Jump to content

[SVEJK] Šílená vojenská elitní jednotka kanonýru

SVEJK clan stronghold

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Mayklsk #1 Posted 14 November 2014 - 03:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK – Šílená vojenská elitní jednotka kanonýrů otvára nábor !

Náš klan vznikol už v roku 2012. Momentálne združuje komunitu hráčov, pre ktorých je World of Tanks predovšetkým hrou a zábavou. Máme vlastné rodiny, priateľky, chodíme do práce či do škôl a máme aj koníčky mimo virtuálneho sveta. Toto všetko je pre nás prednejšie ako hra. To však neznamená, že sme zmes noobov, lám a pod. Väčšina z nás hrá WoT už celé roky a za ten čas sa toho čo-to naučila. V minulosti sme sa dokázali vylodiť na CW, či získať goldy na WG turnaji. Viacero z našich bývalých spoluhráčov hrá momentálne v popredných CW klanoch na česko-slovenskej scéne. My sme tomu radi, držíme im palce a vieme, že keď ukončia svoju vrcholnú činnosť vo WoT, tak sa opäť vrátia do klanu, kde sa naučili základom tankov.

Koho teda hľadáme do našej partie?

Hráčov, ktorí si u nás prídu určite na svoje, by som rozdelil do dvoch kategórii.

Určite sa u nás uplatnia skúsení hráči (viac ako 10 000 bitiek, tier X tanky), ktorých už nebaví hrať každý večer CW. Nebaví ich čakať, kým vyskočí „Speciální bitva“ a tým minie hodinu zo svojho času na relax. Radšej si zahrá za túto hodinu 5 bitiek v čate alebo v opevnení/strongholde, kde prípadne môže svoje skúsenosti odovzdať hráčom s nižším počtom bitiek.

Na druhej strane hľadáme hráčov, ktorí už zistili, že public pre nich nie je úplne to pravé. Majú 2-3 000 bitiek a chcú sa posunúť na vyšší level. WoT je multiplayerová hra, takže je fajn nehrať s botmi na publicu, ale hrať v čate či v niektorej z tímových hier.

Naše očakávania

Momentálne nemáme inú požiadavku pre vstup, ako používať komunikačný kanál MUMBLE. Hľadáme však len hráčov, ktorí majú naozajstný záujem o vstup do klanu. Vychádzame z predpokladu, že „keď som v klane, mám záujem o tímovú hru“. Preto keď sa pošle pozvánka do opevnenia, bolo by fajn ju prijať. Keď som nahlásený do turnaja, určite budem online (pokiaľ mi do toho nič vážneho nepríde). Samozrejme, rozumieme aj tomu, keď si chce niekto odjazdiť 5-násobok, alebo mu chýba ešte jedno víťazstvo do misie o TOGa. Hráč, ktorý sa však cielene odpojí len preto, že ide pozvánka do tímovej hry, a po krátkom čase sa opäť pripojí a ide si ďalej hrať svoj random, sa hlásiť nemusí.

Čo ponúkame?

Ponúkame možnosť zahrať si čaty (tier I-X), opevnenie/strongholda (momentálne tier VI a VIII) a účasť na WG turnajoch (Super Six, Fun Cup, ...) o goldy. Velenie v bitkách majú na starosti hráči, ktorí už majú 10 000 a viac bitiek a poznajú svojich hráčov, tanky a ich možnosti a schopnosti.

V zápale boja sa vieme rozčúliť, trošku si zanadávať, ale to po pár sekundách vyprchá. Veď ide len o hru, nie o život.... :glasses:

Pokiaľ svoju aktivitu na poli World of Tanks vidíte nejako podobne, hra vás baví, ale nechcete sa stať „profesionálom“, pričom aj tak hrávate viac-menej pravidelne, určite nás kontaktujte. Myslím, že u SVEJKov nájdete presne to, čo hľadáte.

Ak vás náš klan zaujal, kontaktujte nás na fóre, v hre, alebo si pošlite pozvánku do klanu. Všetkým ostatným prajeme veľa zábavy a šťastia na bojovom poli.

Edited by Mayklsk, 06 March 2015 - 11:00 AM.

Mayklsk #2 Posted 18 November 2014 - 02:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Info pre záujemcov o vstup do klanu: včera sme sa zapojili do CW bitiek "Tretie ťaženie". Od úspešného vylodenia sa nám chýbalo len jedno jediné víťazstvo. Vo finále sme prehrali s klanom _RG_ (s priemerným WN8 za posledných 30 dní 1606), ktorému sme boli dôstojným súperom. Celkovo sme sa v danom pavúku umiestnili na druhom mieste z deviatich zúčastnených.

Aby sme mohli hrať aj viac vyloďovákov, hľadáme stále nových spoluhráčov. Našou podmienkou zostáva komunikačný kanál MUMBLe a chuť hrať v tíme. Ak chcete skúsiť, ako fungujú CWčka a pritom nechcete byť pod stresom z hry, neváhajte nás kontaktovať.

SVEJK je otvorený aj spolupráci s ďalšími klanmi. Ponúkame buď spoluprácu na mape, alebo sa s nami môže spojiť nejaký menší klan s pár aktívnymi hráčmi. Pre viac info ma kontaktujte v hre alebo správou.

Mayklsk #3 Posted 23 November 2014 - 01:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK stále naberá nových hráčov. Momentálne má prvých 15 hráčov klanu priemerné WN8 1 317,86 !

Podmienky pre vstup do klanu zostávajú nezmenené:

- inštalácia komunikačného kanálu MUMBLE

- riadiť sa heslom „keď som v klane, mám záujem o tímovú hru“

Mayklsk #4 Posted 24 November 2014 - 03:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Včera sme sa po úspešných podvečerných strongholdoch rozhodli hodiť si čipy na CW mapu "Tretie ťaženie". Opäť sa nám podarilo dostať v konkurencii ďalších desiatich klanov až do finále. V ňom sme však narazili na klan EAB2 s priemerným WN8 za posledných 30 dní 2 065. Žiaľ, na nich sme už nestačili a prehrali sme. Nebol to síce debakel (myslím, že 7:15), ale súper ukázal, že je jednoznačne lepší.

Rozlosovanie včerajšieho ťaženia:

Logone Oriental (23. 11. 2014)

Náš klan opäť ukázal, že keď sa zídeme a rozohráme spoločnú partičku, nie sme na scéne WoT len do počtu. V tomto CW ťažení zatiaľ platí, že vždy, keď sme sa zložili 15-ti, dostali sme sa až do finále. A to všetko v pohodovej atmosfére bez zbytočných negatívnych emócií. Pridajte sa k nám, každý je vítaní. :smiles:

Mayklsk #5 Posted 28 November 2014 - 08:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Aktuálne klan SVEJK formuje tím na turnaj Super 6 (http://worldoftanks..../super-6-cup-8/). Zároveň určite cez víkend otestujeme svoje schopnosti v CW tier VIII.

Medzičasom pokračujeme vo vylepšovaní opevnenia, aby sme z neho mohli čerpať čo možno najvyššie BONUSy.

Podmienky pre vstup do klanu zostávajú nezmenené:

U nás neexistuje limit na vek, WR, WN8 ani nič iné. Radi vás niečo nové naučíme, ale taktiež sa radi od lepších niečo priučíme.

Mayklsk #6 Posted 01 December 2014 - 02:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK má za sebou výborný víkend. V priebehu víkendu sme získali až 8 nových spoluhráčov. Niektorí z nich sa už stihli úspešne zapojiť aj do klanových aktivít, ako sú CW alebo opevnenie. Hoci sú niektorí z nich u nás doslova len pár hodín, už nám avizujú príchody aj ich kamarátov - tak sa im princíp fungovania a kvality hráčov nášho klanu páči (mňa osobne takáto referencia teší najviac).

V priebehu víkendu sme dobudovali všetky budovy klanového opevnenia na pre nás zatiaľ maximálnu možnú úroveň. Zároveň sme si vyskúšali CWčka "Tretie ťaženie" s tankami tier VIII. Celkovo sme v nedeľu večer odohrali 7 bitiek, v ktorých sme získali 4 víťazstvá. Naše prehry boli vždy len so súpermi, ktorí sú kvalitatívne na úplne inej úrovni. Ako príklad uvediem prehru 7:15 s česko-slovenským klanom ECLAT na mape Ruinberg (priemerné WN8 1 876, nedávne WN8 až 2 307).

Z klanových aktivít nás najbližšie, konkrétne dnes o po 19-tej hodine, čakajú bitky s tankami tieru 6 na turnaji WG o goldy SUPER 6.

Hoci sa počty SVEJKov postupne zvyšujú, nábor pokračuje. Podmienky pre vstup do nášho klanu zostávajú nateraz nezmenené:

- inštalácia komunikačného kanálu MUMBLE (dostupné na www.stahuj.cz)

Mayklsk #7 Posted 03 December 2014 - 11:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

V pondelok večer náš klan SVEJK opäť raz ukázal svoju silu. Úspešne sme prešli prvým hracím dňom turnaja SUPER 6, kde sme sa kvalikovali už do štvrtého kola. Trošku nám prialo aj šťastie, ale to, ako sa hovorí, praje pripraveným:

Vďaka tomu sa dnes večer zúčastníme druhého hracieho dňa turnaja. V ňom vyzveme zoskupenie "VAVAVAV´s army", ktoré je papierovo jednoznačným favoritom. My sa však pokúsime prekvapiť, veď už nám stačí vyradiť len dvoch súperov a máme goldy!

Ako je u nás dobrým zvykom, hráčom nechávame priestor aj na splnenie si mesačnej misie, kde za päť víťazných bitiek môže získať 25 goldov. Kto má misiu splnenú, môže si večer zahrať tímovo strongholda/opevnenie, prípadne občas CW.

Do klanu medzičasom prišli ďalší noví hráči. Aktuálne nás je 58. Postupne pracujeme na ich zapracovaní do klanu a testujeme, či sú ochotní plniť naše dve minimalistické podmienky:

Mayklsk #8 Posted 05 December 2014 - 05:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK je už domovom viac ako šiestich desiatok hráčov! Vďaka tomu môžeme pokračovať v budovaní nových častí opevnenia, čo bude pre nás asi priorita na najbližšie dni.

Naše dve tradičné podmienky pre vstup:

- inštalácia komunikačného kanálu MUMBLE,

- riadiť sa heslom „keď som v klane, mám záujem o tímovú hru“,

sme teraz rozšírili o jednu "nesplniteľnú" podmienku: vlastniť aspoň jeden tier VI tank. :bajan:

Mayklsk #9 Posted 12 December 2014 - 02:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

V našom klane aktuálne dostali hráči za úlohu expiť tanky vyšších tierov, predovšetkým tier X. Cieľom je, aby hráči počas zľavových akcií na Vianoce a Nový rok kúpili čo najviac tankov vysokých tierov. Vlastníctvo tankov tier X nám následne umožní otestovať kvalitu hráčov v klasických CW.

Niektorí hráči popri tom skúšajú uspieť v e-sporte - Trilógia Razer. Ostatní členovia klanu pokračujú v budovaní klanového opevnenia.

Podmienky pre vstup do klanu SVEJK zostávajú nezmenené:

- vlastníctvo tanku tier VI

Nábor je otvorený, pridajte sa k nám! Kontaktujte nás na tomto fóre, vedenie klanu SVEJK v hre, alebo si jednoducho pošlite žiadosť o prijatie do klanu.

Mayklsk #10 Posted 23 December 2014 - 06:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52
Členovia klanu SVEJK prajú všetkým hráčom World of Tanks, ich rodinám, ale aj všetkým ostatným, príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, radosti a pokoja.:honoring:

Mayklsk #11 Posted 25 December 2014 - 11:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Aktuálne má klan SVEJK 68 členov. Cez vianočné a novoročné sviatky sa venujeme predovšetkým Opevneniu. Pokým dnes sme ukončili opevnenie s bilanciou 9 : 0 : 6, predvčerom sme vyhrali až 12 bitiek pri šiestich prehrách. Postupne pokračujeme v zapracovaní nových hráčov, dolaďujeme taktiky a hľadáme optimálne zloženie tankov do odradov. Žiaľ, stále sa vyskytujú zbytočné zlyhania jednotlivcov, občas aj v úplne jednoduchých situáciách. Čo ma však teší, že viac ako polovicu bitiek v priebehu hracieho večera už máme víťazných, čo ešte niekoľko týždňov dozadu nebolo pravidlom. Ďalším cieľom bude postupne zvyšovať túto hranicu, najbližšie je cieľom mať dve výhry na jednu prehru. Pravidelné dosahovanie tejto hranice by nemalo dlho trvať.

Nábor do klanu SVEJK je stále otvorený. Podmienky zostávajú nezmenené:

Mayklsk #12 Posted 30 December 2014 - 02:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK stále naberá nových hráčov. Momentálne má prvých 15 hráčov klanu priemerné WN8 1 374,72 !

Podmienky pre vstup do klanu:

- vlastníctvo tanku tier VIII /odporúčané/

Edited by Mayklsk, 30 December 2014 - 02:18 PM.

Mayklsk #13 Posted 01 January 2015 - 01:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Mayklsk #14 Posted 02 January 2015 - 11:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Bilancia dnešného Opevnenia (8 výhier, 4 prehry) opäť potešila všetkých účastníkov z nášho klanu. Večerná tímová hra sa už u nás stala pravidlom a veľa hráčov sa na ňu vyslovene teší.

Ku dnešnému dňu má klan SVEJK 72 členov. Podmienky pre vstup postupne sprísňujeme, pretože voľné miesta v klane sa pomaly míňajú.

Aktuálne podmienky pre vstup sú nasledovné:

- vlastníctvo tanku tier VI,

- vlastníctvo tanku tier VIII.

Mayklsk #15 Posted 07 January 2015 - 06:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Úspešné bilancie v Opevnení pokračujú. Predvčerom sme ukončili hru s bilanciou 6 : 0 : 4, včera už 8 : 0 : 3. Keby noví hráči neurobili individuálne chyby, bolo by to 10 : 1. To však nevadí, zapájanie nových hráčov prebieha podľa plánu. Teší ma, že noví hráči sú aktívni a majú záujem o kolektívne hranie. Chcenie - to je polovica úspechu, všetko ostatné sa dá naučiť.

Radi tímovú hru naučíme aj ďalších hráčov. Pridajte sa k nám, budete to mať bez nervov :)

Mayklsk #16 Posted 13 January 2015 - 09:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Náš tím s dvoma posilami z radov bývalých členov sa prebojoval na turnaji o goldy "Fantastic Five" až do štvrtého kola. Gratulujeme! Pokým tanky tieru V v našom klane moc nedržíme, určite nevynecháme náš obľúbený turnaj o goldy Easy 8. Tankov tier VIII totiž máme na sklade viac ako dosť. Už teraz sa na turnaj tešíme.

Nábor do klanu stále prebieha. Rovnako sa stále bijeme v Opevnení.

Mayklsk #17 Posted 15 January 2015 - 09:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Dnešná bilancia v Opevnení: 5 bitiek = 5 víťazstiev. Podarilo sa nám vyhrať aj bitku, kde sme mali podľa XVM len 26 % šancu na víťazstvo.

Aktuálne skladáme tím na pondelňajší turnaj o goldy Easy 8.

Chcete sa ku nám pridať? Dvere máme otvorené! Princíp fungovania, na ktorom je postavený náš klan a je uvedený v prvom príspevku tohoto vlákna, stále platí.

Aktuálne podmienky pre vstup zostávajú nezmenené:

Mayklsk #18 Posted 20 January 2015 - 02:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Včera sa náš tím zúčastnil turnaja Easy 8. Dostali sme sa do tretieho kola, kde sme prehrali s tímom Only4Pro-3STU 1:2 na zápasy. Náš výsledok ovplyvnili dva faktory: s hrou typu "Týmovka" nemáme veľa, ja osobne žiadne, skúsenosti (mód Útok/obrana na dva CAPy, 7 hráčov, max. 54 bodov a tier VIII); v treťom kole hranom na dve víťazstvá sme z troch bitiek my dva krát útočili - obrana sa v tomto prípade ukázala byť omnoho jednoduchšia cesta k víťazstvu. A to v našom súboji aj rozhodlo, že sme celkovo prehrali.

Momentálne skladáme tím na turnaj Mangled Metal pre tanky s tierom X.

Ku dnešnému dňu má klan SVEJK 77 členov.

Mayklsk #19 Posted 25 January 2015 - 09:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Dnes sme si v klane dali výcvikovku pre nových hráčov. Zistili sme totiž, že taktika hodiť ich do jamy levovej v podobe šestkového Opevnenia, môže byť pre niektorých príliš veľké sústo. Naopak, niektorí noví hráči s počúvaním a úspešnou realizáciou rozkazov nemajú najmenší problém. Naozaj je to o jednotlivcoch - ale tých si človek na úvod najlepšie otestuje v šestkovom Opevnení (aspoň podľa môjho názoru).

Tím pre turnaj tier X Mangled Metal už máme kompletný a pripravený na schválenie .Tešíme sa na zajtrajšie boje.

Ku dnešnému dňu máme 79 členov, takže záujemcovia majú u nás stále dvere otvorené. Stačí sa len prihlásiť.

Mayklsk #20 Posted 29 January 2015 - 04:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13270 battles
  • 52

Klan SVEJK stále naberá nových hráčov. Momentálne nás je v klane 79. Takže máme voľných už len 21 miest.

Podmienky pre vstup do klanu:

- vlastníctvo tanku tier VIII /odporúčané/

P.S.: Viac informácií o nás nájdete v prvom príspevku tohoto vlákna (http://forum.worldof...notka-kanonyru/).

Also tagged with SVEJK, clan, stronghold

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users