Jump to content

Grunex WoT Series #7

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 31 January 2015 - 02:59 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,278
Už sedmá sezóna turnajů Grunex WoT Series brzy začíná a bude se hrát o celkem 450 000 zlatých. Zkusíte to v zápasech 7v7, 3v3 nebo dokonce 1v1?

Celý text novinky

Scarefact #2 Posted 31 January 2015 - 10:22 PM

Corporal

• Player
  • 19749 battles
  • 190

Po tom co jsem se chtěl zaregistrovat na Grunexu, mě to nepochopitelně vyjelo tenhle hlod.

• Alespoň jedno z ICQ, Skype a xfire musí být vyplněno!

Vzhledem k tomu, že nepoužívám nic z výše uvedeného, tak jsem se na to vykašlal. Prostě nepobereš.

morten76 #3 Posted 31 January 2015 - 11:20 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22764 battles
  • 330
  • [LAMY1] LAMY1

tak tak je to haluz , no co uz aj ked som tam dal skype tak sa nemozem regnut... asi zase problem medzi Pc a stolickou ale f. na to  v jednoduchosti je krasa a asi som zlozity:honoring:

chcem hrat single ale asi si mam zalozit tym? no  sranda

tak som to dokazal :teethhappy:, klikacka  ale je to tam ....

Edited by morten76, 31 January 2015 - 11:26 PM.

skrblik333 #4 Posted 01 February 2015 - 07:29 AM

Private

• Player
  • 55809 battles
  • 2
  • [MC-D] MC-D
hral Jsem 7 vs 7 na grunexu meli Jsme dostat goldy vseci dostali goldy pivo ja ne Kdyz jsem se ozval Tak me meli v p ............ Tak Jsem poslal oficiální Cestou Stížnost zaroven u mi zrusi ucet celej grunex Jsem poslal dělat p ... asi PO 4h se mi hned ozvali pivo pro uz JSEM JE m ...... zas ja NEBU se nervovat kdy JE zapas ABY nas było dost atd. radeji si ty goldy Koupim mam Klid 

robikon_ #5 Posted 01 February 2015 - 05:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11693 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA

View PostScarefact, on 31 January 2015 - 10:22 PM, said:

Po tom co jsem se chtěl zaregistrovat na Grunexu, mě to nepochopitelně vyjelo tenhle hlod.

• Alespoň jedno z ICQ, Skype a xfire musí být vyplněno!

Vzhledem k tomu, že nepoužívám nic z výše uvedeného, tak jsem se na to vykašlal. Prostě nepobereš.

Tak do toho políčka Skype napiš nějaký nesmyslný text. Nebo napiš "Nemám skype, xfire ani ICQ!". Vyplníš to, budeš mít pravdu a grunex server ti s tím nic neudělá. Pohodička. Chápeš? Takhle se vyhrává!

View Postskrblik333, on 01 February 2015 - 07:29 AM, said:

hral Jsem 7 vs 7 na grunexu meli Jsme dostat goldy vseci dostali goldy pivo ja ne Kdyz jsem se ozval Tak me meli v p ............ Tak Jsem poslal oficiální Cestou Stížnost zaroven u mi zrusi ucet celej grunex Jsem poslal dělat p ... asi PO 4h se mi hned ozvali pivo pro uz JSEM JE m ...... zas ja NEBU se nervovat kdy JE zapas ABY nas było dost atd. radeji si ty goldy Koupim mam Klid 

Já do toho jdu v plné síle. Snad klan nebude stát bokem, jako pražský magistrát.

morten76 #6 Posted 01 February 2015 - 06:48 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22764 battles
  • 330
  • [LAMY1] LAMY1

View Postskrblik333, on 01 February 2015 - 06:29 AM, said:

tak preto idu iba single , vyskusat co to je zac , ani neviem ake tanky sa tam  valia:):):):honoring:

robikon_ #7 Posted 01 February 2015 - 08:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11693 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA
Hoši, nevíte, jak to bude probíhat ve hře těsně před začátkem? Oni založí kanál? Nebo už dostali přístup k údajům od WG, takže si samy nastavili průběh výběru vozidel? Odpověď prosím ZDE, ne v pm.

Deltasovet #8 Posted 01 February 2015 - 11:53 PM

Private

• Player
  • 40699 battles
  • 13
  • [TKKCZ] TKKCZ
tanky které se používají jsou vypsané v pravidlech, zákazy také. Všichni účastníci se slezou na ts v daném kanálu. Řekne se nějáký rychlý briefing, rozlosuje se to a podle soupeře založíš ty nebo soupeř, vyberete mapu a jede se. A co se týče vyplácení goldů, tak WG na to má až 3-4 týdny, pokud vám goldy nedojdou, a vašim spoluhráčům ano, tak kontaktujte nejprve mě, já to prověřím, jestli udaje souhlasí, které jsem jim odesílal na vyplacení a poté co to prověřím vás odkažu  na podporu a dyžtak to doplatí. Odsuzování, že jste goldy nedostali se mi nelíbí a vše je o dohodě, stačí mě kontatovat. 

S pozdravem HL. Admin Delta

Karlie #9 Posted 02 February 2015 - 10:59 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostDeltasovet, on 01 February 2015 - 11:53 PM, said:

tanky které se používají jsou vypsané v pravidlech, zákazy také. Všichni účastníci se slezou na ts v daném kanálu. Řekne se nějáký rychlý briefing, rozlosuje se to a podle soupeře založíš ty nebo soupeř, vyberete mapu a jede se. A co se týče vyplácení goldů, tak WG na to má až 3-4 týdny, pokud vám goldy nedojdou, a vašim spoluhráčům ano, tak kontaktujte nejprve mě, já to prověřím, jestli udaje souhlasí, které jsem jim odesílal na vyplacení a poté co to prověřím vás odkažu  na podporu a dyžtak to doplatí. Odsuzování, že jste goldy nedostali se mi nelíbí a vše je o dohodě, stačí mě kontatovat. 

Já jen doplním, že na to máme 3-4 týdny, ale obvykle je to 1-2 :). Déle to může trvat během větších akcí jako Finále WGL, Vánoce apod.

Každopádně většinu času jsou goldy vyřízené do týdne od chvíle, co jsme obdržely data.

robikon_ #10 Posted 02 February 2015 - 07:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11693 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA

View PostDeltasovet, on 01 February 2015 - 11:53 PM, said:

Velice děkuji za užitečné informace. Je mi (a doufám, že i celé komunitě) ctí, že se k tomu vyjadřuje osoba, která to má na starost. :)

View PostKarlie, on 02 February 2015 - 10:59 AM, said:

Já jen doplním, že na to máme 3-4 týdny, ale obvykle je to 1-2 :). Déle to může trvat během větších akcí jako Finále WGL, Vánoce apod.

Každopádně většinu času jsou goldy vyřízené do týdne od chvíle, co jsme obdržely data.

Velice děkuji, Top Mrs. Karlie za užitečné informace. Je vidět, že jsi na nás nezapoměla. :)

PS: Jak se ti líbí v současném klanu? Má (kromě členů, jako hlavně tebe) něco společného s WG (např. majitel klanu)?

Karlie #11 Posted 02 February 2015 - 08:06 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postrobikon_, on 02 February 2015 - 07:43 PM, said:

Velice děkuji za užitečné informace. Je mi (a doufám, že i celé komunitě) ctí, že se k tomu vyjadřuje osoba, která to má na starost. :)

Velice děkuji, Top Mrs. Karlie za užitečné informace. Je vidět, že jsi na nás nezapoměla. :)

PS: Jak se ti líbí v současném klanu? Má (kromě členů, jako hlavně tebe) něco společného s WG (např. majitel klanu)?

Nemá a líbí :)

EsCaper #12 Posted 03 February 2015 - 07:04 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 46841 battles
  • 266
  • [BBB] BBB
No. nevím no, Grunex zatím pokaždé v něčem zklamal nebo to bylo strašně chaotické...hold na ESL nemají (i když se tak možna tváří;)

robikon_ #13 Posted 03 February 2015 - 07:35 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11693 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA

View PostKarlie, on 02 February 2015 - 08:06 PM, said:

Nemá a líbí :)

Ok. Tak ať se ti tam líbí ještě více. Mám ještě dotaz: jsi stále v paříži, nebo tě přehodili jinam? Doufám, že ještě v Paříži (abys mohla případně něco doučit nový Komunitní tým, a navíc bezstarostně). Myslel jsem, že komunitní tým napíšu ve zkratce, ale uvědomil jsem si význam té zkratky. A navíc v těchto dnech. Doufám, že to všichni pochopili. Na tu zkratku nikdy žádný komunitní tým mít nebude, nemá a ani neměl. A radši nebudu ani připomínat jména osob týkajících se té zkratky. Přeji krásný večer a další dny (kolik krásných dní se najde? Moc ne! Do hájíčka!) !

Edited by robikon_, 03 February 2015 - 07:37 PM.

Karlie #14 Posted 04 February 2015 - 10:53 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostEsCaper, on 03 February 2015 - 07:04 PM, said:

No. nevím no, Grunex zatím pokaždé v něčem zklamal nebo to bylo strašně chaotické...hold na ESL nemají (i když se tak možna tváří;)

Tak ber v potaz jak dlouho to dělá ESL a jak dlouho Grunex. Kluci se snaží a je to další aktivita pro CZ/SK komunitu a to samo o sobě považuji za plus.

Jinak věřím, že za zpětnou vazbu budou rádi - i pozitivní, i negativní.

morten76 #15 Posted 09 February 2015 - 03:43 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22764 battles
  • 330
  • [LAMY1] LAMY1

este jedna pripecena otazka , zevraj k WOt nicku mame zadat este nejake ID cislo?? a to neviem neviem kde najst :teethhappy:

ha musel som do spravy uctu  grrrrrrrrrrrrrrrr, to je akoze naco tak dolezite????

Edited by morten76, 09 February 2015 - 04:43 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users