Jump to content

Sloučení klanů

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Weerunka #1 Posted 08 December 2014 - 03:48 PM

Private

• Clan Commander
  • 153 battles
  • 27
  • [CSBS] CSBS

Zdravím,

Jelikož se náš klan CS Bastards nechce sám od sebe výrazněji rozrůstat, tak nás napadlo spojení klanů.
Nejvhodnější klany by byly takové, které mají cca do 20 (30)ti hráčů, více už nemá smysl, protože v té době by měl být klan rozjetý...

Nebylo by špatné mít víceméně stejný názor na hru + plány kam směřovat aj.

Naše představy:

• Aktivní účast na CW po složení týmu (roty, týmovky... podle chuti)
  • Ne povinné(při CW samozřejmné) ale ani ne zbytečné TSko (máme vyřešené;)
  • Technika (min. 1x X.tier, 1x VIII tank do týmovek)
  • Skill (min. 800+ Wn8)

​Také bych byla ráda, aby se jiný/é klan/y připojily k tomu našemu. Rozjeli jsme si to tu od začátku a nechceme tedy přecházet někam jinam :) 

Díky za pochopení...

po případném připojení klanu, by pak bylo jeho bývalé vedení začleněno do našeho s tím, že by velitel + zástupci měli plné právo zasahovat do dění klanu.

V případě zájmu, mě kontaktujte zde, popřípadě přímo ve hře.

Je možné se domluvit přímo na našem Tsku.

adresa: Tokenbros.com (heslo: pyco)

Edited by Weerunka, 11 December 2014 - 05:25 PM.

dobrman2 #2 Posted 11 December 2014 - 09:55 AM

Private

• Player
  • 38333 battles
  • 30

Ahoj jsem z klanu TASC díval jsem se že se chcete spojit z nějakým klanem tak ti chci nabídnout náš klan je to klan kde je legrace, zábava, hlavně se snažíme jít dopředu hráváme týmové bitvy, roty, opevnění, CW, čety. Bývá nás denně online cca 30. Byl bych rád kdyby jsme se mohly nějak domluvit přes TS. Díky z pozdravem dobrman2 zástupce velitele

bigdragonAF #3 Posted 26 March 2016 - 12:01 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Commander
  • 61225 battles
  • 3,476
  • [_AF_] _AF_
Mám chuť si zase zaexperimentovat, takže nabízím spojení menšímu klanu (do 10 lidí ) možná i většímu kdy neaktivní budou přijati do fundamentalistů. Jedná se o to, že přejdete k nám, opačná varianta nepřipadá v úvahu, Takže pokud chcete hrát aktivně Stronghold a je vás málo neváhejte. Nabidky na našem foru alfajka.clanweb.eu detaily odladíme na TSku

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users