Jump to content

9.4 Sürümü: Premium Araçlardaki Değişiklikler

• Please log in to reply
33 replies to this topic

Community #1 Posted 25 October 2014 - 05:16 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,043
Oyunun yeni sürümü AT 15A ve T-34-3 Premium araçlarına bazı değişiklikler getirecek.

Tam haber metni

xxx_CoLD_FusioN_xxx #2 Posted 25 October 2014 - 06:43 PM

Private

• Player
  • 63908 battles
  • 40

Haşmetmahları lutfetmişler :) açıkcası T-34-3 bende tam bir hayal kırıklığı yarattı hemde otynadığım ilk andan itibaren gerçekten hiç zevk almıyorum oynarken.. bu tankı aldığıma öyle pişmanım ki anlatamam ben böyle rezalet bir med tank hayatta görmedim hem anlaşılması ve taktik uygulaması  zor bir tank birde üstüne geri zekalı bir yukleme ve odaklama süresi koymuşsunuz eğer pre tankları verip yerine başka bir pre tank alma opsiyonu koyarsanız sevinirim yoksa bu salak tanlı eritip çöp tenekesi yapmanın yollarını arıyorum bilmem anlatabildim mi.....................şimdi tutmuşsunuz 1 sn düşürmüşünüz öylemi yükleme süresini valla bu hareket bana neyi hatırlattı biliyomusunuz bizim köyde bi büyügün elini öpünce elinize üç beş kuruş ama hani gercekten kuruş lira değil yani tutuştururya o büyüğünüz biz çocukken öyle yapanlara açıp popomuzu hayalarımızı gösterir sonra da dil çıkarır öyle giderdik anlayan anladı zannedersem..:)

Bu arada Lowe ü öyle kurcaladınız öyle nerflediniz ki zavallı yawrum kötü yola düştü bilmem anlatabildim mi yeni sürümde taretini  söküp alacaksınız diye korkuyorum ....Öyle yaparsanız  bu tankı otoyol kenarında bekleyen travestilerin yanında sıraya girmiş olarak bulabilirsiniz......
Saygılarımla diyemiyorum çunku haketmiyosunuz ............................

Bu oyuna para ödeyip sizi mal mülk sahibi yapanlar heralde dikkate alınmayı hakediyorlardır değil mi ....Bu yazdiklarimi kendinizi ve felsefenizi düzeltmek için yapıcı amaçla kullanmanızı tavsiye ederim... yok hakaret olarak alacam ben diye ısrar ederseniz sonunuz Hittler inki gibi olur... oda kafasına göre takılıp etrafındakileri hiç dinlememişti zira...

Edited by xxx_CoLD_FusioN_xxx, 25 October 2014 - 07:05 PM.

YOKEDICI53 #3 Posted 25 October 2014 - 06:46 PM

Corporal

• Player
  • 34619 battles
  • 152
Paranla rezil kepaze durumuna düşmenin tam karşılığı bence gun depresyonu felaket , bu tankı hangi salaklar tasarladıysa hepisine selam. T26E4 gibi goldla geri alınsa ilk satacağım tanktır.

HuzurNdarem #4 Posted 25 October 2014 - 06:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,263
  • [SINS-] SINS-

View PostYOKEDICI53, on 25 October 2014 - 08:46 PM, said:

Paranla rezil kepaze durumuna düşmenin tam karşılığı bence gun depresyonu felaket , bu tankı hangi salaklar tasarladıysa hepisine selam. T26E4 gibi goldla geri alınsa ilk satacağım tanktır.

kv5in şu anda ki halini görseniz :) 167 delme ile her yerinden delinen bir tank. Acayip nerf yemiş. Tier 7 tanklarla taret zırhını denedik 2 ün önce arkadaşlarla '' Oha bu kadarda olmamalı '' dedi arkadaşımın tepkisi. Attığı 10 merminin 9u taretin herhangi bir yerinden girdi.

Bu pre tank işinin tümden cılkını çıkarttınız eskiden de kötüydü ama en azından para veriyordu artık hem para vermeyen hemde çöp tanklar verilmeye yada bu hale getirilmeye başladı. 

Satma seçeneği gelirse bende kv5i geri postalayacam anında. Sidescraping yapsam taretten zaten alıyor içeri.

xxx_CoLD_FusioN_xxx #5 Posted 25 October 2014 - 07:22 PM

Private

• Player
  • 63908 battles
  • 40
pre tanklar üzerinde oyunda  dengeleme adı altında yapılan değişiklikleri etik ticater anlayışına aykırı buluyorum .....ama adamların umrunda değil ki...... yakında benim gibi düşünenler kıçlarına tekmeyi basıp bu oyunu terkedince anlayacaklar dengeleme nasıl olurmuş .............

LastSchumacher #6 Posted 25 October 2014 - 07:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23592 battles
  • 1,390
  • [JUN] JUN

T34-3 bende var ve en sevdiğim tanktır kendisi bunu duyunca üzülmüştüm herkes t34-3 alır şimdi diye iyi bari 1 sn düşmüş.

AT-15 alınabilir oldu bi nevi mini jag8.8

xxx_CoLD_FusioN_xxx #7 Posted 25 October 2014 - 07:52 PM

Private

• Player
  • 63908 battles
  • 40

View PostGrand_TURK, on 25 October 2014 - 08:37 PM, said:

T34-3 bende var ve en sevdiğim tanktır kendisi bunu duyunca üzülmüştüm herkes t34-3 alır şimdi diye iyi bari 1 sn düşmüş.

AT-15 alınabilir oldu bi nevi mini jag8.8

yawrum sen hangi amaca hizmeten varsın ................gerçekten ..............?
Mendil lazım olursa bana haber ver zira güzel yalayıp yutuyosun senin gibiler en azından bir mendili hakediyor............

E biz de esirgemeyiz senden bir mendili .....................!

Edited by xxx_CoLD_FusioN_xxx, 25 October 2014 - 08:14 PM.

LastSchumacher #8 Posted 25 October 2014 - 08:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23592 battles
  • 1,390
  • [JUN] JUN

View Postxxx_CoLD_FusioN_xxx, on 25 October 2014 - 07:52 PM, said:

yawrum sen hangi amaca hizmeten varsın ................gerçekten ..............?
Mendil lazım olursa bana haber ver zira güzel yalayıp yutuyosun senin gibiler en azından bir mendili hakediyor............

E biz de esirgemeyiz senden bir mendili .....................!

Bi ilk önce ağzını topla adam ol..

Boş konuşma onun yerine kardeşim birlikte plat atabilirmiyiz diyebilirsin..

akuna #9 Posted 25 October 2014 - 08:22 PM

Colonel

• Player
  • 24050 battles
  • 3,812
AT 15A eğer ileride tank alacak olursam düşüneceğim bir tank olur.

tempa #10 Posted 25 October 2014 - 09:26 PM

Private

• Player
  • 1221 battles
  • 20
  • [BRDRS] BRDRS
oooo süpermiş ya nişan hızını 25 doldurma hızını 1 sny düşürmüşsünüz ozaman ne duruyorsunuz hemen çullanın alın t34-3 pre tankı 11000 altına ........yav dalgamı geçiyosunuz typ64 ün verdiği parayı veriyor nedenmi ? delmiyor namlu eğilmiyor  hızlanma yavaş zırh desen utanılacak bir zırh siz en iyisi bu tankı 6. seviye falan yapın 3500 altına falan belki alan çıkar artık (nişan alma ve doldurmayı yazmadım bile dkkat edin) T26E4 bu tanka 5 hatta 10 çeker ben merak ediyorum t26e4 nerflenmeden önce nasıldı acaba millet lowe t34 boşa almış ozamanlar......

listen_little_man #11 Posted 25 October 2014 - 11:26 PM

General

• Player
  • 51269 battles
  • 9,027
AT-15A'yi bilmem ama T-34-3 icin iki cift lafim olacak.

Su anda bende %100 murettebat+modul+Bia ile tank 11,34 snde mi ne yukluyor. Bundan sonra 10,34 filan olacak.

Hadi odaklama yine uzun onu bekleyelim derim.

Hocam 10 kusur saniye yuklemeli bir tankla , ustelik topu egilmeyen bir tankla, gelsin bir tane eleman, tipik medium flank'i atsin herhangi bir x tanka ve bu sekilde flank attigi tanki patlatabilsin ona hesabimi hediye edicem. Bak hesabin icinde Pz4 hydro dahil neredeyse tum pre tanklar var.

Anasini sattigimin haritalarini zaten kostebek yuvasi gibi yaptiniz. Duz gorunen zeminde bile pat diye cukura dusuyor zirt diye sacma sapan bir yukseltiye carpiyoruz. Bu anasini sattigim tanki en ufak bir yukseltide anasini sattigimin topunu zart diye havaya dikiyor.

Hadi bunu gectim, ya flan attigim adama yandan 5 metreden mermi iskalayan b.ktan bir topu var. Hadi iskalamasini gectim abuk sabuk mermi sektirmesi var. O var bu var!

Yani hocam bu tanktan su bufflardan sonra bile bir b.k olmaz. Bu kadar harita secen bir tankla flank atamiyorum, sniper zaten yapilmiyor hanyaya attigim mermi konyaya gidiyor, zirh desen o neki derim, sektirme desen taret harici tas atsan aliyor, zirt diye motor arizasi pirt diye cephane eee?

Bak bende type-59 da var, hani icine ettiginiz diger makine onla oynamaya izdirap haline getirdiler diyordum ta ki bu cikana dek!

Bu postu okuyan arkadaslar, bu tanki kesinlikle almayin. Gidin 112 alin, lowe alin, E-25 alin, T26E4 alin ama sakin sakin bunu almayin.

Bilmeyene kopya yakinda alman tier 8 panther tanki cikacak panther ausf F, 88 mm topu olacak. Alin onu en azindan sniper takilir her mac 2k hasar basarsiniz kafaniz raad eder.

O olmazsa stug IV gelecek, o olmazsa 2 tane abd TD'si gelecek. Hic olmazsa T-54 model 1945 gelecek tier 8 sovyet premiumu onu alirsiniz. Ama bu berbat makineye para kaptirmazsiniz!

La bi de utanmadan buff demisler te allam ya!!! Yuh be!!!

HuzurNdarem #12 Posted 25 October 2014 - 11:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,263
  • [SINS-] SINS-

View Postlantirn161, on 26 October 2014 - 01:26 AM, said:

lowe alin

Bahsettiğin tüm şikayetler löwede de mevcut. Ek olarak taret zırhı da yok 

http://i.hizliresim.com/q2DN1Q.jpg

_keskin_nisanci_ #13 Posted 25 October 2014 - 11:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71 battles
  • 898
tiger 2 yi çağırsaydın bizim klana keşke :( 

HuzurNdarem #14 Posted 25 October 2014 - 11:53 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,263
  • [SINS-] SINS-

View Post_keskin_nisanci_, on 26 October 2014 - 01:50 AM, said:

tiger 2 yi çağırsaydın bizim klana keşke :( 

Durduğu yere bakarsan görevini layıkı ile yaptı :P

bakidoruk #15 Posted 26 October 2014 - 12:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22641 battles
  • 985

Önceden de görmüştüm ancak sıcak ve uzun temasım bugün oldu, oyunda karşıma ikili müfreze halinde T-34-3 çıktı. İkisiyle aynı anda savaştım, bende T54E1 vardı. Type59 un şu vasat hali bile beni alabilirdi(reload a düştüm) ama bu garibanlar alamadılar. Çünkü delemediler, kaçamadılar, etrafıma sarılmaya dahi çalıştılar ama tank hareket edemediği için o da olmadı.

İnsanlar bu tanklara para veriyor, öyle az uz rakamlarda değil.. Böyle bir makinenin savaşta herhangi bir görev yerine getirmesi bence imkansız.. Löwe, T34, vs.. hadi bi şekilde iş görüyor diyelim ama bu tanka adam gibi buff lazım.. 

ASUTAY_TR #16 Posted 26 October 2014 - 02:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8468 battles
  • 72
t34 3 yeni aldım gerçektende berbat bi tank bu buff bile az kalır düzelmesi için 

black_13_ #17 Posted 26 October 2014 - 02:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 53003 battles
  • 763
  • [OTM_S] OTM_S

View Postlantirn161, on 25 October 2014 - 10:26 PM, said:

AT-15A'yi bilmem ama T-34-3 icin iki cift lafim olacak.

Su anda bende %100 murettebat+modul+Bia ile tank 11,34 snde mi ne yukluyor. Bundan sonra 10,34 filan olacak.

Hadi odaklama yine uzun onu bekleyelim derim.

Hocam 10 kusur saniye yuklemeli bir tankla , ustelik topu egilmeyen bir tankla, gelsin bir tane eleman, tipik medium flank'i atsin herhangi bir x tanka ve bu sekilde flank attigi tanki patlatabilsin ona hesabimi hediye edicem. Bak hesabin icinde Pz4 hydro dahil neredeyse tum pre tanklar var.

Anasini sattigimin haritalarini zaten kostebek yuvasi gibi yaptiniz. Duz gorunen zeminde bile pat diye cukura dusuyor zirt diye sacma sapan bir yukseltiye carpiyoruz. Bu anasini sattigim tanki en ufak bir yukseltide anasini sattigimin topunu zart diye havaya dikiyor.

Hadi bunu gectim, ya flan attigim adama yandan 5 metreden mermi iskalayan b.ktan bir topu var. Hadi iskalamasini gectim abuk sabuk mermi sektirmesi var. O var bu var!

Yani hocam bu tanktan su bufflardan sonra bile bir b.k olmaz. Bu kadar harita secen bir tankla flank atamiyorum, sniper zaten yapilmiyor hanyaya attigim mermi konyaya gidiyor, zirh desen o neki derim, sektirme desen taret harici tas atsan aliyor, zirt diye motor arizasi pirt diye cephane eee?

Bak bende type-59 da var, hani icine ettiginiz diger makine onla oynamaya izdirap haline getirdiler diyordum ta ki bu cikana dek!

Bu postu okuyan arkadaslar, bu tanki kesinlikle almayin. Gidin 112 alin, lowe alin, E-25 alin, T26E4 alin ama sakin sakin bunu almayin.

Bilmeyene kopya yakinda alman tier 8 panther tanki cikacak panther ausf F, 88 mm topu olacak. Alin onu en azindan sniper takilir her mac 2k hasar basarsiniz kafaniz raad eder.

O olmazsa stug IV gelecek, o olmazsa 2 tane abd TD'si gelecek. Hic olmazsa T-54 model 1945 gelecek tier 8 sovyet premiumu onu alirsiniz. Ama bu berbat makineye para kaptirmazsiniz!

La bi de utanmadan buff demisler te allam ya!!! Yuh be!!!

Wota isyan he bu günleride gördüm ya alsana ilk kez +1

79zr1dg1je.gifv

ElbisHan #18 Posted 26 October 2014 - 02:44 AM

Lieutenant

• Player
  • 82259 battles
  • 1,790
  • [GEN_Y] GEN_Y

Oyunun gerçek sorunlarıyla alakaları yok hala. Kim ne derse desin, MM en büyük problemi bu oyunun. WR ne zaman 49.47 ye çıksa, seri şekilde salakları bulup, takıma dolduruyor. O kadar çok yenilgi geliyor ki, yağmur olsa İstanbul' un su sıkıntısı kalmaz.

İşlemcinin tek çekirdeğini kullanabiliyor olması 2. sıradaki asli problemi oyunun. Başka güncel oyunları maximum detay rahat rahat oynarken, CPU yerlerde sürünüyor resmen. 40 fps gördü mü bayram ediyoruz orta seviye PC lerde.

Saçmasapan sekmeler 3. sırada. FV 8 seviye artimden bile aynı gün içinde Tier 10 iki farklı tank mermi sektirdi geçen gün. Palet falan da değil, direkt gövdeden sektirdi ki buna benzer yığınla örnek var. 1390 dan Tier 10 TD mermisinin sekmesine kadar, neler görüyoruz.

Hala antin kuntin değişikliklerle uğraşmaya devam ediyor WG. Yok onu buffla, yok şunları puffla. Map' lerin dinamikleriyle oyna, high resolution modellemeler yap vs. vs.

Hatunun kamburları var, makyajla kurtarırız düşüncesindeler hala.

BidiBidi #19 Posted 26 October 2014 - 06:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12155 battles
  • 88

TÜCCAR

Desenize Tüccar bu işi iyi biliyor. :D ( Tüccar : Daha çok parayla iş yapandır diyebiliriz. Esnaf ise Tüccara oranla daha az parayla ama içinde kendi emeğini de katarak kazandığı kişidir diyebiliriz.)

Şimdi biraz doğaçlama yaparsak kı...dan uydurarak :D  Olay aslında komedinin dram ile birleşmesi sonucundaki attacment rahatsızlığı

http://www.youtube.c...h?v=-L4zZ27c9AU

Tüccar zamanında bir Bal sürmüş milletin kı..na pardon ağzına o kadar tatlı gelmiş ki ne kavanozu varil varil satmış, satın alanlar almayanlara yahu çok tatlı idi diye reklam yapmış ama sonradan alan ile ilk başta alanlardan farklı bir tepki olmuş

- Lan bu şeker kamışından yapılmış sadece bal a benzetilmiş bir nevi tatlı

dese de artık  attacment oldu bir kere ...

Tüccara şikayet mektupları gelir ve tüccar şöyle yanıt verir  " Bunu ortalık bir yerde tartışın"  bakalım kaç kişi şikayet ediyor ?  Tüccar dan cevap : Bunlar Balı bizden öğrendiler ve Tereyağı işine mi ne gireceklermiş ama Tere yağını yapmayı bilmedikleri içinde bizim balı kötülüyorlar ve  yaptıkları yağlarının üstüne bizim baldan istemiyorlarmış falan filan bizim anladığımız bu. Yapıştır gitsin....

Müşteri ise parasının boşa gittiğine mi yansın yoksa attacment verdiği rahatsızlığa mı yansın dön baba dön balı bitirmeye uğraşıyor. Tüccar mı ??? Para sayma makinası arıza yapmış onun tamiri ile uğraşıyormuş....

Yahu bir türlü sonu getiremiyorum da acaba sonunu  getirseydim bu son son olur muydu???

Not: Çok para kazanıldığında çok kar ettirir ise kaybedilmeye başlandığında ise merak etmeyin zararın neresinde dönülür ise kar dır diyerek her şey o anda olduğu gibi bırakılır ki kim elini sürer ise ona bulaşsın misali :D

Edited by BidiBidi, 26 October 2014 - 06:20 AM.

eX0o #20 Posted 26 October 2014 - 07:05 AM

Corporal

• Player
  • 28090 battles
  • 198
8 tıer alınacak premıum tanklardan hıc bır ıyı degıl bosa cene calmayalım arkadaslar

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users