Jump to content

IS 6, T34, Superpershing - co kupit ?

• Please log in to reply
15 replies to this topic

M4nhunter #1 Posted 18 January 2015 - 01:31 PM

Private

• Player
  • 12066 battles
  • 24
  • [52886] 52886

Zdravim,

najprv by som sa chcel ospravedlnit ak nahodou tento topic patri do inej sekcie, nevedel som kam ho inde zaradit a casto prispevky nepridavam a uvedomujem si ze prispevky s tematikou komparacie su uz vytvorene no rad by som obdrzal tie najaktualnejsie spatne vazby :)

Chystam sa kupit jeden z tychto tankov, no stale neviem ktory je najvyhodnejsi. Kupou sledujem jediny jeden ciel a tym je zarabat kredity. Co sa tyka vlastnosti tankov, stylov hrania, vyhod nevyhod, vsetko uz viem a stravil som hodiny porovnavanim a pozeranim fora a videi. Tato otazka prevazne mieri k majitelom tychto vozidiel ale budem velmi vdacny za kazdy jeden nazor. Osobne mi najviac vyhovuje hranie heavy a preto zvazujem aj napriek medium klasifikacii SP, a jeho mobilita by mi vobec neprekazala. Co vsak najviac povazujem za vyhodu SP je jeho nizka cena v porovnani s IS 6 a T34 a obmedzeny mm na IX. Za vyhodu IS 6 taktiez povazujem obmedzene mm no asi by mi hratelnostou tento tank az tak nevyhovoval ako T34 alebo SP. V com vsak vidim najvacsiu nevyhodu SP a IS 6 je nizka penetracia a v pripade IS 6 aj celkovu presnost dela a aiming. Na koniec sa dostanem ku T34, na ktorom ma sice laka vysoka penetracia v kombinacii so slusnou alfa dmg ale na druhej strane vidim nedostatky v dlzke aimingu a taktiez povazujem za nevyhodu mm. Sice s delom T34 mozem dat slusny dmg aj na X mm no vela by som tam toho predpokladam nerozdal.

Prosim vas zdielate svoju pocity a poskytnite mi vase odporucania. Vopred dakujem.

SirBarder #2 Posted 18 January 2015 - 01:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 10437 battles
  • 608
  • [SVINE] SVINE
Pokud by ti to nevadilo, tak bych ti doporučil ještě JgT 8.8, když huldownuješ, tak tě na top tieru máloco prorazí bez goldu- a některé i s goldy neprorazí. Je to zatím druhý nejlevnější premiák v ingame shopu a spolu se 112 má jedny z nejlepších výdělků z 8 premiáků, má omezený MM  a použitelné dělo. Nicméně ber taky ohled na svůj gameplay, pokud víš, že ti ten tank nesedne a moc s ním nenahraješ, tak i ty výdělky nebudou zase až tak zářné. Protože tam ho nemáš vypsaného, soudím, že jsi ho si proto vyškrtl, pokud ne, doufám, že jsem ti dal další použitelný námět k přemýšlení.

Edited by SirBarder, 18 January 2015 - 01:45 PM.

maccinn #3 Posted 18 January 2015 - 02:08 PM

Corporal

• Player
  • 25176 battles
  • 158
  • [HALUS] HALUS

Vzal bych ještě v úvahu zábavnost těchto tanků, T-34 je z nich určitě nejnudnější.

Takže ve zkratce, jestli máš v plánu hrát SP jako těžký tank, rovnou na něj zapomeň. Ačkoliv to tak nevypadá jeho největší síla spočívá v boji s jinými medky, kde může využít toho pancíře a zároveň dělo nezaostává tolik jako proti heavynám. Navíc vzhledem ke slabé penetraci potřebuješ znalosti slabých míst, jinak budeš jen dingat a nevyděláš nic. U IS-6, která se s nepřítelem potkává pouze čelně to platí dvojnásob.

M4nhunter #4 Posted 18 January 2015 - 02:19 PM

Private

• Player
  • 12066 battles
  • 24
  • [52886] 52886

No musim byt úprimný, medka ma nejako nebavia a ani som ich nehral. Ale sp by som vyskusal urcite. No a je pravdou ze u is 6 je weakspoty nutne triafat. Vacsinu weakspotov poznam neni problem no a co sa tyka t 34 viem ju osobne ohodnotit maximalne na zaklade hratelnosti t29 co musim povedat ma celkom bavilo. Otazka vsak znie ci mi sp zabezpeci kvalitne zarobky ktore budu vyplyvat z dmgu.

EnGeLiTo #5 Posted 18 January 2015 - 02:22 PM

Private

• Player
  • 31224 battles
  • 6
  • [_CSJ] _CSJ
Vyjadrím sa len k IS-6 a T-34, kedže SP nemám. IS-6 má jednu veľkú výhodu oproti T-34 a tou je obmedzený MM, takže dosť často budeš top tier, problém nastáva keď stretneš T9 heavy(E75,ST-1). Američan problém s penetráciou naozaj nemá s výnimkou niektorých T10 no aj tak za mňa je určite zábavnejšia IS-6. Čo sa týka zárobkov tak pocitovo je na tom lepšie T-34 ale všetko záleži od bitky...  

maccinn #6 Posted 18 January 2015 - 02:37 PM

Corporal

• Player
  • 25176 battles
  • 158
  • [HALUS] HALUS

View PostM4nhunter, on 18 January 2015 - 01:19 PM, said:

No musim byt úprimný, medka ma nejako nebavia a ani som ich nehral. Ale sp by som vyskusal urcite. No a je pravdou ze u is 6 je weakspoty nutne triafat. Vacsinu weakspotov poznam neni problem no a co sa tyka t 34 viem ju osobne ohodnotit maximalne na zaklade hratelnosti t29 co musim povedat ma celkom bavilo. Otazka vsak znie ci mi sp zabezpeci kvalitne zarobky ktore budu vyplyvat z dmgu.

Pro lepší představu T-34ce se daleko více podobá T-30 ve stocku. Ty tanky jsou naprosto identické jen T-30 má lepší statistiky děla (přesnost apod.)

M4nhunter #7 Posted 18 January 2015 - 03:11 PM

Private

• Player
  • 12066 battles
  • 24
  • [52886] 52886

View Postmaccinn, on 18 January 2015 - 01:37 PM, said:

Pro lepší představu T-34ce se daleko více podobá T-30 ve stocku. Ty tanky jsou naprosto identické jen T-30 má lepší statistiky děla (přesnost apod.)

A ak by si mal porovnat cisto sumu zarobkov priblizne kolko to vynesie za priemernu bitvu kreditov ?

maccinn #8 Posted 18 January 2015 - 03:19 PM

Corporal

• Player
  • 25176 battles
  • 158
  • [HALUS] HALUS

View PostM4nhunter, on 18 January 2015 - 02:11 PM, said:

A ak by si mal porovnat cisto sumu zarobkov priblizne kolko to vynesie za priemernu bitvu kreditov ?

Nemůžu porovnat výdělky, protože vlastním jen SP. Tam se pohybuje průměrná bitva bez premiového účtu okolo 30-40 tisíc čistého.

Edited by maccinn, 18 January 2015 - 03:20 PM.

72DD #9 Posted 18 January 2015 - 04:13 PM

Private

• Player
  • 27497 battles
  • 32
  • [UC0RN] UC0RN
Vzhľadom k tvojím skúsenostiam by som odporučil T34, neni náročná na hranie má perfektné delo, dobrú depresiu a výbornú vež. SP by som ti neodporúčal pretože keď sním nenastrielaš aspom 2000dmg tak ti moc nezarobí a je zložitejší na hranie :)  Tak isto IS6, má sice obmedzený MM ale delo má malú penetráciu a pokial nevieš kam prestrelovať pancierované tanky tak nezarobíš. T34 je pre teba vhodný stroj. Ale aj tak by som ti najskôr odporučil kúpiť nejaký prémiový V tier, aj tie dokážu pekne zarábať :) 

Articek #10 Posted 18 January 2015 - 05:22 PM

Sergeant

• Player
  • 8174 battles
  • 239
Ahoj, vlastním SuperPershinga. Co se týče penetrace, tak je to otázka zvyku, s SP mám nahráno skoro 600 bitev a už vím co probiju, co ne, a kdy nabíjet goldy. Nicméně po 600 bitvách se mi tank omrzel, a hraji ho pouze, když opravdu musím. Věřím, že kdybych si tenkrát koupil T34, tak tento problém nemám a kdybych se měl znovu rozhodovat, tak bych koupil spíše T34. Klidně bych si těch pár stovek připlatil.

Honorius_ #11 Posted 18 January 2015 - 05:39 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957
Pokiaľ je tvojim jediným kritériom zárobok (v čistom predpokladám), tak z menovaných jednoznačne T34. Na rozdiel od ostatných goldy vôbec nepotrebuje, takže dostávaš full zárobok. Zo začiatku som T34 nemal zrovna v láske, ale keď dobre poskladáš skilly na posádke (hlavne na presnosť za pohybu a pohyblivosť) a zvykneš si na to, čo ten tank potrebuje, tak ide hrať niekde k 2000 dmg/hru a budeš zarábať jednoznačne najviac. Napr. taká IS-6 je kus zábavnejšia, nastrieľané s ňou mám o niečo viac, ale holt neporovnateľne častejšie potrebuješ vystreliť nejaký ten gold, aby si nebol v niektorých situáciách úplne jalový, tá pene je podpriemer už o tier nižšie. To samozrejme značne obmedzuje čistý zárobok. SP na tom bude asi trochu lepšie, ale stále podobne, ako IS-6.

asdfbrom #12 Posted 18 January 2015 - 06:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

View PostM4nhunter, on 18 January 2015 - 01:31 PM, said:

Zdravim,

najprv by som sa chcel ospravedlnit ak nahodou tento topic patri do inej sekcie, nevedel som kam ho inde zaradit a casto prispevky nepridavam a uvedomujem si ze prispevky s tematikou komparacie su uz vytvorene no rad by som obdrzal tie najaktualnejsie spatne vazby :)

Chystam sa kupit jeden z tychto tankov, no stale neviem ktory je najvyhodnejsi. Kupou sledujem jediny jeden ciel a tym je zarabat kredity. Co sa tyka vlastnosti tankov, stylov hrania, vyhod nevyhod, vsetko uz viem a stravil som hodiny porovnavanim a pozeranim fora a videi. Tato otazka prevazne mieri k majitelom tychto vozidiel ale budem velmi vdacny za kazdy jeden nazor. Osobne mi najviac vyhovuje hranie heavy a preto zvazujem aj napriek medium klasifikacii SP, a jeho mobilita by mi vobec neprekazala. Co vsak najviac povazujem za vyhodu SP je jeho nizka cena v porovnani s IS 6 a T34 a obmedzeny mm na IX. Za vyhodu IS 6 taktiez povazujem obmedzene mm no asi by mi hratelnostou tento tank az tak nevyhovoval ako T34 alebo SP. V com vsak vidim najvacsiu nevyhodu SP a IS 6 je nizka penetracia a v pripade IS 6 aj celkovu presnost dela a aiming. Na koniec sa dostanem ku T34, na ktorom ma sice laka vysoka penetracia v kombinacii so slusnou alfa dmg ale na druhej strane vidim nedostatky v dlzke aimingu a taktiez povazujem za nevyhodu mm. Sice s delom T34 mozem dat slusny dmg aj na X mm no vela by som tam toho predpokladam nerozdal.

Prosim vas zdielate svoju pocity a poskytnite mi vase odporucania. Vopred dakujem.

3 možnosti:

1) Kup IS-6 kvůli zábavě, trochu menší výdělek než T34

2) Kup T34 nebo JGT8.8 - dobrý výdělek ale nuda.

3) Kup T26E4 a k němu SU-100Y nebo Panther M/10.

Falling_Toilet_ #13 Posted 18 January 2015 - 06:58 PM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE
T34 je rozhodne dobrej tank a celkem i lehkej na hrani, ale jak uz bylo receno, je nudnej na hrani.
SP ani IS-6 nemam. Kdybych mezi nima mel vybirat, asi bych zvolil IS-6. Zda se mi celkove zabavnejsi.
A pokud muzu do seznamu jeden tank pridat, dolorucil bych 112. Je to skoro stejny jak IS-6 (vetsi rychlost za cenu mensiho pancire), akorat to ma pouzitelnou pene na goldu (HEAT). A diky vetsi pohyblivosti je s ni i vetsi zabava.

alcapone_cz #14 Posted 18 January 2015 - 06:58 PM

Private

• Player
  • 21358 battles
  • 25
Že tu nikdo nezmínil FCM, hrál jsem s ním párkrat u kamaráda a vím jestli někdy budu kupovat premiák bude to tenhle :)

asdfbrom #15 Posted 18 January 2015 - 08:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15540 battles
  • 503
  • [MORLA] MORLA

View PostKupca85, on 18 January 2015 - 06:58 PM, said:

Že tu nikdo nezmínil FCM, hrál jsem s ním párkrat u kamaráda a vím jestli někdy budu kupovat premiák bude to tenhle :)

Jo ale on není moc zkušený hráč a vybírá heavy tank ne "heavy tank". :)

M4nhunter #16 Posted 20 January 2015 - 07:38 PM

Private

• Player
  • 12066 battles
  • 24
  • [52886] 52886
Nakoniec som si vybral SP, odohral som s nim uz 100+ bitiev a musim povedat cim dlhsie ho hram tym viac ma to bavi, zaraba dost a hratelnost nieje jednoducha ale naucil som sa vyuzivat jeho prednosti :) urcite dobre ved je o 16€ lacnejsi :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users