Jump to content

Panther mit 8,8 cm L/71

• Please log in to reply
440 replies to this topic

NewbieP #441 Posted 10 April 2019 - 11:04 PM

Sergeant

• Player
  • 39507 battles
  • 293
  • [SF_A] SF_A

Pudla to ty szanuj :) Na VI tierze sprawdza się niemal tak samo dobrze, jak T34/85M (w mojej opinii jest lepszy - VR, spoko pancerz i spamerskie, nawet celne działo), a na VIII dzięki sporemu VR, lepszej celności i fajnemu goldowi, nawet lepiej :) Pudel jest umiejscowiony w odpowiednim tierze i jest dobrze zbalansowany, w przeciwieństwie do tego syfu, który po 10 bitwach kurzy się w moim garażu od 3ch lat i czeka na lepsze czasy lub korzystną ofertę wymiany. Pudel jest tym, czym powinny być Panterki. Niestety Pantera 88 to nawet koło Pudla, czy Pantery M10 to nawet nie stała :( Szkoda, że dałem się kiedyś "złapać" na jakąś przecenę 50% i kupiłem "TO" za goldy z którejś kampanii. Myślałem, że będzie się grało tak, jak Panterą II w "starych czasach" (czyli fajnie), a tu kaszana i klops.

Wady:

- Słaby kamuflaż

- Wielka bryła

- Brak faktycznego pancerza gdziekolwiek

- Skupia wieki

- MM+2 (może MM+1 by "TO" ratował, a tak to tylko kupa nie warta nawet ok. 3500 golda na przecenie)

- Słaba pena na goldzie (237)

- Po oberwaniu z HE, lub czegokolwiek, moduły i załoga sypią się jak domek z kart

- Podatny magazyn amunicji

- Brak mobilności - choćby tej na poziomie Pudla

- Pali się od przodu i rozwala się silnik (chyba, że coś się zmieniło w ostatnich latach)

- Ogólnie dość łatwopalny, szczególnie po oberwaniu od arty

- Pierwszy cel dla każdego / HP piniata

- Zerowy respekt, nawet mniejsze tiery chętnie się wymienią "strzał za strzał" i mają dużą szanse na zwycięstwo 1v1

Zalety:

- DPM, który i tak bardzo ciężko wykorzystać, bo za długo skupia

- znośna stabilizacja działa

- Jak już skupi, to jest celna

- 203 peny na podstawowym AP jest (było) wystarczające 

- Tanie pestki

- Duży zapas amunicji

- Niezły taran

Podsumowując: Jeżeli ktoś lubi Pantery, to dużo lepiej zrobi kupując Panterę M10 lub Pudla. To barachło należy omijać z daleka, zakryć plandeką wstydu i ukryć w najgłębszych czeluściach garażu.

Edited by NewbieP, 10 April 2019 - 11:16 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users