyjet, totiž ví, že nabíjí věčnost, zatímco Jagtiger 8.8 nabíjí rychleji, tudíž se jen tak vyjíždět nevypláí, zvlášť pokud člověk už nemá opravy, jinak je to rychlý - pásy a pak jen jeho rychlopalka.

Takže nevýhody jsou vlastně hlavně ta neohabanost, ale u Loweho i dlouhé nabíjení.

PIER_HELVET #43 Posted 07 December 2014 - 03:43 PM

Sergeant

• Player
  • 3655 battles
  • 232
Lowe nenabiji 12 vterin...mozna bez nabijaku a jineho vybaveni a s nezkusenou osadkou. (Podle meho soudu ma prumerny dmg na ranu vetsi nez psanych 320) Pene nestaci proti devitkam s tim nesouhlasim.  S vetsinou TD a HT ma obrovske problemy a kdyz potka lepsiho hrace v nejakem medku ala E-50 nebo v T-54 je v peknem prusvihu. Propalit tyto veze neni zadna sranda a navic si clovek musi davat bacha na to aby mi neshodil umyslne pas a neutocil me.
SP ma pancir ktery pomaha proti slabsim hracum nebo na haluz kdyz to proste uleti tam kam clovek nechce.  Urcite je Lowe lepsi mezi desitkama jak SP nebo Jag8.8 v devitkach a to diky jeho delu.
Kdyz jsem potkal SP s Lowe  tak jsem snazil ukazat jen vez s kterou ma celkem problemy ji prostrelit a ja mu to co deset vterin daval za 320dmg. V tom pripade DPM mu bylo nanic protoze jsem vykoukl az kdyz jsem mel nabito.

saturn897 #44 Posted 07 December 2014 - 07:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12680 battles
  • 1,284
  • [HALUS] HALUS

View PostPIER_HELVET, on 07 December 2014 - 03:43 PM, said:

Lowe nenabiji 12 vterin...mozna bez nabijaku a jineho vybaveni a s nezkusenou osadkou. (Podle meho soudu ma prumerny dmg na ranu vetsi nez psanych 320) Pene nestaci proti devitkam s tim nesouhlasim. S vetsinou TD a HT ma obrovske problemy a kdyz potka lepsiho hrace v nejakem medku ala E-50 nebo v T-54 je v peknem prusvihu. Propalit tyto veze neni zadna sranda a navic si clovek musi davat bacha na to aby mi neshodil umyslne pas a neutocil me.
SP ma pancir ktery pomaha proti slabsim hracum nebo na haluz kdyz to proste uleti tam kam clovek nechce. Urcite je Lowe lepsi mezi desitkama jak SP nebo Jag8.8 v devitkach a to diky jeho delu.
Kdyz jsem potkal SP s Lowe tak jsem snazil ukazat jen vez s kterou ma celkem problemy ji prostrelit a ja mu to co deset vterin daval za 320dmg. V tom pripade DPM mu bylo nanic protoze jsem vykoukl az kdyz jsem mel nabito.

Shrnu to do několika bodů:

1. Beru to všechno v základu, takže když má kadenci 5 střel/min = 60/5=12 - tohle je jen ospravedlnění

2. S tou pene to myslíš u jakého tanku??

3. Kolik je takových lepších hráčů? + vem si, že to bude řídit taky chytrej hráč.

4. K tomu duelu..... Kdyby nebyl SP horší hráč než ty, tak by na tebe vyjel.

5. rozhodně nesouhlasim s timhle výrokem

"Urcite je Lowe lepsi mezi desitkama jak SP nebo Jag8.8 v devitkach a to diky jeho delu. " To je holý nesmysl podle mě, prosím odůvodni ten výrok.

PIER_HELVET #45 Posted 07 December 2014 - 08:26 PM

Sergeant

• Player
  • 3655 battles
  • 232
Bod prvni ok beru vporadku
Druhy pene  u jagt 8.8 neytaci na devitky za tim si stojin.
Treti ano muze ho ridit i dobry hrac ale nevyuzije svuj potencial naplno protoze nema dostatecnou pohyblivost tanku
Ctvrty ano kdyby to bylo face to face ale na 100 metru ala step to nejde a takovych map je spousta... mesta se sutinama...znicene tanky atd..
Paty mozna se to zda jako blaznovstvi ale pokud to veznu takto: kolik tanku bez goldu dokaze propalit SP na 9 tieru celne(skoro vzdy potkava nekoho celne nema pohyblivost stejne tak jako Lowe) a kolik desitek propali Lowe. Kdyz ale veznu vpotaz pouziti goldu vede Lowe(presnost pene dmg porovnani cena dmg atd.)

Ano hrac by na tebe asi vyjel ale zase jednu dve by dostal nez se dostal primo na telo a pak by to bylo face to face ale SP by uz mel dve rany a kdyz beru vpotaz ze Lowe ma o dost vice hpcek... mockrat jsem mel SP na cumaku prilepeneho a on mi cinkal na mantletu ale ja mu to daval bud nad plat nebo mezi vez a korbu. DPM ma lepsi ale min hpcek navic kazda druha cinkne atd...
Jsem asi zaujaty ale beru to z vlastni zkusenosti.

saturn897 #46 Posted 07 December 2014 - 09:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12680 battles
  • 1,284
  • [HALUS] HALUS

View PostPIER_HELVET, on 07 December 2014 - 08:26 PM, said:

Bod prvni ok beru vporadku
Druhy pene u jagt 8.8 neytaci na devitky za tim si stojin.
Treti ano muze ho ridit i dobry hrac ale nevyuzije svuj potencial naplno protoze nema dostatecnou pohyblivost tanku
Ctvrty ano kdyby to bylo face to face ale na 100 metru ala step to nejde a takovych map je spousta... mesta se sutinama...znicene tanky atd..
Paty mozna se to zda jako blaznovstvi ale pokud to veznu takto: kolik tanku bez goldu dokaze propalit SP na 9 tieru celne(skoro vzdy potkava nekoho celne nema pohyblivost stejne tak jako Lowe) a kolik desitek propali Lowe. Kdyz ale veznu vpotaz pouziti goldu vede Lowe(presnost pene dmg porovnani cena dmg atd.)

Ano hrac by na tebe asi vyjel ale zase jednu dve by dostal nez se dostal primo na telo a pak by to bylo face to face ale SP by uz mel dve rany a kdyz beru vpotaz ze Lowe ma o dost vice hpcek... mockrat jsem mel SP na cumaku prilepeneho a on mi cinkal na mantletu ale ja mu to daval bud nad plat nebo mezi vez a korbu. DPM ma lepsi ale min hpcek navic kazda druha cinkne atd...
Jsem asi zaujaty ale beru to z vlastni zkusenosti.

U tý pene jagtigera 8.8 to myslíš proti nějakým konkrétním tankům nebo obecně? Pravda je, že třeba to neni jednoduché v IX bitvě s jagtigerem 8.8, musí se mířit. Je jasný, že tam člověk nemůže házet auto aim. Já sice žádný takový prémiák nemám (jenom TOGa :D ), ale jenom usuzuji ze svých zkušeností proti těmto tankům. Třeba s AMX 50 100 si na Loweho troufnu radši než na jagtigera, protože vim, že se může stt během krátké chvíle jedna věc a to - pásy - oprava - znovu pásy a pak klof klof a je po mě, pokud neprorazim všema střelama. Celkově, Lowe je asi takový tank, který je pomalý a má sniper dělo s Alfou, jgtg 8.8 je pomalý se sniper dělem a malou alfou ale slušnym DPM, a SP, je obratnejší něž tito soudruzi a pancíř při neustálém pohybu funguje a taky proti střelbě enemáku nadálku odrazí něco, ale zase má méálo spolehlivé dělo. Je to věc názoru, já žádný z těchto tanků nemám, akorát jsem zkoušel jgtg 8.8 na Testu.

goodbodyCZ #47 Posted 07 December 2014 - 10:38 PM

Sergeant

• Player
  • 48013 battles
  • 209
  • [PRATO] PRATO

View Postasdfbrom, on 06 December 2014 - 07:40 PM, said:

Jojo to je přesně to super-posádka.

Já mám taky dvě výborný posádky-Americký středáky Oba 90% 3. skillu a proto by na to sednul SP - ale prý prostě není moc dobrý.

No díky za ty zisky ale to taky závisí na tom jestli to hráči ze srandy goldí nebo jestli ten tank hrajou noobové nebo skilleři.

Uvidím možná nakonec vezmu tu E-25 ale je to TD a přibívá koridorů no je to těžký.

Mám SP i E25. Vzhledem k postupným úpravám map je obecně hraní s TD čim dál tím složitější, takže je hraju méně často a postupně přecházím na medka a LT. Německých posádek mám v kasárnách také dostatek, takže E25 si beru jen pro zábavu - a trnu u toho, co dostanu za mapu. Průměrné výdělky na E25 mam 27000 netto.

SP mi pomáhá s posádkami na US medka a taky více vydělává (průměr 38000). I když na něj spousta lidi nadává, zdá se mi pro tvé využití jako lepší volba.

E25 jsem kupoval ve slevě asi za 500 a jsem spokojen, SP jsem si vyjezdil v misi, ale přišel mne asi dráž, než kdybych ho kupoval, ale v podstatě jsem spokojen taky - akorát to není tak zábavný tank jako je ta E25 - zase je mu ale skoro jedno,  jakou mapu dostane.

V každém případě přeji dobrou volbu.

skrki #48 Posted 07 December 2014 - 10:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39129 battles
  • 450
SP mam, aj KV5 - su v comsi podobne
SP  je to pomale, armor spredu ujde, tie turet weakspoty sa za pohybu [wiggle turet wiggle] az tak lahko netriafaju, SP je vcelku nachylny na boky a to aj boky veze
s gun sa da zit, v CQB ked sa clovek hybe tak vacsinou dokaze trafit kam treba, na dialku a predny pancier je to samozrejme slabota,
ja by som bral ako taky priemer, v podstate dost lenivy, kusok lepsie armorovany pershing
/gold tam nepouzivam, veziem tusim 3 ako balast :)

aktualne bezi 9.5 test, urcite by som 2~3 kandidatov vyskusal 

Edited by skrki, 07 December 2014 - 10:56 PM.

xxviktor #49 Posted 14 December 2014 - 02:36 PM

Major

• Player
  • 17124 battles
  • 2,533
  • [PRASE] PRASE

View PostgoodbodyCZ, on 07 December 2014 - 10:38 PM, said:

Mám SP i E25. Vzhledem k postupným úpravám map je obecně hraní s TD čim dál tím složitější, takže je hraju méně často a postupně přecházím na medka a LT. Německých posádek mám v kasárnách také dostatek, takže E25 si beru jen pro zábavu - a trnu u toho, co dostanu za mapu. Průměrné výdělky na E25 mam 27000 netto.

SP mi pomáhá s posádkami na US medka a taky více vydělává (průměr 38000). I když na něj spousta lidi nadává, zdá se mi pro tvé využití jako lepší volba.

E25 jsem kupoval ve slevě asi za 500 a jsem spokojen, SP jsem si vyjezdil v misi, ale přišel mne asi dráž, než kdybych ho kupoval, ale v podstatě jsem spokojen taky - akorát to není tak zábavný tank jako je ta E25 - zase je mu ale skoro jedno,  jakou mapu dostane.

V každém případě přeji dobrou volbu.

Asi by bylo dobré napsat, že to máš s premkem, jinak s tou DMG na E25 co máš, bych těch 27k průměrně chtěl vidět.

Za mě - SP je křáp, než někam dojedeš, tak už tam obvykle není co dělat, dělo je slabé a docela nepřesné, pancíř je jen proti rudochům (ale těm zas často pomáhá RNG:), při střele z boku hoří. S příchodem německé WT větve je to ještě horší. Už Ferdinand byl problém, ale teď si tě budou dávat neviditelní borsigové kamkoli a ty s tím nic neuděláš (rychlost z tebe dělá sedící kachnu). On ten pancíř vážně není kdovíco, i do LFP tě prorve cokoli s pene nad 200. Abych pravdu řek, tam jsem neviděl moc bitev, kde by měl sebefialovější hráč v SP nějaký zásadní přínos. O tom, jak skvělý je to tank ostatně svědčí i to, kolik jich jezdilo po té misi, kdy sis jej mohl vyjezdit, a kolik jich jezdí dnes. Prostě nebrat.

Su-122-44 má sice supr DMP, ale to je tak všechno. Dělo je nepřesné a já už ji prostě nehraju, protože to, co to dokáže netrefit je donebevolající. Navíc díky té nepřesnosti se musíš docela cpát dopředu a hledat příležitosti jak se někomu dostat do boku, to zní sice jako zábava, ale je třeba počítat s tím, že odměr do stran je minimální, couvání pomalé a osmičky tě smáznou na dvě rány. MM to docela zabíjí. Na sedmičkách je to zabiják, u osmiček už to dost drhne a v devítkách jsi odsouzen na hledání hloupých tanků, co se nechaj střílet do zadnice a nebudou opětovat palbu. Želbohu top tier na sedmičkách kdoví jak často nebudeš. Jinými slovy - můžeš mít bitvy jako tohle http://wotreplays.co...te/1254429#self ale taky se ti může stát, že střela poletí 4x po sobě do háje, nepřítel tě zmerčí, lupne ti dvě rány a jdeš do garáže a ještě proděláš.

E-25 imho nej volba - je to zábavná záležitost. Je to rychlé a neviditelné, prostě střílíš a když jde do tuhého, tak nemáš problém ujet. Proti osmičkám je ideální bojovat na hranici viditelnosti, kde díky rychlosti nemáš problém jim najet do boku a díky přesnosti a hlavně depresi děla (to SU taky mimochodem nemá;) jim to tam sypat aniž by měli šanci tě vůbec spotnout. Jo, aby sis něco nastřílel, tak se musíš víc otáčet, ale výhodou je, že většinou nejsi díky tomu dmg primární cíl, takže tě nepřátelé často úplně ignorují. Pene imho není takovej problém jako u SU, protože top tier je opravdu docela často a ta přesnost ujde.

PIER_HELVET #50 Posted 14 December 2014 - 04:51 PM

Sergeant

• Player
  • 3655 battles
  • 232
Su-122-44 nema omezeny MM na max 8?

XxXkikoXxX #51 Posted 14 December 2014 - 07:10 PM

Private

• Player
  • 42752 battles
  • 32
  • [LENNY] LENNY

View PostPIER_HELVET, on 14 December 2014 - 04:51 PM, said:

Su-122-44 nema omezeny MM na max 8?

Ne, nemá.

Edited by XxXkikoXxX, 14 December 2014 - 07:10 PM.

asdfbrom #52 Posted 15 December 2014 - 08:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

A dá se hrát E-25 jako moneymaker?

Vydělá dost?

saturn897 #53 Posted 16 December 2014 - 06:24 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12680 battles
  • 1,284
  • [HALUS] HALUS

View Postasdfbrom, on 15 December 2014 - 08:21 PM, said:

A dá se hrát E-25 jako moneymaker?

Vydělá dost?

Tak to osobně nevim, ale aby jsi vydělal potřebuješ nastřílet DMG, což s tímto budeš muset trochu víc střílet, na HT budeš muset brát asi goldy nebo se snažit trefit weakspoty, totiž to má malou pene. Ale moc o tom vydělávání nevim, zkus se kouknout do vlákna speciálně k tomu tanku, možná tam něco bude napsané.

Jmeno1 #54 Posted 16 December 2014 - 07:03 AM

General

• Player
  • 47175 battles
  • 9,410
  • [_AF_] _AF_
Mně SP vyhovuje. Pancíř podrží, v dnešní době camperů je rychlý až moc a pro mně je to vyloženě money maker. Co jsem si tak počítal, tak s ním mám v průměru cca 40.000 kreditů každou bitvu bez ohledu na výsledek. Samozřejmě goldy používám minimálně, to už musí být finální kritické stádium, abych pro ně šáhnul. Bezvěžové tanky moc neumím, takže SP co jsem si vyjezdil v misi je pro mne to pravé ořechové, zvlášť, když teď pomaličku expím i US MT.

BlueTomcat #55 Posted 16 December 2014 - 07:50 AM

Major

• Player
  • 23747 battles
  • 2,611
S E-25 jsi pokaždé v plusu i za totálně projetou bitvu. Pokud nepálíš nonstop goldy a hledáš weakspoty, dokážeš nadělat velkou paseku. To jeho flusátko moc alfou neohromí, ale je to likvidátor modulů, jednou jsem umlátil ISU-152z boku s stylem, jedna do pásů, jedna do wekspotu. Pokud narazíš na matláky v tankách co nedají kanón dolů, sundám jim pás a nalepím se jim na zadek a pomalu loupu. U něj je smrtelně důležitý cammo a šestý smysl. Pokud se s ním naučíš hrát jsi postrach. 

Technologics #56 Posted 16 December 2014 - 11:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 25445 battles
  • 1,040
  • [EHW] EHW

Tiež som uvažoval, či si kúpiť E-25 alebo SU-122-44.

Vyhráva SU, kvôli lepšej alfe, a posádkam. Nemeckú mám len jednu v JT. Tie 75mm nemecké flusátka mi moc nesadli ani na Pantherovi.

S goldami, čo mám na účte, a po 30% zľave by mi to mohlo akurát dosť. No, samozrejme ak ešte nahrám pár goldov z misií. Ak sa mi to nepodarí našetriť, tak kúpim nejaký balíček s drobnými, prípadne vyžobrem z klanovej pokladnice :D, ak tam ešte niečo máme.

asdfbrom #57 Posted 16 December 2014 - 03:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

Nakonec asi beru SP u kámoše jsem zkoušel E-25 a musí se s ní strašně kemit někoho to baví ale mně asi spíš sedne ten Heavy-medko styl.

TDčka prostě nejezdím a navíc mám pro SP 3skillovou posádku.Ještě popřemýšlím nad AT15A kvůli pancíři ale nejspíš už to tak nechám.

Všechny mé tanky hraju agresivně.A to na E25 nesedí. :child:

xxviktor #58 Posted 17 December 2014 - 07:12 PM

Major

• Player
  • 17124 battles
  • 2,533
  • [PRASE] PRASE
No když myšlíš, že má AT15A pancíř... :) Jak říkám, u SP musíš goldit a imho dneska vítězí mobilní tanky. Není nad to prohrát vyhranou bitvu kvůli nějakýmu zapomenutýmu rudochu na capu.

goodbodyCZ #59 Posted 19 December 2014 - 07:22 AM

Sergeant

• Player
  • 48013 battles
  • 209
  • [PRATO] PRATO

View Postxxviktor, on 14 December 2014 - 02:36 PM, said:

Asi by bylo dobré napsat, že to máš s premkem, jinak s tou DMG na E25 co máš, bych těch 27k průměrně chtěl vidět.

Ano, mám to s PÚ - tak nějak to beru u sebe jako samozřejmost, tak jsem to neuvedl - velké sorry :-)

údaje mám z vbaddict, chtěl jsi to vidět, tak se koukni....

Ad DMG na E25 - vždyť se o tom zmiňuji, že to není tak snadné na hraní - nebo to není zcela jasné?

E 25

All Time

Received 10,537,921 credits.png
Fine for causing damage to allies -432 credits.png
Compensation for damage caused by allies 731 credits.png
Event 125,000 credits.png
Auto-repair vehicle -1,425,219 credits.png
Auto-resupply ammunition -803,693 credits.png
Auto-resupply consumables -80,000 credits.png
Earned Credits 8,229,308 credits.png
Average Earning per Battle (299 battles) 27,523 credits.png

SP

All Time

Received 32,840,212 credits.png
Fine for causing damage to allies -2,289 credits.png
Compensation for damage caused by allies 11,799 credits.png
Event 264,286 credits.png
Auto-repair vehicle -4,694,412 credits.png
Auto-resupply ammunition -3,485,075 credits.png
Auto-resupply consumables -240,000 credits.png
Earned Credits 24,430,235 credits.png
Average Earning per Battle (622 battles) 39,277

Edited by goodbodyCZ, 19 December 2014 - 07:26 AM.

goodbodyCZ #60 Posted 19 December 2014 - 07:57 AM

Sergeant

• Player
  • 48013 battles
  • 209
  • [PRATO] PRATO

View Postxxviktor, on 14 December 2014 - 02:36 PM, said:

Za mě - SP je křáp, než někam dojedeš, tak už tam obvykle není co dělat, dělo je slabé a docela nepřesné, pancíř je jen proti rudochům (ale těm zas často pomáhá RNG:), při střele z boku hoří. S příchodem německé WT větve je to ještě horší. Už Ferdinand byl problém, ale teď si tě budou dávat neviditelní borsigové kamkoli a ty s tím nic neuděláš (rychlost z tebe dělá sedící kachnu). On ten pancíř vážně není kdovíco, i do LFP tě prorve cokoli s pene nad 200. Abych pravdu řek, tam jsem neviděl moc bitev, kde by měl sebefialovější hráč v SP nějaký zásadní přínos. O tom, jak skvělý je to tank ostatně svědčí i to, kolik jich jezdilo po té misi, kdy sis jej mohl vyjezdit, a kolik jich jezdí dnes. Prostě nebrat.

Nemyslím, si, že to je takový křáp, jak píšeš. Dá se s ním zahrát i povedená bitva a dá se s tím slabším dělem i něco nastřílet - když to zvládnu i já, tak už skoro každý :-). M jsem s ním udělal asi 8x, někdy za DMG, někdy za spot, ale to je fuk - hlavně když to vydělává - za večer se dá cca milion vyjet celkem v pohodě (s PÚ;), za týden je vyděláno na TX tank - když jsou teď ty slevy tak i dřív :-) A navíc - posádka tam jen vzkvétá - moje nejlepší 4 skillová prošla právě přes SP.

Jasně, je pomalý - než někam najede, chvíli to trvá. Pancíř něco vydrží - a něco prostě ne - tak to má ale ve hře každý tank. Kdyby měl lepší dělo a byl rychlejší, tak už to není SP, ale třeba E50 :-).

Tazatel chce tank na vydělávání, na posádku a aby ho to taky bavilo - ta zábavnost je u SP asi nejnižší oproti ostatním kandidátům, ale pořád je to lepší, než TOG II.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users