Jump to content

Liga WGLEU powraca

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Community #1 Posted 02 January 2015 - 12:14 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,690
Okres świąteczny dobiegł końca – czas wznowić rozgrywki!

Pełen tekst wiadomości

awera222 #2 Posted 02 January 2015 - 01:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19964 battles
  • 63
Takie głupie pytanie : Virtusy będą ? :sceptic:

ASPmac #3 Posted 02 January 2015 - 11:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22219 battles
  • 85
liga  jest i będzie żeby utrzymać status wota jako "ESL" żeby był jakiś bodziec do grania, nikt od 3 sezonu tego już nie ogląda , wystarczy porównać do lola - wot  10 munut kampy zanim coś się stanie 2 minuty walki z czego 30 sekund intensywnej po czym 10 minut przerwy następny mecz tych samych teamów a jak skończą to godzina zanim następny team będzie grał   w lol grają 20 - 40 minut jeden mecz gdzie cały czas się coś dzieje a o wygranej czasem decyduje 10 sekundowy teamfight 

POLzwed #4 Posted 02 January 2015 - 11:25 PM

Corporal

• WGL PRO Player
  • 22900 battles
  • 139

View PostASPmac, on 02 January 2015 - 10:19 PM, said:

liga  jest i będzie żeby utrzymać status wota jako "ESL" żeby był jakiś bodziec do grania, nikt od 3 sezonu tego już nie ogląda , wystarczy porównać do lola - wot  10 munut kampy zanim coś się stanie 2 minuty walki z czego 30 sekund intensywnej po czym 10 minut przerwy następny mecz tych samych teamów a jak skończą to godzina zanim następny team będzie grał   w lol grają 20 - 40 minut jeden mecz gdzie cały czas się coś dzieje a o wygranej czasem decyduje 10 sekundowy teamfight 

Widać, że kolega nie oglądał od 3 sezonu, gdyż teraz nastąpiła zmiana formatu, i wystarczy tylko spojrzeć na dowolnie wybrany mecz z 5 sezonu, aby zobaczyć, jak bardzo atrakcyjność tego wzrosła. Fakt, długie przerwy między meczami zostały i to jest mankamentem, ale mimo to zachęcam przynajmniej na chwile spojrzeć na obecny sezon, gdyż jest z pewnością ciekawszy od wszystkich poprzednich razem wziętych.

radkos19 #5 Posted 03 January 2015 - 02:06 PM

Private

• Player
  • 10855 battles
  • 5
A ja tam oglądam :popcorn:

jkop #6 Posted 03 January 2015 - 02:18 PM

Corporal

• Player
  • 55832 battles
  • 132
a nie dostają raportow za to kampienie? może te długie przerwy miedzy meczami to dlatego ze po pierwszym cala druzyna jest już zbanowana i trzeba nowego składu szukac..

ASPmac #7 Posted 03 January 2015 - 08:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22219 battles
  • 85
widziałem 

View PostPOLzwed, on 02 January 2015 - 11:25 PM, said:

Widać, że kolega nie oglądał od 3 sezonu, gdyż teraz nastąpiła zmiana formatu, i wystarczy tylko spojrzeć na dowolnie wybrany mecz z 5 sezonu, aby zobaczyć, jak bardzo atrakcyjność tego wzrosła. Fakt, długie przerwy między meczami zostały i to jest mankamentem, ale mimo to zachęcam przynajmniej na chwile spojrzeć na obecny sezon, gdyż jest z pewnością ciekawszy od wszystkich poprzednich razem wziętych.

widziałem powtórki ... tylko utwierdziłem się w przekonaniu że mecze są ustawione ( fatalne samobójcze decyzje ogarniętych teamów)  w dodatku nie zbanowali multiego za produkowanie głosów na najlepszego zawodnika sezonu za pomocą youtube (perfidnie zrobił film gdzie wyżebrał od fanów głosy    przed filmem był na 5 miejscu po filmie był na 1) sam multi ma więcej widzów niż ludzi co te finały oglądali          

nowy format 54 na 54 nie zmieni faktu że esl w wocie jest nudny , musieli by dać mapę a la mitengrad + może 10 na 10 żeby było ciekawie

a już nic nie zmienia faktu że wydają kasę na esport  bo można się z łapówek nahapać , zamiast na havok czy nowy silnik , modele hd tryb open space gdzie były by miasta , questy i tryb gry ala free lancer (jak na przykład Invasion w star conflict)   zarabiają tyle że mogli by wynająć 1000 osobową grupę do tego co by to zrobili w pół roku 

Falathi #8 Posted 04 January 2015 - 05:58 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 19260 battles
  • 10,637
  • [WG] WG

Zwracam uwagę, że aspekt esportowy WoTa jest cały czas rozwijany. 

A la Mittengard - cóż, dostaliśmy niedawno mapkę specjalnie pod drużynówki i niejako przy okazji pod eSport. Możliwe, że w przyszłości będzie tego więcej. 

To, że duża część meczu nie jest wypełniona nie wiadomo jaką akcją też nie powinno zaskakiwać. Przecież jazda byle przed siebie szybko kończy się ponownymi odwiedzinami w garażu. 

awera222 #9 Posted 04 January 2015 - 09:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19964 battles
  • 63

View PostASPmac, on 03 January 2015 - 08:41 PM, said:

widziałem 

widziałem powtórki ... tylko utwierdziłem się w przekonaniu że mecze są ustawione ( fatalne samobójcze decyzje ogarniętych teamów)  w dodatku nie zbanowali multiego za produkowanie głosów na najlepszego zawodnika sezonu za pomocą youtube (perfidnie zrobił film gdzie wyżebrał od fanów głosy    przed filmem był na 5 miejscu po filmie był na 1) sam multi ma więcej widzów niż ludzi co te finały oglądali          

nowy format 54 na 54 nie zmieni faktu że esl w wocie jest nudny , musieli by dać mapę a la mitengrad + może 10 na 10 żeby było ciekawie

a już nic nie zmienia faktu że wydają kasę na esport  bo można się z łapówek nahapać , zamiast na havok czy nowy silnik , modele hd tryb open space gdzie były by miasta , questy i tryb gry ala free lancer (jak na przykład Invasion w star conflict)   zarabiają tyle że mogli by wynająć 1000 osobową grupę do tego co by to zrobili w pół roku 

ech wróć do lola... te 2 gry są całkowicie inne i ich porównanie jest tak głupie jak człowiek (wedle Alberta Einsteina). Co do ESL w LOLu sam napisałeś że tam decyduję 10 sekundowy teamfight... więc chyba lepiej oglądać 2,5 minuty zażartej walki niż 10 sekund ale co ja wiem... PS ludzi współpracujących z WG jest ponad tysiąc a co do havoka : kupili go. WG NON STOP coś robi jednak większość albo spaliła ci komputer albo nie ma przyszłości. Dodam że "wielordzeniowość" w wot była testowana w wersji 9.0 i o ile dobrze pamiętam ten patch był najgorszym z "serii" 9. Questy - misje. Tryb gry open space w WoT? Jebłem jak ty to se wyobrażasz... to gra o CZOŁGACH nie o mistycznych bohaterach z nie wiadomo jakimi mocami i broniami większymi od ich samych... A multiemu się coś udało ale jak zwykle jakiś cebulak musi się do tego przypierdolić. Wiedz że nie bronię wg ja tylko stwierdzam fakty a za to że nie ma wielordzeniowości mam ochotę wywalić tą grę do kosza ale wiem że ją dodazą (chociaż kiedy to nie wiem...)

Edited by awera222, 04 January 2015 - 09:22 PM.

gameplayer1062 #10 Posted 06 January 2015 - 08:44 PM

Private

• Player
  • 2334 battles
  • 1
  • [-NRD-] -NRD-
Fajnie to się ogląda.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users