Jump to content

Získejte slevu 15 % na všechny modelové sady Italeri - World of Tanks!

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 15 December 2014 - 02:45 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,257
Využijte prosincové slevy na modely Italeri z kolekce World of Tanks a užijte si i přiložené bonusové kódy!

Celý text novinky

ChiCkEn911 #2 Posted 15 December 2014 - 03:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15463 battles
  • 344

Už pro to běžím ...

Ty modely se prodávají evidentně tak dobře jako WG oblečení či BT-SV za 100€, že je stále inzerujete a přidáváte slevy...

glock17 #3 Posted 15 December 2014 - 04:52 PM

Captain

• Player
  • 38757 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

Milé WG,

neberte moje prohlášení jako nenávistnou kritiku (haters gonna hate), ale jako podnět k zamyšlení. Podíval jsem se na vaši nabídku plastikových modelů, které nabízíte ve spolupráci s firmou Italeri. Předem uvádím, že plastikové modely stavím už 35 let, když počítám od svých předškolních let a L-29 Delfín z Kovozávodů Prostějov, tj. letadel a tanků a lodí a figurek etc. jsem postavil minimálně 200 modelů. Tím chci na úvod říci, že mám svoje favority mezi výrobci a také výrobce, od kterých bych si nekoupil ani obtisky zdarma (zejména výrobci ze zemí bývalého SSSR).

Docela mne udivuje, že WG nebylo schopné získat nikoho lepšího než Italeri, které patří ke slabšímu průměru dle kvality, ale k nadprůměru podle ceny. Nechci tvrdit, že každý by měl lepit jen modýlky od Tamiye, ale existují lepší modely za nižší cenu než má Italeri.. Možná někoho zlákají bonusové kódy, ale model doma odloží nebo ho bude za pár drobných nabízet na aukru. Z pohledu kupce je to tristní podívaná - prémiový tank a k tomu model, který nikdo nechce (neb staví Revelly, Tamiye, Trumpetery a další kvalitní značky). 30 EUR za samotného Tetrarcha je trochu moc a já velmi pochybuji, že si kupec dá tu práci a začne plácat svůj první plastikový model, aby potom splakal nad výdělkem (modelařina není vůbec jednoduchá a postavit dobrý model, aby dobře vypadal, trvá asi tak 5 let - než člověk zvládne všechny techniky stříkání a patiny, tak je to cca 4 roky pokusů a omylů). Pokud WG na sebe chce přitáhnout vztek těch, kteří si koupili model od Italeri, aby jim potom překážel ve skříni nebo z něj splácali příšernou spatlaninu, která se jim bude eklovat, tak prosím. Ale moc dobrá marketingová kampaň to není. Brandu WOT rozhodně nepomůže.

Berte toto jako podnět k zamyšlení.

S pozdravem

P.S. Modely Tiger I od Italeri v 1:35 mají výkresové chyby a "divnou" věž (nemá správný tvar)

P.P.S. Během psaní tohoto příspěvku jsem si zkusil najít v Italeri shopu  ony modely, abych si zjistil jejich nabízenou cenu. Po 15 minutách se mi jejich shop stále jen načítá. Asi "stronk server" mají ti Talijáni. Tak jsem juknul na 

http://obchod.valka....orf-Diorama-set a 630 kachlí za 3 malé diorámy fakt nedám.

P.P.P.S. Model IS-7 + bonusový kód na BT-SV bych si koupil z fleku: http://new2.trumpete...show&id=41&l=en

Tak se zamyslete a to POŘÁDNĚ.

glock17 #4 Posted 15 December 2014 - 05:08 PM

Captain

• Player
  • 38757 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

Ad video od Italeri, které je na topiku:

To je přesně ta smatlanina, o které jsem mluvil. Naplácám barvy, naplácám fleky a bum! Model je hotový? Ale kdepak ... to, co vidíte na konci videa je jen polovina práce. Smyslem modelařiny je dostat se vizuálně k originálu. To jest napodobit poškození, šmouhy, špínu, bláto, odřeniny ... Pro desetiletého možná parádní model, z mého pohledu ztráta peněz.

P.S. Jak vypadá práce profíka přes modely tanků: http://migjimenez.blogspot.cz/   Koukněte a slintejte!

Edited by glock17, 15 December 2014 - 05:12 PM.

Trotlmao #5 Posted 15 December 2014 - 05:32 PM

Private

• Player
  • 5147 battles
  • 31
Podařilo se už vůbec někomu načíst ten obchod? Rád bych se dozvěděl aspoň cenu :D

martin0th #6 Posted 15 December 2014 - 05:44 PM

Corporal

• Player
  • 19167 battles
  • 136
  • [LUCH] LUCH

Docela mě udivuje, že si někdo koupí model aniž by věděl jak vypadá naživo, protože z obrázku na krabici a pár screenů ze hry si můžu obsah krabice jen domýšlet. 

Edited by martin0th, 15 December 2014 - 05:45 PM.

glock17 #7 Posted 15 December 2014 - 05:58 PM

Captain

• Player
  • 38757 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

View PostTrotlmao, on 15 December 2014 - 05:32 PM, said:

Podařilo se už vůbec někomu načíst ten obchod? Rád bych se dozvěděl aspoň cenu :D

Kouknul jsem na český obchod 760 a 999 Kč:

http://obchod.valka....=IT3650&x=0&y=0

P.S. Docela rád bych se podíval dovnitř krabice na toho Shermana. Mám ve skříni 40 let starý model Shermana od Italeri, který se dnes prodává v novém přebalu jako http://obchod.valka....5-Sherman-M4A1. Bylo by zajímavé se podívat, jestli už se Talijáni vzmohli na nové formy...

Edited by glock17, 15 December 2014 - 06:04 PM.

_BASStard23__ #8 Posted 15 December 2014 - 06:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
  • [ATARI] ATARI

Modelařina mě kdysi dost bavila, že bych zavzpomínal na staré časy?:)

Nelze načíst ten obchod, tak asi nic. :mellow:

_BASStard23__ #9 Posted 15 December 2014 - 06:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
  • [ATARI] ATARI

Levelercz #10 Posted 15 December 2014 - 11:23 PM

Corporal

• Player
  • 10243 battles
  • 154
Ty tanky z odkazu od Glocka17 to je nádhera. To jsou aspon modely!

Ketankis #11 Posted 16 December 2014 - 07:30 AM

Warrant Officer

• Military Reserve
  • 838 battles
  • 686

View Postglock17, on 15 December 2014 - 03:52 PM, said:

Milé WG,

neberte moje prohlášení jako nenávistnou kritiku (haters gonna hate), ale jako podnět k zamyšlení. Podíval jsem se na vaši nabídku plastikových modelů, které nabízíte ve spolupráci s firmou Italeri. Předem uvádím, že plastikové modely stavím už 35 let, když počítám od svých předškolních let a L-29 Delfín z Kovozávodů Prostějov, tj. letadel a tanků a lodí a figurek etc. jsem postavil minimálně 200 modelů. Tím chci na úvod říci, že mám svoje favority mezi výrobci a také výrobce, od kterých bych si nekoupil ani obtisky zdarma (zejména výrobci ze zemí bývalého SSSR).

Docela mne udivuje, že WG nebylo schopné získat nikoho lepšího než Italeri, které patří ke slabšímu průměru dle kvality, ale k nadprůměru podle ceny. Nechci tvrdit, že každý by měl lepit jen modýlky od Tamiye, ale existují lepší modely za nižší cenu než má Italeri.. Možná někoho zlákají bonusové kódy, ale model doma odloží nebo ho bude za pár drobných nabízet na aukru. Z pohledu kupce je to tristní podívaná - prémiový tank a k tomu model, který nikdo nechce (neb staví Revelly, Tamiye, Trumpetery a další kvalitní značky). 30 EUR za samotného Tetrarcha je trochu moc a já velmi pochybuji, že si kupec dá tu práci a začne plácat svůj první plastikový model, aby potom splakal nad výdělkem (modelařina není vůbec jednoduchá a postavit dobrý model, aby dobře vypadal, trvá asi tak 5 let - než člověk zvládne všechny techniky stříkání a patiny, tak je to cca 4 roky pokusů a omylů). Pokud WG na sebe chce přitáhnout vztek těch, kteří si koupili model od Italeri, aby jim potom překážel ve skříni nebo z něj splácali příšernou spatlaninu, která se jim bude eklovat, tak prosím. Ale moc dobrá marketingová kampaň to není. Brandu WOT rozhodně nepomůže.

Berte toto jako podnět k zamyšlení.

S pozdravem

P.S. Modely Tiger I od Italeri v 1:35 mají výkresové chyby a "divnou" věž (nemá správný tvar)

P.P.S. Během psaní tohoto příspěvku jsem si zkusil najít v Italeri shopu  ony modely, abych si zjistil jejich nabízenou cenu. Po 15 minutách se mi jejich shop stále jen načítá. Asi "stronk server" mají ti Talijáni. Tak jsem juknul na 

http://obchod.valka....orf-Diorama-set a 630 kachlí za 3 malé diorámy fakt nedám.

P.P.P.S. Model IS-7 + bonusový kód na BT-SV bych si koupil z fleku: http://new2.trumpete...show&id=41&l=en

Tak se zamyslete a to POŘÁDNĚ.

Díky za zpětnou vazbu, předáme dál

minduton #12 Posted 16 December 2014 - 12:05 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,636

Ty Italierácké stavebnice jsou totální komerční propadák. Pokud vemu v úvahu, že prakticky každý kód byl určitě uplatněn, a srovnám to s přírůstky strojů ve hře, tak se od každý krabice prodalo sotva 50ks týdně. Např. Tetrarchu přibylo během 14 dni na přelomu listopadu/ prosince jen 55ks, a leFH něco málo přes stovku. To je pro představu, jakej to je TRHÁK....

Edited by minduton, 16 December 2014 - 12:11 PM.

Kipinka #13 Posted 19 December 2014 - 04:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48616 battles
  • 61
  • [PRATO] PRATO

View Post_BASStard23__, on 15 December 2014 - 05:27 PM, said:

Modelařina mě kdysi dost bavila, že bych zavzpomínal na staré časy?:)

Nelze načíst ten obchod, tak asi nic. :mellow:

Ta KV-2 je úžasná! škoda, že ty pěkný modely jsou drahý :/ a když cena ujde jsou moc malinký

BlueTomcat #14 Posted 19 December 2014 - 05:53 PM

Major

• Player
  • 24178 battles
  • 2,611
Hm jak vidím, tohle je zkrátka zoufalství, kolikrát to ještě hodíte jako novinku? Stejně jim na ty modýlky lidi kašlou, chtějí jen kód. Jinak ke stavebnicím od Italeri se raději nebudu vyjadřovat.  

Edited by UniKitty_CZ, 19 December 2014 - 05:54 PM.

minduton #15 Posted 22 December 2014 - 08:47 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,636
Fakt nechápu logiku tohoto počinu. Ryzí modeláře tato nabídka nezaujme, jelikož ta stavebnice nemá za cíl dosáhnout historické autentičnosti modelu. Ryzí hráče WOT taky nezaujme, protože mezi nimi bude logicky natolik zanícených modelářů, aby si něco koupili k lepení, naprosté minimum.

Edited by minduton, 23 December 2014 - 11:53 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users