Jump to content

E 25: Stažení z prodeje

• Please log in to reply
217 replies to this topic

VoitaCZ #41 Posted 17 December 2014 - 01:01 PM

Private

• Player
  • 26314 battles
  • 49

WG má vyjímečně pravdu, poslední dobou mě tyhle mikro stroje začínaj pěkně štvát, něco tě ohlodává, ale nevíš kde to je, jak filcky.... A to je potřeba trochu zakázat, je to fakt otravný.

S su-122-44 si musíš ty prachy tzv. vyjezdit, vvpotit, mnohdy vlastním skillem, E-25 je tak trochu v tomto směru podvdod...Řekl bych, že se mnou musíte souhlasit.

Na zavěr bych vypíchnout jednu skutečnost. Kolik lidí z Vás tady hrdě pronáší, že WG od nich neuvidí už ani korunu?? Od boku bych si tipnul, že 85% určitě. Najednou té většině vadí, že nebou moct utrácet za textury....Ta logika, že? :medal:

BlueTomcat #42 Posted 17 December 2014 - 01:04 PM

Major

• Player
  • 24178 battles
  • 2,611
Já ho koupil potom co nerfli SuperŠneka a nechal jsem si vyplatit plnou cenu v goldech, pak nastoupila ploštice a od té doby na randomu rozdávám radost a smích. Jako že to bude taková exkluzivita, jenže teď se každý zmagoří a na randomu bude dlouho veselo, stronk platoon kam se podíváš. A pak to začne. Dostaneme plošný nerf a je po zábavě. 

Vikander #43 Posted 17 December 2014 - 01:06 PM

Private

• Player
  • 15776 battles
  • 35

View PostUniKitty_CZ, on 17 December 2014 - 12:04 PM, said:

Dostaneme plošný nerf a je po zábavě. 

Myslím, že právě tohle nehrozí. Jinak by ji nerfli a nechali v obchodě. Jako v případě SP. 

View PostPivniMasina1986, on 17 December 2014 - 12:01 PM, said:

To si můžeš pamatovat, ale dnes vysloveně píší, že slevy se týkají jen vozidel v herním obchodě.

Máš pravdu. Hvězdičky pod tabulkou jsem si všiml až teď. 

madmax9966 #44 Posted 17 December 2014 - 01:08 PM

Corporal

• Player
  • 41665 battles
  • 124

Tak nám ji před vánoci soudruzy  stáhnou z obchodu a v květnu aš bude 70. výročí  konce 2. světovej tak nám jí určitě nabídnou v ojedínělím akčním speciálnim balíčku z unikátním tankem(kterej muže za nevyrovnanost bitev a buhví co ještě dalšího..... :-) ) tak za 99.90 Euro se sítkou a možna 2 čokoladama....nojono byznys je byznys ..

Gellalli #45 Posted 17 December 2014 - 01:13 PM

Private

• Player
  • 21746 battles
  • 37
  • [RDDTR] RDDTR
Zrovna vcera som v klan tsku predpovedal presne tento krok. A ani ma to neprekvapuje, po ak, wz misii, ceny v obchodoch som pochopil o com tato hra je. Plat, plat, plat. A najhorsie je, ze vzdy sa najde dost idiotov, ktory su ochotny to zaplatit. Takze sa mozme na forkj aj pokrajat a ich go nezaujima. Im to zarobi peniazky  = uspech. A ze tu niekto narieka, who cares

Eraser_SK #46 Posted 17 December 2014 - 01:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,429
  • [BIA-0] BIA-0

Jasne že bude nerf... aj Typ čo mám stiahli a potom s ním robili čo len chceli ( i keď tvrdili že nebudú;), raz mu dali normálny mm - stále málo, potom ho "poštelovali" ale zase dali vylepšený mm... a tak dokola dokolečka dokola... keď zistili že je to málo, tak ho pre istotu nepredávajú... akoby už len zarobili na čínskom medku ktorého hodnota je 7500 goldov keď môžu dať jeho otrasnú kópiu s otrasným delom a ešte dlhším mierením za 11 000 goldov. A si predstav že ty ľudia to stále kupujú :D hahaha WG sa musí smiať. Teraz pre istotu dali WZ-111 za 70$ pre tých čo chcú mať pokojné sviatky... čo príde ďalej? 150 € za to že bude človek hrať len letné mapy? A pritom Havoc v nedohľadne, ostatné vylepšenia v nedohľadne, servery lagujú,... ale nové britské stroje sú už pripravené!!! tak rýchlo ale zľavy na ne nedostanete, pretože sme kalendár nastavili tak, že bude musieť za voľné skočiť až na osmičku...

Mám dosť... WG ma už fakt štve a nie náhodou som to už viac ako mesiac nezapol.

PivniMasina1986 #47 Posted 17 December 2014 - 01:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14267 battles
  • 1,129
Možná si ji po novém roce pořídím. Ale vyplatí se to? Je s ní zábava? Jako soupeř mi totiž vůbec nevadí. Ale možná to je tím, že teď hraju jen 8 tier a výš. Vždycky začnu cinkat, tak se vydám za tím cinkotem a najednou se přede mnou rozsvítí tento prcek a já ho rozmáznu. :) Ještě nikdy mi tato potvůrka moc neublížila, co si tak pamatuju.

sharper1_eEriness #48 Posted 17 December 2014 - 01:15 PM

Corporal

• Player
  • 50359 battles
  • 115
  • [WTBT] WTBT
Opět BYZNYS, občas koupím prémium účet, ale nadále ho kupovat nebudu. Otevřel jsem včera prémiový obchod a vyskočilo na mně zda nechci koupit WZ žetony začal jsem se tak smát a uvědomil si, že bych wargaming už podporovat neměl, že tady už je jiný problém. Chcou na nás šíleně vydělat a zkouší různé triky. Takto to funguje již celej rok, minulý rok bez prémium účtu jsem měl více kreditů v garáží jak teď s prém. účtem a k tomu jsem vyhrál prémiovej tank a ani stím nepřekonám to co bejvávalo :) takže to vidím následovně dohraju s prémkem dojdou kredity a pokud se situace nezmění, tak se přidám k dalším lidem co se na toto vyserou na celé wotko je to jen žrout času a vyhození peněz.

gadds #49 Posted 17 December 2014 - 01:20 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
Základní obchodnické dovednost - Lekce 1, Kapitola 1... :popcorn:

Edited by gadds, 17 December 2014 - 01:28 PM.

Gellalli #50 Posted 17 December 2014 - 01:21 PM

Private

• Player
  • 21746 battles
  • 37
  • [RDDTR] RDDTR
Ake hry s podobnou tematikou existuju, myslim ze je na case poobzerat sa po niecom novom...

WhiteDoc #51 Posted 17 December 2014 - 01:23 PM

Private

• Player
  • 2899 battles
  • 6

View Postsharper1, on 17 December 2014 - 12:15 PM, said:

Opět BYZNYS, občas koupím prémium účet, ale nadále ho kupovat nebudu. Otevřel jsem včera prémiový obchod a vyskočilo na mně zda nechci koupit WZ žetony začal jsem se tak smát a uvědomil si, že bych wargaming už podporovat neměl, že tady už je jiný problém. Chcou na nás šíleně vydělat a zkouší různé triky. Takto to funguje již celej rok, minulý rok bez prémium účtu jsem měl více kreditů v garáží jak teď s prém. účtem a k tomu jsem vyhrál prémiovej tank a ani stím nepřekonám to co bejvávalo :) takže to vidím následovně dohraju s prémkem dojdou kredity a pokud se situace nezmění, tak se přidám k dalším lidem co se na toto vyserou na celé wotko je to jen žrout času a vyhození peněz.

Ma WG niekde deklarovane: "charitativna organizacia, vytvorena na to, aby sa pacila sharper1, EraserSK, ...". Je taka ista komercna organizacia ako ktorakolvek ina pri kapitalistickom zriadeni. Ani lepsia ani horsia. Skor by som povedal ze lepsia, nakolko stale je tu neurekom moznosti ziskat nieco zadarmo. Nepaci sa - nehraj, neplat, nepis sem, neplac a budes stastny

Walachian #52 Posted 17 December 2014 - 01:24 PM

Sergeant

• Player
  • 8121 battles
  • 204
  • [MACHR] MACHR

Ovšem tato věta je kouzelná....."Nemůžeme vyloučit možnost, že E 25 bude znovu možné získat v prémiovém obchodě během speciálních akcí nebo za účast v budoucích soutěžích."

Tedy doslovný překlad. "Tento tank bude tak vzácný, že v budoucnu dáme šanci každému, kdo si jej nestačí koupit během současného výprodeje" :harp:

SilentstalkerFTR #53 Posted 17 December 2014 - 01:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 51 battles
  • 1,003

View PostPivniMasina1986, on 17 December 2014 - 01:01 PM, said:

To si můžeš pamatovat, ale dnes vysloveně píší, že slevy se týkají jen vozidel v herním obchodě.

Já se nechci hádat, ale když tak koukám na anglickou formulaci toho samého (kvalitu českých WG překladů známe...), myslím že tím básník chtěl říct ne to, že jde o slevy jen v herním obchodě, ale to, že jde o skupinu těch vozidel, která jsou dostupná v herním obchodě ale ne o ta, která nejsou, tedy např. Grosstraktor a T-34-85M

Wolfensteyn #54 Posted 17 December 2014 - 01:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 65603 battles
  • 305
  • [1PBOV] 1PBOV

View PostKapitanSVK, on 17 December 2014 - 12:42 PM, said:

75k eur? zato môže sponzorovať akurat silvestrovsky ohnostroj v moskve, ani nato by nestačilo :p

myslis si ze tie sumy su pravdive? :-)

Bismarck21 #55 Posted 17 December 2014 - 01:31 PM

Captain

• Player
  • 17527 battles
  • 2,223
  • [SVINE] SVINE

View PostGellalli, on 17 December 2014 - 01:13 PM, said:

Zrovna vcera som v klan tsku predpovedal presne tento krok. A ani ma to neprekvapuje, po ak, wz misii, ceny v obchodoch som pochopil o com tato hra je. Plat, plat, plat. A najhorsie je, ze vzdy sa najde dost idiotov, ktory su ochotny to zaplatit. Takze sa mozme na forkj aj pokrajat a ich go nezaujima. Im to zarobi peniazky = uspech. A ze tu niekto narieka, who cares

Díky těm lidem, kterým tak nadavas do idiotů, můžeš hrát tuto hru. Takže ty jsi ten, do kterých nám nadavas, protože nevím o tom, že by tě nekdy WG nutilo za něco platit. Tady nikdo nucen není to si uvedom. Kdo chce koupit koupí, kdo nechce tak ne. Z tvojeho to není jsou to jejich peníze těch hráčů a nadávat jim do idiotů je fakt trapné.

Edited by Bismarck21, 17 December 2014 - 01:37 PM.

Wolfensteyn #56 Posted 17 December 2014 - 01:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 65603 battles
  • 305
  • [1PBOV] 1PBOV

View Postdtham, on 17 December 2014 - 12:50 PM, said:

Taky jsem jej kupoval někdy minulý rok s 30 % a ze všech premiáků, co vlastním, je tenhle jediný, který bych bral i za plnou cenu.;)

A jako majitel jsem rád, že ho radši stáhnou ze shopu a nebudou na něj sahat, než aby ho nerfovali a lidi pak nadávali jako v případě Typa 59.

Navíc mi přijde celkem fér, že na rovinu přesně řekli data, kdy se tak stane.

o tichych nerfoch si nepocul? Type 59 uz nie je co byvalo a nikto o tom nepise. takze pravdepodobne sa dockame aj E-25

Eraser_SK #57 Posted 17 December 2014 - 01:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,429
  • [BIA-0] BIA-0

@WhiteDoc

tu vôbec nejde o to, že E-25 idu stiahnuť z predaja (osobne si myslím že nieje zďaleka OP akurát fakt dobrý hráči s nou vedia urobiť divy). Ide o to akým spôsobom sa tak deje. Predsa nikto nespochybňuje že by sa tak nemalo stať. Ale spôsob je viac ako divný... Tu ž nejde o to, či chce WG zarobiť alebo nie... tu ide o to, že chce vyslovene hráčov oškubať. Tak za prvé: Ak niečo ničí MM, tak to rozhodne nieje E-25, ale dobre nech je ako chce - ak naplnilo akceptovateľnú kvótu WG nech ho odoberie. Načo však toto pompézne ohlasovať s tým, že stále je možnosť si ho kúpiť a za hotové to bude možné ešte dlhšie? Pri SU-76i zakročili tak rýchlo že ani po 24h ho už nebolo... odôvodnenie? Ohrozený MM... Ti garantujem, že na vianoce sa ti na tiere VII budú zdať zlé sny koľko ich uvidíš po tomto ohlásení na randome. Ľudia po skúsenosti s Typ59, B2, Lefh a pod. nebudú chcieť prísť o "exluzívny" ultra zabíjácky OP stroj - ktorý takým nieje ale HYPE ich donúti načrieť do peňaženky... Fakt tu ide WG o MM ako tvrdí? A čo bude s SU-76i ktoré vraj ničí MM? Nikto nevie. Kto ho má sa môže teraz vytešovať na randome... kým ho nenerfnu alebo na neho na nejaký čas zabudnú. Potom ho WG začne predávať v exluzívnom balíčku za 99,99 EUR...

Netvrdím, že WG nemá zarábať.. ale toto je už fakt podraz za podrazom.

@FTR áno je to tak týka sa to vozidiel ktoré sa nedajú kúpiť v hernom obchode, ale nezabúdaj že toho 24.12. sa to už bude vzťahovať aj na E-25 lebo tam už nebude.

Edited by Eraser_SK, 17 December 2014 - 01:38 PM.

PivniMasina1986 #58 Posted 17 December 2014 - 01:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14267 battles
  • 1,129

View PostSilentstalkerFTR, on 17 December 2014 - 12:28 PM, said:

Já se nechci hádat, ale když tak koukám na anglickou formulaci toho samého (kvalitu českých WG překladů známe...), myslím že tím básník chtěl říct ne to, že jde o slevy jen v herním obchodě, ale to, že jde o skupinu těch vozidel, která jsou dostupná v herním obchodě ale ne o ta, která nejsou, tedy např. Grosstraktor a T-34-85M

I to je možné, já si četl jen českou verzi a pochopil to takto.

Eraser_SK #59 Posted 17 December 2014 - 01:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,429
  • [BIA-0] BIA-0
Podľa mňa je viac ako isté, že sa daná zľava nebude vzťahovať aj na E-25 v giftshope, barlička v podobe toho že daný tank sa musí nachádzať aj v hernom obchode aby dostal spomínanú zľavu WG bohate stačí.

WhiteDoc #60 Posted 17 December 2014 - 01:47 PM

Private

• Player
  • 2899 battles
  • 6

@Eraser_SK:

ano, suhlasim, chcu oskubat. Ludia s titulom MBA tomu hovoria "optimalizovat zisk" :). Pekny den prajem!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users