Jump to content

jak podle vás dopadne opevnění

• Please log in to reply
219 replies to this topic

cNNk #61 Posted 11 November 2014 - 02:11 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,710
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostTakyutecu, on 11 November 2014 - 02:07 PM, said:

Uff, zrovna jsem chtěl otevřít vlákno pro návrhy jak vylepšit mód opevnění aby se využily všechny úrovně budov mohlo ho hrát co nejvíce hráčů. Ale když takhle vidí fungování WoT i moderátoři fóra, rád si práci odpustím. Budu jen doufat, že si budu moct jezdit své bitvy nevalné kvality alespoň na randomu, aniž bych musel každý den od 18:00 do 19:30 naklusat do výcvikovky.

Opravdu netusim co do toho tahas moderatora. To je muj nazor jako hrace. A promin, ale pokud neco chces (a to i v zivote), tak proto musis neco udelat. Nikdo vas nenuti trenovat, ale pak at tu nikdo neknoura, ze ho nekdo porazi a nebo, ze je horsi. Tahle hra je PvP a proto musi bejt ve vetsine pripadu nekdo ten porazeny a kupodivu by melo byt snahou hrace se zlepsovat a byt porazen co nejmene.

Blue_S #62 Posted 11 November 2014 - 02:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32332 battles
  • 302

View Postcedan, on 11 November 2014 - 01:08 PM, said:

Aby jsi se prestal chovat jako arogantni [Editováno] ;)

You have reached your quota of positive votes for the day

Honorius_ #63 Posted 11 November 2014 - 02:17 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957

View PostTakyutecu, on 11 November 2014 - 02:07 PM, said:

Uff, zrovna jsem chtěl otevřít vlákno pro návrhy jak vylepšit mód opevnění aby se využily všechny úrovně budov mohlo ho hrát co nejvíce hráčů. Ale když takhle vidí fungování WoT i moderátoři fóra, rád si práci odpustím. Budu jen doufat, že si budu moct jezdit své bitvy nevalné kvality alespoň na randomu, aniž bych musel každý den od 18:00 do 19:30 naklusat do výcvikovky.

Nik ťa nenúti trénovať, nik ťa nenúti sa zlepšovať, takže keď nechceš, nech sa páči nemusíš. Ale keď sa ti nechce trénovať, aby si sa zlepšoval, prečo by si mal dosiahnuť na nejaké valné výsledky? Hraj si pokojne čo chceš a ako chceš, ale potom neplač, keď ti dá niekto lepší na prdel. A prečo by proti tebe nemohol hrať klan, ktorý si dá tu námahu a niečo si natrénuje? Len preto, že tebe sa to nechce, tak beeee wg, chráňte ma pred zlými fialkami? Možnosť hrať dobre majú všetci, len niekto pre to niečo urobí a niekto nie. Ja pochopím, že niekomu sa nechce, mne tiež nie a niekde na zelenej-modrej úrovni som spokojný, ale nebudem predsa chcieť "ochranu" pred tými, ktorú sa snažili a dostali sa vyššie.

Rajsicek #64 Posted 11 November 2014 - 02:26 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 19060 battles
  • 743

Hoši hoši hoši... mám taký dojem, že poniektorí z vás tu zabúdajú na ten najdôležitejší a najzákladnejší fakt a to je ... XVM nebolo nikdy vymyslené vývojármi WoT (ak ma pamäť neklame) a doteraz ho žiadny z nich ani nechce prijať. Tým pádom vo WoTku neexistujú lepšie a horšie klany, ale všetci sme si rovnocenní. Máme rovnaké podmienky pre hru, každý sa môže naučiť mechaniku hry a zdrojov je fúru.

Takže vo WoTku musí existovať pri každej súťaži zásady, vyhrá šikovnejší. Tak je to v každom športe a aj v živote. To, že vám nejaký program ukáže tú alebo hentakú farbu nič absolútne neznamená. Každý je poraziteľný a navyše TOP klanov je veľmi málo. Pretože TOP znamená že ich poraziť môžte, ale nedokážete ich porážať. A takých klanov je setsakra málo. 

Takže prestať vymýšľať blbosti, aj tak je to len strata času, a vrhnúť sa na sledovanie replayov, trénovanie taktík a ďalej k maximálnemu seba zlepšovaniu :honoring: 

Miri37 #65 Posted 11 November 2014 - 02:37 PM

General

• Player
  • 50416 battles
  • 8,541

Pro: nalkirk

Ty hraješ poprvé nějakou online hru jako WoT. Tedy hru, kde se může nějaká část hráčů sdružit (v cechu, klanu nebo alianci) za nějakým účelem a tím si ulehčit hraní nebo si otevřít přístup k dalším úrovním hraní?

Ty skupiny jsou dobrovolné a většinou není problém v přestupování jejich členů. Vždy se začíná tím, že jednotlivec má nějakou řekněme herní úroveň a své herní cíle a podle toho si hledá skupinu případně skupina hráče co mají společný cíl a tomu odpovídající výkonnost. Pokud je cíl nebo výkonost hráče popřípadě celé té skupiny nízká tak se musí polevit z cílů, případně hledat schůdnější cestu pokud je taková možnost.

Ty tady zastáváš přístup, že se těm co na to z nějakých důvodů nemají má vyjít vstříc. Proč? 

Takyutecu #66 Posted 11 November 2014 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 33845 battles
  • 27

View PostcNNk, on 11 November 2014 - 02:11 PM, said:

Opravdu netusim co do toho tahas moderatora. To je muj nazor jako hrace. A promin, ale pokud neco chces (a to i v zivote), tak proto musis neco udelat. Nikdo vas nenuti trenovat, ale pak at tu nikdo neknoura, ze ho nekdo porazi a nebo, ze je horsi. Tahle hra je PvP a proto musi bejt ve vetsine pripadu nekdo ten porazeny a kupodivu by melo byt snahou hrace se zlepsovat a byt porazen co nejmene.

Aha, tak promiň, já myslel, že jsi moderátor. Nikdy jsem nekňoural že mě někdo porazí nebo že jsem horší než někdo jiný. Bohužel když tady někdo napíše, že prohrál hned se z toho udělá ubrečený post. Jen jsem popisoval, že podle mého skromného názoru se Opevnění velmi rychle rozdělí do dvou tříd: lvl 4 a lvl 9+. Následně jsem přemýšlel jak zařídit aby byly i úrovně 5-8 využity. Nyní mi bylo vlídně vysvětleno, že jsem se mýlil a že opevnění bude fungovat naprosto v pohodě a úpravy jsou zcela zbytečné. Omlouvám se všem za ztrátu času způsobenou čtením mého popisu našeho krátkého působení v bitvách o opevnění, ale myslel jsem že se do tohoto vlákna hodí.

SanyaJuutilainen #67 Posted 11 November 2014 - 02:42 PM

Lieutenant

• Player
  • 20876 battles
  • 1,877
  • [GUP] GUP

View PostMiri37, on 11 November 2014 - 02:37 PM, said:

Ty hraješ poprvé nějakou online hru jako WoT. Tedy hru, kde se může nějaká část hráčů sdružit (v cechu, klanu nebo alianci) za nějakým účelem a tím si ulehčit hraní nebo si otevřít přístup k dalším úrovním hraní?

Ty skupiny jsou dobrovolné a většinou není problém v přestupování jejich členů. Vždy se začíná tím, že jednotlivec má nějakou řekněme herní úroveň a své herní cíle a podle toho si hledá skupinu případně skupina hráče co mají společný cíl a tomu odpovídající výkonnost. Pokud je cíl nebo výkonost hráče popřípadě celé té skupiny nízká tak se musí polevit z cílů, případně hledat schůdnější cestu pokud je taková možnost.

Ty tady zastáváš přístup, že se těm co na to z nějakých důvodů nemají má vyjít vstříc. Proč? 

Na to se dá říct jen jedno - 8% bonus k výdělku / XP je pro takový klan, který se nechce zlepšovat či riskovat bitvy a případné prohry, bonus IMHO celkem dostatečný a je to vyjití vstříc. Už takhle je klan pro většinu hráčů výhoda, protože snadné platoony.

Ar3sAli3n #68 Posted 11 November 2014 - 03:07 PM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

Honorius

Vezmime si cedanov príklad, kde rozdelíme klany podľa CR. To ten klan na mieste 100. bude iste rád, že môže hrať len s top klanmi a o miesto nižšie už ísť nemôže. Tak ja by som navrhol trebárs 1.-206., 207.-.... Zhodou okolností je na 206. mieste práve tvoj klan, bol by si spokojný? Asi nie, že...

Veľmi podobné to bude, keď vytvoríme ligy napríklad pre lvl5-7 a lvl8-10. Čo sa bude diať, keď klany na lvl7 budú útočiť na klany lvl5? No úplne to isté. Stále budú tie horšie klany prehrávať a nariekať, že na ne útočia lepšie klany a oni prehrávajú krabičky. Akurát už nebudú OP fialky, ale OP budú trebárs modrí/zelení. Pritom do lvl7, aj keby každý deň prehrajú obranu, tak sa to dá v šarvátkach najazdiť späť a prípadne vybrať nejaký slabší/porovnateľný (prípadne aj lepší) klan a ešte pri tom napredovať.

A proc by to nemelo fungovat? V prvni 100 jsou vesmes fialovomodri hraci  Mezi 100-200 modrozeleni 200-300 zeleni 300-500 zelenozluti atd. opravdu si myslis ze je to nespravedlive kdyz ty klany budou moci postupovat vys a vys na zaklade nejakeho napr. mesicniho prepoctu StrongholdRatingu?

Hledam jak by to slo ne jak by to nemelo jit chci aby se do toho zapojilo co mozna nejvice klanu. Jinak jak tu nekdo opet poznamenal nebudou mit co zrat nebudou mit na koho utocit protoze ono to nabiti tech bonusu bude taky neco stat a ver ze to nebude malo. Jinak jsem nepochopil to s tim 1-206 a 207- ... ???

Stronghold je dobra vec jenom to chce prave doladit pa ar malichveci ktere by primelo hrat vice klanu. Nechci byt otrokem teto hry, staci me, kdyz na to prijde, hrat po vecerech s kamarady CW a na cele strongholdy se tak muzu vykaslat. 

to cNNk

jako moderator nevim jakou vlastne zastavas zde na foru funkci (myslim tim co vlastne jako moderator vsechno muzes) . Ale jedno vim jiste mel by jsi byt nestranny vuci vsem stranam coz se ti ve tvem poslednim prispevku moc nepovedlo. 

BigSam72 #69 Posted 11 November 2014 - 03:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 70385 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostTakyutecu, on 11 November 2014 - 12:10 PM, said:

No prostě počkáme pár dnů až týdnů a uvidíme jak se Opevnění vyvine. Ještě bych poprosil někoho ze zastánců (klidně i z odpůrců) stávajícího systému, aby nám sem občas napsal kolikrát denně útočí a kolikrát týdně se musí bránit. Můj tip je, že útoků velmi rychle (do týdne) ubude a obran přibude. Pokud by se dokonce nestyděli (ehm, nechovali takticky a strategicky) a napsali nám i výsledky (výhra / prohra) obran, budu mile překvapen. Pořád si myslím, že přesun z kategorie "silný klan" do kategorie "potrava" bude pro mnohé až nečekaně rychlý :-)

Ale nebojte šarvátky na lvl 4 bude jezdit spousta špatných hráčů, tam si pak užijete Opevnění do sytosti.

Za CZP jedna obran odvracena na prvni budove a v protiutoku jsme jim dosli az do hlavni budovy. Druhy den utok a tez jsme prosli do hlavni budovy. Takze zatim 2:0 ( 7 bitev vsechny vitezne ).

Co se mi na tom libi, je vetsi variabilita bitev ( kazda budova vlastni mapa ). 

"READY system"  slozi se team a bitva zacne kdyz velitele obou klanu daji READY takze se nemusi cekat jak u klanovek .. 

cNNk #70 Posted 11 November 2014 - 03:23 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,710
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postcedan, on 11 November 2014 - 03:07 PM, said:

to cNNk

jako moderator nevim jakou vlastne zastavas zde na foru funkci (myslim tim co vlastne jako moderator vsechno muzes) . Ale jedno vim jiste mel by jsi byt nestranny vuci vsem stranam coz se ti ve tvem poslednim prispevku moc nepovedlo. 

Jako moderator resim poruseni pravidel fora, jinak jsem stejny hrac jako kdokoliv - tudiz muzu svobodne vyjadrit svuj nazor. Jinak k nestranosti ...rozhodne k tomu ma bliz muj nazor, nikoho nesikanovat dalsima omezenima, nez nazor - tlacme postupne snazivejsi hrace do cim dal mensiho prostoru.

Ale dobre, pojdme diskutovat - co je dobry klan ? Top 100 ? 200 ? 500 ?

V soucasne dobe jen na EU serveru zalozeno cca 45 000 klanu - kdyz to trosku zkrouhnem, tak dejme tomu ze 10 000 je schopnych hrat strongholdy - opravdu je tech (500 ?)takovy problem pro ten zbytek ? Nebylo by lepsi prestat hledat problem jinde, ale zacit u sebe. At mi nikdo netvrdi, ze obycejnej klan neni schopnej si najit rovnocenneho protivnika a ty bednicky si namlatit za vecer zpatky. Jenze to vlastne vyzaduje nejakou snahu a organizaci a ne jen to, ze se parta sleze jednou za tejden a namlatej si par beden ve skirmishi.  Jelikoz jsem clenem dejte tomu trosku lepsiho klanu, tak sam moc dobre vim, ze nikomu se nechce farmit horsi klany, proste system je novy, testuje se to, ale ze by se poradali pravidelne najezdy ... to je uplna hloupost. Jakmile se klany dostanou na desitky, bude pro vsechny dost prostoru se drzet klidne na tech lvl7 ,ale budou se muset aspon trosku snazit, protoze je nebude farmit tech Top X, ale ten mnohem vetsi zbytek, ktery se bude soustredit hlavne na stronghold.

nalkirk #71 Posted 11 November 2014 - 03:29 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 14115 battles
  • 1,239
  • [-LCP-] -LCP-

View PostMiri37, on 11 November 2014 - 01:37 PM, said:

Neřešíme jestli je to má první hra nebo ne. Ale aby jsi byl v klídku, ani první ani druhá .....a není to můj první klan ani druhý (v jiných hrách)

Nejde mě o to zvýhodňovat "slabé" klany, ale dát jim možnost hrát v rámci svých možností. Pořád tu všichni vytahují tomato klany a já doteď vůbec netuším kdo je tomato a kdo už TOP.

Nebavíme se o tomato klanech, nebavíme se o někom kdo neumí a nechce se naučit hrát. To, že to sklouzlo do mezí "tomato" je jen důsledkem "jednoduchých" názorů pár hráčů.

Já jsem řekl svůj názor, který zastávám a nikde sem neřekl, že je nejlepší. Pokud má někdo problém pobrat názor jiného, bohužel, ať se jde projít :)

Opakovat co jsem psal nemíním, kdo chce přečte si a kdo ne .... (neumí číst? :DDDD)

Apropo: Neprosazuji, jen navrhuji. To neznamená, že tak jak to navrhuji to je nejlepší, ale to sem už někde psal.....

EDIT: Žádné dvě hry nejsou stejné, každá je něčím specifická, tudíž porovnávat z jinou hrou je irelevantní

EDIT2: Abych ještě odpověděl na otázku. Vycházet vstříc? Nazvěme to spíš zlepšení hratelnosti většímu počtu klanů, hráčů .... A

Edited by nalkirk, 11 November 2014 - 03:49 PM.

Pjetkovic #72 Posted 11 November 2014 - 03:29 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
Za tenhle názor mě určitě budete milovat, ale já si prostě myslim, že pokud byly SH dělány jako alternativa k CW pro menší nebo méně organizované klany, tak by klanoví velitelé měli dostat na výběr a hrát jen jedno nebo druhý. Klidně s časovým omezením, že by se to například po měsíci zase dalo změnit, což by samozřejmě přinášelo řadu nevýhod a tak by si velitelé takový přeskakování rozmysleli, ale prostě by se nedalo hrát obojí zároveň.

_BASStard23__ #73 Posted 11 November 2014 - 03:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

:tongue:

Edited by _BASStard23__, 11 November 2014 - 04:16 PM.

Schmudla #74 Posted 11 November 2014 - 03:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40789 battles
  • 1,406
  • [BIA] BIA

View PostPjetkovic, on 11 November 2014 - 04:29 PM, said:

Za tenhle názor mě určitě budete milovat, ale já si prostě myslim, že pokud byly SH dělány jako alternativa k CW pro menší nebo méně organizované klany, tak by klanoví velitelé měli dostat na výběr a hrát jen jedno nebo druhý. Klidně s časovým omezením, že by se to například po měsíci zase dalo změnit, což by samozřejmě přinášelo řadu nevýhod a tak by si velitelé takový přeskakování rozmysleli, ale prostě by se nedalo hrát obojí zároveň.

a to proč ?

pokud na to klan má lidi, náladu a čas (většina klanů má defend 19-22) tak proč ne, cw máš pokud můžeš a umíš pracovat s čipama max. 2 najednou a třetí patnáctku můžeš klidně poslat pro bedničky.

samozřejmě, žep okud budeš chtít ať jendo nebo druhé jet na full, tzn, využít maximální potenciál, tak se obojí podle mě nedá stíhat (my třeba teď jedem jenom SH, cw se jednou jenom vyloďováky aby se před kampaní vymyslely taktiky na dané mapy), snažíme se co nejdřív postavit lvl10 a lvl10 mise ať je nějaká sranda že :) 

View Post_BASStard23__, on 11 November 2014 - 04:49 PM, said:

to cnnk: Ja zas nechápu proč český moderátor a nejspíše i zaměstnanec české pobočky wargamingu hraje za zahraniční klan... není to trouchu mimo mísu a výsměch všem českým hráčům. To je vidět jak tě zajímá a máš rád českou komunitu.....:sad:

wow... dneska už podruhé nemám slov

Edited by Schmudla, 11 November 2014 - 03:54 PM.

Rajsicek #75 Posted 11 November 2014 - 03:52 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 19060 battles
  • 743

View Post_BASStard23__, on 11 November 2014 - 02:49 PM, said:

to cnnk: Ja zas nechápu proč český moderátor a nejspíše i zaměstnanec české pobočky wargamingu hraje za zahraniční klan... není to trouchu mimo mísu a výsměch všem českým hráčům. To je vidět jak tě zajímá a máš rád českou komunitu.....:sad:

(klidně mi dej banána když ti to a tvému egu pomůže)

Tak toto je dobrá blbosť... až mi je to škoda komentovať a vysvetľovať. Je to hráč ako každý iný, ak má známych v danom klane nevidím v tom prekážky. Vieš o tom, že zástupcovia českej komunity sú v klane WG, kde sú zastúpené všetky národnosti? Čo povieš na toto? :trollface:

Takyutecu #76 Posted 11 November 2014 - 03:52 PM

Private

• Player
  • 33845 battles
  • 27

View PostcNNk, on 11 November 2014 - 03:23 PM, said:

Jako moderator resim poruseni pravidel fora, jinak jsem stejny hrac jako kdokoliv - tudiz muzu svobodne vyjadrit svuj nazor. Jinak k nestranosti ...rozhodne k tomu ma bliz muj nazor, nikoho nesikanovat dalsima omezenima, nez nazor - tlacme postupne snazivejsi hrace do cim dal mensiho prostoru.

Ale dobre, pojdme diskutovat - co je dobry klan ? Top 100 ? 200 ? 500 ?

V soucasne dobe jen na EU serveru zalozeno cca 45 000 klanu - kdyz to trosku zkrouhnem, tak dejme tomu ze 10 000 je schopnych hrat strongholdy - opravdu je tech (500 ?)takovy problem pro ten zbytek ? Nebylo by lepsi prestat hledat problem jinde, ale zacit u sebe. At mi nikdo netvrdi, ze obycejnej klan neni schopnej si najit rovnocenneho protivnika a ty bednicky si namlatit za vecer zpatky. Jenze to vlastne vyzaduje nejakou snahu a organizaci a ne jen to, ze se parta sleze jednou za tejden a namlatej si par beden ve skirmishi.  Jelikoz jsem clenem dejte tomu trosku lepsiho klanu, tak sam moc dobre vim, ze nikomu se nechce farmit horsi klany, proste system je novy, testuje se to, ale ze by se poradali pravidelne najezdy ... to je uplna hloupost. Jakmile se klany dostanou na desitky, bude pro vsechny dost prostoru se drzet klidne na tech lvl7 ,ale budou se muset aspon trosku snazit, protoze je nebude farmit tech Top X, ale ten mnohem vetsi zbytek, ktery se bude soustredit hlavne na stronghold.

tak já to ještě naposledy zkusím: každý klan může vést 4 útoky denně. Nevěřím, že někdo bude útočit na klan, který má lepší hráče. Jaký si vyberu cíl? Samozřejmě ten nejsnadnější, Chci přece vyhrát a to pokud možno co nejrychleji. Takže jeden klan rozbije každý den čtyři snadné cíle. Podle našich zkušeností se pravidelný nářez nedá snášet déle než týden. Takže na jeden dobrý klan každý týden opevnění zabalí čtyři klany slabší. Na začátku nemusí jít o TOP klany - naši hráči mají xvm cca 1000-1100 pokud na nás nakluše klan s xvm 1500+ tak nemáme šanci. Takže první týden skončí klany jako jsme my. No a najednou se kořist stane z klanů s xvm kolem 1300 - ty ale najednou zjistí že se nemají kde "zahojit" protože "tomato" klany to vzdali už minulý týden. Klan 1300 vydrží dostávat hubu od klanů 1800 třeba dva týdny, ale nakonec to taky vzdá. Teď se překvapivě zjistí že je tady hromada klanů s xvm 1800+ které mají opevnění lvl 9-10 a klany 1500-1800 s lvl 5-8. Teď už bitvy přitvrdí ale klany 1500-1800 budou nejspíš bité a hlavně hladové po surovinách. Od startu bitev už uplynul cca měsíc a my si říkáme: "silné klany už si stronghold vybudovaly, nevyplatí se jim útočit na lvl 5, zkusíme zase vylézt". Jak asi dopadneme? Přesně stejně jako poprvé - okamžitě nás rozeberou zbytky přeživších hladových klanů s xvm 1600. Za dalších pár týdnů zbydou pouze klany s opevněním lvl 10, kteří si navzájem neuškodí - jednou vyhraje ten podruhé onen.

Problém je jasný: 4 útoky denně na libovolný cíl, totální nevyužití potenciálu, jaké by opevnění mohlo mít.

Jo a nezapomeňte mi napsat ať nebrečíme a víc se snažíme :-)

_BASStard23__ #77 Posted 11 November 2014 - 03:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View PostRajsicek, on 11 November 2014 - 02:52 PM, said:

Tak toto je dobrá blbosť... až mi je to škoda komentovať a vysvetľovať. Je to hráč ako každý iný, ak má známych v danom klane nevidím v tom prekážky. Vieš o tom, že zástupcovia českej komunity sú v klane WG, kde sú zastúpené všetky národnosti? Čo povieš na toto? :trollface:

:tongue:

Edited by _BASStard23__, 11 November 2014 - 04:15 PM.

cNNk #78 Posted 11 November 2014 - 04:00 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,710
  • [9-TDR] 9-TDR

View Post_BASStard23__, on 11 November 2014 - 03:49 PM, said:

(klidně mi dej banána když ti to a tvému egu pomůže)

Nejsem zamestanec wargamingu a za zahranicni klan (trosku mezinarodni) hraju zrejme proto, ze tam mam kamarady a taky proto, ze mi asi nabizej neco, co mi cesky klan nenabidne. Proste vyuzivam toho co mi hra nabizi, proc bych se mel zase omezovat ? To mi fakt prijde ujete, pri kazdem problemu hledat jako reseni hned nekoho nejak omezit.

View PostTakyutecu, on 11 November 2014 - 03:52 PM, said:

tak já to ještě naposledy zkusím: každý klan může vést 4 útoky denně. Nevěřím, že někdo bude útočit na klan, který má lepší hráče. Jaký si vyberu cíl? Samozřejmě ten nejsnadnější, Chci přece vyhrát a to pokud možno co nejrychleji. Takže jeden klan rozbije každý den čtyři snadné cíle. Podle našich zkušeností se pravidelný nářez nedá snášet déle než týden. Takže na jeden dobrý klan každý týden opevnění zabalí čtyři klany slabší. Na začátku nemusí jít o TOP klany - naši hráči mají xvm cca 1000-1100 pokud na nás nakluše klan s xvm 1500+ tak nemáme šanci. Takže první týden skončí klany jako jsme my. No a najednou se kořist stane z klanů s xvm kolem 1300 - ty ale najednou zjistí že se nemají kde "zahojit" protože "tomato" klany to vzdali už minulý týden. Klan 1300 vydrží dostávat hubu od klanů 1800 třeba dva týdny, ale nakonec to taky vzdá. Teď se překvapivě zjistí že je tady hromada klanů s xvm 1800+ které mají opevnění lvl 9-10 a klany 1500-1800 s lvl 5-8. Teď už bitvy přitvrdí ale klany 1500-1800 budou nejspíš bité a hlavně hladové po surovinách. Od startu bitev už uplynul cca měsíc a my si říkáme: "silné klany už si stronghold vybudovaly, nevyplatí se jim útočit na lvl 5, zkusíme zase vylézt". Jak asi dopadneme? Přesně stejně jako poprvé - okamžitě nás rozeberou zbytky přeživších hladových klanů s xvm 1600. Za dalších pár týdnů zbydou pouze klany s opevněním lvl 10, kteří si navzájem neuškodí - jednou vyhraje ten podruhé onen.

Problém je jasný: 4 útoky denně na libovolný cíl, totální nevyužití potenciálu, jaké by opevnění mohlo mít.

Jo a nezapomeňte mi napsat ať nebrečíme a víc se snažíme :-)

4 utoky denne ? Tak na to fakt nemame cas :D Hrajou se CW a hraci si chtej taky zahrat nejakej ten random, team battle, turnaj,skirmish, atd. ...neomezuji se pouze na jednu cinnost. Navic, kdo brani vam, nahodit taky 4 utoky a ziskat nejaky bedny zpatky ?

Schmudla #79 Posted 11 November 2014 - 04:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40789 battles
  • 1,406
  • [BIA] BIA

View Post_BASStard23__, on 11 November 2014 - 04:56 PM, said:

Není to blbost, zástupce české komunity je v poském klanu. To je přece super pro všechny české hráče. O klanu WG vím a chápu to že je to international pro zaměstnance wg a proti tomu nic nenamítám. Takhle tu je střet zájmů dle mě. Bud klan WG nebo hrát solovku.

jakej zástupce české komunity proboha ?

cnnk je (bez jakékoliv urážky prosím, já sem v jádru hodný kluk zeptej se LePariho :) prachobyčejnej moderátor ...

jediné co je jeho pracovní nápní je pormazávat nevhodné (vulgární) výrazy a rozesílat varovné body ...

prostě moderuje forum aby se to tu nezvrhlo v žumpu  (takže celý můj příspěvek by měl editovat jako offtopic)

z titulu této funkce mu může být čeká komunita naprosto ukradená

Pjetkovic #80 Posted 11 November 2014 - 04:06 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostSchmudla, on 11 November 2014 - 03:51 PM, said:

a to proč ?

pokud na to klan má lidi, náladu a čas (většina klanů má defend 19-22) tak proč ne, cw máš pokud můžeš a umíš pracovat s čipama max. 2 najednou a třetí patnáctku můžeš klidně poslat pro bedničky.

samozřejmě, žep okud budeš chtít ať jendo nebo druhé jet na full, tzn, využít maximální potenciál, tak se obojí podle mě nedá stíhat (my třeba teď jedem jenom SH, cw se jednou jenom vyloďováky aby se před kampaní vymyslely taktiky na dané mapy), snažíme se co nejdřív postavit lvl10 a lvl10 mise ať je nějaká sranda že :) 

wow... dneska už podruhé nemám slov

Čistě proto, že nechci, aby mě šikanovali CW klany a zároveň si chci smlsnout na těch slabších a sbírat bonusy. :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users