Jump to content

Otevřen další zbytečný klan pro neaktivní hráče :-D

CECH

• Please log in to reply
62 replies to this topic

Lupusur #1 Posted 30 October 2014 - 02:07 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

Cech českých osamělých vlků, odpadlíků, taťků a jiných

neaktivistů.

Hrajem pro radost, ne pro staty, výhry, prohry, nebo z povinnosti.

Vytvořeno: 30.10.2014

Pravidla jsou jednoduchá - slušnost ke členům Cechu. Mimo Cech je slušnost relativní a tvá vizitka. 
Cech byl stvořen jako místo ke scházení se osamělých vlků, odpadlíků, tátů od rodin, víkendových i sezonních hráčů, prostě různých lidí, kteří nemají čas na pravidelné, nebo delší hraní, než je průměrná doba odpoledního spánku dítěte. K čemuž se váže i nulová povinnost vůči aktivitám Cechu, či užívání TSka, nebo skypu, případně pravidelnosti hraní. 
Vše je čistě na dobrovolnosti a náladě. Pokud někdo chce četu, nebo rotu, nebo jiné společné aktivity, není podmínkou oslovovat nejdříve členy Cechu, stejně jako není povinnost se tohoto účastnit, ani se nějak z neúčasti omlouvat, když ne tak prostě ne. 
Odejít z klanu můžeš kdykoliv, bez obav, či dlouhého vysvětlování a následné zloby ze strany členů. 
Nečekej nějaké aktivity, či pobízení do nich od zakladatele. 
Pokud se většina v Cechu shodne o vyhození některého člena - bude vyhozen.

Toť vše.

Jak by napsali aktivní hráči z poloprofi scény - další zbytečný klan. A já vám nevím, já jsem rád, když někde jsem a nemusím ještě při zaměstnání a rodině přemýšlet o tom, kdy se musím připojit na tanky aby mne nevyhodili apod. Tady nemusíte hrát třeba půl roku a přesto se máte kam vrátit a o tom to je. 

Pokud někdo neví, kde najít přihlášky ke klanu, přidávám sem i svůj mail: honzapick@seznam.cz, kam můžete zaslat svou žádost.

p.s.: tag CECH je ano, slovní hříčka na ČECH, tedy jak výše uvedeno, je to klan český, ne slovenský, ne československý, ne ukrajinský apod. 

p.p.s.: Pokud hledáte klan zaměřený na četaření, najdete, ne však zde. 

o.p.s.: Do přihlášky napište cokoliv a jakkoliv chcete, je to vaše vizitka, ale použijte jakoukoli formulaci slov, že chcete skutečně do našeho klanu, tedy něco o Cechu, vlcích, taťcích, apod. Jde o prevenci případného budoucího nedopatření při přijetí hráče po hromadném rozeslání přihlášky vyhovujícím klanům pomocí vyhledávače, protože co si budem povídat, jsme trošku jiní a to nejen svou neaktivitou. :-)  

Edited by Lupusur, 14 September 2015 - 07:44 AM.

Lupusur #2 Posted 30 October 2014 - 02:12 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH
Pokud by v tomhle klanu chtěl někdo založit vlastní bojovou odnož, nabrat klanové zkušenosti a vrhnout se s dalšími aktivnějšími členy do klanových válek, není samozřejmě problém, jen nesmí zbytečně obtěžovat neustálými požadavky na aktivity ostatní, méně aktivnější hráče. 

michec_cz #3 Posted 30 October 2014 - 05:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18420 battles
  • 348
Ahoj je to docela škoda těch zlatek ,kdyby jsi se díval líp našel bys nás a nemusels zakládat další zbytečný klan ,taky to spíše už bereme jak kdo chce víc nebo míň ale hlavně zábava.Těch klanů už je tu požehnaně a lidi tu jen kolují a kolují je to docela škoda no.

Lupusur #4 Posted 30 October 2014 - 05:10 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

View Postmichec_cz, on 30 October 2014 - 05:03 PM, said:

Ahoj je to docela škoda těch zlatek ,kdyby jsi se díval líp našel bys nás a nemusels zakládat další zbytečný klan ,taky to spíše už bereme jak kdo chce víc nebo míň ale hlavně zábava.Těch klanů už je tu požehnaně a lidi tu jen kolují a kolují je to docela škoda no.

Myslim že ne, hele. Když si přečtu o vašem klanu, tak mě to odradí, jakožto "tichého" a neaktivního hráče. 

bigdragonAF #5 Posted 30 October 2014 - 05:33 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 63171 battles
  • 3,795
  • [_AF_] _AF_
myslel jsem si, že už nic nemůže být víc FF než Al Fajká a ejhle může. Jen to už fakt nedává smysl. Takhle se neslezete ani na TSku, na četu a o něčem větším vůbec nemluvě. Ale váš klan, vaše volba. Nezbývá než popřát ať se daří :blinky:

DeadLeeGun_Murder #6 Posted 30 October 2014 - 05:38 PM

Corporal

• Player
  • 18410 battles
  • 181
oooo aka nevraziost voci bratom slovakom no nech sa dari LOL

Lupusur #7 Posted 30 October 2014 - 05:49 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

View PostbigdragonAF, on 30 October 2014 - 05:33 PM, said:

myslel jsem si, že už nic nemůže být víc FF než Al Fajká a ejhle může. Jen to už fakt nedává smysl. Takhle se neslezete ani na TSku, na četu a o něčem větším vůbec nemluvě. Ale váš klan, vaše volba. Nezbývá než popřát ať se daří :blinky:

Jak napsáno v úvodu, TS je dobrovolné, čety také a o něco většího se ani nepokoušim, jde jen o t o se mít kam vrátit po měsících nehraní, nebo jen tak občas popovídat na chatu, občas nějakou četu a prostě klid. Žádnej rage kvůli nesložení roty, nebo něčeho "většího". Tak ať se vám také daří AF.

_BASStard23__ #8 Posted 30 October 2014 - 06:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
Tak proto radši nemam klan, než byt v klanu kde se nic neděje. A když se založí opevnění tak přijde např. z 20 online lidí maximálně 5 - znám a  tohle mě fakt nebere. Jinak přeju hodně štěstí ale opravdu to je další zbytečný klan..

Lupusur #9 Posted 30 October 2014 - 06:55 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

View Post_BASStard23__, on 30 October 2014 - 06:48 PM, said:

Tak proto radši nemam klan, než byt v klanu kde se nic neděje. A když se založí opevnění tak přijde např. z 20 online lidí maximálně 5 - znám a  tohle mě fakt nebere. Jinak přeju hodně štěstí ale opravdu to je další zbytečný klan..

Proto to píšu hned do názvu. :-) Každý má na výběr. Opevnění nevim proč by se zakládalo, když je to klan pro neaktivní a nepravidelné hráče. O to právě jde. Je to založeno jen jako místo pro občasný pokec v chatu, nebo rychlé nalezení čety. Nic víc.  Někdo prostě jen rád někam patří, i když nemá čas se pravidelně angažovat. 

Edited by Lupusur, 30 October 2014 - 07:08 PM.

Lupusur #10 Posted 02 November 2014 - 05:34 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

Prosím další uchazeče, aby si přečetli, OPRAVDU přečetli informace o klanu. Vše co jsem napsal je pravda, skutečně se nechystáme reálně na nějaké klanové války, ESL apod. Abyste se po přijetí nedivili, že na to skutečně neaspirujeme. To se týká také cizinců. CECH je český klan a tak další přihlášky v anglickém jazyce rovnou mažu bez odpovědi. 

Co se týká věku uchazečů, spíše preferujeme starší hráče, ale není to podmínkou, nicméně vyžadujeme určité "normální" chování.

Nejsme klan pro začínající hráče!!! (spíše pro ty v rozmezí stagnující-končící) :-D 

Díky za pochopení. (jinak nábor stále máme otevřen)

Lupusur #11 Posted 09 November 2014 - 07:01 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH
Pokud se i TY, chceš přidat k nám, napiš do přihlášky, že jsi četl informace o našem klanu. Přeci jen jsme trochu specifičtí a nerad bych, aby došlo k omylům při automatickém rozesílání přihlášek všem vyhovujícím klanům. 

Edited by Lupusur, 14 November 2014 - 05:44 PM.

Lupusur #12 Posted 18 November 2014 - 09:01 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH
Jsem rád, že klan nachází své členy a zejména ty, pro které byl vytvořen. Díky za zájem a stále nabíráme. (přes očekávání pustiny a osamocení již 21 členů)

Lupusur #13 Posted 28 December 2014 - 01:50 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

Pár úprav v náboru.

Za prvé: Přátelé, rád bych upozornil uchazeče, aby do přihlášky, nebo soukromé zprávy (lepší-neexpiruje) napsali, že chtějí skutečně do našeho klanu, jinak nebude na pozvánku reagováno, jelikož každou takovou obecnou beru jako zprávu odeslanou hromadně několika klanům odpovídajícím ve vyhledávači a tudíž na ni nebude reagováno. 

Za druhé: Mladší hráči - nehlaste se do našeho klanu, pokud jste nečetli info o klanu a nebo hledáte klan kam naverbovat své spolužáky a nikde jinde vás nechtějí. Náborář našeho klanu je jen jeden, já. Takže na přihlášky typu: ahoj, jsem dobrí, chcy do klanu a chcy bít náborář jinak jdu pryč (zpráva se zakládá na skutečnosti)   - nebude reagováno.

Díky za pochopení, my chceme v klanu klid, nejsme žádná start-fun-troll-school-klan.

Gabriel_i5_Back #14 Posted 31 December 2014 - 08:56 AM

Major General

• Player
  • 46721 battles
  • 5,109
  • [REALM] REALM
Mňa sa náborový topic netýka tak prajem bratom Cechom nech sa darí. A ostávam naďalej v nadnárodnom ANV s tými čo si moju slovenskú spoločnosť užijú.

Pagos22 #15 Posted 03 January 2015 - 08:54 PM

Private

• Player
  • 7363 battles
  • 9

Ahojte, surfujem a hladan na nete podobne "postihnutych".Som 63 rocny dochodca, nahodou tiez vel.tank.roty v zalohe to sa nechvalim ale realne skusenosti s T34 a T54 a 55 mam.Kto s tymi horami zeleza jazdil nezabudne.Hlavne som zazil aj strelby ostrymi a bol som na mobilizacii s tank.rotou naostro.

Som rodeny cechoslovak, presvedceny cechoslovak, rozdelenie nasich narodov povazujem za blbost.

Rad by som sa pridal k nejakej skupine tak do 7 tieru, hram bez goldov, len tolko kolko ma bavi.Moj najtazsi tank je KV1 na nom mi chyba par percent na ziarovku velitela.

Dalej rad hram PzIC, T67, a teraz som kupil v zlave E25.Nie som nic extra borec mam nahratych 4790hier a 48,31% ucinnost.max sundanych 8 v jednej hre s Hetzerom, ktory uz nemam.

Neviem ci tu pisem spravne, ked nie napiste mi na s.sestra@azet.sk, dakujem.Pagos22

dugy #16 Posted 05 January 2015 - 08:51 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 39218 battles
  • 269

View PostLupusur, on 30 October 2014 - 02:07 PM, said:

Cech českých osamělých vlků, odpadlíků, taťků a jiných neaktivistů.

Hrajem pro radost, ne pro staty, výhry, prohry, nebo z povinnosti.

Vytvořeno: 30.10.2014

Pravidla jsou jednoduchá - slušnost ke členům Cechu. Mimo Cech je slušnost relativní a tvá vizitka. 
Cech byl stvořen jako místo ke scházení se osamělých vlků, odpadlíků, tátů od rodin, víkendových i sezonních hráčů, prostě různých lidí, kteří nemají čas na pravidelné, nebo delší hraní, než je průměrná doba odpoledního spánku dítěte. K čemuž se váže i nulová povinnost vůči aktivitám Cechu, či užívání TSka, nebo skypu, případně pravidelnosti hraní. 
Vše je čistě na dobrovolnosti a náladě. Pokud někdo chce četu, nebo rotu, nebo jiné společné aktivity, není podmínkou oslovovat nejdříve členy Cechu, stejně jako není povinnost se tohoto účastnit, ani se nějak z neúčasti omlouvat, když ne tak prostě ne. 
Odejít z klanu můžeš kdykoliv, bez obav, či dlouhého vysvětlování a následné zloby ze strany členů. 
Nečekej nějaké aktivity, či pobízení do nich od zakladatele. 
Pokud se většina v Cechu shodne o vyhození některého člena - bude vyhozen.

Toť vše.

Jak by napsali aktivní hráči z poloprofi scény - další zbytečný klan. A já vám nevím, já jsem rád, když někde jsem a nemusím ještě při zaměstnání a rodině přemýšlet o tom, kdy se musím připojit na tanky aby mne nevyhodili apod. Tady nemusíte hrát třeba půl roku a přesto se máte kam vrátit a o tom to je. 

p.s.: tag CECH je ano, slovní hříčka na ČECH, tedy jak výše uvedeno, je to klan český, ne slovenský, ne československý, ne ukrajinský apod. 

Tak kamarát tomuto sa hovorí diskriminácia ... 

Pjetkovic #17 Posted 05 January 2015 - 09:28 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25004 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View Postdugy, on 05 January 2015 - 08:51 AM, said:

Tak kamarát tomuto sa hovorí diskriminácia ... 

Nerejpej rejpale. Žádná diskriminace v tom není. Že napsal, že to neni slovenský nebo československý klan neznamená, že někoho diskriminuje. Coca-Cola taky neni slovenská firma, ani československá, ani ukrajinská a ani by tě nenapadlo tvrdit, že to je diskriminace, kdybys to viděl někde napsaný.

__PTSKO #18 Posted 05 January 2015 - 02:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31423 battles
  • 657
toho vlka si dejte jak znak klanu je to parádní :)

tomega #19 Posted 12 January 2015 - 06:36 PM

Captain

• Player
  • 28453 battles
  • 2,176
  • [CECH] CECH
ze bych to zkusil? fotr jsem, 40 a baba na krku, casu malo........ :) Co to teda konkretne obnasi a prinasi byt v klanu? :)))

Lupusur #20 Posted 14 January 2015 - 07:54 PM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 18074 battles
  • 71
  • [CECH] CECH

Zajímavá diskuse se zde rozvinula :-). Kolegové tankisté ze Slovenska, nehledejte v popisu žádnou diskriminaci. Nenajdete ji. :-) Jen by bylo vtipné vidět nějakého hráče ve hře, např.: Janosik_SVK (CECH), tak jsme si chtěli holt udělat čistě klan-cech, kde jen samý čech a za jménem má CECH. :-D. 

Jinak pro kolegu Tomega, jestli chceš něco zkusit zkus nějaký klan, ale záleží co hledáš samozřejmě. U nás nenajdeš nic jiného než klid, tag za jménem, vlčí hlavu na haupně, jistotu, že tě nikdo po půlroční i delší době nehraní nevyhodí a klanový chat v garáži, kde občas není nikdo, občas další taťka a občas já i s manželkou, či bez, nebo ona beze mně. 

Časem možná zkusíme i nějaké týmovky, ale nyní každý koho znám má malé děti jako já, nebo řeší bydlení a další věci rozhodující o dalším dění v životě a tak tento čas může přijít až za rok, či později, nicméně tento klan-cech zde stále bude. Holt hra musí občas stranou.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users