Jump to content

Święta w grze – konkursy, wydarzenia społeczności i inne

• Please log in to reply
35 replies to this topic

Community #1 Posted 09 December 2014 - 04:09 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,331

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy w sklepie, aby odpowiednio świętować!

Pełen tekst wiadomości

03/01/2014 - NewMultiShow

dONMis #2 Posted 09 December 2014 - 05:22 PM

Private

• Player
  • 20592 battles
  • 14
  • [1KOP] 1KOP
A gdzie Hallack?

B4ttl3_3Y3 #3 Posted 09 December 2014 - 07:25 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 70609 battles
  • 99

*
POPULAR

Fajnie fajnie. Huntus, który streamuje na twitch i wrzuca streamy na YT, który zgłaszał swoją kandydaturę na Community Contributora i olaliście go, ze swojej kieszeni i kieszeni ludzi którzy go wspierają wyłożył kasy na Mikołajki, które organizował 06.12.2014 i pula nagród sięgała kilkuset złotych (ok. 60 tys. złota). Zorganizował w ten dzień wiele konkursów itp. w którym rozdawał to złoto i kody bonusowe i nawet nie wspomnieliście o nim.

Gusmas #4 Posted 09 December 2014 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 5602 battles
  • 1
Wielka mi hojność, Huntus w mikołajki zorganizował taką pule nagród, jakiej nigdy nie było na sponsorowanym przez was konkursie, a nawet o nim słowa nie wpomnieliście, nie mówiąc o współpracy.

ToMaToMaDnEsS #5 Posted 09 December 2014 - 08:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15893 battles
  • 916
  • [DP-L] DP-L

Spoko. Zamiast huntusa będą trzymać konviego(http://wotpzkp.blogspot.com/?m=1) #takbardzoaktywny

Abstrahując od tego, WG ogółem olewa cały ten temat i nie dąży do zaktualizowania listy CC(przyznam, że trochę w tym bólu z mojej(patrz sygnaturka) strony, bo także jestem jednym z olanych). 

Edited by neutralnynick, 09 December 2014 - 08:53 PM.

mari133 #6 Posted 09 December 2014 - 10:19 PM

Corporal

• Player
  • 10864 battles
  • 132
Dokładnie, Huntus zorganizował konkursy w którym były naprawdę wartościowe nagrody, lecz nawet o Nim nie wspomniano - pomimo tego, że "promuje" grę chociażby poprzez stream'owanie na Twitch'u.

Misiowa_Mysia #7 Posted 10 December 2014 - 05:41 AM

Private

• Player
  • 20431 battles
  • 3
Super ;/ Tylko dlaczego olaliście Huntusa? Zorganizował świetne mikołajki... Streamował na twitchu przez ponad 9h rozdając nagrody w wielu konkurach i zabawach! Dobrze, że ma tak fajnych moderatorów i widzów dzięki którym dysponował tak wielką pulą nagród bo na Was liczyć nie mógł...

Rage_Rafal_PL #8 Posted 10 December 2014 - 06:45 AM

Captain

• Player
  • 15457 battles
  • 2,009
  • [SNBP] SNBP
Logicznie pomyślcie, po co ktoś ma reklamować event Huntus'a skoro będziecie musieli kupić później golda zamiast dostać go za darmo. Ci co o nim wiedzieli mieli mniejsza konkurencję w zdobyciu tego golda.

Cmd_Latina #9 Posted 10 December 2014 - 11:21 AM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,970

View PostdONMis, on 09 December 2014 - 05:22 PM, said:

A gdzie Hallack?

View Postmari133, on 09 December 2014 - 10:19 PM, said:

Dokładnie, Huntus zorganizował konkursy w którym były naprawdę wartościowe nagrody, lecz nawet o Nim nie wspomniano - pomimo tego, że "promuje" grę chociażby poprzez stream'owanie na Twitch'u.

Filmik zawierą pozdrowienia tylko od Community Contributors, którzy takowe nagrali. 

Nie jest to natomiast dyskusja odnośnie samego programu i jego polskiego odpowiednika. Mimo wszystko myślę, że warto wyjaśnić jedną kwestię - na chwilę obecną nie przyjmujemy już aplikacji. Rozumiemy, że jest mnóstwo aktywnych graczy, którzy organizują streamy, konkursy i tworzą filmiki dla polskiej społeczności. W związku z tym już po nowym roku szykujemy coś spcjalnego, co pozwoli tym wszystkim pokazać co potrafią. Będzie to dla nich kolejna okazja, aby nie koniecznie dołączając do programu (bo nie wszystkich tak naprawdę to interesuje) zdobyć nagrody na swoje konkursy i wypromować stream/kanał na YouTubie.

Na koniec odnośnie samego programu, to nie jest on skierowany tylko do osób, które streamują lub robią filmiki, do programu przystąpiły też osoby, które aktywnie udzielają się na forum lub wspierają polską społeczność również poza samą grą.

aszlej #10 Posted 10 December 2014 - 11:38 AM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 18093 battles
  • 1,354
  • [K_P_S] K_P_S

"szanowna" latino. (cudzyslowy i male litery nie sa w tym przypadku bledem ortograficznym) Przykro mi, ale twoja odpowiedz nijak ma sie do tego co sie dzieje. Prawda jest taka, ze Hallack i Huntus to w tej chwili jedni z najsensowniejszych kontrybutorow, nie umniejszajac takiego Sir Turoka, czy Mr Omena. No chyba ze za punkt honoru wybieracie sobie reklame na kanale niejakiego faji. To dopiero. Porownajcie sobie kanaly jego i wspomnianych wczesniej. Streamowanie? To samo. Od pijackiego belkotu i bluzg reszty "kolegow" z WIN jednak wolalbym inna reklame. Ale czego oczekiwac. Jaki poziom community, taki i promocji...

Cmd_Latina #11 Posted 10 December 2014 - 12:14 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,970

View Postaszlej, on 10 December 2014 - 11:38 AM, said:

"szanowna" latino. (cudzyslowy i male litery nie sa w tym przypadku bledem ortograficznym) Przykro mi, ale twoja odpowiedz nijak ma sie do tego co sie dzieje. Prawda jest taka, ze Hallack i Huntus to w tej chwili jedni z najsensowniejszych kontrybutorow, nie umniejszajac takiego Sir Turoka, czy Mr Omena. No chyba ze za punkt honoru wybieracie sobie reklame na kanale niejakiego faji. To dopiero. Porownajcie sobie kanaly jego i wspomnianych wczesniej. Streamowanie? To samo. Od pijackiego belkotu i bluzg reszty "kolegow" z WIN jednak wolalbym inna reklame. Ale czego oczekiwac. Jaki poziom community, taki i promocji...

Szanowny aszleju. 

Tak, jak napisałam planujemy przyjrzeć się bliżej całemu programowi i dopracować więcej szczegółów, tak aby umożliwić promocję wszystkich ciekawych aktywności, jakie się dzieją w polskiej społeczności. Rozumiemy, że takich osób jest mnóstwo (nie zgadzam się, że są tylko dwie takie osoby wśród polskiej społeczności, tak, jak napisałeś) i właśnie dlatego planujemy zmiany w tej kwestii.

Nie jest to natomiast fair, aby obrażać w jakikolwiek sposób pozostałe osoby, które już kilkakrotnie aktywnie wykazały się dla polskiej społeczności nie dla jakichkolwiek benefitów, lecz zwyczajnie dla własnej satysfakcji i z chęci zrobienia czegoś ciekawego. Być może nie odpowiada Tobie ich styl, jednak o gustach się nie dyskutuje. Skoro wspomniane przez Ciebie osoby mają swoich widzów, to najwyraźniej przemawia do nich to, co robią.

zicol #12 Posted 10 December 2014 - 12:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43736 battles
  • 816

View Postaszlej, on 10 December 2014 - 10:38 AM, said:

Nikt do ogladania streamow Faji Cie nie zmusza "aszleju" - mala litera na poczatku nicka nie jest w tym wypadku bledem ortograficznym. :trollface:

Jak pewnie wiesz - gusta sa rozne, jednym odpowiada kanal gosci, ktorzy dyskutuja przy herbacie siedzac w garniturach, a inni wola nieco luzniejsza forme.

Wybor masz ogromny, to ze Tobie cos nie odpowiada - nie oznacza, ze tak jest z innymi.

P.S.

Sam nie ogladam praktyccznie zadnych streamow, filmikow itp bo dla mnie to strata czasu.

Osobiscie wole ten wolny czas poswiecic na gre.

MaMaMajki #13 Posted 10 December 2014 - 12:52 PM

Private

• Player
  • 24114 battles
  • 4

View PostCmd_Latina, on 10 December 2014 - 12:14 PM, said:

Szanowny aszleju. 

Tak, jak napisałam planujemy przyjrzeć się bliżej całemu programowi i dopracować więcej szczegółów, tak aby umożliwić promocję wszystkich ciekawych aktywności, jakie się dzieją w polskiej społeczności. Rozumiemy, że takich osób jest mnóstwo (nie zgadzam się, że są tylko dwie takie osoby wśród polskiej społeczności, tak, jak napisałeś) i właśnie dlatego planujemy zmiany w tej kwestii.

Nie jest to natomiast fair, aby obrażać w jakikolwiek sposób pozostałe osoby, które już kilkakrotnie aktywnie wykazały się dla polskiej społeczności nie dla jakichkolwiek benefitów, lecz zwyczajnie dla własnej satysfakcji i z chęci zrobienia czegoś ciekawego. Być może nie odpowiada Tobie ich styl, jednak o gustach się nie dyskutuje. Skoro wspomniane przez Ciebie osoby mają swoich widzów, to najwyraźniej przemawia do nich to, co robią.

Widzę usuwanie postów to jedyne rozwiązanie problemów.... Ale dobra, Jeżeli planujecie zmiany to można wiedzieć kiedy te zmiany nastąpią? Bo planować to można nawet i pare lat tak jak i dopracowywać szczegóły. To jest tylko próba odwlekania tego w nieskończoność i zyskanie na czasie. Ja znam tylko 2 polski CC, Ponieważ reszty jakoś nie miałem okazji poznać przy jakiś konkursach czy eventach. A jeśli już osoba podejmuje się roli CC, to jego kariera nie powinna sie kończyć na zorganizowaniu 2-3 konkursów...Z pośród wszystkich kontrybutorów jedynie Hallack zasługuje na tą rolę ( To jest moje zdanie i nie traktujcie tego jako obrazę innych kontributorów) I prosiłbym o nie usuwanie postów, Bo to nie jest wyjście z sytuacji....

aszlej #14 Posted 10 December 2014 - 01:10 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 18093 battles
  • 1,354
  • [K_P_S] K_P_S

Ok. Skoro dyskutujemy. Tych dwoje podalem bo oni najbardziej na miano contributora zasluguja. Na tle tego co robia inni, po prostu sie wyrozniaja. I tyle. Nie chodzi mi o to zeby kogos wyrozniac. Chodzi o to, ze dobor jest z tylka ze tak powiem. Sam czasem ogladam te streamy w pracy jak mam okazje.

Co do samego doboru contributorow. Nie bede zaczynal tematu, bo to caaaalkiem inny watek. I na prawde jest tam calkiem spora grupa w ogole nie zaslugujaca na to miano.

Przemawia do nich(graczy) styl? Do nich przemawia jedynie "daja nagrody" albo "daja zloto".

Prosty przyklad faji. Andrzejkowy stream. Maaaasa ludzi na kanale i jedyne co sie przewija to kiedy kody, dawaj kody... i tak w kolko. Pomijam tresc samego streamu, bo znow bedzie ze styl. No i co? "fani" siedizeli tam TYLKO z tego powodu ze faja rozdawal churchill3. Po tym jak okazalo sie ze kodow juz nie bedzie liczba "fanow" spadla w kilkanascie sekund z bodajze 600 do ok 50-60 :)

Ogladalem sobie stream w nocy z nudow bo w pracy siedzialem. Do zicola wcale sie nie bede odnosil. Stary widze przynaleznosc klanowa wiec sprawa jasna.

zicol #15 Posted 10 December 2014 - 01:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43736 battles
  • 816

View Postaszlej, on 10 December 2014 - 12:10 PM, said:

Ok. Skoro dyskutujemy. Tych dwoje podalem bo oni najbardziej na miano contributora zasluguja. Na tle tego co robia inni, po prostu sie wyrozniaja. I tyle. Nie chodzi mi o to zeby kogos wyrozniac. Chodzi o to, ze dobor jest z tylka ze tak powiem. Sam czasem ogladam te streamy w pracy jak mam okazje.

Co do samego doboru contributorow. Nie bede zaczynal tematu, bo to caaaalkiem inny watek. I na prawde jest tam calkiem spora grupa w ogole nie zaslugujaca na to miano.

Przemawia do nich(graczy) styl? Do nich przemawia jedynie "daja nagrody" albo "daja zloto".

Prosty przyklad faji. Andrzejkowy stream. Maaaasa ludzi na kanale i jedyne co sie przewija to kiedy kody, dawaj kody... i tak w kolko. Pomijam tresc samego streamu, bo znow bedzie ze styl. No i co? "fani" siedizeli tam TYLKO z tego powodu ze faja rozdawal churchill3. Po tym jak okazalo sie ze kodow juz nie bedzie liczba "fanow" spadla w kilkanascie sekund z bodajze 600 do ok 50-60 :)

Ogladalem sobie stream w nocy z nudow bo w pracy siedzialem. Do zicola wcale sie nie bede odnosil. Stary widze przynaleznosc klanowa wiec sprawa jasna.

nie musisz sie odnosic - ja sie na temat streamow nie wypowiadam, bo po prostu mnie one nie interesuja.

Chcac czy nie, bralem chyba udzial w tym andrzejkowym bo akurat gralem z Faja twierdze. :).

Sami sie smialismy z tego naglego spadku popularnosci streama, jak sie skonczyly churchile :).

Niestety, nawet to forum pokazuje, ze jak cos jest za darmo to sie zaraz wszyscy zlatuja. Wystarczy spojrzen na otwarcie Lidla albo Biedronki i wojny o srajtasme w promocji -80% :D. ZENADA !

Jakis ciekawy filmik od czasu do czasu sobie zobacze, czasami Hallacka, czasami Faje - jednak glownie szukam po tematach, niz po autorach.... 

MortimerPL #16 Posted 10 December 2014 - 01:57 PM

Lieutenant

• Player
  • 35246 battles
  • 1,672
  • [_CHS_] _CHS_

Zaciekawiła mnie ta wymiana zdań. Bardzo ciekawy wątek pojawił się w wypowiedzi Latiny:

View PostCmd_Latina, on 10 December 2014 - 11:21 AM, said:

[...] na chwilę obecną nie przyjmujemy już aplikacji. Rozumiemy, że jest mnóstwo aktywnych graczy, którzy organizują streamy, konkursy i tworzą filmiki dla polskiej społeczności. W związku z tym już po nowym roku szykujemy coś spcjalnego, co pozwoli tym wszystkim pokazać co potrafią. Będzie to dla nich kolejna okazja, aby nie koniecznie dołączając do programu (bo nie wszystkich tak naprawdę to interesuje) zdobyć nagrody na swoje konkursy i wypromować stream/kanał na YouTubie.

Wygląda to jak zapowiedź końca programu CC i powstanie czegoś zamiast. Wiele gier korzysta z supportu fanów (czyli pracy za bimbodolary, albo jakieś takie inne diamęty) i wszystkie dochodzą do takiego punktu, że chęć pracy za diamęty się wypala i powstaje kłopotliwa sytuacja. Wywalić takiego kontrybutora trochę strach - bo jakichś fanów ma i po co nam taki zięjący jadem koleś na kanale YT ze 100.000 widzów? Zmotywować go do roboty się nie da, bo pracował za pixele a te już go nie motywują, a nowych przyjmować też głupio, bo po pierwsze od razu ulegną demoralizacji (bo ci starzy nic nie robią i tak samo są), a po drugie ilu można mieć CC? 10? 100? 200? 1000? 

Dlatego też w "industry" robi się eleganckie resety - kończymy program Community Contributor i wprowadzamy Community Supporter. Starzy mogą startować, ale na takich samych prawach jak nowi, wypaleni się nie zgłoszą ponownie itd. 

aszlej #17 Posted 10 December 2014 - 03:20 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 18093 battles
  • 1,354
  • [K_P_S] K_P_S
Tak patrze i wyszlo na to, ze jestem przecie Faji. Nie chodzi mi o to zeby go zdyskredytowac. Wrecz przeciwnie uwazam ze robi calkiem duzo. Poswieca sporo swojego czasu, nakladow pracy. Po prostu tak wyszlo ze akurat jego wspomnialem. Akcja z churchillami akurat byla bardzo fajna. Poza tym wspolpraca z Falathim i "historykami" rowniez na plus. To akurat sie liczy, bo sporo ludzi go oglada i moze dzieki temu choc odrobine wiedzy liznie. Jednak prawda jest ze grono kontrybutorow jest mocno dyskusyjne i podtrzymuje swoje zdanie, ze kilka osob kompletnie nie zaslugujacych na bycie w tym gronie zajmuje miejsce innych, na prawde robiacych ogromna robote dla spolecznosci WOT.

Leniu78 #18 Posted 10 December 2014 - 11:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48794 battles
  • 93

"śledźcie nas na Twitterze i polubcie nas na Facebooku, ponieważ każda niespodzianka będzie ogłaszana właśnie tam."

Dla mnie to klasyczny przykład dyskrymiancji ludzi, których nie interesują portale służące do "lansowania" się, czy też strony, dzięki którym można poznać "fszczonsajonce" przemyślenia ćwierkających idiotów nie mających nic istotnego do powiedzenia.

Mam nadzieję, że niespodzianki będziecie ogłaszać także na swojej oficjalnej stronie.

Darlantan #19 Posted 11 December 2014 - 12:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25187 battles
  • 780

View PostJozef_Unrug, on 10 December 2014 - 11:54 PM, said:

"śledźcie nas na Twitterze i polubcie nas na Facebooku, ponieważ każda niespodzianka będzie ogłaszana właśnie tam."

Dla mnie to klasyczny przykład dyskrymiancji ludzi, których nie interesują portale służące do "lansowania" się, czy też strony, dzięki którym można poznać "fszczonsajonce" przemyślenia ćwierkających idiotów nie mających nic istotnego do powiedzenia.

Mam nadzieję, że niespodzianki będziecie ogłaszać także na swojej oficjalnej stronie.

I to jest chyba jedyna wypowiedź w tym temacie, którą popieram.

Może zamiast promować jakieś portale założycie właściwy temat na waszym forum - przecież po coś je utworzyliście. No chyba, że ma służyć wylewaniu pomyj na innych.

zicol #20 Posted 11 December 2014 - 07:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 43736 battles
  • 816

View PostDarlantan, on 10 December 2014 - 11:19 PM, said:

I to jest chyba jedyna wypowiedź w tym temacie, którą popieram.

Może zamiast promować jakieś portale założycie właściwy temat na waszym forum - przecież po coś je utworzyliście. No chyba, że ma służyć wylewaniu pomyj na innych.

To forum generalnie sluzy do tego, zeby wszelkiej masci placzki mialy gdzie sie wyplakac.

Zeby wyluskac stad jakas ciekawa informacje trzeba sie najpierw przekopac przez 10 stron placzu i lamentu... :trollface:

Co do FB - niestety takie czasy - dzisiaj ilosc "Like'ow" to wyznacznik zajebistosci ... Z drugiej strony naprawde sporo ludzi ma dzisiaj FB i jest to chyba najlepszy kanal do dzielenia sie informacjami. Ci, ktorzy posiadaja konto na FB, loguja sie tam przynajmniej kilka razy w tygodniu, wiec szansa, ze dane info do nich dotrze jest dosc spora.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users