Jump to content

Veřejný test herní aktualizace verze 9.6

• Please log in to reply
395 replies to this topic

Ficaso #41 Posted 22 January 2015 - 08:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30905 battles
  • 318

View PostKetankis, on 22 January 2015 - 08:07 PM, said:

Prémiové tanky se nakonec objeví až v CT2, nakonec došlo ke změnám, omlouváme se.

Díky za info. Beru tě za slovo :D

Dívám se, nová tvář... Snad tě moc brzy neotrávíme ;-)

Ketankis #42 Posted 22 January 2015 - 08:26 PM

Warrant Officer

• Military Reserve
  • 838 battles
  • 686

View Postkingoftanks2000, on 22 January 2015 - 07:11 PM, said:

opravdu nebo jen jako ?

Opravdu:child:

View PostFicaso, on 22 January 2015 - 07:18 PM, said:

Díky za info. Beru tě za slovo :D

Dívám se, nová tvář... Snad tě moc brzy neotrávíme ;-)

Hmm díky, někdy bych si šla po práci nejradši skočit z mostu, ale jinak jsou hráči pravdu milí:teethhappy:

Ficaso #43 Posted 22 January 2015 - 08:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30905 battles
  • 318

View PostKetankis, on 22 January 2015 - 08:26 PM, said:

Hmm díky, někdy bych si šla po práci nejradši skočit z mostu, ale jinak jsou hráči pravdu milí:teethhappy:

Vím naprosto přesně, o čem mluvíš... Dělám support informašních systémů SAP. Dneska mi zákazník sprostě nadával a já si to musel nechat líbit, ikdyž to celé byla jeho chyba :D

Sorry za OT

Pan_Skala #44 Posted 22 January 2015 - 08:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26105 battles
  • 543
  • [73CSP] 73CSP

View PostKetankis, on 22 January 2015 - 08:26 PM, said:

musíš přijmout tu smutnou pravdu, že na fórum ti většina přijde spíše vynadat než pochválit ;). Jinak jsem rád za ten nerf dohledu TD. Stejně ty mršky stojí většinou někde v křoví s binokama tak aspoň uvidí o kousek míň.

Bilharze #45 Posted 22 January 2015 - 08:57 PM

Corporal

• Player
  • 45561 battles
  • 163
Proboha nemohl by WG alespon pul roku nechat hru na pokoji?

Edited by Bilharze, 22 January 2015 - 08:57 PM.

Lavrinenko11 #46 Posted 22 January 2015 - 09:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22020 battles
  • 61

View PostBilharze, on 22 January 2015 - 07:57 PM, said:

Lépe bych to nenapsal......:great:

SanyaJuutilainen #47 Posted 22 January 2015 - 09:19 PM

Lieutenant

• Player
  • 20844 battles
  • 1,876
  • [GUP] GUP

View Postkocour100, on 22 January 2015 - 07:46 PM, said:

Hele zkus někde najít jak brečím, že chci městskou mapu? Vždycky jsem byl proti městským mapám od doby co to hraju což je někdy od roku 2011.

Já se silně obávám že WG si spoustu věcí dělá nikoliv dle názoru hráčů ale čistě jen dle sebe. Podle toho to taky tak vypadá někdy.

Říkejte si co chcete, ale ta původně skvělá myšlenka na tankovou hru se pomalu ztrácí pod nánosem balastu a každým patchem přinášejících hromadu nesmyslů. Například ty osmibitové bitvy, to je zase něco........

Už jen čekám kdy budu s tankem nahánět po poli růžové prasátka a střílet po nich  kaštanama.

A napsal snad někde, že jsi brečel ty?

Smiř se s tím, že ne každá mapa sedí každému. To, co napsal, je pravda - rok, rok a půl dozadu hráči volali po městských mapách a jak je Borsig OP, protože Borsig v křoví třeba na Prochorovce = občas nemáš šanci ani 5 vs 1 - nikdo ho ani neuvidí a on je rozebere.
Vždycky bude někdo, komu se změny nelíbí. Občas jsou to artyny, občas TD, občas heavyny. WG to dělá pro vyváženou hru, ne aby naštvalo nějakého konkrétního hráče.

View PostBilharze, on 22 January 2015 - 08:57 PM, said:

Proč? Aby za měsíc hráči začali reptat, že hra je furt stejná a chtějí nový obsah?

Edited by Nya_Chan, 22 January 2015 - 09:20 PM.

shotmancz #48 Posted 22 January 2015 - 09:20 PM

Private

• Player
  • 2289 battles
  • 1

to zase něco bude  aspoň že nerfli TD

Ketankis #49 Posted 22 January 2015 - 09:34 PM

Warrant Officer

• Military Reserve
  • 838 battles
  • 686
Proč by to WG mělo dělat? Všichni přece chtějí,aby se hra vyvíjela, přibývaly nové tanky, mapy, vylepšovala se grafika....

punkkorn #50 Posted 22 January 2015 - 09:34 PM

Private

• Player
  • 21764 battles
  • 2

já se už rok těším na aktualizaci, kdy bude podpora více jader, nová fyzika atd a pořád nic, to mělo bejt do konce roku

Maggie01 #51 Posted 22 January 2015 - 09:38 PM

Sergeant

• Player
  • 21423 battles
  • 271
No nerf dohledu TD budiž,byl by to krok správným směrem kdyby ovšem souběžně s tím bylo vyřešeno to že lighty budou svítit a ne hrát na dmg.....jenže žádnej plošnej nerf penetrace lightů nevidím,takže další zbytečnej patch.

lacik #52 Posted 22 January 2015 - 09:39 PM

Private

• Player
  • 48746 battles
  • 14

Nazdar,

Ked som si nainstaloval WOT (uz to bolo velmi davno), bol som nadseny. Uz roky som cakal na hru s tankami. Nejake simulacie tankov tu boli, ale sa vyvoj takych hier zakusol a opat stratil. Od WOT som  ocakaval realne (podla skutocnych parametrov) spravanie sa tankov, ako rychlost, pancierovanie, prieraznost striel, doba nabijania, rychlost otacania vozidla, ako aj veze. Myslim si, ze by to bolo omnoho lepsie, ako nahodne generovanie prieraznosti striel a neskutocne dinganie (a niekedy aj viac striel za sebou) v situaciach (strelba do boku a zadku tankov, alebo slabo pancierovanych takov velkym kalibrom), ked strela mala prerazit a inodedy niekolko prerazeni za sebou strelbou na velku vdialenost na tazko opancierovany tank. To sa realite ani nepriblizuje. Radsej by som sa snazil priblizit realite a radsej kategorizoval tanky, ktore sa moze v bitke stretnut. Historicky mod bol zaujimavy, ale mam pocit, ze sa dostalo tomuto modu velmi malej podpory zo strany WG, zeby umysel? Radsej by som privital menej tankov, ale lepsi engine (HAVOC, alebo iny s lepsim vyuzitim procesora a tiez grafickej karty), lepsiu fyziku, alebo aj zmeny pocasia, co by tiez mohlo ovplyvnit bitku (blato, sneh, vietor, zhorsena viditelnost v dosledku pocasia). To mnozstvo tankov vobec nezlepsuje hratelnost, lebo uz su po nerfoch pomaly jeden ako druhy a uz bude stacit mat v garazi 3-4 tanky, ked aj tak su uz vsetky skoro rovnake. Uvidim, co vytvori konkurencia. Dufam, ze sa nevyberu cestou WG.

Neocakaval som, ze to bude hard core tankovy simulator, ale som dufal, ze sa to aspon trosku priblizi realite a tanky budu od seba dost lisit svojimi vlastnostami. Spociatku sa to tak aj snazilo tvarit, ale cim dalej, tym viac sa vlastnosti tankov spriemeruju.

Edited by lacik, 22 January 2015 - 09:50 PM.

LowFrequencyOscillator #53 Posted 22 January 2015 - 10:17 PM

Sergeant

• Player
  • 4922 battles
  • 265

Precvičenie člena posádky, ale za 600 zlatiek? A takto dve-tri vzduchom chladené by ste radšej nechceli? To môžete mať aj zadarmo, len čo zobudím Applejack... Potom dopadnete zhruba takto:

Spoiler

P.S.: Editujú sa len vulgárne komentáre, tak mojim slušným láskavo dajte pokoj!

Edited by LowFrequencyOscillator, 23 January 2015 - 01:45 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

SunnyKV #54 Posted 22 January 2015 - 10:25 PM

Private

• Player
  • 27612 battles
  • 1
No koukám že mi dojede premko a WOT na nějaký čas opustím TD byl relax a přijde mi že WG se snaží vymazat je ze hry. I když v poslední době hraju víc za jiné než TD. Je možné že každý tank má hrát v bitvě nějaký úkol, ale ve většině případů (hraju skoro jen náhodné bitvy) lehký hodí kamikadze a střední tanky někam zalezou. Takže skoro neustále stojím s TD v přední linii. Podle mě nerfování tanků a změna map je totální nesmysl. Pokud si někdo chce hrát jen s tím nebo s jiným tankem je čistě jeho věc a mají všechny zůstat tak jak vznikly a konec. Navíc si už opravdu připadám že mě WG už těžce okrádá už jen tím že když si koupím za peníze například Jg8.8 který nikdy nešlo do bitvy s X a IX tierem navíc velice solidně vydělávalo. Je teď v garáži jen na ozdobu, protože vydělává mizivě a s tím dělem je proti vyšším tierům nepoužitelný. Peníze pro mě nejsou a nebyly nikdy problém, ale každým nerfem každého mého tanku v mojí fiktivní garáži si přijdu okraden. Tak jen vzkaz pro WG: naposledy jsem si koupil prémiový účet, naposledy jsem si koupil premiový tank (mám jich stejně hromadu) a naposledy jsem si koupil zlaťáky. Nenechám se neustále okrádat ne?

kodl33 #55 Posted 22 January 2015 - 10:26 PM

Corporal

• Player
  • 25357 battles
  • 145
  • [HARD_] HARD_

View PostKetankis, on 22 January 2015 - 09:34 PM, said:

Proč by to WG mělo dělat? Všichni přece chtějí,aby se hra vyvíjela, přibývaly nové tanky, mapy, vylepšovala se grafika....

no ta hra se teda vyvijí ale uplně jiným směrem 

Iron_bolt #56 Posted 22 January 2015 - 10:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12493 battles
  • 64

Klasika. Pokašlať všetky tanky doradu. 3 messiace som WoT nezapol na viac ako 3 hry, za posledné 2 roky hra nenapreduje v ničom , žiadne bugfixy, žiadna vylepšena optimalizacia, mapy spravené iba pred med a light tanky, pancier tazkych tankov k nicomu, silnejsie dela na stredaku ako na heavy ? prdel že . goldy kazia hru stále. skill MM tu stále nieje nech si silnejší hráči zahrajú . Som zeleny ale ked hram hram na fialovo a prd s toho ked hram s takymi co vsadeboli vsetkovideli a vsetko poznaju, teda taki ci skapu s 0 dmg a kazdy je potom noob. Takže za 4 roky čo hram, sa už naozaj nevrátim. A to som WG prispel dost na to aby sa tento scenar nestal, teda myslim [Editováno] hry kvoli cashu, teraz z toho je taky darkorbit. este aj tam by som sa lepšie zabavil. takže to je asi všetko z mojej strany. Dalsi strateny patch. uz od tohto prestavam sledovat hru celkovo. lebo s WG staffom na forach, aj devmi je to beznadejne. pretoze podla nich to funguje takto: hovorme my za to nemozme a lockujme vlakna. Ano WG, za vas pokles inteligencie vdaka cashu, s tym uz nic neurobite, vasa [Editováno] je trvala 

EDIT : ano [Editováno] ste mi pancier na E4, potom DMG, potom aim, a aimtime, a teraz ešte aj dohlad. dovidenia

Edited by ClearEvil, 22 January 2015 - 11:44 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

danosek #57 Posted 22 January 2015 - 10:28 PM

Private

• Player
  • 27505 battles
  • 2
  • [CS_SJ] CS_SJ
Hele já to neřeším, ať si s hrou provádějí co chtějí, prostě když už uznám že to domrvyli tak že už je to nehratelný tak s tím švihnu. Přece je to JEN HRA!

KanarekTwetty #58 Posted 22 January 2015 - 10:30 PM

Corporal

• Player
  • 72729 battles
  • 135
  • [PW_CZ] PW_CZ
JJ taky bych uvítal (ne určitě sám ) aby těch jako by aktualizací bylo miň a kvalitnější. Než si zvyknete na to s čím hrajete tak je zase vše jinak a někdy ještě horší.

Edited by KanarekTwetty, 22 January 2015 - 10:33 PM.

petrs1975 #59 Posted 22 January 2015 - 10:32 PM

Corporal

• Player
  • 23222 battles
  • 194
  • [EHW] EHW

View PostMaggie01, on 22 January 2015 - 08:38 PM, said:

No nerf dohledu TD budiž,byl by to krok správným směrem kdyby ovšem souběžně s tím bylo vyřešeno to že lighty budou svítit a ne hrát na dmg.....jenže žádnej plošnej nerf penetrace lightů nevidím,takže další zbytečnej patch.

Ty si slušnej tragéd!!! Hrál si někdy LT? Moc ne co? Ale kempit v artyně a v TD tě baví viď!?

danosek #60 Posted 22 January 2015 - 10:39 PM

Private

• Player
  • 27505 battles
  • 2
  • [CS_SJ] CS_SJ

Wg bude tak dlouho snižovat parametry tanků až ta hra bude prostě nehratelná, např KV-85 sovětský těžký tank který prostřelíte všude a Luchs 4 lehký tank tomu sem dal odraz s 6 stíhačem Jagdpanzer IV s dělěm které má penetraci nějákých

148

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users