Jump to content


1LTD - 1. Letecká Tanková Divize otevírá zájemcům brány.

Nábor Klan

  • Please log in to reply
No replies to this topic

Grindingmachinery #1 Posted 09 December 2014 - 07:01 PM

    Private

  • Player
  • 15810 battles
  • 1
  • [1LTD] 1LTD
  • Member since:
    06-08-2013
1.Letecká Tanková Divize je jméno klanu, na kterém jsme se v práci shodli v červnu roku 2014 a 21. téhož měsíce došlo k založení. Na začátku nás bylo jen několik, časem se během diskuzních přestávek ukázalo, že do tanku po večerech usedají i další známí z okolí a klan se začal rozrůstat.
V aktualizaci 9.2 byl do hry přidán nový herní režim šarvátek, který nás velice zaujal a přiměl nás k názoru otevřít brány i dalším hráčům, které možná teprve potkáme...

V současné době je nás v klanu okolo třiceti, převážně už pracujících lidí a jak bylo zmíněno výše, po večerech se věnujeme bitvám v četě nebo šarvátkám. Každý z nás má přes den povinnosti, které musí řešit a proto jsme se dohodli, že šarvátky budeme hrát od 20:00. Nejdříve jsme hráli jen některé vybrané dny, ale časem se ukázalo efektivnější jednoduše se domluvit s lidmi a v současné době jezdíme od 20:00 libovolný den když se sejde dostatek hráčů a mají na šarvátky chuť. Běžně končíme ve 22:00 s pravidlem, že v devět je pětiminutová pauza na občerstvení.

Prozatím se věnujeme šarvátkám tieru 6, je tedy potřeba aby každý účastník měl tank této úrovně, obsazený vyškolenou posádkou a přinejmenším kamufláží. V brzké době plánujeme jezdit i šarvátky osmé úrovně s trošku přísnějším přístupem, než jen pro zábavu.

Ve hře využíváme ke komunikaci tankovou vysílačku (klávesa Q), není proto potřeba žádný další komunikační program. Snažíme se najít hráče, kterým naše podmínky vyhovují a snažíme se na ně nevyvíjet tlak, nemáme žádnou povinnou účast nebo závazky a snažíme se hráčům nabídnout odpočinkovou atmosféru s troškou srandy.

Jestliže se k nám chcete připojit, kontaktujte velitele klanu - Grindingmachinery nebo si pošlete pozvánku. 

Edited by Grindingmachinery, 01 January 2015 - 08:04 PM.


Also tagged with Nábor, Klan

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users