Jump to content

WG ruší HD textury

• Please log in to reply
141 replies to this topic

Vassagos #21 Posted 29 October 2014 - 09:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22303 battles
  • 514
Mě nejvíc rozsekala věta

Block Quote

Maybe in 10 years from now on, we will return to HD.

Vážně si myslí, že jim to někdo za 10 let bude někdo hrát v prehistorické grafice? :D Už teď by měli začít pracovat na novém enginu, který bude líp optimalizovaný a bude na něm možné mít všechny tanky v HD.

PivniMasina1986 #22 Posted 29 October 2014 - 09:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14270 battles
  • 1,129

View PostDJDavecz, on 29 October 2014 - 07:55 PM, said:

Prosím tedy, aby tito tobě podobní tuto hru nehráli... Hra je pro zábavu, je to válečná hra, takže i na ty válečné staty hrajeme.... 

Chceš-li se kochat krajinou, tak si pusť National Geografic, Discovery či Prima Zoom, tam jsou pořady na kochání se přírodou atpod.

Pak ty hry vypadají tak, jak vypadají...:facepalm:

Já spíš prosím tebe a tobě podobné, aby se nevyjadřovali, když nemají inteligenci na to, aby pochopili význam sdělené informace. Nikdo tu nepsal o vyhlídkových projížďkách, ale o tom, že mě kromě bitvy samotné mě baví i její věrné vizuální napodobení. Ne že chci jako PC závislý retard honit staty a podřídit tomu efekty tak, že tank bude tvořený krychlovým polygonem o 8 bodech a osmibitovou texturou.

saturn897 #23 Posted 29 October 2014 - 09:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12965 battles
  • 1,290

View PostPivniMasina1986, on 29 October 2014 - 09:06 PM, said:

.....text.....vyhlídkových projížďkách ......text......

Ale byl by to zajímavý herní mód. :trollface:

PS: Dost se mi líbí vodopády od WG, a to mám staženou grafiku na minimu.

PivniMasina1986 #24 Posted 29 October 2014 - 09:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14270 battles
  • 1,129

View PostSofairCZ, on 29 October 2014 - 07:58 PM, said:

Asi jsi to nečetl pořádně co? WoT bohužel běží na starém enginu a implementace HD textur je velice těžce proveditelná a vsadím se, že pokud by to tak udělali a hra měla 30-40GB, byl by jsi jedním z prvních, kteří by kvičeli, že je hra příliš velká

Ano, takový hráče úplně miluju, jejich radostí je to, že kazí hru ostatním, kteří jsou tak drzí, že si dovolili použít mozek. Ale chápu, že se dvanáctiletejm dětem líbí, když se všechno blejská a třpytí

Kdyby jsi to pořádně četl ty, pochopil bys, že mám nadupanou sestavu, tudíž nemám sebemenší problém s místem na disku, tudíž bych ani trochu nekvičel a co se týče druhé části, tak si přečti mou odpověď na to samé dříve jednomu tvému nechápavému kolegovi. A kdyby si použil ten svůj mozek, kterým se tu chlubíš, nepsal bys tu kravinu o 12ti letém dítěti.

I_Livio_0 #25 Posted 29 October 2014 - 09:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27815 battles
  • 689
  • [PZJE] PZJE

View PostPivniMasina1986, on 29 October 2014 - 08:10 PM, said:

Kdyby jsi to pořádně četl ty, pochopil bys, že mám nadupanou sestavu, tudíž nemám sebemenší problém s místem na disku, tudíž bych ani trochu nekvičel a co se týče druhé části, tak si přečti mou odpověď na to samé dříve jednomu tvému nechápavému kolegovi. A kdyby si použil ten svůj mozek, kterým se tu chlubíš, nepsal bys tu kravinu o 12ti letém dítěti.

Přečetl jsem si tvou odpověď kolegovi a myslím, že už je další diskuze zbytečná. PC zavislý retard jako já, nemá potřebu se bavit s retardem na vše jako jsi ty :facepalm:

elwiscomeback555 #26 Posted 29 October 2014 - 09:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 15987 battles
  • 1,806
Nechápu co na náročnosti vidí za problém. Už teď hra vypadá jak z roku 2005 ale nároky má neskutečné :trollface:

clupendo #27 Posted 29 October 2014 - 09:55 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 40274 battles
  • 263
  • [VEEL] VEEL

Tak, ted si podme shrnout co nam vlastne zbylo z toho velkeho patche 9.0. Historicke bitvy neuspeli, havok je stale ve vyvoji, zvuky se libi jen par lidem (navic jsou pozde jako havok), a ted rusi HD textury. No zbyvaji jen tymovky, ktere taky predelavaji. Tak kde udelali soudruzi chybu?

Edit.: sry za chyby a chybejici diakritiku, ale tablet nenitak pohodlny jak klavesnice

Edited by clupendo, 29 October 2014 - 09:57 PM.

Norek1 #28 Posted 29 October 2014 - 10:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30776 battles
  • 698
  • [EHW] EHW

View Postclupendo, on 29 October 2014 - 09:55 PM, said:

Tak, ted si podme shrnout co nam vlastne zbylo z toho velkeho patche 9.0. Historicke bitvy neuspeli, havok je stale ve vyvoji, zvuky se libi jen par lidem (navic jsou pozde jako havok), a ted rusi HD textury. No zbyvaji jen tymovky, ktere taky predelavaji. Tak kde udelali soudruzi chybu?

Edit.: sry za chyby a chybejici diakritiku, ale tablet nenitak pohodlny jak klavesnice

Mno podle mě ten havok bude další velký fail, jenom ho oznámí až někdy po novém roce. Už se těším na novoroční ASAP s plány na další rok ze kterých se opět uskuteční tak s bídou čtvrtina.

gadds #29 Posted 29 October 2014 - 10:07 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

Od Havocu si osobně neslibuju vůbec nic... spíš mě to naplňuje velkým znepokojením, co s tím bude zase za lapálie...

Spoiler

clupendo #30 Posted 29 October 2014 - 10:14 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 40274 battles
  • 263
  • [VEEL] VEEL
Jeste dodatek, chovani WG je asi jako chovani Ceske televize behem MS v hokeji (nedostupne stranky => problem je u vas ne u nas). Radeji zrusi cely projekt, ktery slibili do konce roku, protoze zase nestihaj a hodi to na nedostatecny HW. Videl vubec nejqky jejich vyvojar, jqk vypada nejaka AAA hra (BF, novy Dragon Age, Crysis, dokonce i nove CoD, ...), protoze s jejich pristupem by jsme takove hry hrali az za cca. 25 let.

panzerkiller71CZ #31 Posted 29 October 2014 - 10:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18585 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
K těm HD texturam ....Wt je jako hra proti wot nuda, ale TAKHLE si predstavuji HD texturu, ne ten neviditelný paskvil od wg. Když s tím přišli, tak jsem marně hledal tehdy na Hellcatu viditelný a významný rozdíl. Ať s tím táhnou do jistých míst a raději se soustředí na to, co by jim eventuálně mohlo jít....

clupendo #32 Posted 29 October 2014 - 10:22 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 40274 battles
  • 263
  • [VEEL] VEEL

View Postpanzerkiller71CZ, on 29 October 2014 - 10:16 PM, said:

K těm HD texturam ....Wt je jako hra proti wot nuda, ale TAKHLE si predstavuji HD texturu, ne ten neviditelný paskvil od wg. Když s tím přišli, tak jsem marně hledal tehdy na Hellcatu viditelný a významný rozdíl. Ať s tím táhnou do jistých míst a raději se soustředí na to, co by jim eventuálně mohlo jít....

Tak to nemas moc dobry zrak. Staci vedle sebe postavit Centurioira I a Centuriora 7/1 (v podstate stejnej tank) a ten rozdil je tam dost velkej.

Tachenk0 #33 Posted 29 October 2014 - 10:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30780 battles
  • 517
  • [RITA] RITA

View Postsaturn897, on 29 October 2014 - 06:34 PM, said:

Tak já, jako zástupce extrémě malých FPS (1 - 10 FPS nebo 1 - 20 FPS jak kdy, závisí na počasí) bych to uvítal, konečně zase budu moci pokračovat USA TDčka, německá TDčka, dudu moci začít ruská TDčka a nebudu muset vyexpit za 30 000 volných expů A-43. Já totiž vždy, co jsem hrál s HD vozidlem, tak mi FPS jdou na stabilních 0 - 1 FPS a ping je stabilní na 999. Proto to vítám. :medal::medal::great::great:

Konečně si pořádně zahraju, protože i ostatní HD vozidla v bitvě mi dělaj někdy problém. Celkově doufám, že ta grafika bude stajná, jako to bylo před verzí 9.0, kterou máme jistě všichni v živé paměti.

Toto je můj názor, chápu, že Vy, hráči s nadupanými počítači za 20 000 Kč a víc na to budete mít jin názor, ale berte i ohled na to, že pro lidi, jako jsem já, kteří maji 256 MB grafiku, 2 GB RAM, procesor asi s 1,2 Mhz zo HD neutáhnou, proto mám tento názor.

PS: Je pravda, že to taky šlo vyřešit možná jinak, že by třeba bylo možné si to stáhnout celé bez HD textur, které by šli když tak tak dodat. chápu, že za tohle dostanu mínusy, ale byl bych rád, kdyby jste je aspon oduvodnili.

Vážně? Tak jestli máš tuhle "super" mašinu tak to laskavě nehraj! Akorát tím všem kazíš hru! Jestli mi to PC nerozjede na víc jak 30 fps tak je asi hovadina to hrát? Koupil by jsi si nejnovější Call of Duty když ti to nerozjede PC? Ne! Tak nám tady nekaž hru tím že máš o 10s zpožděné reakce!

panzerkiller71CZ #34 Posted 29 October 2014 - 10:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18585 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

Asi jsem ti tam měl napsat mega uvozovky ach jo. Ten tank nemám, nevím jaký je tam rozdíl, mám ale hromadu jiných a prostě tam nic zajímavého není. Není tam vidět svary, koroze, zohybane plechy, maličké detaily. To že tam přidali na bednu od nářadí číslo, nebo udelali 3d kola není dobře odvedena práce... opět uvozovky..

takhle nějak si představuji HD...

Attached Files

• Attached File   002_ru.jpg   1.63MB

Edited by panzerkiller71CZ, 29 October 2014 - 11:03 PM.

robottdi #35 Posted 29 October 2014 - 10:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25026 battles
  • 756
  • [SVINE] SVINE

Oni prostě nejsou schopni vymodelovat sto padesát HD tanků, aniž by to sežralo celý výpočetní výkon světa

WG si můžou dovolit dělat ze svých zákazníků idioty, poněvadž mají jinou cílovku, než BF, CoD a podobně..ale všeho do času..

WT mě osobně zklamal, ale AW vypadá slibně, protože je to takový klon WoT..určitě mu dám šanci

To zoufalé diletantství WG trpím, protože není alternativa, jedině nehrát vůbec. Ale já rád střílím z kanóna:izmena:

TheChoosenOne13 #36 Posted 29 October 2014 - 11:16 PM

Corporal

• Player
  • 20425 battles
  • 155
  • [GFTU] GFTU

Nepleťte si prosím HD textury a HD modely, je to něco jiného. Předělávání modelů do HD nejspíš bude pokračovat, aspoň k tomuhle závěru se logicky došlo v diskuzi pod článkem na ftr.

Ale u WG samozřejmě není nic jasný a všechna rozhodnutí se ještě pětkrát změní, takže...

robottdi #37 Posted 29 October 2014 - 11:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25026 battles
  • 756
  • [SVINE] SVINE
jo sory, jsem to přehlédl, ale stejně je to banda [Edited], kteří zřejmě sami neví kam tu hru chtějí dotáhnout

Edited by cNNk, 30 October 2014 - 12:02 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

__Taz_ #38 Posted 29 October 2014 - 11:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75815 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostPivniMasina1986, on 29 October 2014 - 09:06 PM, said:

Já spíš prosím tebe a tobě podobné, aby se nevyjadřovali, když nemají inteligenci na to, aby pochopili význam sdělené informace. Nikdo tu nepsal o vyhlídkových projížďkách, ale o tom, že mě kromě bitvy samotné mě baví i její věrné vizuální napodobení. Ne že chci jako PC závislý retard honit staty a podřídit tomu efekty tak, že tank bude tvořený krychlovým polygonem o 8 bodech a osmibitovou texturou.

Právě, že DJ tu inteligenci má a a právě proto je to (podle tebe) retard závislý na statech, stejně jako třeba já nebo můj bývalý kolega Sofair a další členové 1% minority lidí, kteří tuto hru zvládli na vyšší úrovni než "jsem potrava (kanonenfuter) pro všechny a když mám hezkou bitvu, je to tím, že mi přálo RNG nebo byli všichni horší než já".

Ale ono to vlastně není o té retardaci (což je výraz pro zpomalení či zaostání, který je v konfliktu s tím, jak tito pánové hrají a  přesně souhlasící s tím, jak hraješ ty), ale o tom, jestli si chce někdo zahrát kvalitně i za cenu oželení určitých eye-candy efektů. Tebou zmiňované pravěké parametry grafiky jsem ve hře naštěstí nenašel, zdá se mi, že nemáš sebemenší ponětí, jak by WOT v takové grafice vypadalo, vlastně by pak zmizely všechny hitzony a weakspoty, naposledy jsem něco podobného hrál před 20 lety, Doom a jeho kolegové Quake a kapitán Blažkovič by mohli vyprávět...

Breč dál, že WG nebude dělat HáDé, budu se nadále dobře bavit, já tuhle novinku vítám s otevřenou náručí, aspoň budou mít Soudruzi čas věnovat se opravdovému zkvalitnění hry.

Beep_Beep_I_am_Jeep #39 Posted 30 October 2014 - 06:26 AM

Corporal

• Player
  • 14723 battles
  • 120
Já naopak hraji na vysoké detaily a ano, kochám se krajinou a grafikou obecně. I přesto se ve hře snažím, tak neházejte všechny "kochače" do jednoho pytle :-)

socanek #40 Posted 30 October 2014 - 07:44 AM

Major General

• Player
  • 29853 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostTheChoosenOne13, on 29 October 2014 - 10:16 PM, said:

Nepleťte si prosím HD textury a HD modely, je to něco jiného. Předělávání modelů do HD nejspíš bude pokračovat, aspoň k tomuhle závěru se logicky došlo v diskuzi pod článkem na ftr.

Ale u WG samozřejmě není nic jasný a všechna rozhodnutí se ještě pětkrát změní, takže...

Tak. HD model je dan poctem polygonu, v tom se bude pokracovat (tezko rict, jestli se nejak pokusi optimalizovat i tenhle proces). HD textury jsou proste uz moc narocne, napada me snad jen rozumne smichat HD a SD, proste tam, kde to pujde hodne videt pouzit detailnejsi texturu, na mista, kteera nejsou az tak videt pouzit mene detailni.

Ale je tady jeste jedna vec. WG chce uplne zrusit standardni grafiku a optimalizovat vylepsnou tak, aby jela i na slabsich strojich. Zatim to ovsem vypada tak, ze pred 9.0 jsem byl schopny hrat i na vylepsenou grafiku a jelo to v pohode, ted ovsem uz ani nahodou. Takze mam pocit, ze se od sveho cile spis vzdaluji.......

Edited by socanek, 30 October 2014 - 08:03 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users