Jump to content

Veřejný test aktualizace 9.4

• Please log in to reply
161 replies to this topic

martins02 #41 Posted 19 October 2014 - 01:55 AM

Private

• Player
  • 34256 battles
  • 40
  • [SWDCZ] SWDCZ

a je zase někomu líto, že se konečně hra, rozjela, jakž takž v poho, tak se soudruzy z prdelákova rozhodly, že to opět fungovat nebude, to je vážně vrchol [Editováno]

Edited by ClearEvil, 19 October 2014 - 04:10 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

PepeLeonidas #42 Posted 19 October 2014 - 02:17 AM

Corporal

• Player
  • 32356 battles
  • 174
  • [UC0RN] UC0RN
Mno, pekna mapka. Urcite to otestuju.

PjotrCheGuevara #43 Posted 19 October 2014 - 02:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7905 battles
  • 368

View PostWysch, on 18 October 2014 - 02:01 PM, said:

No mně to jasné je, protože tu pracuju a jsem za provádění nějaké zpětné vazby placen. Chápu, že od tvého gauče to vypadá jinak, ale věz, že ten feedback se opravdu provádí a opravdu se na něj bere zřetel.

Pokud tomu nevěříš, klidně přijeď a já ti to dokážu. 

Já bych se pozastavil maličko nad jednou věcí,nevím jak WG,ale mně určitě nepřipadá cena tohoto produktu https://eu.wargaming...cials/?item=544 jako adekvátní.Jen pro porovnání,přesně tolik stojí nové cod i se season passem(a mimochodem,to je ještě sleva,jinak to stojí necelé 4 litry!!!).WG by se nad těmi cenami mělo trošku zamyslet(trošku víc,to jsou lichvářské ceny).Cena celé hry jako takové nedosahuje ani 1000 Kč,natož aby stály nějaký bonusy 4 litry.Tohle prosím zkus tlumočit WG a dej mi vědět,jaká byla jejich reakce,děkuji :smile:.

Jmeno1 #44 Posted 19 October 2014 - 05:31 AM

Field Marshal

• Player
  • 48325 battles
  • 10,159
  • [_V4L_] _V4L_

2PjotrCheGuevara: To jsou nabídky pro bohaté nooby, zabalené do hloupé reklamy o slevě. Tito hráči si sami neumí vydělat, tak kupují goldy a kredity za hotové. Normální člověk na to neskočí, kredity si vydělá a goldy získá buď v klanu a nebo přes normální nákup, kde ty ceny jsou pro Evropu akceptovatelné - https://eu.wargaming.net/shop/wot/gold/default/?item=128

2Wysch: Těch chytráků si nevšímej. Jsou to typičtí "chytří" Češi. Pokračuj v práci a nenech se odradit. Spousta lidí se neumí vyjádřit, dává hodně na své pocity a nevěnuje se samotné realitě. Mozek má tu blbou vlastnost, že si zapamatuje spíše to horší, takže si člověk perfektně pamatuje všechny špatné bitvy se špatným MM, stále se opakující mapy, nepřející RNG, snajpící arty atd., ale to, že je to jednou z desíti či sta bitev už si nepamatuje. A naopak, pokud zahraje epickou bitvu, tak na tom nemá podíl MM, RNG..., ale čistě vynikající schopnosti samotného hráče. :blinky: 

minduton #45 Posted 19 October 2014 - 06:39 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639

View PostPjotrCheGuevara, on 19 October 2014 - 03:30 AM, said:

Já bych se pozastavil maličko nad jednou věcí,nevím jak WG,ale mně určitě nepřipadá cena tohoto produktu https://eu.wargaming...cials/?item=544 jako adekvátní.Jen pro porovnání,přesně tolik stojí nové cod i se season passem(a mimochodem,to je ještě sleva,jinak to stojí necelé 4 litry!!!).WG by se nad těmi cenami mělo trošku zamyslet(trošku víc,to jsou lichvářské ceny).Cena celé hry jako takové nedosahuje ani 1000 Kč,natož aby stály nějaký bonusy 4 litry.Tohle prosím zkus tlumočit WG a dej mi vědět,jaká byla jejich reakce,děkuji :smile:.

Jsou lidi, kteri to urcite daji. Otazkou je, kolik. Me by to fakt zajimalo, kolik jich z celyho EU serveru muze byt... 20-30 kusu?

lukluk22 #46 Posted 19 October 2014 - 07:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30590 battles
  • 496
  • [_LDN] _LDN

Ono myslím si že upravit nabijení děla by potrebovalo mnohem vice tanku....uvedu par přikladu:

1. pz II G

2.kv-85 122 dělo.

3.JPZE100

3.FB-183

4.gw.tiger P

5.m4 scherman houfnice.ˇ(nechapu proc byla snižena doba nabijení,i pres to ze je to poradny papírak.)

A tech tanku by tu bylo mnohem vic,nerikam ze vsechny jsou spatne ale je jich hodne kterym neodpovida  dělo,,,ve hře.

Jinak novym mapam se nebranim a ad zkusim jinou...ale jak uz tu psalo hodne lidi tech aktualizaci je posledni dobou až MOC.

Nechte tu hru chvili bezet a ne ji porad upravovat.

Bud to jsou same Nerf a nebo obcas ale obcas BUFF.ale to se stava hodne malo.

9IVEN9 #47 Posted 19 October 2014 - 12:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16454 battles
  • 70
  • [H3S] H3S

Další skrytá změna. Od 9.4 se medaile rozdávají doslova za nic... :trollface:

Spoiler

DonJoaquin_Guzman #48 Posted 19 October 2014 - 12:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39340 battles
  • 355
  • [DAG0D] DAG0D

View Postmolarkey, on 19 October 2014 - 01:04 PM, said:

Spoiler

bombarded? :trollface::veryhappy:

Edited by ondrisek7, 19 October 2014 - 12:17 PM.

BugyCZ #49 Posted 19 October 2014 - 01:46 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 25232 battles
  • 376
  • [WTH_] WTH_

View Postmolarkey, on 19 October 2014 - 01:04 PM, said:

To máš pravdu. Trošku se bojím, že s novou verzí přijdou i medaile typu "za přihlášení do hry", "za rozjeti tanku" nebo klidně i za "první vystřel". Těch medailí už je fakt přehnaně :sads:

9IVEN9 #50 Posted 19 October 2014 - 02:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16454 battles
  • 70
  • [H3S] H3S
Tak hlavně jsem měl jeden kill a hned Lehväslaihova medaile a bombardér, že. S medailí za první výstřel bych neměl až takovej problém. :blinky:

Edited by molarkey, 19 October 2014 - 02:16 PM.

TheRay85 #51 Posted 19 October 2014 - 06:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7794 battles
  • 50

View Postmolarkey, on 19 October 2014 - 12:04 PM, said:

Spoiler

Šak jasné sa pozri s akým tankom si to dal, plus aký dmg si nazbieral neviem prečo si každý myslí že zničiť tank znamená, správne, nastrielať nepriatelovi 1500dmg a potom ho k tomu zničiť JE správne. Potom do toho ešte efektivita strelby v danom kole, odrazené strely, počet netrafených, atd. Za to sa dávajú medaule nie za zabitie, lolkovia naštudujte si čo systém počíta na konci kola, pre odmenu, ked sa chcete chváliť.

Norek1 #52 Posted 19 October 2014 - 07:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30776 battles
  • 698
  • [EHW] EHW

View PostTheRay85, on 19 October 2014 - 07:57 PM, said:

Šak jasné sa pozri s akým tankom si to dal, plus aký dmg si nazbieral neviem prečo si každý myslí že zničiť tank znamená, správne, nastrielať nepriatelovi 1500dmg a potom ho k tomu zničiť JE správne. Potom do toho ešte efektivita strelby v danom kole, odrazené strely, počet netrafených, atd. Za to sa dávajú medaule nie za zabitie, lolkovia naštudujte si čo systém počíta na konci kola, pre odmenu, ked sa chcete chváliť.

No když je ti to jasné tak prosím vysvětli jak dostal ty dvě medaile za zničení 2 tanků, když zničil jen jeden?

sromo #53 Posted 19 October 2014 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 16389 battles
  • 7

View PostTheRay85, on 19 October 2014 - 06:57 PM, said:

Čítaš prosím ťa to čo napíšeš? Dáva ti to zmysel? Naštuduj si ten podľa teba systém na konci kola. Lolko.

Jaguarek #54 Posted 19 October 2014 - 08:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47776 battles
  • 852

View PostWysch, on 18 October 2014 - 12:03 PM, said:

:wub:

MM nefunguje? (Čtu o něm pravidelně ve vlastním vláknu a nevidím tam nic o tom, že by fungoval špatně. Pokud se k tomu chceš více vyjádřit, prosím do daného vlákna, ať tu nespamujeme.)

RNG? Co je na něm špatně? 25% výkyv penetrace i poškození mi přijde celkem fér. Hrál jsi někdy dračí doupě? Tam mohl být výkyv třeba i 84%, to bylo teprve RNG. RNG je jedna z věcí, která podle mě je na hře zábavná.

S lagy jsem se - bohužel či bohudík - nesetkal. Hraju víceméně nepravidelně, jak mi čas dovoluje. 

Nikdo z troubů jinak tohle vlákno opravdu nečte, ale čtu ho já, já z něj udělám výpis a posílám ten výpis zpětné vazby dál.

Ale abych to mohl udělat, potřebuji konkrétní informace, co je špatně. Nestačí mi, když napíšeš, že něco je špatně. "MM je špatný." Musíš napsat, co je na něm špatného, abych mohl provádět tu zpětnou vazbu. Bez konkrétních informací ze strany hráčů nemám šanci posílat dobrou zpětnou vazbu, aby se na ni třeba bral ohled. 

Sorry, že jsem se tak rozepsal, ale jde i o mou práci. Mou prací je sbírat informace od komunity. Když nemám konkrétní informace, nemůžu je - logicky - nasbírat. :ph34r:

co se takle podivat do topiku

Matchmaking je tam 371 stranek  tam mas meterialu dost screnu aj co ti prijde na rng zabavneho kdyz 4 z 5 strel pri plnym zamereni do boku tanku leti panu bohu do oken  a nebo dingnou a naopak protivnik bez mireni ti ji mrskne zabavou se trham smichy

moravskytygr #55 Posted 19 October 2014 - 10:46 PM

Private

• Player
  • 20626 battles
  • 6
  • [7R0TA] 7R0TA

tak jsem si vyzkoušel u švagra na test servru FV215b 183 a zažil něco čemu nerozumím.  3x jsem na nenauhlovaný bok Mause (i věž) poslal gold náboj a nic, neublížil ani JgP E-100 ze předku. To znamená 0dmg nepoškozené moduly .  Mám to hlásit jako bug? Jsou to hned první výstřely na začátku hry.

http://wotreplays.com/site/1255713#sacred_valley-moravskytygr-fv215b_183

Edited by moravskytygr, 19 October 2014 - 11:13 PM.

Aifell76 #56 Posted 20 October 2014 - 08:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14197 battles
  • 79
  • [_OHM] _OHM

Napíšu to laicky. Mě mrzí nevyváženost hry a protěžování slabších hráčů. Není přeci náhoda, že nemám problém probít tzv. zeleného či žlutého hráče (dle xvm) a pokud střílím na rajčátko tak ten má dvojí život .... Toto bylo nádherně vidět i u nedávné rally kdy jsem si tzv. zamknul tank a solil to do něj. Největší problémy jsem zase měl probít rájčátka ... Největší protivník pro všechny je ovšem rajčátko s arty, ten nedoměřuje a trefí téměř vše. Toto jsem několikrát zažil i v nedávné době kdy se na publicu proháněli tomato hráči s KV1s (VI tier), já vždy s T150kou doměřoval a neprobil on otočil věž a hned bez doměření prásk a už jsem měl problém. To musí WG těmto hráčům utírat zadečky aby je to nepřestalo bavit?? Čím dál si myslím, že WG nejde o kvalitní hráče, ale o rajčata co si neustále kupují jejich produkty v prémiovém obchodě!

Já bych navrhl WG jednu věc a sice něco jako motivační růst jako je u jiných her. Splníš nějakou úroveň a posuneš se dál, tím nemyslím že si vykonvertuješ zkušenosti ....Myslím tím pokud splníš nějakou úroveň svého hodnocení.  Laicky řečeno pokud budeš mít vn8 např.  vyšší jak 300 můžeš jít hrát tier V, pokud budeš mít víc jak 800 tak třeba tier VIII ! Nestávalo by se pak, že v tieru VIII potkám hráče, který má problém dojet s Lowem do prvního křoví, kde stráví zbytek bitvy! Ale toto WG nikdy neudělá, jelikož by si rajčátka nemohli hned koupit Lowe či T34, když mu to nejde na tieru III  :facepalm:

A nebo něco jako profi server kde by opět hráli ti co chtějí hrát s lepšími (ti co již splnili kvótu svého hodnocení) a třeba i za lepší ohodnocení (kredity + zkušenosti) a pro slabší hráče udělat něco jako výcvikový server, kde by mohli hrát bitvy a pokud by měli zájem se zlepšit a zlepšili se tak by je to pustilo dál ... Protože já se nemohu ubránit dojmu, že čím dál více hráčům nejde o taktiku, ale pouze že zkusí nainstalovat tanky a pak má 8 z 10ti her problém bez lagování dojet do prvního křoví. Těch hráčů AFK a hráčů co střílí do svých a blokují ostatní je stále dost a vždy je to rajčátko co pak ještě píše něco o nobech ... Tak jim dejte svůj server ať si tam jezdí a po začátku bitvy střílí do vagonků, baráčků a jiné blbůstky pro malé děti .... :tongue:

Edited by Aifell76, 20 October 2014 - 08:17 AM.

Artemus69 #57 Posted 20 October 2014 - 08:11 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104

Vývojáři si ukusují stále větší a větší sousto. Je sympatické, že hra se ubírá stále dopředu, na druhou stranu by možná měla být frekvence updatů pomalejší. Třeba jednou za čtvrt roku vydat větší a hlavně odladěnější aktualizaci. Ačkoliv se WoT whledem k marketingu a cenám tváří jako áčkovej titul, poslední dobou si připadám spíše jako betatester.

Přidají se nové tanky, po měsíci hraní na publicu se zjistí, že některé mapy jsou pro ně nevyhovující a tak se v dalším patchi pro změnu předělávají mapy. Pak se zjistí že kvůli povrchové úpravě map musejí předělat podvozky...

Boty v bitvě neřeším. Se svojí IS-6 s vždycky něco nastřílím i když prohrajem o metr. Akorát do nějakýho support tanku bych dneska na solopubu fakt nevlez :smile:

socanek #58 Posted 20 October 2014 - 08:19 AM

Major General

• Player
  • 28926 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostWysch, on 18 October 2014 - 12:03 PM, said:

:wub:

RNG? Co je na něm špatně? 25% výkyv penetrace i poškození mi přijde celkem fér. Hrál jsi někdy dračí doupě? Tam mohl být výkyv třeba i 84%, to bylo teprve RNG. RNG je jedna z věcí, která podle mě je na hře zábavná.

Jen k tomu DrD, pokud si dobre pamatuji, tak je tam treba i fatalni neuspech.... dovedes si predstavit, ze ti pri vystrelu bouchne naboj v hlavni? :D Nebo s rozjedes a spadne pas? :D

IMHO 25% s tim, ze se nejedna o konstantni rozlozeni, ale o nejakou formu Gaussova rozlozeni, je porad fajn......

Edited by socanek, 20 October 2014 - 08:21 AM.

Artemus69 #59 Posted 20 October 2014 - 08:23 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104

View Postsocanek, on 20 October 2014 - 08:19 AM, said:

Jen k tomu DrD, pokud si dobre pamatuji, tak je tam treba i fatalni neuspech.... dovedes si predstavit, ze ti pri vystrelu bouchne naboj v hlavni? :D Nebo s rozjedes a spadne pas? :D

IMHO 25% s tim, ze se nejedna o konstantni rozlozeni, ale o nejakou formu Gaussova rozlozeni je porad fajn......

Takže jako máme v budoucnu očekávat přidání RPG prvků do hry? :smile:

socanek #60 Posted 20 October 2014 - 08:24 AM

Major General

• Player
  • 28926 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostArtemus69, on 20 October 2014 - 08:23 AM, said:

Takže jako máme v budoucnu očekávat přidání RPG prvků do hry? :smile:

Ze ja jsem to vubec zminoval, ted se toho chytnou, zavedou to a prohlasi to jako vysledek uspesne spoluprace mezi hraci a WG staffem :-D

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users