Jump to content

Speciální nabídka: Film Železná srdce vyráží na evropská bojiště!

• Please log in to reply
325 replies to this topic

hataman #41 Posted 26 October 2014 - 03:07 PM

Private

• Player
  • 38816 battles
  • 8
  • [PAGR] PAGR

ani WG se nezapře dolar euro 1:1

9IVEN9 #42 Posted 26 October 2014 - 03:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16409 battles
  • 70
  • [H3S] H3S
Pokud nám tu někdo z WG odpřísáhne, že jde skutečně o speciální tank, že až půjde film na "videokazety", tak se Sherman neocitne v nějakém pochybném výprodeji, stálo by to ještě za úvahu. :smile:

cz_ironclad #43 Posted 26 October 2014 - 03:41 PM

Sergeant

• Player
  • 54295 battles
  • 241
  • [HUGO] HUGO
Kurňa já k tomu tanku nechcu goldy a už vubec ne posádku a kasárnama !!! A co ta cena oproti RU a NA? Zase si z EU děláte dojné krávy!!!! Nic nebude , asp zbude víc na banány:tongue:.

stanislavek1 #44 Posted 26 October 2014 - 04:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9492 battles
  • 744
  • [CECH] CECH

Jak někde vidím spojení "výhodný balíček" a  "zdarma v balíčku", tak se tomu vyhýbám jako čert kříži. Fakt ne, tohle je krádež za bílýho dne. Pokud se ovšem najde dost bláznů, co po tomhle skočí, tak bude jenom hůř. Musíme si uvědomit, že WG absolutně nezajímá východní Evropa, dokud se jim bude dařit dojit tu bohatou, západní část.

Když už bych chtěl dát kolem 800 Kč za nakreslený tank, určitě bych si dokázal vybrat v nabídce lepší stroje, navíc pokud si počkám na Vánoční slevy.

Edited by stanislavek1, 26 October 2014 - 04:18 PM.

NosMan77 #45 Posted 26 October 2014 - 04:58 PM

Corporal

• Player
  • 14412 battles
  • 161
Prehnaná cena :)

Wysch #46 Posted 26 October 2014 - 05:34 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

View Postmiistr, on 26 October 2014 - 01:00 PM, said:

otázka aspoň za mě případně zní: Proč není možnost koupit samotný Fury maximálně s místem na stání? Osobně věřím, že by se našlo dost zájemců jenom o samotný tank.

View Postdeathfacecz, on 26 October 2014 - 01:04 PM, said:

Uz je to davno dano, ze fr,gb... Jsou zvyhodnivani. Ber to procentualne. To, co nas stoji prumerne 5% platumje treba stoji 2% platu. Toto by zustalo zachovano i kdyby byly levnejsi veci v obchode.

Já bych byl strašně rád, abyste si uvědomili, že českej komuniťák nemá páku na to, aby ovlivňoval ceny na serveru individuálně dle zemí.

View Postbingo_cz, on 26 October 2014 - 02:47 PM, said:

Po odchodu Karlie už to vypadalo, že doba, kdy se ze zákazníků dělali blbci, je pryč, ale ty máš bohužel evidentně v plánu v tom pokračovat.

Mám, protože určitě ovlivňuju na dně potravinového řetězce Wargamingu ceny pro Evropu, respektive pro Českou republiku. :great:

jonYh #47 Posted 26 October 2014 - 05:48 PM

Sergeant

• Player
  • 22371 battles
  • 216
  • [FIVE] FIVE

... proč je nastavena cena, tak jak je už víme, to proč je u toho spousta věcí (zbytečností?) to si každý domyslí - vydělat co nejvíce, ale proč není pro EU balíček opravdu jen s tankem + stání (dobře, třeba i s prémiákem), když to jinde jde? proč my musíme mít k tomu další věci, aby cenu stoupla?

ps : chápu to, že nemůžete na svého zaměstnavatele, respektive na jeho nabídky říct, že jsou "na velkéH-maléÓ-římskoupětku-N-a-O" , tak se alespoň tak vehementně nesnažte nám namluvit jak že jsou SUPER ...

Edited by jonYh, 26 October 2014 - 05:51 PM.

Honorius_ #48 Posted 26 October 2014 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957

View PostWysch, on 26 October 2014 - 12:31 PM, said:

Je třeba si uvědomit, že ceny jsou dány plošně, tedy pro celý EU region.

Když by se to vypočítalo plošně dle například průměrného platu českého občana, bohužel si myslím, že by to vedlo ke zvýhodňování průměrných platů francouzských, britských, německých aj. Ceny prémiových vozidel, resp. balíčků, by se snížily, a protože by se snížily, musely by se logicky snížit ceny zlatých celkově. A vsadím se s váma o svoje boty, že by se poté brzy na fóru objevil nářek, že Britové, Francouzi, Němci aj. jsou jasně zvýhodňováni, protože si mohou zakoupit více zlatých za lepší ceny dle jejich platu. Že ze hry se stala pay-to-grind-easier pro západoevropské peněženky. 

Chápu, že se vám to nelíbí a s mínuskama už jsem smířen. :hiding:

O tom, jaké ceny jsou na RU serveru v porovnání s jejich kupní sílou, raději pomlčím.

Obecne je táto hra veľmi drahá, keď si vezmem, že kúpiť si klasicky full hru je lacnejšie, ako jeden T8 prémiák, pričom to mám bez lagov, bugov, bez (nepríjemných) prekvapení, môžem hrať často ofline aj online, je 100x lepšie odladená a mám ju natrvalo. Ak chcem novú verziu, tak si zasa zaplatím menej ako za 1 T8 prem tank. Za tú cenu mám full servis aj na niekoľko rokov. Čo za 30e dostanem tu? Nič, čo by stálo za reč, maximálne si kúpim goldy na nutnú prevádzku, odmontovanie, garáž, kasárne... Takže už len bez ohľadu na regióny, ceny sú overall dosť premrštené.

K regiónom:

V európe by sa dalo podľa cien hádať, že je to nastavené na kúpnu silu západu, aj z tvojho postu to pre mňa vyplýva. Takže je to robené na mieru GB, D, A, CH, BENELUX, Škandinávia. Oproti tomu tu máme ešte PL, CZ/SK, H, Balkán, Pobaltie a východnú a južnú Európu, pre ktoré sú tie ceny bez debaty vysoké.

Tak sa na to pozrime aspoň z pohľadu fóra, pre približnú predstavu:

Anglická komunita je zmeska všetkých komunít, takže Hits nemajú výpovednú hodnotu (veľmi často tam musíme liezť napríklad aj my, pretože tu sa od vás človek dozvie akurát tak veľké hnedé, často zaobalené "vtipným sarkazmom"), ale videl by som to tak, že inglišmenov je maximálne polovica z nás.

Komunita PL sa približne rovná D + A + CH + Benelux - komunite grupujúcej sa v nemeckej sekcii.

CZ/SK je asi dvojnásobok francúzskej, teda je rovná +- francúzska + anglická. Tu malá poznámka, veľkosť našej komunity je podľa mňa značne väčšia, ako sa dá vyvodiť z aktivity v našej fórum sekcii, pretože to tu u nás vyzerá, ako to vyzerá, že... dlhodobo sa od vás človek nič nedozvie, kvalita obsahu a občas aj moderovania je taká, že sem kopa ľudí prestala chodiť a radšej si prečíta ftr alebo sa na to vybodne.

Povedzme, že Škandinávia by dokázala vyvážiť Balkán, aj keď balkánske jazyky vidím v hre násobne častejšie.

Stále nám tu ostáva južná a východná Európa navyše.

Načo tieto počty? Nuž aby sme videli, že aj keď väčšina EU hráčov patrí do oveľa nižšej úrovne kúpnej sily, WG si pre EU štandard vybral práve tie najbohatšie krajiny, z ktorých je hráčov v konečnom dôsledku menej. Táto väčšina má možno ešte horšiu kúpnu silu, ako na US serveri, ale aj tak dostaneme stronk kurz 1dolár = 1euro a že sme voči rusku zaviedli sankcie (no ok, možno nie preto :hiding:), tak tam dostanete ešte nejaký stuff a dáme o pár eur viac, ako inde dajú dolárov. wp wg.

Že EU je dojná krava vieme už dávno, preto sa už (aspoň mne nie) neoplatí rozčuľovať, aj tak s tým spravíme kulové. Ale čo ma vytočilo, je tento [edited], čo si napísal, vidím, že ideš v šľapajách svojich predchodcov, dokonca by som sa nebál povedať, že učeň predbehol majstra:

"Když by se to vypočítalo plošně dle například průměrného platu českého občana, bohužel si myslím, že by to vedlo ke zvýhodňování průměrných platů francouzských, britských, německých aj. "

Wodefak? Si robíš snáď prdel, nie? Takže WG vlastne chce chrániť nás, čo nežijeme nemeckým štandardom pred tým, aby si nemci mohli dovoliť kupovať stuff, koľko sa im chce? Tým, že to dajú drahšie, aby si oni mohli dovoliť tak akurát a priemerný zvyšok hráčov, nech si trhne nohou? Dnes to, že za rovnaké ceny kupuje Nemec s dvojnásobným platom ho "neznevýhodňuje"? To je čo za argument pre krista pána. Samozrejme, že je to logické a nebudete od Nemcov pýtať 2x viac, ale ten argument je jednoducho úplne mizerný. Dnes Nemcov zvýhodňuje väčší plat oproti nám úplne rovnako. Vysvetlíš mi, aký bude rozdiel v tom, keď to nebude stáť 800kč, ale trebárs 600 kč? Podľa mňa majú Nemci rovnakú "výhodu" v oboch prípadoch, môžu si toho dovoliť relatívne viac tak či onak, možno som len blbý a vy tomu rozumiete lepšie, tak mi to osvetli prosím.

"A vsadím se s váma o svoje boty, že by se poté brzy na fóru objevil nářek, že Britové, Francouzi, Němci aj. jsou jasně zvýhodňováni, protože si mohou zakoupit více zlatých za lepší ceny dle jejich platu. Že ze hry se stala pay-to-grind-easier pro západoevropské peněženky."

Seriózne, dosť som sa zasmial. Opäť, ďakujeme, že nás vysokými cenami proti tým západniarskym imperialistom chránite! Ja sa stavím o svoje akostné adidasy, že by sme boli oveľa spokojnejší, keby máme ceny ostatných serverov a to, koľko si čoho kúpi angličan mi je úplne u pozadia, Dnes je všetok stuff, ktorý by mi v bitke dal nejakú výhodu, tj. gold ammo, prem spotrebáky a kamufláž, v hre dostupný aj bez platenia, takže v hre by nemali výhodu ako takú ani keby kúpia všetko, čo sa dá. To, že si kúpia všetky premium tanky, že jazdia s premium účtom, whatever mi je úplne jedno. "Pay-to-grind-easier" je to už dnes, dostupnejšie je to pre "západoeurópske peňaženky" už dnes, tak mi vysvetli, čo si chcel akože povedať? A to, že státisíce rajčat si kupujú T8 premiáky a majú to "pay-to-grind-easier" ti už nevadí? Asi nie, z toho je mnogo vodky predsa!

Je mi jasné, že ty s tým neurobíš nič, ale aspoň z nás nerob blbečkov s absurdným vysvetlením, ktoré je fakticky úplný [edited], a z ktorého dokonca vypadne, že my máme byť vlastne radi, že je to drahé.

deathfacecz #49 Posted 26 October 2014 - 05:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14536 battles
  • 513

View Postwugwugs, on 26 October 2014 - 12:29 PM, said:

http://forum.wotlabs...views-the-fury/

citujem:

"Premium Goodness:

+ Decent trainer, relatively

- No bonus to credits

- No bonus to exp (that I can see). 

- No limited Matchmaking. "

další důvod ke koupi -_-

Camfourek #50 Posted 26 October 2014 - 06:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35723 battles
  • 313
  • [S4LT] S4LT
Dřív jsem si říkal, nebudu Blizzardu platit abych vůbec mohl hrát... když to beru zpětně... asi bych zaplatil míň za super hru, než za tuhle kejdu.

matesicek #51 Posted 26 October 2014 - 06:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16277 battles
  • 61
  • [FL4M3] FL4M3

Ahoj

co se týče nabídky nebudu komentovat,ale proč sakra nedají někam parametry tohoto tanku:jako je výdrž,pancíř,motor,dělo..atd!!!(možná se pletu ale já jsem to nikde nenašel) a kdybych si ho přeci jen chtěl pořídit,tak bych chtěl vědět co si kupuji sakra néé??? 

Elnorka #52 Posted 26 October 2014 - 06:30 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE

na wikipedii si hladal? http://wiki.wargamin...nk:A104_M4A3E8A

JOHNY_MASTER #53 Posted 26 October 2014 - 06:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33943 battles
  • 417

View Posthataman, on 26 October 2014 - 12:42 PM, said:

a proč nemáme tenhle balíček

https://ru.wargaming...m-shop&item=574

za docela rozumnou cenu?

Správně proč

LEFTFLANK #54 Posted 26 October 2014 - 06:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330

View PostWysch, on 26 October 2014 - 05:34 PM, said:

Já bych byl strašně rád, abyste si uvědomili, že českej komuniťák nemá páku na to, aby ovlivňoval ceny na serveru individuálně dle zemí.

No niektori uvedomeli ti to neberu wysch, ale ty si uvedom, ze nejaka rozumna kritika sa k bieloruskej alebo momentalne snad aj cyperskej:trollface: zakladni nedostane, a tak mnohym neostane nic ine ako prist sem na forum a postazovat sa; kazdy rozumny kto cita toto: http://ftr.wot-news.com/

alebo ti lenivsi aspon toto :http://wot.cz/  tak z nich urcite nikto ten tank z racionalnych dovodov nekupi; a vobec - naco ho kupovat ked uz neexistuje zaruka ze je to specialna ponuka, wg na to nema gule;

a to porovnanie s ostatnymi servermi hracom bohuzial len hra do kariet - co je v rusku hladomor? nie je snad Moskva takmer najdrahsie mesto sveta? nech podla moskovcanov navrhnu cenu pre zvysok Ruska lol, to su velmi nevydarene vyhovorky, a ano WoT je draha hra. Nie pre EU server ale celkovo, co poznam zopar inych onlinoviek tak ponuka "zlatej" meny zdaleka nie je tak otrasne nastavena a k tomu "specialne" prvky ako tento - to je cista parodia

btw: ta ponuka FURY  sherman + JT-cko 8,8 nazvana WARDADDYHO SEN? to co je za napad? zeby najvacsim snom Brada Pitta bolo nechat sa zostrelit nim, ach vy ftipalkovia:teethhappy::teethhappy:

stafhaf #55 Posted 26 October 2014 - 07:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21917 battles
  • 398

1) když už nic, tak potěšilo 3x zkušenosti pro posádku (a doufám, že to není překlep a opravdu to je za každou bitvu a po celý týden)

2) opravdu by potěšilo, kdyby se napsalo, že Fury tank je trvalý premiák přidaný do hry, zůstane hráčům, atd. Mnoho informací na ofiko českých stránkách je nepřehledných, nejasných a hráči tápou.

PjotrCheGuevara #56 Posted 26 October 2014 - 07:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7884 battles
  • 368
Balíček za 99,99 eur,za to mám celé nové Call of duty i se season passem,tady za to mám doplněk do hry,ještě není bohužel 22 hodin,abych se k tomu mohl správně vyjádřit :teethhappy:.

poustni_lisak #57 Posted 26 October 2014 - 07:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,150
Jedna zkušenost s KV-220 už stačila ... do 3/4 roku bude jako odměna v nějaké misi ...

Maca2661 #58 Posted 26 October 2014 - 07:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53240 battles
  • 572
  • [_VAL_] _VAL_
Tak jsem přišel z práce zapnu internet co je nového a tohle je vážně na poblití. Když jsem viděl cenu kolem 550 Kč v jiných státech tak jsem se docela těšil. Tyhle super výhodné balíčky bohužel jednostranně jen pro WG si strčte někam. Za tyhle peníze si nechám zajít chuť. Dokud nebudou nabídky smysluplné a za rozumné peníze tak nedostanete ani halíř.

Fr4nt1s3k #59 Posted 26 October 2014 - 07:24 PM

Corporal

• Player
  • 50249 battles
  • 168
  • [FIVE] FIVE

Příště si už ani fórum nebudu číst, všichni jenom nadáváte. Když neumíte hospodařit s penězi tak si nic nekupujte a ...  tohle je nejspíš proti pravidlům fóra.

Já si Furyho koupím. Je to unikátní vozidlo, skvělé pro bitvy s "Opevněním", vypadá nádherně a ještě k tomu když si koupím balíček č. 2 tak dostanu 8000 goldů a prémiové dny.... nehledě na to, že tank má 100% posádku! :) Je mi jedno jaká posádka to je, protože každý (i prémiový) tank má u mě svou vlastní posádku. Nechce se mi to přehazovat a prostě to tak chci. Za těch 8000 goldů si koupím ještě E-25 a třeba kamufláže.

Rád podpořím ekonomiku této hry, doufám ale že konečně pojede WoT na všechny jádra, ta nízká grafika už mě trošku štve :D

BlueTomcat #60 Posted 26 October 2014 - 07:26 PM

Major

• Player
  • 24312 battles
  • 2,611

V poslední době si myslím že nabídka v premiovém obchodě není trolling, ale nějaký promyšlený sociální experiment.

Tank bych nechtěl ani zadarmo, když si čtu ty jeho parametry je to vlastně horší M4A3E8 který vypadá jak když se na něm vyřádili bydlenky z mimibazaru. Tenhle tank je jen pro zaryté sběratele nebo pro děti kteří se budou chlubit o přestávce mezi matikou a dějepisem, k ničemu jinému není.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users