Jump to content

Uruchomienie Misji osobistych

• Please log in to reply
1110 replies to this topic

BananowyJonny #521 Posted 16 January 2015 - 11:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18152 battles
  • 422
  • [OS-C] OS-C

Mi się trochę nie podoba,że te misje wymuszają na graczach pewne głupie zachwania. Jeden gra jako krzak,drógi jedzie na pałę bo jak najszybciej musi kogoś wykryć(potem najczęściej zdycha),arta musi walić po krzakach bo misja mówi,żę musi rozwalać inne arty. Można też zauważyć większą apatie graczy niż na normalnych randomach.

Jeszcze mniejsza pomoc od innych, bo misja mówi: to i tamto.

Już nikomu nie zależy na zwycięstwie i powstaje nam totalny randomowy random. Na nikim nie można polegać(i tak było ciężko żeby komuś zaufać na randomie ale teraz to już wogóle każdy gra dla swoich zasranych misji,nie dla drużny)

Nie można winić tylko pomidorów za obecny stan rzeczy.

Sytuacja trochę przypomina początek wojny niemiecko-radzieckiej. Radzieckie dowóctwo mówi: Atakować! Nie cofać się!,a pomidorowi żołnierze padają jak muchy,bo im kazano...

alexxdogman #522 Posted 16 January 2015 - 11:18 PM

Private

• Player
  • 28173 battles
  • 9

...URUCHOMIENIE MISJI OSOBISTYCH ...

(O S O B I S T Y C H !!!)

aby ukończyć to zadanie musisz zagrać w plutonie.....

no k*U^(* bez jaj - to albo osobiste albo z koleżkami - staram się grać sam więc jak zwykle jestem w (*^(*^( kopany

powodzenia WG - kolejna kretyńska pułapka na frajerskie "gra za darmo", "graj sam kiedy chcesz"...

RAV3Npl #523 Posted 16 January 2015 - 11:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 63344 battles
  • 670

Podsumowanie stanu emocjonalnego chyba więcej niż kilku graczy po drugim dniu "misji"

Ciśnie mi się na usta kilka pytań odnośnie tego "wynalazku"

Nie zadam żadnego.

Mam to w dupie.

Cheers

Mac44 #524 Posted 16 January 2015 - 11:34 PM

Private

• Player
  • 42074 battles
  • 8
Zgadzam się poprzednimi wypowiedziami, że gra w tym momencie stała się praktycznie niegrywalna. Winą nie są tutaj misje, tylko to że słabsi gracze nie grają w Wota tylko "wykonują misję". Ja jestem jak najbardziej za misjami i podoba mi się to że są w nich elementy szkoleniowe (o ile ktoś je czyta). Tylko że z tego co zauważyłem misję da się wykonywać rano tj. do godz. 12 i późno w nocy (a przynajmniej mnie najwięcej wtedy zaliczeń siadło). Winą nie obwiniam devsów tylko naszą kochaną młodzież "gimbazjalną" (nie wszystkich oczywiście) dla których liczy się tylko odwalona misja. Może po prostu należy zablokować możliwość wykonywania misji dla graczy poniżej pewnego poziomu (nie mnie go oceniać, bo sam jestem przeciętniakiem i max dla mnie to będzie jak zrobię t55a), gdyż i tak nie wykonają tych najtrudniejszych (nawet na StuGa, 4k dmg na tdeku?, wątpię aby taki gracz wn8 >800 ją zrobił). W ten sposób oni zaczną grać a nie "grać" i może coś się uda. Sam staram się wygrać (o ile to możliwe), a przy okazji robić misje. Ale to tylko moje pobożne życzenia i gra będzie demokratyczna a połowa graczy będzie miała jej dość przez "misjonarzy w kolorze czerwieni". 

Maksymus #525 Posted 16 January 2015 - 11:35 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 59335 battles
  • 1,313
  • [P_R_T] P_R_T

Jedyna dobra rzecz związana z koniecznością gry w plutonie,to całkowity brak komentarzy typu "misja sama się zrobi".W tym właśnie problem,można by ja robić przy okazji bez spiny ale jak widać WG ma wobec nas inne plany.Zszargane nerwy i zdrowie jest według nich spełnieniem naszych marzeń.

Edited by Maksymus, 16 January 2015 - 11:38 PM.

ichodaremus #526 Posted 16 January 2015 - 11:36 PM

Corporal

• Player
  • 71151 battles
  • 190
  • [TM-S] TM-S

misje osobiste!!!!!!!!!!!!!!!! - PORAŻKA

- gram lekkim czołgiem i zatrzymałem się na misji nr 8 ....................... i pocałuj psa w du.............. życzę szczęścia w wykonaniu - 50 bitew i wszystko w pierd............ bo zawsze ktoś rozwali ostatni czołg przeciwnika, nie wspomnę o tym że najpierw spróbuj  dojechać do bazy wroga,

- gram artą - misja rozwal lekki czołg - jak na złość ani jednego w bitwie i tak 5 razy pod rząd, w szóstej spotykam jeden który pada za nim zdążę przeładować, itp. itd. etc. - to mają być misje??? .

- ktoś mówił że misja pierwsza - czołg stug -  jest prosta do wykonania - im bardziej chcesz to zrobić tym jest trudniejsze\

ps. nie licząc bugów w wykonywaniu misji 

wykonałem misje z 99 razem - bardzo proste - jaja  normalnie

Edited by Madoox, 17 January 2015 - 09:40 AM.

paragraf148 #527 Posted 16 January 2015 - 11:38 PM

Private

• Player
  • 15081 battles
  • 6
Kolejny event dla koksów i bezrobotnych. Dzisiaj cały dzień próbowałem zniszczyć dwa medy w jednej bitwie. W końcu poszło. Do tej pory nie mogę zniszczyć modulu i zabić załoganta w zadaniach dla niszczycieli i nie wiem, czy w ogóle dam radę, bo rng to bura, wredna suka, chodząca własnymi drogami. Inna sprawa to sposób gry na randomach. W piątek wszystkie skauty ginęły jak szmaty już w pierwszej minucie gry. Potem większość ludzi stała w miejscu, bo nikt nie chce jednak zginąć. Poza tym z jaskiń wyszli niedzielni gracze z 1k bitew, wn8=02 i jadących na Loewe czy innym Is-ie premium. Stoi taki w krzaku i czeka, albo jedzie na pałę i zaraz ginie. Każde zadanie trzeba robić oddzielnie. Zrozumiałbym, gdyby dało się te zadania robić za jednym zamachem (tj. kille, dmg itd), ale w tej formie to kolejny przykład jak zniechęcać graczy. Po dłuższej grze odechciewa się wszystkiego. Ja sam nie jestem orłem, ale chyba chodzi o to, żeby podtrzymywać zainteresowanie grą, a nie robić kolejny event dla wąskiej grupy osób. GG WarGaming.

ankuba57 #528 Posted 17 January 2015 - 12:16 AM

Major

• Player
  • 33163 battles
  • 2,593
  • [OLD1] OLD1
Kończę na dziś gdyż misje z warunkiem WYGRAJ BITWE nie do zaliczenia dziś  dla mnie. Rzadko narzekam ale zadania typu traf wroga z 300 m i masz zaliczone doprowadzają do tego, że głównym celem stada baranów  jest właśnie trafienie (jeden raz) wroga. Nic się wcześniej I PÓŹNIEJ nie liczy. Jak udało się wykonać zadanie dla misji to potem już można na pałę zapierd....lać byle szybciej zacząć następną. Cienko to wszystko widzę.

Edited by ankuba57, 17 January 2015 - 12:17 AM.

Gruby_Szmal #529 Posted 17 January 2015 - 12:18 AM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 24605 battles
  • 66

Chciałem zgłosić błąd w jednej z misji:

Chodzi dokładnie o 12 misję na Stuga, w MEDACH.

Bug Misje

Już któryś raz z rzędu spełniam wymagania misji i misja nadal nie jest zaliczona (za każdym razem mamy w plutonie co najmniej 3 fragi).

Tu screen z przykładowej bitwy (jak widać 5 fragów), a misja dalej nie uznana.

Ktoś coś wie?

Luc_Ratif #530 Posted 17 January 2015 - 12:20 AM

Sergeant

• Player
  • 36515 battles
  • 296
  • [D-T-C] D-T-C
Wszystko fajnie, tylko że gra się stała nie grywalna(przynajmniej przez te 2 dni od kiedy wprowadzili). Wszyscy trzęsą dupę, żeby robić misję, a 3 arty na bitwę to standard.

kowan69 #531 Posted 17 January 2015 - 12:20 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17711 battles
  • 6,660
  • [SAMI] SAMI

View Postparagraf148, on 16 January 2015 - 10:38 PM, said:

Dzisiaj cały dzień próbowałem zniszczyć dwa medy w jednej bitwie. W końcu poszło. Do tej pory nie mogę zniszczyć modulu i zabić załoganta w zadaniach dla niszczycieli i nie wiem, czy w ogóle dam radę, bo rng to bura, wredna suka, chodząca własnymi drogami. 

Potrzebna Wam haubica. Najlepiej Su-152, ew. Hetzer czy nawet Stug i strzelajcie z HE. Moduły i załoganci lecą jak złoto.

A jak nie to nawet normalnymi lufami, też walcie w paipery z HE, armaty najlepiej od 85mm w górę. Za pierwszym razem wykonałem to zadanie. 

OMGdontShootMeNow #532 Posted 17 January 2015 - 12:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41731 battles
  • 645

@Gruby

Może musicie walić w ten sam czołg. Wszystkie 3 zniszczone pojazdy muszą otrzymać po kulce od każdego członka plutonu. Innej "ajdii" nie mam :confused:.

Cholera. Też chyba nie pasuje. Może zmień język na angielski i zobacz jak tam opisali tę misję.

Pamiętam z TIE fightera idiotyczne sekretne misje. Może być tak samo w WoT. Dlatego WG zastrzegło, że misje mogą się zmieniać.

Edited by OMGdontShootMeNow, 17 January 2015 - 12:37 AM.

Angel_of_Apocalipse #533 Posted 17 January 2015 - 12:47 AM

Sergeant

• Player
  • 21669 battles
  • 235
  • [_SPI_] _SPI_

sadad

Hellcat.... nowe działo samobieżne :D

ini1 #534 Posted 17 January 2015 - 01:10 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56248 battles
  • 3,140
  • [SAMI] SAMI

prorokowałem że będzie .ujnia już w momencie wprowadzenia misji na serwer testowy, nawet o tym pisałem i dostałem +/- 30 minusów, bo przecież będzie super, i wogól wykurw... że Wot wprowadza misje

mówiłem 2 dni temu, czyli dzień PRZED wprowadzeniem misji że będzie PATOLOGIA na randomach i dostałem +/- 10 minusów

Mimo to się nie złamałem, i wczoraj nawet nie odpalałem gry, myślałem będzie bum w 1 dzień, a potem się uspokoi

dzisiaj odpalam grę i co ?

rajdy lt , często gęsto samobójcze w 1 min gry, i to nie tylko gracze czerwoni ale też zieloni i fioletowi :{

ht dające 3xr i do przodu, bo trzeba w 5min uszkodzić czołg wroga, i znowu pełne spektrum kolorów

od 3 do 5 art na bitwę i wszystkie walą we mnie ( bo akurat grałem lt ) gdy 10m dalej po OTWARTEJ przestrzeni turla się majestatycznie Maus :{

i oczywiście arty zielone i niebieskie czają się na lt :{

gry gdzie mamy 4-7 czołgów przewagi i przegrywamy, bo idioci polują na fragi :{

no i perełka

gra zmierza do końca, u nas, ja w typie59 ~300hp i stoję na bazie, zająłem ją już w 90%, widzę że w moją stronę turla się ostatni nasz czołg, nieprzyjaciel ma 6 maszyn, ale przy naszym capie, nie zdąży wrócić, co prawda 3 maszyny wjeżdżają na capa, ale im zajmie to ~30s a nam zostało mniej niż 10s, wygrana pewna

piszę gg na czacie i co ?

oczywiście idiota z mojej drużyny strzela DO MNIE i mnie zabija

piszę na czacie dlaczego ?

a on mi CAP MÓJ, misja

oczywiście, tamci zajęli naszego capa, a ten idiota dociągnął do 10% :{

Dzięki WG, już misja na wz ujawniła pokłady patologi, kradzieże fragów, czekanie 30s i danie się oklepywać przez 1 nieprzyjaciela, bo miał 600hp i nie zszedł by na 1 hita, itp.

A teraz przez misje to jest PATOLOGIA do kwadratu, rozumiem defsów, wprowadzili plutony by socjalizować graczy na siłę, ale osiągnęli odwrotny skutek, każdy gra pod siebie, ewentualnie pod swój pluton, gra stała się totalnie 1:29 i NIKT nie chce wygrać :{

byle osiągnąć założenia misji, po czym wyjechać na środek i dać się jak najszybciej rozstrzelać, bo trzeba aktywować następną misję i cisnąć :{

zostało mi 45 dni premki i BARDZO żałuje że niemożna jej zamrozić, gra KOMPLETNE przestała sprawiać mi radość, a 15 na 16 dzisiaj zagranych bitew tylko mnie irytowała i powodował zgrzytanie zębów :{

w sobotę zrobię jeszcze jedno podeście, ale jak będzie tak samo to odpuszczę sobie tą premkę i po prostu przestane grać przez mc, do następnego pacza, potem odpalę na 2 dni i jak będzie tak samo to chyba się pożegnam z produktem :{

gra ma mi dawać PRZYJEMNOŚĆ a nie frustrować, a jako gracz SINGLE grający TYLKO randomy SOLO, nie widzę celu i potrzeby tak się męczyć :{

i tak nie dostane ŻADNEGO czołgu, bo nawet na głupiego sztuga trzeba się męczyć w plutonie, a ja LUBIĘ grać sam, ale nie lubię przegrywać 9/10 bitew, bo nikomu nie zależy by wygrywać :{

Edited by ini1, 17 January 2015 - 01:14 AM.

LastShadow11 #535 Posted 17 January 2015 - 02:13 AM

Private

• Player
  • 21502 battles
  • 15
  • [TIB] TIB

Witam, mam pytanie, co do ostatniej misji w danej klasie. Nie chcę grać artyleriami i muszę w takim razie ukończyć zadanie dodatkowe w każdej ostatniej misji. Niestety wyszło tak, że w jednej z klas wykonałem główne zadanie, a pobocznego już nie. W jaki sposób mogę je poprawić, jeśli pojawia mi się tylko komunikat "przyjmij nagrodę"? 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Krwawy_Ray #536 Posted 17 January 2015 - 02:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 15525 battles
  • 451
  • [2D-CD] 2D-CD

View PostLastShadow11, on 17 January 2015 - 02:13 AM, said:

Witam, mam pytanie, co do ostatniej misji w danej klasie. Nie chcę grać artyleriami i muszę w takim razie ukończyć zadanie dodatkowe w każdej ostatniej misji. Niestety wyszło tak, że w jednej z klas wykonałem główne zadanie, a pobocznego już nie. W jaki sposób mogę je poprawić, jeśli pojawia mi się tylko komunikat "przyjmij nagrodę"? 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Po przyjęciu pojawia się przycisk 'Popraw wynik' (czy cuś w ten deseń) i możesz zrobić z pobocznym zadaniem.

podian #537 Posted 17 January 2015 - 02:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23679 battles
  • 433
Przy każdej misji, jeśli zrobi się tylko cel główny, ma się możliwość włączyć ją jeszcze raz żeby poprawić wynik.

saszlyk #538 Posted 17 January 2015 - 04:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 26969 battles
  • 386
  • [WW1LF] WW1LF
Ja już nie wspominam jak mi się gra TOGiem :/ .Ciągle wszyscy rushują na mnie :( .No ku***.

Izzy_ #539 Posted 17 January 2015 - 05:23 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 43661 battles
  • 51
  • [REACH] REACH
Juz bez znaczenia >

Edited by Izzy_, 17 January 2015 - 07:33 AM.

agro18 #540 Posted 17 January 2015 - 08:31 AM

Private

• Player
  • 22148 battles
  • 48
  • [HELIO] HELIO
i teraz wszystkie dzieci i pomidory zaczną grać już przesada jak jest po 5 art w bitwie to teraz będzie po 10;/ powinni limit zrobić na to gów... max 2 w bitwie albo jedna

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users