Jump to content

Výběr Prémiového tanku tier V.

premium tier prémiák který

• Please log in to reply
13 replies to this topic

Poll: Výběr prémiového tanku tier V. (26 members have cast votes)

Který z těchto premiových tanků tieru 5?

1. Churchill III (6 votes [23.08%])

Percentage of vote: 23.08%

2. T-25 (10 votes [38.46%])

Percentage of vote: 38.46%

3. Excelsior (4 votes [15.38%])

Percentage of vote: 15.38%

4. Matilda IV (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

5. Chi-Nu-Kai (3 votes [11.54%])

Percentage of vote: 11.54%

6. Matlda BP (0 votes [0.00%])

7. T14 (2 votes [7.69%])

Percentage of vote: 7.69%

8. Ram II (1 vote [3.85%])

Percentage of vote: 3.85%

9. M4A2E4 (0 votes [0.00%])

Vote Guests cannot vote Hide poll

RockefellerCZE #1 Posted 03 November 2014 - 10:01 PM

Private

• Player
  • 10840 battles
  • 12

Opět zdravím,

Potřeboval bych pomoct s výběrem prémiového tanku V.tieru. Již existující příspěvky na toto téma neodpovídají mým požadavkům, takže bych byl rád, kdyby dotyčný moderátor, který bude číst toto "téma" nic neslučoval dohromady. A teď k věci. Mám vybraný 2 favority, a to:

a) Churchill III

b)T-25

U "čerčila" se mi neskutečně líbí ta flusačka, kterou dokáže ustřílet cokoliv. Taky má slušný pancíř. Jeho rychlost mi nevadí.

U "tépětadvacítky" mě zaujalo dělo, rychlost (která je v otáčení špatná), počet HP a to, že se jedná o Československý tank

Pochopitelně můžete psát i ostatní prem. tanky tieru V, tohle je pouze můj názor.

Tanky bych využíval na vydělávání, na odlehčení po 5 prohrách, sem tam na free xp. Chci, aby mě hra s tankem bavila, ne hrát na sílu.

Až dosud sem jezdil linii po IS-7 (vykoumáno), mám cca. 365 bitev s T1 Heavy, navíc však asi 25 bitev s TOGem, což mě učinilo velmi odolným proti pomalým tankům ;) Teď jezdím Leopard a Chaffee, páč chci Ru251 a T49 ;) píšu to proto, aby bylo vidět, jaký styl tanků preferuju-nemám problém s jakoukoli třídou ;) POKUD SE ALE PODÍVÁTE NA MŮJ PROFIL A NA TANKY, KTERÉ JEZDÍM, MŮŽETE SI UDĚLAT MNOHEM DŮKLADNĚJŠÍ OBRAZ REALITY...

Je tu anketa, hlasujte prosím pro Vámi preferovaný tank ;)

Alfonz_ArrogantCrew #2 Posted 04 November 2014 - 06:45 AM

Major General

• Player
  • 43416 battles
  • 5,109
  • [THEOS] THEOS

Zarobiť môžeš s T25 a chi-nu-kai. Japonec je podľa mňa [edited]. Heavy tanky tier 5 majú väčšinou 90 pene, čo treba goldiť. Ale slušne sa na nich učí posádka. Skôr by som ti odporučil kúpiť tank podľa posádky ktorú potrebuješ expiť.

EDIT A 25 bitiek ťa odolným neurobí. Ja by som pomalý tank nekúpil.

Edited by Homer_J_S_, 04 November 2014 - 06:47 AM.

tomega #3 Posted 04 November 2014 - 07:03 AM

Lieutenant

• Player
  • 26044 battles
  • 1,616
  • [CECH] CECH
Churchilla III mam a nadseny z nej nejsem. Je pomaly, pancir ma všude mozne jen ne na vezi a az se budes potykat s KV-1, tak ta rychlopalka to nezachrani. Ale je dobry na expeni posadky a ma slusny vydelky i bez premka. Goldy proti Tier 5 nutnost.

RAKETAK #4 Posted 04 November 2014 - 07:25 AM

Sergeant

• Player
  • 39664 battles
  • 248

Být tebou tak prémioví tank v současné době ani nepořizuju pořiď si ze dvě slušný V a vyděláš to co goldovej tank jenom si vyber stát co tě baví a je to.

socanek #5 Posted 04 November 2014 - 07:26 AM

Major General

• Player
  • 28926 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Mam T-25 a Chi-nu Kai. T-25 je neohrabana a slepa, s nepresnym kanonem. Ale da se s ni hrat. Chi-nu Kai je pomalejsi, ale ne tak rychly, se super kanonem, slusnou depresi, ale je papirovy.

Osobne mi sedi Ci-nu Kai hodne, ale nemas ho ani ve vyberu.

T-25 mi prijde pomerne narocna na hrani, ale mozna je to tim, ze jsem se s ni neszil.

P.S. Mam jeste Ram II, ale ten jeste ani neopustil garaz.

gadds #6 Posted 04 November 2014 - 07:47 AM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

Můžu jen o T-25.

Je to dobrý sluha, ale špatný pán.:-) Chci tím říct, že umí moc dobře posloužit na farmení posádek a zřejmě i vydělávání kreditů (na toto ho nemám, tak to nesleduju, ale výdělky dobrý), ale hra s ním není snadná. Není to tank do první linie, nejlépe se hraje jako aktivní support = vezu se s naší hlavní vlnou, a když narazíme na enemáky, tak je flanknu a přepadnu ze zálohy. Oproti jiným německým medkům, která jsou taky svou charakteristikou support (VK3001D, Panther...), má ale velký handicap v tragickém dohledu. To znamená, že odpadá možnost pasivního spottingu a "hraní podle mapy". Z toho vyplývá to co píše výše socanek - není vůbec snadný na hraní tak, aby z něj padaly nadprůměrné výsledky. O schopnosti vyhrávat bitvy nemluvě...

Nejsi vůbec na špatné cestě pokud jde o progress kvality tvého hraní, ale nejsem si jistý, jestli už je to takové, abys byl s T-25 opravdu spokojený.:blinky:

JiriCV #7 Posted 04 November 2014 - 07:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 77298 battles
  • 386
  • [FD_CZ] FD_CZ

Jsem majitelem francouzské artyny 105 le FH18B2 na V. tieru. Není sice normálně dostupná ke koupi, ale nelituji že ji mám.

Posádka je vyskilovaná na 397%, ještě chvíli a  bude se učit čtvrtou schopnost. Dává sice menší poškození, ale zase rychleji, je přesná, pohyblivost dostačující,.... V minulých dnech jsem s ní obdržel několikrát Starkovu medaili, ocenění Pevný jako skála a další. Je radost s ní hrát, když trefíte těžký tank, shodíte mu pásy, poškodíte ho a těsně před opravením mu uděláte to samé a to několikrát za sebou, za chvíli je po něm. Většinou to ten chudák nevydrží a už jde jedna nadávka za druhou,... Není problém mít za bitvu pět, šest zářezů na pažbě. Opravdu si s touto artynou hru vysloveně užívám. 

:medal:

Edited by danuloso, 04 November 2014 - 08:05 AM.

Lavelin #8 Posted 04 November 2014 - 08:14 AM

Captain

• Player
  • 41633 battles
  • 2,095

Výdělky s porovnání se standartními 5 tiery jsou zanedbatelné.

Jestli uvažuješ o prémiovém tanku na výdělek počkej do vánoc a kup ve slevě 7-8tieru

Já teď hodně jesdím s T67 a jsem každou hru +20k bez prémiového učtu.

rado135 #9 Posted 04 November 2014 - 12:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 66892 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

mne sa na t5 paci najviac churchill 3

kup taky na ktorom budes expit posadku z ineho tanku  , skoda mat peknu posadku ktora bude len v t5 prem tanku

najhorsie na tom je matilda IV ma sice pekny pancier ale je pomala a hlavne ma slabu pene.86/102 ale i to AP staci aby rozobrala AT2 len treba vediek ako nan

HavocStarr #10 Posted 04 November 2014 - 01:01 PM

Sergeant

• Player
  • 9240 battles
  • 211

Já sice z výběru nevlastním nic, ale kamarád má Churchilla III, jezdíme spolu čety s mým Excelsiorem a takto ve dvou zkoordinovaní jsou to nezkuteční zabijáci. Několikrát se nám dvěma podařilo otočit jasně prohranou bitvu a vyhrát a ustřílet neskutečné množství tanků. Podle mě je Churchill skvělá volba. A zase tak pomalý není, je podstatně obratnějsí a lépe akcelerujcí než KV-1, akorát maximálka je o něco nižší, ale nějakých tuším 28 km/h se z něho dá vytáhnout, vím že je rychlejší a pohyblivější než klasický britský Churchill, kterého jsem hrál a bavil mě. Navíc má výhodu, že hodně lidí na randomu stále neví, kam ten tank střílet, většina mu to pere na spodek a tam na těchto tierech projde málo co. Samozřejmě, když ti to někdo pošle na věž, tak to není dobré, ale zase má i dost HP, aby něco ustál. A dost slušně jde hrát i bez goldů, až na soupeře typu KV a podobně, narozdíl třeba od jinak výborného Excelsiora, který je bez goldů skoro nehratelný. Navíc má Churchill III omezený matchmaking, takže žádné IS, Tigeři, T-29 a to se také počítá :glasses:

Dál můžu posoudit Chi-nu-kai, kterého mám také. Rychlost i obratnost by se dala snést, nejhorší je ale akcelerace, respektive celkově síla motoru. Než se to rozdráždí na nějakou schopnou rychlost, je to na týdem. Nemluvě o tom, že vyšplhat kopec... Tady je i ten Churchill III podstatně lepší :smile: Ale pokud s Chi-nu-kaiem zakempíš na nějakém pěkném sniper místě, ještě lépe ti to někdo před tebou svítí, případně se kryješ za nějakou heavy před tebou (viz. já za kamarádem s Churchillem III), uděláš obrovskou paseku, větší než polovina běžných neprémiových tanků. Ten kanón je přesný, má penetraci, damage, rychle zaměřuje, podle mě jeden z nejlepších kanónu na středním tanku na pátém tieru vůbec, nejen na premiáku. Není problém rozstřílet cokoli, goldy absolutně netřeba, navíc luxusně vydělává. Výborný tank na support. Má i slušný camobonus a i ta věž sem tam něco odrazí, ale je to spíš náhoda. Na vydělávání je do dobrý prémiák, je i zábavný, výborné dělo, jen prostě ta jeho akcelerace je dost k naštvání.

T-25 jsem zkoušel jenom na test serveru, už k ní moc říct nedovedu, pár her jsem tam s ní odjezdil, ale už ji nepamatuji. Jinak ještě z pětkových prémiáků mám francouzského leFHa artinku a jak uvádí kolega nade mnou, je to skvělá mašinka, na odreagování úplně super :smile: A samozřejmě mám Excelsiora, pokud jedeš full gold, je to nej prémiák na pátém tieru ze všech, ale není problém být na konci bitvy i v mínus 25.000-30.000 kreditů. Má excelentní pohyblivost, výborný pancíř bez weakspotů, který jde pěkně úhlovat a s goldy i velmi slušné dělo. Uplně bez goldů je bohužel velmi špatně hratelný, zkoušel jsem, ale nemám na to nervy :smile:

T-25 pořádně neznám, ale Churchilla III můžu rozhodně doporučit, navíc vozí i mraky expů a ani ten Chi-nu-kai není špatná volba, na vydělávání a dávání mraky damage určitě, jen se s ním musí chytře volit místo kam zajet a nebýt vepředu :smile:

Edited by HavocStarr, 04 November 2014 - 01:05 PM.

asdfbrom #11 Posted 04 November 2014 - 03:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

View PostRockefellerCZE, on 03 November 2014 - 10:01 PM, said:

Opět zdravím,

Potřeboval bych pomoct s výběrem prémiového tanku V.tieru. Již existující příspěvky na toto téma neodpovídají mým požadavkům, takže bych byl rád, kdyby dotyčný moderátor, který bude číst toto "téma" nic neslučoval dohromady. A teď k věci. Mám vybraný 2 favority, a to:

a) Churchill III

b)T-25

U "čerčila" se mi neskutečně líbí ta flusačka, kterou dokáže ustřílet cokoliv. Taky má slušný pancíř. Jeho rychlost mi nevadí.

U "tépětadvacítky" mě zaujalo dělo, rychlost (která je v otáčení špatná), počet HP a to, že se jedná o Československý tank

Pochopitelně můžete psát i ostatní prem. tanky tieru V, tohle je pouze můj názor.

Tanky bych využíval na vydělávání, na odlehčení po 5 prohrách, sem tam na free xp. Chci, aby mě hra s tankem bavila, ne hrát na sílu.

Až dosud sem jezdil linii po IS-7 (vykoumáno), mám cca. 365 bitev s T1 Heavy, navíc však asi 25 bitev s TOGem, což mě učinilo velmi odolným proti pomalým tankům ;) Teď jezdím Leopard a Chaffee, páč chci Ru251 a T49 ;) píšu to proto, aby bylo vidět, jaký styl tanků preferuju-nemám problém s jakoukoli třídou ;) POKUD SE ALE PODÍVÁTE NA MŮJ PROFIL A NA TANKY, KTERÉ JEZDÍM, MŮŽETE SI UDĚLAT MNOHEM DŮKLADNĚJŠÍ OBRAZ REALITY...

Je tu anketa, hlasujte prosím pro Vámi preferovaný tank ;)

Pokud tě u churchilla zaujala flusačka klidně ho kup.Můžeš v něm trénovat posádku, na svém tieru je to solidní zabiják.

Ale pozor, mezi 6. tiery je nic moc díky své rychlosti a pancíři který šestky bez problému prostřelí.(do 6 je lepší excelsior)

Jinak Spíš než T25 bych doporučil ram II, nebo chinukai.Díky obratnosti a dělům.

Excelsior také není špatný mezi T6 se hraje jako medim tank flanker.

KoniasCZ #12 Posted 04 November 2014 - 03:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8024 battles
  • 69
  • [EGSB] EGSB
M4A2E4 se pokuď vím koupit nedá. Pouze na Ruském serveru. Pětkových premiáků mám většinu. A hodně z nich je fajn. Doporučuji Churchila, T14ku, Matildu IV a RAMa. T25ka je fajn, je to "český tank", ale není tak universální. Hůř se s ní hraje.

Edited by KoniasCZ, 04 November 2014 - 03:26 PM.

stafhaf #13 Posted 05 November 2014 - 05:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21932 battles
  • 398
BTW počkej si na konec měsíce, bude 50% sleva a kup si pak tanky dva.

minduton #14 Posted 16 November 2014 - 10:34 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639

Churchill III, T-25, CHi-Nu-Kai, Excelsior.

To je must-have grupa 4 premium tanků tieru 5.

Pokud bych měl volit jen jeden z nich, tak po rozmyšlení s odstupem času nejspíš Chi-Nu-Kai, je to takový univerzál.

Also tagged with premium, tier, prémiák, který

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users