Jump to content

jak podle vás dopadne opevnění

• Please log in to reply
219 replies to this topic

DDDave #201 Posted 20 November 2014 - 12:43 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 19596 battles
  • 739
  • [BIA] BIA

Je to quest z budovy Ministerstvo války na tieru X který stojí 2000 beden.

Pokud aktivujete tenhle quest dostanete jednu misi na dvě hodiny  kde odměny za splnění jsou :

Každý člen klanu může misi splnit pouze jednou.

Sranda je že pokud vypočítáte zisk z questů za měsíc  vychází to mnohem lépe než CW mapa !!!

15 000 zk posádka 10x 
10x
15 000 zk tank  600 000 stříbro

7 dní

premium

1 000g
  • Variace bojových misí
  •  
  • Zničte 2 nepřátelské tanky ve 3 bitvách za sebou.
  • Buďte mezi 2 nejlepšími hráči ze všech účastníků co do počtu získaných zkušeností, a to ve 2 bitvách za sebou.
  • Získejte v bitvě alespoň 4 000 bodů za asistované poškození.
  • Způsobte v bitvě alespoň 4 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 2 000 bodů poškození svým pancířem, nebo způsobte alespoň 2 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození pancířem svého tanku.
  • Odhalte v bitvě alespoň 6 nepřátelských tanků a získejte alespoň 1 500 bodů asistence.
  • Vystřelte alespoň 12 poškozujících střel a udělte alespoň 4 000 bodů poškození v bitvě.
  • Způsobte v bitvě 3 000 bodů poškození ze vzdálenosti přes 300 metrů.
  • Získejte celkem 150 bodů za obsazování základny. Počítají se pouze vyhrané bitvy.
  • Obdržte ocenění vzorného tankisty 1. úrovně ve 2 bitvách.
  • Hrajte v četě a zničte alespoň 10 nepřátelských tanků (rozděleno mezi další členy čety). Osobně musíte udělit alespoň 1 500 bodů poškození.
  • Zničte v bitvě alespoň 5 nepřátelských tanků.
  • Udělte nepříteli alespoň 4 000 bodů poškození, přežijte a vyhrajte bitvu - celkem 3x.
  • Obdržte alespoň 10 zásahů a z toho zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození Vaším pancířem.
  • Udělte poškození alespoň 8 nepřátelským vozidlům a vyhrajte bitvu.
  • Jako součást čety zničte v bitvě alespoň 8 nepřátelských tanků (rozděleno mezi všechny členy čety).
  • Buďte mezi 3 nejlepšími hráči co do počtu uděleného poškození - celkem 5x.
  • Zničte v 7 bitvách celkem 7 nepřátelských tanků X. úrovně, a to ve vozidle VIII. a vyšší úrovně.
  • Jako součást čety způsobte kombinované množství 10 000 bodů poškození v průběhu 1 bitvy.

Edited by DDDave, 20 November 2014 - 01:02 PM.

tomfi #202 Posted 19 December 2014 - 10:44 AM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,899
  • [TNT] TNT

Koukám diskuse utichla... Ale osvěžení opět přišlo:

Block Quote http://ftr.wot-news.com/

- at first, it was planned to give strongholds only to the largest clans

Takže moje závěry nebyly tak úplně chybné :)

cNNk #203 Posted 19 December 2014 - 11:22 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,677
  • [9-TDR] 9-TDR

View Posttomfi, on 19 December 2014 - 10:44 AM, said:

Koukám diskuse utichla... Ale osvěžení opět přišlo:

Takže moje závěry nebyly tak úplně chybné :)

a ? velikost ≠ kvalitnost

tomfi #204 Posted 19 December 2014 - 11:43 AM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,899
  • [TNT] TNT

View PostcNNk, on 19 December 2014 - 11:22 AM, said:

a ? velikost ≠ kvalitnost

jup... není tam "top klany" ... ale já si rád dosazuju co se mi zlíbí... například to, že velké klany (vyjma teoretického robikonova impéria) jsou většinou ty kvalitnější klany. Ostatní klany, podle mých zkušeností, mají většinou problém být naplněné do stavu "largest"

Edited by tomfi, 19 December 2014 - 11:44 AM.

TheComedian1983 #205 Posted 19 December 2014 - 12:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM

Jsem trošku na rozpacích jak WG propaguje tento mód.

Zkrátka si už nepamatuji, kdy jsem se naposled zůčastnil šarvátek protože veškerej čas sežrala kampaň, po které následuje akce na WZtko a kdo ví co přijde po tom. Na začátku byly SH motivovány ziskem XP, ale teď na to WG z nějakého důvodu kašle.

Ano. Vím, že by jako motivace měla sloužit samotná možnost zisku bonusů a vím, že je to také z velke části problém našeho klanu, že se neúčastní šarvátek, ale prostě na to není čas.

Prostě mi nejde do palice, že WG si dá práci s celou touhle srandou a téměř hned ho tak nějak vypustí.

Snad se to časem nějak poddá a bude se zase něco dít.

Jak jste na tom vy ostatní?

tomfi #206 Posted 19 December 2014 - 01:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,899
  • [TNT] TNT

View PostTheComedian1983, on 19 December 2014 - 12:34 PM, said:

....... Na začátku byly SH motivovány ziskem XP, ale teď na to WG z nějakého důvodu kašle......

Myslíš, že strongholdy mají na svědomí, že WG upustilo do konceptu XXX expů = odměna?

Po přečtení tvého příspěvku mě to napadlo... PU + expy navíc z SH už by extrémně míchali s náročností mise. Proti misím na "base expy" bylo protestů dost ještě v době, kdy rohodoval pouze PU/nePU.

Mno... goldy/PU už taky nejsou v takových slevách jak bývalo... nakolik je to z důvodu "štědrosti WG ve hře" nakolik ekonomickou situací na východě je samozřejmě otázka.

A to dokonce prémiové tanky za mise už nebudou "opravdovými plnohodnotnými prémiáky" tedy tanky i se zvýšeným příjmem.

Edited by tomfi, 19 December 2014 - 01:09 PM.

Honorius_ #207 Posted 19 December 2014 - 01:24 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957

View PostTheComedian1983, on 19 December 2014 - 12:34 PM, said:

Zkrátka si už nepamatuji, kdy jsem se naposled zůčastnil šarvátek protože veškerej čas sežrala kampaň, po které následuje akce na WZtko a kdo ví co přijde po tom. Na začátku byly SH motivovány ziskem XP, ale teď na to WG z nějakého důvodu kašle.

Ano. Vím, že by jako motivace měla sloužit samotná možnost zisku bonusů a vím, že je to také z velke části problém našeho klanu, že se neúčastní šarvátek, ale prostě na to není čas.

Prostě mi nejde do palice, že WG si dá práci s celou touhle srandou a téměř hned ho tak nějak vypustí.

Snad se to časem nějak poddá a bude se zase něco dít.

Jak jste na tom vy ostatní?

Tie bonusy boli fakt super, ale vôbec som nečakal, žeby ostali, pretože to bol fakt neuveriteľný luxus. T37 som preexpil za poobedie v šarvátkach a k tomu som mal cez 1M kreditov bez PU, čo je fakt mazec. Aj bez misií to je na šestkách s obyčajným tankom a bez PU +- 20k za hru - tj. tak 3 minúty a trénovanie posádok je bonus, čo tiež neurazí. To pre mňa znamená, že radšej si zahrám s chalanmi chill šarvátky a na radnom do tej žumpy už radšej ani neleziem, odohrám už snáď viacej v strongholde, ako na randome. To samozrejme má za následok, že nepotrebujem žiaden prémiový stuff, naopak po troche tie kredity syslím a bude ďalšia TX, čo ich možno stojí zopár vodiek a nepotrebujú, aby sa to so strongholdami preháňalo. Aspoň tak to vidím ja. Je to dosť úspešný mód a myslím, že nechcú, aby to bola tak významná konkurencia randomu.

TheComedian1983 #208 Posted 19 December 2014 - 02:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM

Já si spíše posteskl, že teď není na šarvátky čas díky akcím a misím. Jen mě napadlo, že by nebylo špatné nějaké mírné pošťouchnutí SH. U nás je to momentálně tak, že nesložíme ani šestky protože se všichni trápěj na randomu a jestli po novém roce bude zase něco na grind na randomu tak to bude v háji.

Je jasné, že možnost vyjezdit si WZtko v šarvátkách by byla blbost.

Asi jsem to měl hodit spíše do Zpovědnice :D

El_RastY #209 Posted 13 February 2015 - 02:37 PM

Sergeant

• Member
  • 31655 battles
  • 223
  • [KTHCZ] KTHCZ
Chci se zeptat, je nekde nejaky rozpis na vsechny mise na vsech lvl budovy Ministerstva valky, zda se vubec vyplati napr. na lvl 4 ty ukoly aktivovat, nebo to je zbytecnost....

MajorSpoiler #210 Posted 13 February 2015 - 02:50 PM

Corporal

• Player
  • 10291 battles
  • 153
  • [PIVO] PIVO

View Postrasmus_cz, on 13 February 2015 - 02:37 PM, said:

Chci se zeptat, je nekde nejaky rozpis na vsechny mise na vsech lvl budovy Ministerstva valky, zda se vubec vyplati napr. na lvl 4 ty ukoly aktivovat, nebo to je zbytecnost....

Mise jsou stejné pro všechny lvl jen se liší odměnou. Prakticky jsou mise poměrně těžké a tak to na lvl 4 dle mého názoru smysl pouštět (odměna není nic extra)... Myslím že někde na http://ftr.wot-news.com/  to bylo rozepsané... U nás prakticky furt běží bonus do kreditů :B

El_RastY #211 Posted 13 February 2015 - 03:52 PM

Sergeant

• Member
  • 31655 battles
  • 223
  • [KTHCZ] KTHCZ

Jo jo....uz jsem nasel primo na WoT strankach, opravdu se to nevyplati, odmena v ZK do posadky neni spatny, ale stribro se nevyplati, je to jako jedna povedena bitva s premiakem.

Der_Panza #212 Posted 06 May 2015 - 03:31 PM

Private

• Player
  • 41708 battles
  • 25
  • [ALGO] ALGO

chalani ak chcete odmeny, ktore nebudu zavisiet od kvality vasho klanu, odmeny  na ktorych sa bude dat krasne zarobit, napr. 10xvsetky velke doplnky, 300k, 4000 volnych skusenosti+100k, 2xpremiovy den mam pre vas dobru spravu:

robte OSOBNE MISIE  .. tam nikto nemoze plakat, ze ''som fialka ale mam slaby klan'', uspech zalezi LEN  a LEN od vasich schopnosti. A potom si to mozte krasne premostit - kto da polovicu misii na stuga, ma skill aby ubranil 7lvl budovy, kto da stuga a budovy na 5 lvl a stale ho chodia farmit, nech zmeni klan.

Pocul som uz aj frazy typu "..ale ja nemam artynu/light-ko'' .. 90% ludi co placu ze ich dala arta nikdy artu nehrali > vyjazdite si ju a garantujem vam ze ked si uz raz tu artu vyjazdite na lvl 5, naucite sa ako funguje/kam moze strielat/kolko nabija, stupnu vase vykony min. o tretinu.

Tiez sa zamyslite nad tym ze toto nieje singleplayer hra kde si nastavite obtiaznost. Wgamingu nejde o to aby ste tu hru presli za 6 hodin, im ide o to aby ste tu stravili co najviac casu/vyjazdievali top tanky/snazili sa a zlepsovali, preto je to nastavene tak ze top odmeny dosiahnu len top klany/hraci.

Prave preto mod opevnenie nema ziadne ine obmedzenia okrem tych chranenych lvl 1-4.

V tomto pripade to je vymyslene celkom dobre, len staci pockat kym sa scena trosku ustali:

Top klany si nebudu vyjazdievat slabe ''cervene'' klany z jednoducheho dovodu: za tu istu dobu ziskaju od ''modrych' klanov mnohonasobne viac debniciek za rovnaku namahu. A ak vas chodi pravidelne vyzierat lepsi klan, mate stale par moznosti: viac sa v klane zohrat, parkrat to ''vyzieracovi'' natriet a ten si potom najde inu-lahsiu korist, alebo nabrat lepsich hracov, alebo si proste najst lepsi klan - ak si myslite ze mate naviac, nikto vas v tom starom nedrzi a cz/sk klanov su hadam stovky :)

..to sa docital az sem, dik za precitanie :medal: 

vela zdaru

volfik007 #213 Posted 04 January 2016 - 09:06 AM

Corporal

• Player
  • 11235 battles
  • 119
  • [--EX-] --EX-

Ahoj, potřeboval bych menší radu. Dá se někde zjistit kolik hráč odehrál krabiček (průmyslových zdrojů) za určitě období? WG staty to ukazují za týden, ale jsou tam pořád stejné hodnoty. 

Netuší někdo, kde by se to dalo vyzjistit, popřípadě funguje ''restart'' od WG a ukaže to opravdu jen za týden?

cNNk #214 Posted 04 January 2016 - 09:13 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,677
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postvolfik007, on 04 January 2016 - 09:06 AM, said:

Ahoj, potřeboval bych menší radu. Dá se někde zjistit kolik hráč odehrál krabiček (průmyslových zdrojů) za určitě období? WG staty to ukazují za týden, ale jsou tam pořád stejné hodnoty. 

Netuší někdo, kde by se to dalo vyzjistit, popřípadě funguje ''restart'' od WG a ukaže to opravdu jen za týden?

Tak to tam teda nejsou stejny hodnoty .. je to vzdy za poslednich 7 dni.

volfik007 #215 Posted 04 January 2016 - 09:14 AM

Corporal

• Player
  • 11235 battles
  • 119
  • [--EX-] --EX-

View PostcNNk, on 04 January 2016 - 09:13 AM, said:

Tak to tam teda nejsou stejny hodnoty .. je to vzdy za poslednich 7 dni.

A kdy se to teda restartuje? Doufal jsem že je to 1x za týden, ale at koukám jak koukám, tak všichni hráči tam pořád mají nějaký počet krabiček. žádná 0

cNNk #216 Posted 04 January 2016 - 10:39 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,677
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postvolfik007, on 04 January 2016 - 09:14 AM, said:

A kdy se to teda restartuje? Doufal jsem že je to 1x za týden, ale at koukám jak koukám, tak všichni hráči tam pořád mají nějaký počet krabiček. žádná 0

Tak asi vsichni aspon jednou za 7 dni neco zahrajou ...u nas je par lidi co maj za tyden 0 ...zvlast ti co maj ban :D

volfik007 #217 Posted 04 January 2016 - 10:44 AM

Corporal

• Player
  • 11235 battles
  • 119
  • [--EX-] --EX-

View PostcNNk, on 04 January 2016 - 10:39 AM, said:

Tak asi vsichni aspon jednou za 7 dni neco zahrajou ...u nas je par lidi co maj za tyden 0 ...zvlast ti co maj ban :D

Já spíš myslel, jestli je nějaká statistika, která začíná v pondělí na 0 a v neděli se člověk může podívat kolik kdo má krabiček. myslím, že pro velitele šarvátek by to byla veliká úleva, než to počítat. Ale asi mi nic jiného nezbude. tak díky

Honorius_ #218 Posted 04 January 2016 - 10:48 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957

View Postvolfik007, on 04 January 2016 - 10:44 AM, said:

Já spíš myslel, jestli je nějaká statistika, která začíná v pondělí na 0 a v neděli se člověk může podívat kolik kdo má krabiček. myslím, že pro velitele šarvátek by to byla veliká úleva, než to počítat. Ale asi mi nic jiného nezbude. tak díky

Je to stále posledných 7 dní, takže ak chceš počet krabičiek od pondelku do nedele, budeš sa musieť pozrieť v nedeľu okolo polnoci. :)

Porucik_ #219 Posted 04 January 2016 - 11:58 AM

Major General

• Player
  • 45712 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

Tie krabičky sú za posledných 7 dní. Každý deň sa to o deň posunie. Nie je to od pondelka do piatku. V prípade že by hráč nahral denne konštantné množstvo krabičiek je tam stále to isté číslo. 

A teraz k otázke. Neviem o žiadnom spôsobe ako jednoducho zistiť počet zdrojov za určité obdobie. Proste PtrScr vždy prvého a ručné počítanie. Zožente si svojho Wisborga. My vám nášho nedáme. Ten má tabuľku a screen úplne všetkého. Aj toho čo ešte ani nevieš že budeš potrebovať.  

Leckov #220 Posted 03 February 2016 - 09:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30652 battles
  • 987
  • [-R-CZ] -R-CZ

Tak jsme po více jak roce nastavili obranu opevnění ze tří hodin ráno na šestou večer, abychom si zahráli. Zatím jsme si teda moc nezahráli, jsme oranžovo-žlutý klan a zatím na nás útočí klany fialovo-modré s nádechem zelené. Málokdy jim v těch třech bitvách zabijeme alespoň jeden tank.

Vytáhneme naše těžáky a jedeme do bitvy. Přiřítí se patnáct lehkých tanků a za dvě minuty je po bitvě. Je nějaká taktika, jak hrát s těžkými tanky proti lehkým na stejném tieru? Na publicu jsou lehké tanky o dva tiery slabší a slouží opravdu hlavně ke spottování. Ale tady jsou na stejném tieru a udělají z nás kaši jako nic. Nebo máme hrát taky s lehkými a pak se s nimi honit po mapě?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users