Jump to content

Aktualizace 9.6: Změna kvalifikace člena posádky

• Please log in to reply
78 replies to this topic

LowFrequencyOscillator #61 Posted 29 January 2015 - 07:05 PM

Sergeant

• Player
  • 5081 battles
  • 265

View PostZoranon, on 28 January 2015 - 11:11 PM, said:

Neuvěřitelné. Takže hra, co je tak neúspěšná že na ní přestaly vycházet aktualizace je dávána za vzor WG. To byl vtip doufám?

A ne, WOT není myšleno jako charita, pokud na přetrénování nemáš, tak to není žádná tragédie.

Nie, charita to rozhodne nie je, len obyčajný kombajn na peniaze, ktoré putujú nevedno kam (do vývoja hry asi nie, keď vidím ako vyzerá poslednú dobu)...

Edited by LowFrequencyOscillator, 29 January 2015 - 07:06 PM.

Tranis3 #62 Posted 30 January 2015 - 12:34 PM

Private

• Player
  • 46633 battles
  • 7
Kdyby hru nehrály na publicu samý rajčata a scouti dělali to co mají, tak by v tom problém nebyl, jenže to se bohužel neděje a rajčata kempí i s LT. Takže zbohem publicu a budeme hrat jen týmovky.

Zoranon #63 Posted 30 January 2015 - 02:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15526 battles
  • 337

View PostLowFrequencyOscillator, on 29 January 2015 - 06:05 PM, said:

Nie, charita to rozhodne nie je, len obyčajný kombajn na peniaze, ktoré putujú nevedno kam (do vývoja hry asi nie, keď vidím ako vyzerá poslednú dobu)...

Wargaming je normální firma jejímž cílem je vydělat co nejvíce peněz. Nechápu co ti na to vadí.

kocour100 #64 Posted 30 January 2015 - 04:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View PostTranis3, on 30 January 2015 - 11:34 AM, said:

Kdyby hru nehrály na publicu samý rajčata a scouti dělali to co mají, tak by v tom problém nebyl, jenže to se bohužel neděje a rajčata kempí i s LT. Takže zbohem publicu a budeme hrat jen týmovky.

Teď sem hrál prochorovku. S TD jsem byl první a za mnou 100m kempily heavy a medko. Takže jsem vlastně dělal scouta s TD. Pak tedy ale nechápu tu logiku, že se ubere TD dohled :teethhappy:

kocour75 #65 Posted 31 January 2015 - 08:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 63622 battles
  • 888
  • [AV-M] AV-M
To je právě to TD kempící v křoví se sítí a binem je téměř nodhalitelné a díky tomu má výhodu tak 100-200 metrů dohledu a pokud má i na posádce 100% kamo tak ho kolikrát spotneš až na 50 metů .A ještě ke změně specializace určitě 600 není moc vždyť se v podstatě mění 3 věci :specializace ,výcvik na typ tanku a ještě perky ty by jinak nepasovaly .

Kowanda #66 Posted 03 February 2015 - 01:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View Postlittleplayer, on 28 January 2015 - 03:46 PM, said:

Tá hra sa uberá nejako stále viac a viac horším smerom. TD to má už aj tak ťažké,lebo v porovnaní s Medium tankami si ani nešrtne a ešte idú oslabovať dohľad ? To mám zobrať svoj obj 268 a ísť do stredu mapy aby som dačo videl raz vystrelil a potom sa už len díval ako ma zabijú ?  Veľmi zle je vybalancovaná hra a oni to ešte zhoršujú. Tiež by som sa mal pozrieť po niečom inom ako už písali chalani vyššie.

Aby jsi něco viděl by ti měl pomoct scout, od toho tam jsou. TD by měl být sniper - hlavně vysoká přesnost a ničivá síla. LT by měl hlavně mít větší dohled a rychlost. HT hodně HP a lepší pancíř, aby déle přežil pobyt v první linii, arty jako podpora proti zakempeným tankům (dal bych jim ale menší alpha a rychlejší palbu... prostě když sejme na 1 ránu, tak je to naprd) a MT něco mezi všemi ostatními (kromě arty). Tak bych to viděl já a každej by měl tak jasnou svoji funkci v týmu.

View PostFrantaB, on 28 January 2015 - 04:13 PM, said:

To zní zajímavě. Ještě bych dal možnost koupit si za goldy pro každého člena posádky jiný hlas (abych to mělo šmrnc). Měnit za goldy barvu vlasů, očí, sestřeh a možná i měnit za goldy uniformu. A jen tak mě napadá ...proč nejsou za goldy už i moduly?

Ale vážně. Pánové. Chápu, že je třeba na hře vydělat. Ale toho nedocílíte tím, že budete přidávat zhovadilosti za goldy a doufat, že to lidi budou kupovat. Chtělo by to ZAMAKAT na kvalitě a pak si lidi rádi za nějaké věci připlatí.

Jiný hlas posádky? Měnit vzhled? Co to je vzhled... v podstatě jen obrázek (ikonka) v garáži.

- nainstaluj si některý z módů a můžeš si komplet předělat posádku včetně vzhledu, hlasu, ale i jména (ale bude to tak jen u tebe v garáži, ale o to asi jde,že? ) :) .

View PostTranis3, on 30 January 2015 - 12:34 PM, said:

Jo, na publicu je prostě chaos. To co jsem psal výše, že by každej tank měl jasnou funkci na publicu moc neplatí, jelikož tam hraje každý sám za sebe se společným cílem vyhrát (což momentálně díky misím taky ani moc neplatí;). Public je ale dobrovolný, není to jediná možnost jak hrát hru, takže pokud máš tým, tak na něj chodit nemusíš a můžeš hrát jen týmovky... někdy je to ale docela sranda si ten public pustit. :D

A ještě se vyjádřím k té možnosti za 600 goldů. Je to imho nesmysl... pokud radista je už v té dané větvi zbytečný, tak ho převedu na jinou větev, kde zas bude potřeba. Pochopil bych, kdyby za těch 600 goldů ho třeba šlo převést k jinému národu, ale dávat tak nehoráznou sumu jen za to, aby změnil kvalifikaci? :sceptic:

hadak66 #67 Posted 05 February 2015 - 10:09 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 34316 battles
  • 1,279
  • [_V4L_] _V4L_

600 goldů bych neřešil. Pořád mám na výběr, že si je ušetřím a pošlu tam nováčka na výcvik (kdyby to bylo zadarmo, tak by zase dle mě ztrácely smysl premiové a speciální tanky) nebo prostě počkám na slevu a dám 300 goldů.

U TDs mi to už také nemrzí, pač mám ty nejhorší TDs odježděná, takže už nebudu potravou (pomalé britské TDs + americke pomale na 8-9 tieru bez 360 otocných věží;)). To, že hra se pousová k MT a HT, je snad jasne od 1/4 loňského roku a proto jsem nakonec rozhodl si rozjet právě tyto lajny. Člověk nemá nadávat, ale sledovat i trendy, aby nebyl překvapený. Jediný s čím souhlasím, že na pár mapách je možné měnit taktiku dle tohto, kolik je TDs v protějším týmu... Ale bohužel mapy toto již méně a méně podporují... Např. Vychřice s T95 je možné jet pouze do města, střed neskopíš dělo a levá je zvlněná, takže tam také nic... Neříkám, že se mě to líbí (ja s TD začínal a ikdyž mám polovinu bitev na nich odehráno, tak lepší výsledky už teď mam se všecmi ostatními typy tanků, takže chci vidět, kdo bude TD ještě jezdit), ale holt hru nevlastním, konkurence mě moc neoslovila, tak se musím přizpůsobit. A budu jen doufat, že jim zase v nějakém další verzi dají buff jako to bylo nakonec i u SPG... a ja budu moci Hvězdu smrti opět vytáhnout z garáže...

Edited by hadak66, 05 February 2015 - 10:10 AM.

Cpt_Marejda #68 Posted 10 February 2015 - 08:20 PM

Private

• Player
  • 46830 battles
  • 16
  • [LAAX] LAAX
tak jsem udělal asi největší chybu ve hře, když jsem si řekl že si rozjedu linii na obj.430. koupil jsem si tank t-34 a hodil jsem do nej ženskou posádku... v tu chvíli mě nenapadlo že je tam radista/ka místo střelce a střelec je velitel což u obj.430 je samostatný střelec a radista je velitel... takže jednu ženu mam k ..... a jednu ženu musím pak naverbovat jako střelce.... fakt logické míchaní schopností posádek, ale 600goldu za to fakt dávat nebudu..... takže diky WG

Seyrion #69 Posted 11 February 2015 - 11:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9712 battles
  • 626

View PostCpt_Marejda, on 10 February 2015 - 07:20 PM, said:

tak jsem udělal asi největší chybu ve hře, když jsem si řekl že si rozjedu linii na obj.430. koupil jsem si tank t-34 a hodil jsem do nej ženskou posádku... v tu chvíli mě nenapadlo že je tam radista/ka místo střelce a střelec je velitel což u obj.430 je samostatný střelec a radista je velitel... takže jednu ženu mam k ..... a jednu ženu musím pak naverbovat jako střelce.... fakt logické míchaní schopností posádek, ale 600goldu za to fakt dávat nebudu..... takže diky WG

Proc dekujes WG, kdyz blbej jsi ty a nepodival jsi se predem?

Cpt_Marejda #70 Posted 11 February 2015 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 46830 battles
  • 16
  • [LAAX] LAAX

View Postmysakbm, on 11 February 2015 - 10:00 AM, said:

Proc dekujes WG, kdyz blbej jsi ty a nepodival jsi se predem?

no myslím, že je chyba v tom že jednou je součástí velitele střelec, pak je součástí velitele radista... to si myslím že je trochu na hlavu....

Neitthan #71 Posted 12 February 2015 - 09:29 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4363 battles
  • 84

Mně 600g nepřijde drahé. Jednak je to věc, kterou nikdo nebude dělat často. A vsadím kalhoty na to, že kdyby WG dalo pouze změnu kvalifikace třeba za 200g a zbytek si hráč musel zaplatit a neměl to v ceně (reset perků a přeškolení na jiné vozidlo)... tak by se tady snesl úplně stejný flame, že WG zase ždímá z hráčů prachy, protože musí platit každého člena třikrát 200g. A ani si nechci představovat, jak by si rajčata, která neumí nastudovat přesun posádky stěžovala, že jim ten a ten perk nefunguje, protože jej mají na špatném členovi posádky... WG tohle udělalo celkem rozumně. 

Ohledně nerfu TDček - nerfovaly se jenom TDčka s výrazným dohledem (např. T40, SU85 apod.)... s takovým STUGem, Hetzerem se nedělalo nic. Nevadí mi to, hraje se s nimi i tak v pohodě, pokud člověk drží druhou lajnu.

Add nerf přesnosti: během včerejška jsem nepozoroval zásadní změny. Pokud mám plně doměřeno, dá se v pohodě trefovat jak doposud i na +300 metrů. Rozložení střel v kruhu snad jenom upravilo to, že mě nebudou KV2 trefovat z otočky bez plného doměření.

Seyrion #72 Posted 12 February 2015 - 10:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9712 battles
  • 626
Taky jsem si myslel, ze nerf presnost se nejak projevi... No, kv2 z otocky snapshot. Artyny me snapshotovali za jizdy.... ISU 152 trefila kopulku... Nevim, poneznal jsem nerf presnosti...

Neitthan #73 Posted 12 February 2015 - 11:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4363 battles
  • 84

View Postmysakbm, on 12 February 2015 - 10:18 AM, said:

Taky jsem si myslel, ze nerf presnost se nejak projevi... No, kv2 z otocky snapshot. Artyny me snapshotovali za jizdy.... ISU 152 trefila kopulku... Nevim, poneznal jsem nerf presnosti...

Je to jak píšeš, já zatím nějaký velký rozdíl nepozoruji... akorát mně vážně přišlo, že snapshotů z otočky ubylo...  Proto nechápu, proč se tady vždycky objeví ten všeobecný flame a jenom se nedává. WG napíše, že bude nerfovat přesnost a hned lavina lidí, co odinstaluje hru. A pak po vydání patche je najednou ticho po pěšině. 

Tak buď tady máme kolem sebe tolik choleriků, anebo lidi prostě jenom baví nadávat a prudit, aniž by měli cokoliv potvrzené.

Hugo_bear #74 Posted 12 February 2015 - 11:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23971 battles
  • 3,060
  • [_AF_] _AF_

View Postmysakbm, on 12 February 2015 - 10:18 AM, said:

já pouze u T34-85, ale je možné, že jen foukal vítr :-D

kladivoun13 #75 Posted 12 February 2015 - 09:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14011 battles
  • 69
tohle je nejstupidnější aktualizace v historii (a doufám i v budoucnu) WoT protože [Edited] dohled už taktu nikam nevidících TDček a ještě snižovat přesnost je totalni [Edited]+ta rekvalifikace že je jen za goldy a ještě 600!! je (podle mě) většině hráčům k ničemu k tomu mé zklamání z minulé aktualizace s misemi tomu moc nepřidává :( dřív jem se celej den ve škole těšil až sednu za řízení mého tanku, ale teď to nějak opadlo

Edited by cNNk, 12 February 2015 - 11:38 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

worm20150 #76 Posted 12 February 2015 - 10:20 PM

Private

• Player
  • 1068 battles
  • 1
  • [PRASE] PRASE

World of arty??

Proč mám pocit, že s každou aktualizací se vrací a vrací přesnost artynám? Heaty pálené artynami jsou samozřejmostí. Pět artyn v bitvě je běžná věc, dneska 13 kilů celkem jen artyny. Člověk aby se pomalu bál někam vyjet. Nerf přesnosti nepozoruji, jelikož rng funguje skvěle mám zaměřenej tank na střed a stejně mu trefím pás jako dřív a on mě z otočky bez míření sundá. Takže žádná změna. To že mám na 100 metrů zaměřenej tank na spodní plát a 3x ho trefím do horního bylo předtím stejný. Na dálku jsem doměřoval vždycky na blízku je to buřt. Hlavně že se něco děje. Lepší než kdyby byla aktualizace jednou za rok to by každej nadával, že jen hrabou prachy a nic nedělaj. Jo málem bych zapoměl asi nebudu oblíbenej, ale snížení dohledu TD vítám. Má lepší kamo tak ať má horší dohled ať jsou šance vyrovnaný. Obj 740 s dohledem 370 zakempenej za keříkem stejně vždycky uvidí heavinu dřív i když ta má dohled 400m. Ještě bych snížil základní pene 10 tier medkám, protože aby medka měly větší pene než heavy je trochu divný. Jsem rychlej, mám lepší kamo, mám větší pene co má teda heavy?? Lepší pancíř maže má penetrace.

Olaf_Barbosa #77 Posted 19 July 2017 - 01:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27239 battles
  • 84

Dobrej.

Bývá, prosím, na změnu hlavní kvalifikace člena posádky někdy sleva?

Nyní je cena 500g. 

Potřebuji přeškolit ženskou z radistky na střelkyni.

Díky moc.

Edited by lavamancer, 20 July 2017 - 10:50 AM.

piratzdonuceni #78 Posted 19 July 2017 - 02:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11486 battles
  • 539
  • [CINAP] CINAP
Ne nikdy ještě nebyla a určitě ani nebude. 

D_A_L_I_N #79 Posted 25 August 2017 - 11:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 46039 battles
  • 330
Mohlo to dopadnout lépe 

Edited by D_A_L_I_N, 11 December 2017 - 01:52 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users