Jump to content

Které mapy se vám nelíbí?

• Please log in to reply
204 replies to this topic

Poll: Anketa: Mapy (2023 members have cast votes)

Milí tankisté, jsme si zcela jisti, že máte ve hře nějakou svou oblíbenou mapu, či oblíbených map víc. Ale nyní nám jde o to, abychom zjistili, které mapy máte naopak rádi nejméně.

1. Opatství (Abbey) (61 votes [0.88%])

Percentage of vote: 0.88%

2. Letiště (Airfield) (84 votes [1.22%])

Percentage of vote: 1.22%

3. Arktida (Arctic Region) (88 votes [1.27%])

Percentage of vote: 1.27%

4. Útesy (Cliff) (64 votes [0.93%])

Percentage of vote: 0.93%

5. El Halluf (93 votes [1.35%])

Percentage of vote: 1.35%

6. Ensk (140 votes [2.03%])

Percentage of vote: 2.03%

7. Erlenberg (92 votes [1.33%])

Percentage of vote: 1.33%

8. Ohnivý výběžek (Fiery Salient) (370 votes [5.36%])

Percentage of vote: 5.36%

9. Rybářský přístav (Fisherman's Bay) (154 votes [2.23%])

Percentage of vote: 2.23%

10. Fjordy (Fjords) (87 votes [1.26%])

Percentage of vote: 1.26%

11. Skrytá vesnice (Hidden Village) (318 votes [4.60%])

Percentage of vote: 4.60%

12. Dálnice (Highway) (132 votes [1.91%])

Percentage of vote: 1.91%

13. Himmelsdorf (129 votes [1.87%])

Percentage of vote: 1.87%

14. Karélie (80 votes [1.16%])

Percentage of vote: 1.16%

15. Kharkov (487 votes [7.05%])

Percentage of vote: 7.05%

16. Komarin (355 votes [5.14%])

Percentage of vote: 5.14%

17. Lakeville (46 votes [0.67%])

Percentage of vote: 0.67%

18. Dubový lesík (Live Oaks) (100 votes [1.45%])

Percentage of vote: 1.45%

19. Severozápad (Northwest) (183 votes [2.65%])

Percentage of vote: 2.65%

20. Malinovka (296 votes [4.28%])

Percentage of vote: 4.28%

21. Doly (Mines) (60 votes [0.87%])

Percentage of vote: 0.87%

22. Horský průsmyk (Mountain Pass) (57 votes [0.83%])

Percentage of vote: 0.83%

23. Murovanka (143 votes [2.07%])

Percentage of vote: 2.07%

24. Perlová řeka (Pearl River) (178 votes [2.58%])

Percentage of vote: 2.58%

25. Prokhorovka (296 votes [4.28%])

Percentage of vote: 4.28%

26. Campánie (Province) (79 votes [1.14%])

Percentage of vote: 1.14%

27. Redshire (138 votes [2.00%])

Percentage of vote: 2.00%

28. Ruinberg (108 votes [1.56%])

Percentage of vote: 1.56%

29. Ruinberg v plamenech (Ruinberg on Fire) (160 votes [2.32%])

Percentage of vote: 2.32%

30. Posvátné údolí (Sacred Valley) (236 votes [3.42%])

Percentage of vote: 3.42%

31. Pouštní řeka (Sand River) (128 votes [1.85%])

Percentage of vote: 1.85%

32. Klidné pobřeží (Serene Coast) (63 votes [0.91%])

Percentage of vote: 0.91%

33. Severogorsk (268 votes [3.88%])

Percentage of vote: 3.88%

34. Siegfiredova linie (Siegfried Line) (65 votes [0.94%])

Percentage of vote: 0.94%

35. Jižní pobřeží (South Coast) (76 votes [1.10%])

Percentage of vote: 1.10%

36. Stalingrad (603 votes [8.73%])

Percentage of vote: 8.73%

37. Stepi (Steppes) (48 votes [0.69%])

Percentage of vote: 0.69%

38. Bažina (Swamp) (255 votes [3.69%])

Percentage of vote: 3.69%

39. Tundra (Toundra) (87 votes [1.26%])

Percentage of vote: 1.26%

40. Vichřice (Windstorm) (201 votes [2.91%])

Percentage of vote: 2.91%

41. Westfield (85 votes [1.23%])

Percentage of vote: 1.23%

42. Velký park (Widepark) (102 votes [1.48%])

Percentage of vote: 1.48%

43. Zimní Himmelsdorf (Winter Himmelsdorf) (114 votes [1.65%])

Percentage of vote: 1.65%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Jmeno1 #101 Posted 19 November 2014 - 06:40 PM

Field Marshal

• Player
  • 50829 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
2dtham: Dal bych ti plus, ale už mi došly. Na té mapě můžu hrát s čímkoliv, žádný tank tu nemá problém a neexistuje jediná správná strategie.:great:

JduSi #102 Posted 19 November 2014 - 07:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18748 battles
  • 971

View Postdtham, on 19 November 2014 - 04:41 PM, said:

Já upřímně doufám, že se WG tímto hlasováním NEBUDE řídit, respektive se jím nebude řídit s ohledem na hodnocení Prochorovky a jejího klonu, jelikož asi většina hráčů té hře vůbec nerozumí, poněvadž je to jedna z nejlepších map ve hře.

Vis jak, na te mape se clovek musi i hybat ,aby neco zahral :)  Lamky nikdy nemeli radi otevrene mapy ,vzdyt nam WG znicil temer vse co bylo hratelne. Nejvic me [Editováno] s Murovankou,kterou totalne znicili

Edited by ClearEvil, 19 November 2014 - 07:54 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Wrajt_ #103 Posted 19 November 2014 - 07:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55398 battles
  • 466

View PostJduSi, on 19 November 2014 - 06:09 PM, said:

Vis jak, na te mape se clovek musi i hybat ,aby neco zahral :)  Lamky nikdy nemeli radi otevrene mapy ,vzdyt nam WG znicil temer vse co bylo hratelne. Nejvic me [Editováno] s Murovankou,kterou totalne znicili

tak tak,v poslednej dobe sa tu objavuju len same koridory.

AkhSeth #104 Posted 19 November 2014 - 08:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21158 battles
  • 60

Má nejméně oblíbená mapa je  Komarin  neboli "Somarin". Mapa skládající se ze dvou camp-fest postů a tří poměrně tupých koridorů ve spojení s ještě tupějšími hráči a se sky cancer, vytváří nesnesitelné utrpení ...a pak snad Ruinberg v plamenech-fps dropy a 30% šance mm na tuhle mapu každý den, mě již poměrně otrávila. 

Jinak mě neskutečně štve překopaná Muravanka ( "Řekni kde ty 10k spoty jsou, co se tady mohlo stát...") a nevybalancované, jinak super mapy jako Mines ( severní spawn má OBROVSKOU výhodu, obzvlášť při encountru), letiště (levá strana má lepší obrané pozice capu a díky tvaru dvou šutráků úplně nahoře na středu mapy, může bezpečně kontrolovat půlku mapy, zatímco pravá strana nemůže využít bezpečně tuhle pozici)  :sceptic:

Hidden villiage je decentní mapa, jen to chce nemít scumbagy a vědět jak se má hrát střed s vesnicí.

Charkov je z mého pohledu slušný, akorát těžší na naučení a místo tu najdou všechny typy tanků. (krom papírových pomalých td)

Stalingrad se stává jednou z mých nejoblíbenějších map. Pomalu nekonečné možnosti s HT na slušný brawling a trollování s medky a lighty. Není nic lepšího, než přeskočit s bulldogem barikádu za nepřátelskou přebíjecí t57 heavy, která si myslí, že tam je v bezpečí a nasypat ji celý zásobník do zadnice. :playing:

A nejoblíbenější mapa? Prochorovka spolu s Malinovkou (samozřejmě bez sky cancer-dostat prochorovku s e100 a 5 artynama 2x po sobě je na provaz). Tady se stále dá zahrát, díky mozku a spoting systému, slušně se všemi tanky. :justwait:

Edited by AkhSeth, 19 November 2014 - 08:17 PM.

Bravo_youBlowUpYourBrain #105 Posted 21 November 2014 - 04:44 PM

Player

• Player
  • 35205 battles
  • 212
  • [HALUS] HALUS

Odhlasováno.

Myslím že jsem dal Redshire a Serene Coast.

Na většině map mám své místečko, trasu nebo cestu a jsem s tím spokojený. Pak už jsou jen mapy, které jsou oblíbené, kterých je pár.

sabina_laurinova #106 Posted 25 November 2014 - 04:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57889 battles
  • 387
  • [322] 322

Já upřímně doufám, že se WG tímto hlasováním NEBUDE řídit, respektive se jím nebude řídit s ohledem na hodnocení Prochorovky a jejího klonu, jelikož asi většina hráčů té hře vůbec nerozumí, poněvadž je to jedna z nejlepších map ve hře.

asi tak.. jedna z posledních mála zábavnejch map, ale holt 46% éstovkaři tam od těch medek zase moc dostávaj, takže to časem stejně dopadne jako murovanka (r.i.p.)

deathfacecz #107 Posted 25 November 2014 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15004 battles
  • 513

View PostJduSi, on 19 November 2014 - 06:09 PM, said:

Murovanka byla fajn, teď to je za trest.

Markyperla #108 Posted 25 November 2014 - 07:42 PM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

Taky souhlasím, ta averze vůči téhle mapě mě dost překvapila. Hlavně jsem měla vždy pocit, že musí být zábavná pro všechny typy hráčů, se všemi typy strojů, tzn. třeba i pro noob heavy campery, kteří se zakempí na B2/J2 a nemusí nic dalšího vymýšlet.

Thellwinux #109 Posted 25 November 2014 - 08:49 PM

Lieutenant

• Player
  • 63548 battles
  • 1,778
  • [9-TD] 9-TD
Pro hráče, kteří nemají nějaké ponětí o tom, jak funguje spotting a neumí aspoň trochu hrát je Prochorovka mapa ve stylu "zase mě ta neviditelná zakempená lama střílí, hekr report all pls!".

iTrolling #110 Posted 25 November 2014 - 09:21 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6761 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

Polozim svuj obvykly dotaz, co je na te Prochorovce (nebo klonu) tak dobreho? Nebo pokud polozim dotaz jeste jinak - najde se zde nekdo, kdo povazuje strany na techto mapach za vyvazene? Pokud ano, jak to hrat z jihu tak, aby to nemusel byt zoufaly kemp? Samozrejme mam na mysli bitvy na osmickach a vyse, na lowtieru, kde nesviti vsechno, se to jeste jakztakz da. 

A jeste jeden dodatecny dotaz, pro ktere tanky ze je ta Prochorovka vlastne dobra? 

LT - ne, protoze u nich funguje balanc ohledne poctu na stranu, ktery zabranuje pohodlne vyuziti kericku u aleje; moznosti strelby na naspotovane tanky jsou pritom po upravach velmi omezene pouze pro arty (horizont kam se podivas)

MT - pouze pokud to ma silnou vez a depresi.... rekneme "nektera". 

HT - pouze pokud ma silnou vez a depresi nebo pokud je to VK4504P po buffu v cete tri kousku :D 

TD - pouze kemp TD (ostruvek pouze ze severni strany + lesteni cervene cary z obou stran), nikoliv pro utocna dela (mista, kudy lze vest utok, proste chybi). 

klikaci - hmm, dejme tomu. 

Mapa, na ktere je pokus o utok trestan, u mne nemuze byt pozitivne hodnocena... Vlastne ma spoustu podobnych vlastnosti s Hidden Village, jediny rozdil je, ze Hidden Village ma strany vybalancovane... Na Hidden Village si clovek bez tvrde veze a deprese taky moc nezahraje, s LT tam mnoho prostoru neni a pokud se pokusi tahnout utok, tak se drive nebo pozdeji bude muset (!) naspulit pred zakempence, kteri za bitvu najedou 150 metru a z prvniho kericku si nakraji nejvyssi damage v bitve. 

Oproti tomu u vseobecne proklinaneho Severogorsku se zadna takova hruza nekona, prostoru pro objeti nepratel je tam relativne vice, pri utoku clovek neriskuje okamzity nakup za trojciferne cislo damage od (do vystrelu nespotnutelneho) TDcka... na druhou stranu ma Severogorsk zase svoje "mouchy", presto jej vsak hodnotim relativne lepe nez tohle... 

Markyperla #111 Posted 26 November 2014 - 12:18 AM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

View PostiTrolling, on 25 November 2014 - 08:21 PM, said:

Polozim svuj obvykly dotaz, co je na te Prochorovce (nebo klonu) tak dobreho? Nebo pokud polozim dotaz jeste jinak - najde se zde nekdo, kdo povazuje strany na techto mapach za vyvazene? Pokud ano, jak to hrat z jihu tak, aby to nemusel byt zoufaly kemp? Samozrejme mam na mysli bitvy na osmickach a vyse, na lowtieru, kde nesviti vsechno, se to jeste jakztakz da. 

A jeste jeden dodatecny dotaz, pro ktere tanky ze je ta Prochorovka vlastne dobra? 

LT - ne, protoze u nich funguje balanc ohledne poctu na stranu, ktery zabranuje pohodlne vyuziti kericku u aleje; moznosti strelby na naspotovane tanky jsou pritom po upravach velmi omezene pouze pro arty (horizont kam se podivas)

MT - pouze pokud to ma silnou vez a depresi.... rekneme "nektera". 

HT - pouze pokud ma silnou vez a depresi nebo pokud je to VK4504P po buffu v cete tri kousku :D 

TD - pouze kemp TD (ostruvek pouze ze severni strany + lesteni cervene cary z obou stran), nikoliv pro utocna dela (mista, kudy lze vest utok, proste chybi). 

klikaci - hmm, dejme tomu. 

Mapa, na ktere je pokus o utok trestan, u mne nemuze byt pozitivne hodnocena... Vlastne ma spoustu podobnych vlastnosti s Hidden Village, jediny rozdil je, ze Hidden Village ma strany vybalancovane... Na Hidden Village si clovek bez tvrde veze a deprese taky moc nezahraje, s LT tam mnoho prostoru neni a pokud se pokusi tahnout utok, tak se drive nebo pozdeji bude muset (!) naspulit pred zakempence, kteri za bitvu najedou 150 metru a z prvniho kericku si nakraji nejvyssi damage v bitve. 

Oproti tomu u vseobecne proklinaneho Severogorsku se zadna takova hruza nekona, prostoru pro objeti nepratel je tam relativne vice, pri utoku clovek neriskuje okamzity nakup za trojciferne cislo damage od (do vystrelu nespotnutelneho) TDcka... na druhou stranu ma Severogorsk zase svoje "mouchy", presto jej vsak hodnotim relativne lepe nez tohle... 

To, že ta mapa není plná koridorů, baráčků a balvanů, ještě neznamená, že se na ní nedá vést útok. Jen se na to musí jinak než na méně otevřených mapách, a proto mě asi tak baví. Je specifická. Nelze na ni vymyslet strategii, která bude pokaždé fungovat, každá bitva je jiná.

Tanky bez deprese a silné věže musí být i na ostatních mapách trpělivější a musí častěji koukat po minimapě, aby nepropásly příležitost zariskovat a vykouknout tak, aby mohly sklopit dělo. O to víc pak září v pozdějších fázích bitvy, kdy už vědí, jak jsou nepřátelé rozmístěni.

...Nebo mohou jet někam, kde depresi nepotřebují, taková místa jsou i na Prochorovce.

Pro aktivní i pasivní spottery je to ráj ( http://www.nahraj-ob...=12141684893511 ), z tohoto důvodu si myslím, že je škoda hrát na této mapě s TD nějak aktivněji. Kempení s TD přece není zločin, navíc i kempit se musí umět.

iTrolling #112 Posted 26 November 2014 - 12:28 AM

Captain

• Clan Commander
  • 6761 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

Ono mi prijde takove hloupe kempit treba s Obj263 nebo necim podobnym, co je vybavene rozumnou kombinaci pancire a mobility na velmi aktivni hrani. Moznosti jeho pouziti jsou vsak zejmena z jizni strany omezeny na .... nulu (na kopci neni deprese + nastaveny bok, na stredu je uplne k nicemu a v aleji je kemp, coz je pri tom panciri a mobilite proste chyba). 

Pro mne je Prochorovka nejvetsi zlo bez ohledu na hrany tank, protoze se tam neda hrat aktivne. V davnych, davnych dobach, kdy ostrov nebyl pristupny a v aleji nebyl horizont na kazdem metru, se to hrat plus minus dalo. Na prostredku po horizontu drandit s T-50-2 a spotovat dve tretiny mapy, proc ne... no ted na neco takoveho muzes zapomenout, protoze T-50-2 uz neni, pripadny spot nema kdo pokryt, LT jsou balancovany a briliantni spot v aleji dokaze zkazit libovolny YOLO blbec, ktery nevi, co dela, ale vyplasi ze... sloupce od sedmicky dal jsou smesne ve prospech severni strany a z jihu je tak omezeni na .... no, kemp v  aleji (nebo doufani ve vyskyt HT s dostatecnym armorem na to, ze alej protlaci i proti nekolika desitkovym TD). 

Markyperla #113 Posted 26 November 2014 - 12:50 AM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

View PostiTrolling, on 25 November 2014 - 11:28 PM, said:

Ono mi prijde takove hloupe kempit treba s Obj263 nebo necim podobnym, co je vybavene rozumnou kombinaci pancire a mobility na velmi aktivni hrani. Moznosti jeho pouziti jsou vsak zejmena z jizni strany omezeny na .... nulu (na kopci neni deprese + nastaveny bok, na stredu je uplne k nicemu a v aleji je kemp, coz je pri tom panciri a mobilite proste chyba). 

Pro mne je Prochorovka nejvetsi zlo bez ohledu na hrany tank, protoze se tam neda hrat aktivne. V davnych, davnych dobach, kdy ostrov nebyl pristupny a v aleji nebyl horizont na kazdem metru, se to hrat plus minus dalo. Na prostredku po horizontu drandit s T-50-2 a spotovat dve tretiny mapy, proc ne... no ted na neco takoveho muzes zapomenout, protoze T-50-2 uz neni, pripadny spot nema kdo pokryt, LT jsou balancovany a briliantni spot v aleji dokaze zkazit libovolny YOLO blbec, ktery nevi, co dela, ale vyplasi ze... sloupce od sedmicky dal jsou smesne ve prospech severni strany a z jihu je tak omezeni na .... no, kemp v  aleji (nebo doufani ve vyskyt HT s dostatecnym armorem na to, ze alej protlaci i proti nekolika desitkovym TD). 

Může ti to přijít takové hloupé, ale co jsem viděla, tak se díky kempování v aleji dá s TD nastřílet obrovské množství dmg a to musí být tak příjemné, že to za ten nepříjemný kemp snad i stojí, ne? Na všech ostatních mapách pak zas můžeš jezdit aktivně. Já jsem za otevřené mapy ráda, to si fakt musí být všechny mapy co nejvíc podobné, co se stylu hraní týče?

Já tedy na Prochorovce nikdy nekempím, hraju především s medky a většinou se s nimi projíždím po prostředku a střílím podle potřeby na obě strany, zároveň tím i něco málo naspotím. Té akce je tam pro mě tedy až až. :)

Ale tak neberu ti to, na tuhle mapu je potřeba víc trpělivosti a tu každý nemá, což se dá pochopit.

Edit: Teď se mi třeba povedla pěkná bitva, WN8 17k, ale měla jsem štěstí na noob enemy tým, tak jsem si mohla dovolit dělat kraviny. http://wotreplays.co...te/1369650#self

Není to ukázka toho, jak na téhle mapě správně hrát, protože prostě neexistuje univerzální výherní taktika. Těch taktik je spousta, tahle je třeba pro situaci, kdy jedete s lehkým tankem a chcete trollit campery.:biggrin:

Edited by Markyperla, 26 November 2014 - 02:01 AM.

Pjetkovic #114 Posted 26 November 2014 - 07:47 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

Já tu mapu taky mám rád. S baťákem se tam jezdí parádně, ale včera jsem vytáhnul T-54, kterou mám kromě motoru ve stocku a i s dvěma výstřely jsem se dostal do TOP 3 v desítkový bitvě.

Mám jí tak rád, protože tam můžu svítit ostatním, pak se na chvíli postavit za koleje a ostřelovat kopec, pak zase během nabíjení něco nasvítit  na druhý straně louky a když se bitva blíží ke konci, tak se člověk může díky nerovnostem terenu dostat až k těm nejvzdálenějším soupeřovým kemperum takřka bez povšimnutí a tam je zmasakrovat - prostě se tam toho dá udělat spousta. Navíc málokdy bitvy na ní končej za 4 minuty.

Edited by Pjetkovic, 26 November 2014 - 07:47 AM.

BLACKDOG_CZ #115 Posted 26 November 2014 - 08:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 59789 battles
  • 94

Víte, já mám rád všechny mapy....ale drahý WG uvědom si, že pokud mám z 50 bitev 20x jednu a 15x druhou denně a jednou za týden pak vzácně 1x třetí, je jasné, že i dobrá mapa se pro mě stane noční můrou.... Dál modifikace typu Himmelsdorf v zimě, ohnivý výběžek, Ruinberg v plamenech, Dubový lesík v děšti a tamto i tohle v noci a na slunci nepovažuju za nové mapy, ale za Vaší absenci chuti vymyslet něco nového a zajímavého...

PS vůbec nechápu, proč tolik lidí nemá rádo Stalingrad, mapa je výborná pro všechny typy tanků a pro artyny je lepší než himellsdorf i ruinberg dohromady....mimoto by stálo za úvahu omezený tanků typu "arty" na těchto mapách, plno hráčům byste udělali radost. HAF

Soudruh_Tonda #116 Posted 26 November 2014 - 10:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 51974 battles
  • 400
  • [THEOS] THEOS
To si člověk nevybere.... skilleři nadávají na koridory, noobové nadávají na otevřené mapy, a  hojně se vyskytující cvičené opice nadávají na vše :D

JduSi #117 Posted 27 November 2014 - 10:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18748 battles
  • 971

Ta anketa je spatne postavena. Nazev "Ktere mapy se vam nelibi" si muze kazdy vylozit jinak. Ja si pod tim predstavuju hratelnost a jini si pod tim muzou predstavit zpracovani mapy (vzhled) .

Kdyz vidim,ze Stalingrad vede v hlasovani,tak bych rekl,ze vetsine jde o vzhled,jelikoz ta mapa rozhodne nepatri mezi mapy s nejhorsi hratelnosti.. minimalne 5 map ji predci :)

Pjetkovic #118 Posted 27 November 2014 - 01:08 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
Podle mě se tam Stalingrad objevuje páč je to nový a 9 z 10 hráčů ještě pořád netuší, co tam mají dělat. Ale to je čistě jen názor. Mně se líbí i hratelnost i jak vypadá.

Edited by Pjetkovic, 27 November 2014 - 01:09 PM.

_IceWar_ #119 Posted 02 December 2014 - 02:11 PM

Sergeant

• Player
  • 20543 battles
  • 218
  • [C4LM_] C4LM_
Nechtěli by jste vrátit Dragon Ridge?? :great:

Markyperla #120 Posted 02 December 2014 - 04:49 PM

Sergeant

• Player
  • 12383 battles
  • 228

View Post_IceWar_, on 02 December 2014 - 01:11 PM, said:

Nechtěli by jste vrátit Dragon Ridge?? :great:

Já zas měla docela ráda Port - Přístav. ( http://joi.betra.is/...013/01/port.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users