Jump to content

Herní aktualizace 9.6: Shrnutí změn

• Please log in to reply
205 replies to this topic

Community #1 Posted 07 February 2015 - 12:15 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,265
Zjistěte více o nejdůležitějších změnách ve hře s aktualizací 9.6.

Celý text novinky

Mike8924 #2 Posted 07 February 2015 - 12:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30822 battles
  • 612
To jejich vyvážení přesnosti mi přijde zbytečný. Asi se moc nudí.

Edited by Mike8924, 07 February 2015 - 12:31 PM.

certcz #3 Posted 07 February 2015 - 12:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38087 battles
  • 990

View PostMike8924, on 07 February 2015 - 12:30 PM, said:

To jejich vyvážení přesnosti mi přijde zbytečný. Asi se moc nudí.

To je asi k oslavě "výročí". V 8.6 tu přesnost zvýšili v 9.6 ji zase sníží. Nyní je přesnost počítána konstantou sigma=2, v 8.6 byla 1,3, doufám že ji nevrátí zpět na hodnotu 1,3 ale na něco mezi.

Edited by certcz, 07 February 2015 - 12:47 PM.

TomWolf #4 Posted 07 February 2015 - 12:46 PM

Private

• Player
  • 9039 battles
  • 33
  • [CZPB] CZPB

S tou úpravou zaměřování mě tedy moc nepotěšili.

Ano je pravda,že dát někomu za plného pohybu ránu,která přesahuje běžně udělený DMG je trochu trapné,ale....

Obávám se,že za současného Match Makingu +2 u většiny vozidel a +3 u spoterů bude hra o hodně,hodně těžší.

Když vezmu v potaz,že v bitvě,kde mám např. tank na VI. tieru se člověk nejvíce spoléhá právě na střílení do nejslabších míst,aby vůbec proti vozidlům na VIII. tieru nějak uspěl,tak se obávám že po téhle aktualizaci bude téměř nemožné se do těchto míst trefovat.A zkuste s jakýmkoliv tankem stát delší dobu na jednom místě,aby jste perfektně zaměřili,když máte proti sobě o 2 tiery vyšší vozidla.

Když jen kvůli tomu abych ten přesný zásah opravdu dal,budu muset stát o trochu déle na stejném místě,tak je to koledování si o kritický zásah,ne-li rovnou zničení.

Neměl jsem možnost zkoušet novou aktualizaci před spuštěním,proto ve mě tahle změna,tak jak je napsána vyvolává obavy.

Snad realita nebude tak strašná,jak to zatím působí.Snad....

EvilCAMPER #5 Posted 07 February 2015 - 12:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3518 battles
  • 52

Tento update je azda najhorší za poslednú dobu. Zvýšia odolnosť ťažkým tankom. Tie tanky v poslednej dobe jazdia poväčšinou najväčšie lamy z tímu. Vidno na koho strane WG hrá a dobrí hráči to nie sú. Dávajte tým noobom viac sily, radšej by ste im mali spraviť poriadny tutoriál ako tie tanky hrať a nie takéto zbytočné noob boosty.

Takisto dobrí hráči si vyšperkujú tank, znížia im efektivitu týchto skillov. Zrušia dohľad a nie aby namiesto toho znížili kamofaktor, tých obávaných waflovačov a pekelných mačiek. Dúfam, že to v praxi nebude veľká zmena, ale i tak sa mi nepáči, akým spôsobom sa prezentuje WG.

Tým posledným odsekom to zabili. Skautov chcú zvýhodniť. Doteraz ich nerfovali a zrazu idú bufovať ich HP? Práve teraz čo buffovali skautov, sú dosť dobré tanky a ten buff nepotrebujú. Ide skôr o to, že tie tanky sami o sebe nepatria medzi legendárne tanky a preto nikdy nemôžu vyvážiť ich silu zarovno s inými. Ak buffnú v ďalšom update ľahké tanky, zlepšia vlastne to, čo poväčšinou rád hrám, ale zároveň sa mi to nepáči, lebo viem, že buffnutí skauti dokážu sami zničiť a efektívne spotovať celý nepriateľský tím a budú nebezpečnejší ako tie spomínané dva stíhače.

Edited by EvilCAMPER, 07 February 2015 - 12:56 PM.

marak70 #6 Posted 07 February 2015 - 12:51 PM

Private

• Player
  • 10749 battles
  • 44
Tak ty změny se mi vůbec ale vůbec nelíbí!

LegolasRPG #7 Posted 07 February 2015 - 12:52 PM

Private

• Player
  • 17914 battles
  • 22
po aplikování 9.6 se ukáže, že střední tanky vyčnívají jako příliš silné a v 9.7 bude měna vyvážení med, ale ukáže se že poté HT jsou příliš silné a musí být vyváženy v 9.8 atd. atd. atd. ...............

peters951 #8 Posted 07 February 2015 - 01:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18015 battles
  • 95

Mozno to bude zniet divne ale ja som za ten nerf presnosti rad. Zrejme si vacsina ani neprecitala o com to vlastne je, pocula iba spojenie "nerf presnosti" a uz je zle. Perfektne to je popisane na ftr : http://ftr.wot-news.com/2015/02/06/9-6-accuracy-change-explained/, su tam aj obrazky ktorych sa bohuzial asi tu nedockame :( ale mozno den pred spustenim :teethhappy: Nerf sa iba tyka iba striel ktore niesu plne domierene a to beriem. Taktiez dohlad TD isiel dole a s tym som spokojny.

Uvidime ale az ako sa bude spravat hra po plnom nasadeni, moze sa totizto lisit od toho co to popisali :trollface:

EvilCAMPER #9 Posted 07 February 2015 - 01:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3518 battles
  • 52
Peters, ak je to naozaj tak, potom prejdem na predošlý štýl hry. Totižto naučil som sa po novom strieľať bez úplného domierenia a triafam sa. Ale ja som videl aj test streľby a porovnanie a tá strela išla naozaj viac od stredu, hoci mal tester úplne domierené, takže to, čo prezentujú FTR nemusí byť pravda.

Wysch #10 Posted 07 February 2015 - 01:28 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

View Postpeters951, on 07 February 2015 - 01:03 PM, said:

Mozno to bude zniet divne ale ja som za ten nerf presnosti rad.

Uf, už jsem se lekl, že jsem jedinej :B

On to není de facto nerf přesnosti, je to jen jiná forma distribuce střel, s tím, že procentuální pravděpodobnost zásahu středu zaměřovače se jen "trochu" sníží. 

Snapshoty se budou dít pořád, jenom už - doufejme - nebudou tak časté. 

SG_semda #11 Posted 07 February 2015 - 01:32 PM

General

• Player
  • 38728 battles
  • 8,164
kdy bude na portálu info o víkendovym speciálu, zase jste zaspali...(tak info už je přeložený;) nehlědě na to, že pořád chybí fůry titulků u videí a výmluvy "chyba v matrixu, nezveřejněno oficiálně" vám nežeru, dřív to bylo bez problémů otitulkovaný i bez zveřejnění

Edited by SG_semda, 07 February 2015 - 01:33 PM.

Wysch #12 Posted 07 February 2015 - 01:41 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

Mrzí mě to, ale titulky u videí - jak jsem se ti snažil vysvětlit dvakrát - já osobně neovlivním. Pokud si přeješ, abych ti to potřetí vysvětlil, prosím, dej mi vědět do vzkazníku.

Víkendový speciál je na portálu od včera. 

karving47 #13 Posted 07 February 2015 - 01:42 PM

Private

• Player
  • 2397 battles
  • 1

takže jinýmy slovy TD se stanou nehratelnými ..... většina týmů v náhodných bitvách (80-90% z nich) je naprosto k ničemu, jelikož si hrajou "na svém vlastním písečku"

Co to znamená? Znamená to, že spolupráce a taktika v náhodných bitvách již teď neexistuje (alespoň ne v bytvách I-VI a v bytvách VII+ jen velmi málo), a nyní má být hra na tomto prvku závislá ,...... co dodat ....

1)

Většina lehkých tanků (a jejich řidičů) hraje stylem kamikaze a po 2min hraní jsou na mapě pouze těžké tanky a TD + pár středních (poslední dobou tak 2-3 střední na tým)... kdo má tedy spotovat tamky ?? artylerie ??

2)

poud nerfnou přesnost ať ji nerfnou o trochu více u US TD ... proč ? protožemají výhodu (pomalu) otočných věží, což jim po tomto update přidá na přesnosti mezi TD.... nemusí se tolik otačet celím TD za cílem

Ostatní TD se musí pootočit celé a tím si velmi rozhodí přesnost ... a střílet lehké či střední tanky bez pohybu TD jde jen na velké vzdálenosti .... Teď již většina TD nebude scopna trefit tank jedoucí kolem nich ani na 30m......

Edited by karving47, 07 February 2015 - 01:48 PM.

SG_semda #14 Posted 07 February 2015 - 01:44 PM

General

• Player
  • 38728 battles
  • 8,164

View PostWysch, on 07 February 2015 - 01:41 PM, said:

Mrzí mě to, ale titulky u videí - jak jsem se ti snažil vysvětlit dvakrát - já osobně neovlivním. Pokud si přeješ, abych ti to potřetí vysvětlil, prosím, dej mi vědět do vzkazníku.

Víkendový speciál je na portálu od včera. 

já vím, jsem to pochopil. ale to nebylo mířený na tebe, prostě výtka vůči WG obecně... já to na portálu včera neviděl, až teď pár minut potom co jsem napsal předchozí příspěvek se mi to najednou objevilo

Edited by SG_semda, 07 February 2015 - 01:57 PM.

Adipocire #15 Posted 07 February 2015 - 01:56 PM

Corporal

• Player
  • 25431 battles
  • 109
  • [GRDIG] GRDIG

Lol jednoduchy vzorec: vse pro totalni lamy, kdo strili goldy ,musi si na ne vydelat, takze premiak+premiovy tank(prachy pro WG). Tzn. ,ze pokud jsou ted HT ve hre prakticky k nicemu(pancir je proti goldum nulovy), tak nechame lamkam goldy a hracum kteri vedi kam strilet , to trosku znesnadnime.  Takze uvidime , jak se v 9.6. bude dat trefit ta lista u e-100 :+))))) Ale lamka s goldem mirit nemusi .

skipSVK #16 Posted 07 February 2015 - 02:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30251 battles
  • 325
  • [CSM_2] CSM_2

nič neriešaci update a úplne zbytočný, nikde som nepostrehol opravu padania hry.

ovplyvnenie presnosti??? už dávno ej ovplyvňovaná a takéto ukážky, len poukazujú nato, že majú nástroje na to ako ju ovplyvňovať a že to nie je úplne len nejaké to RNG, ktoré tu prezentujú. Tu ide maximálne o opravu nejakého ich bugu, ktorý je moc viditeľný. Ale ako bolo spomínané vyššie, tanky mimo svoj rank v MM +2 dohrali, teraz sú slabé a po novom už nebudú vôbec nič.

Zníženie dohľadu TD?? ako k čomu to je dobré, že vraj odkázať ich na ďalšie tanky, aha bez úpravy MM, to je úplne dôležité, hlavne tie týmy keď MM vylosuje na jednu stranu 10TDčiek a 4 arty a priloží k nim jednu heavy. A pritom bez problémov nechajú v hre precheatovanú E25. Oprava hodná Ruského strategického myslenia naozaj.

Bufnutie scautov?? kto nevie hrať zo scautom teraz nebude to vedieť ani po 9.6 a žiaden buf to nevylepší.

Všeobecne stoja tieto úpravy za veľký prd, lebo hlavný problém je v zlom MM(nie že by nefungoval, ide o to ako funguje,respektíve pracuje) a v dovolím si povedať hlúpych a extrémne hlúpych hráčoch a nie v tankoch samotných.

RazoXCZ #17 Posted 07 February 2015 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 4316 battles
  • 8
  • [ST_GA] ST_GA
Kdy zase pustíte Test server abych si mohl vyzkoušet tyto změny které jste tu napsali tak brzo

Amnestic #18 Posted 07 February 2015 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 23146 battles
  • 1

Horší přesnost = více goldové munice  ve hře.

Steve_Reve #19 Posted 07 February 2015 - 02:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9887 battles
  • 689
  • [PRASE] PRASE

..hráči, ktorí vedia hrať LT, už väčšinou nespotujú pre tím, ale hrajú na svoju dmg. Keď im teraz buffnú dohľad a HP, tak už nebudú spotovať vôbec a budú hrať výhradne na seba.

TD-čka, ktoré sú samé o sebe väčšinou pomalé, neobratné a bez armoru a fakt mali len dobrý kanón a dohľad, už nebudú mať nič, lebo o dohľad prídu a pre "zmenu formy distribúcie striel do kruhu" (hovor tomu ako chceš, je to NERF presnosti) už nebudú mať ani ten dobrý kanón. A pokiaľ niekedy 1-2 TD "terorizovali" chudákov ostatné tanky, tak to bola čata E-25, čo dáva každú se kundu goldom za 120 a je schopná zlikvidovať skoro každý tank do T8 skôr, než ich spotne a E-25 samozrejme ako prémiák o nič nepríde.. :/

Pre MT sa nezmení nič a HT budú viac dingať na diaľku a budú sa viac hrať na snajprov od bázy.

Pre hráčov to znamená, že budú musieť viac strieľať, minú viac kreditov a goldov a to znamená že WG viac zarobí. To je celý zmysel nerfu dohľadu a presnosti.

matzermike #20 Posted 07 February 2015 - 02:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21628 battles
  • 58
  • [-GODS] -GODS

Ukázka změny distribuce střel v 9.6 - 

První obrázek je asi jasnej, prostě to bude lítat do samého středu o něco méně (údajně procentuální šance změněna z 16% na 10%).

Druhej obrázek ukazuje distribuci střel ve snapshotu (nedomíření ) vs plné doměřené. Tzn. Pro lidi, co plně doměřujou, se téměř nic nemění, 9.6 má prostě eliminovat momenty, kdy vám tanky s údajně nepřesnými děly (třeba ruské tanky) dají za pohybu bez zamíření pecku přímo do weakspotu.

Zdroj a víc info tady FTR

Edited by matzermike, 07 February 2015 - 02:44 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users