Jump to content

Mám tento pocit jen já,nebo nejsem sám a je nás víc

World of Tanks

• Please log in to reply
33 replies to this topic

Faktor1980 #21 Posted 13 February 2015 - 06:10 PM

Private

• Player
  • 23303 battles
  • 15

View PostRagSalt, on 13 February 2015 - 04:36 PM, said:

.... v podstate neudelal nic mimo pravidla.....

Ale udělal: po třech takových čekačkách by měl dostat varování za neaktivitu a za další i ban.

No a já si myslím, že ten ban nedostane a můžem se přít o tom, jestli to je pravda, či neni,protoze to nemame sanci overit. (pristi hru treba najede do mesta a jednou vystrelí a zhebne a tim ma osetreno dalsi par skvelych zazitku pro spoluhrace). Proste ta hra je zamořená plevelem, jeden utrhneš a další naroste.

Edited by Faktor1980, 13 February 2015 - 06:11 PM.

n0cturn4l #22 Posted 14 February 2015 - 09:17 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36292 battles
  • 1,045
další ubrečený topic, 1/10

Kowanda #23 Posted 14 February 2015 - 12:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View PostReedyCZ, on 13 February 2015 - 11:24 AM, said:

Díky WoT, byla to zábava a podpořil jsem tvůrce, ovšem v současné době už je to všechno možné, jen ne zábava. Jsem sám podobného názoru?

Ne, nejsi. Cítím to podobně. Pokud je někdo věčnej noob, ale aspoň nějak pomůže týmu tak se to dá odpustit, ale boti co třeba jen jedou zemřít tu hru dost kazí. Pak to vypadá tak, že je půlka týmu KO do 2 minut.

S tím učením map si myslím by dost pomohlo, aby si je každý mohl projet sólo (třeba jen u sebe v PC) nebo mít možnost zahrát si lokálně s určitým počtem botů. Hledat někoho obětavého kdo půjde hrát trénink je zdlouhavé a na prohledávání map na randomu není za prvé čas a za druhé k tomu nemá nepřítel a ani spoluhráči pochopení. Nějak tak jsem si původně představoval ty osobní mise - že to bude taková sólo kampaň kde hráč by plnil misi proti počítačem řízeným jednotkám (neboli vylepšený tutoriál).

View Postskvido, on 13 February 2015 - 11:43 AM, said:

Hrat sa da furt dobre ale len urcite tanky. Bud sa hrac prisposobi alebo to prestane hrat. Keby som tu hru prestal hrat po kazdej zmene, ktora sa mi nezdala, tak to uz asi 2 roky nehram. Vo vsetkom zlom sa da najst aj nieco dobre. Do hry nedavam chechtaky uz viac nez 1 rok, tak ma to moc netrapi. 

A proč to hledat v něčem špatným? Radší si opravdu dát pauzu a hledat něco dobrého v nějaké dobré hře. :)

View PostSilentstalkerFTR, on 13 February 2015 - 11:59 AM, said:

Asi budeš překvapený, ale víš, co je jedním z největších tématů pro fňukání u Rusů? "Koridorovost" map. Jinými slovy: to, na co si stěžuješ je přesně to, co naopak spousta hráčů chce - mapy, které nejsou omezeny "koridory" a na kterých se špatně "betonuje" a dobře objíždí skrze různé uličky. Typickým výsledkem tohohle je Stalingrad, IMHO jedna z nejhorších map ve hře (např. průniku LT do báze se brání jen velice špatně, což je to pravé "pošušnáníčko" pro artynáře). Ale hráči to tak chtěli.

Problém je, že my (EU) nejsme jediní v této hře a různé národy mají jinou mentalitu. Takže co se nelíbí nám na tomto fóru se naopak může líbit v rusku, USA nebo v asii. Nevim, třeba je Stalingrad v rusku populární a proto se té mapy nikdy nezbavíme... Jinak bych byl taky spíš pro strategičtější mapy, které by se hrály délé s vyrovnanějšími týmy.

Edited by Kowanda, 14 February 2015 - 12:48 PM.

Dexeek #24 Posted 14 February 2015 - 01:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 48306 battles
  • 1,990
  • [PRASE] PRASE

View PostGizmohead, on 13 February 2015 - 05:54 PM, said:

Já bych řekl, že se to navzájem nevylučuje. Dřív bylo spoustu map otevřenějších a ze spousty míst se dalo střílet prakticky kamkoliv hráč dohlédl. Samozřejmě to znamenalo, že když se hráč ocitl na špatném místě, tak byl běhěm 5s v garáži, protože dostal nášup od půlky nepřátelského týmu. Tudíž tu byly ty jmenované 2-3 cesty, kudy se dalo jezdit jakžtakž bez úhony (i když mapa byla jinak otevřená;). WG ale chtělo ochránit rajčata umírající po půl minutě hry, které ani neví kam a proč jedou, a tak zavedlo koridory, kde jsou chráněni terénem. Na polovině map teď prakticky neexistuje boj na delší vzdálenost, což rudochům taky vyhovuje a lepší hráči bez čety mají menší možnost ovlivnit hru ve svůj prospěch (což vyhovuje WG). :hiding:

a další...

Jestli to můžu přeložit jako "nemůžu si odsnajpit polovinu nepřátelskýho týmu" tak to vyhovuje i mě :D Tady je trochu problém, že flankování skrz předem určenej koridor pro medka a předcházející cukaná se časem stane stereotypní. Takový ty otevřený prostory, kde se flankovat dá "když se to dobře načasuje" přestali mít kouzlo po uvedení RHM lajny, prostě přibylo sniperů z povolání, kteří na jednom spotu stráví celou bitvu ať se děje cokoliv. 

Když bylo takovejch tanků 5 na tým tak to naprosto zazdilo hru, s flankerem jsi prostě neměl co jinýho na práci než explodování za siláckých hlášek typu boom baby a gotcha. Ochutnávka takto designovaných map se dá stále okoštovat na Mountain Pass, projet z jižní báze třeba s takovým Conqerorem na ofenzivní flank se rovná ruské ruletě a je to opravdu lahůdka. Hrát zkušeně a neriskovat znamená čekat ve dvou čtvercích "na načasování." Umím si představit jak se vždy rajčátkům zalesknou očička, když zjistí, že se respují na severu a budou si moct dát ránu zdarma.

Ne, děkuji, obecně jsem s rozbíjením koridorů ze tří cest na mno cest spokojen a nevidím v tom problém. To se týká i nových městských map, kterým chybí jednoznačné schéma. Sice je mi jasný, že je na takových mapách těžší si udržet kontrolu ale o tom by městské mapy měli být.

Jmeno1 #25 Posted 14 February 2015 - 02:05 PM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,876
  • [_AF_] _AF_
off topic - funguje vám  http://wotreplays.com/index.php ?

Nappien #26 Posted 14 February 2015 - 02:38 PM

Private

• Player
  • 68112 battles
  • 42

ReedyCZ - sorry ale proč tam dáváš názor někoho jinýho to nechápu chytni se za koule a piš to za sebe ..

ClearEvil #27 Posted 14 February 2015 - 10:04 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostReedyCZ, on 13 February 2015 - 11:24 AM, said:

Převzato od bývalého hráče WOT

:sceptic:

Článek ze srpna 2014 a už tu byl #339

polarka27 #28 Posted 21 February 2015 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 61104 battles
  • 576
  • [FLEDA] FLEDA

View PostFaktor1980, on 13 February 2015 - 06:24 AM, said:

Potkal jsem ve hře dost idiotů, co dokazou hru poradne znechutit. Priklad - Lowe 0k bitev, rudej jak rak, ujel tri metry do krovi a tam cekal az bitva skončí.(vysledek 0 dmg). A v podstate neudelal nic mimo pravidla, takze bude dal brazdit wotkem a znechucovat lidem hru. Je to jen a jen o kvalite hracu, hratelnost se mi zda fajn, takze bych si jen pral vybalancovany MM dle statů, ale to stejnak nikdy nebude...

No a včera jsem potkal  TOP tank  A-43  fialový fialovější -  80 % bitvy  cemping  za jedinou  arty a v okamžiku kdy bylo  score  14:7 vyrazil  obsadit  bázi.  Jestli si    účet koupil ? nevím, je mi to jedno.  nerozčiluju se nad WOT, MM apod. proč ? je to jako  život, jednou jsi dole a jednou nahoře. A pokud hraješ výhradně  solo - public tak   se čílit nad blbostí, sebestředností, arogancí, hloupostí , namyšleností  atd. ap. je naprosto mimo  mísu.  V public každý hraje za sebe a je  jen a jen jeho věc jak se  chová. nelíbí se to  někomu ? Má na to právo, může se mu to nelíbit a to je tak vše.,  nelíbí se ti WOT ? Tak ho buď nehraj, nebo hraj a nadávej na něj. I to je možné.  Každý dle své svobodné  vůle.

_Skylee_ #29 Posted 08 March 2015 - 12:42 AM

Sergeant

• Clan Commander
  • 1467 battles
  • 290

Ten nazev topicu zni jak doznani homosexuala :teethhappy:

jinak s nazory souhlasim...

pole28 #30 Posted 06 November 2016 - 10:00 AM

Private

• Player
  • 47604 battles
  • 23

čus taky taky mám problém no je to tím že si zakoupíte prémko ověřeno na vlastní kůži jak myle zakoupím prémko tak mám v týmu hráče s 5000os a více ale nastřílí kolové a když premko nemám tak je to o 20%lepší takže nekopovat prémko při zakoupení prémka dostanete dobré hráče ale nastřélí 0DMG + hodnocení klesá !!!!!!  a frajeři s dobrým hodnocením aní nemuknou zajímavé + při zakoupení prémka mám oslabené tanky munice neprobijí hra je nehratelná ale wg má prachy to je to co nechápu proč to dělají na opak? pak mě zajímá že stím nikdo nikdy nic nedělal to jsou obrovské prachy a my hráči co platí jsme potrestáni to jako za co? nechápu to jak je toto možné

jo a ještě něcco frajerům co mají 5000 a více os v bitvě nastřílí 0 DMG já víc jak oni tak mě hodnocení klesá jim né jak je toto možné dokožete mě to prosím vysvětlit? jak je K... možné že mají hodnocení lepší jak já ale v bitvě udělají H..... tak za co mají to hodnocení?   a jestli moho poprosit lepší hráče jestli mě poradí jak zlepšit os? jakým tankem děkuji 

Spojeno. Buď se vyjádři najednou nebo použij Edit. CE

Jmeno1 #31 Posted 06 November 2016 - 10:32 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,876
  • [_AF_] _AF_
Opět sleduji přímou vazbu mezi PR a vyjadřováním. Dávám 8 z 10-ti za novou konspirační teorii. :great:

Agon24 #32 Posted 06 November 2016 - 11:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19440 battles
  • 310
  • [XOTIC] XOTIC

View Postpole28, on 06 November 2016 - 09:00 AM, said:

čus taky taky mám problém no je to tím že si zakoupíte prémko ověřeno na vlastní kůži jak myle zakoupím prémko tak mám v týmu hráče s 5000os a více ale nastřílí kolové a když premko nemám tak je to o 20%lepší takže nekopovat prémko při zakoupení prémka dostanete dobré hráče ale nastřélí 0DMG + hodnocení klesá !!!!!!  a frajeři s dobrým hodnocením aní nemuknou zajímavé + při zakoupení prémka mám oslabené tanky munice neprobijí hra je nehratelná ale wg má prachy to je to co nechápu proč to dělají na opak? pak mě zajímá že stím nikdo nikdy nic nedělal to jsou obrovské prachy a my hráči co platí jsme potrestáni to jako za co? nechápu to jak je toto možné

jo a ještě něcco frajerům co mají 5000 a více os v bitvě nastřílí 0 DMG já víc jak oni tak mě hodnocení klesá jim né jak je toto možné dokožete mě to prosím vysvětlit? jak je K... možné že mají hodnocení lepší jak já ale v bitvě udělají H..... tak za co mají to hodnocení?   a jestli moho poprosit lepší hráče jestli mě poradí jak zlepšit os? jakým tankem děkuji 

Spojeno. Buď se vyjádři najednou nebo použij Edit. CE

lol :D

rallytravel #33 Posted 06 November 2016 - 11:46 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22517 battles
  • 1,396
  • [_AF_] _AF_
Kdysi vycházel časopis Dikobraz,  teď máme fórum :-D

Miskindoma #34 Posted 06 November 2016 - 11:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30006 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED

Jmeno1 myslím, že ho přeceňuješ. Chybí CapsLk, smajlíci, je tam málo vykřičníků a konspirace je málo konspirační :). Takže pouze 6/10.

Pole28 - To s tím premiákem je nesmysl.

Je to jednoduché - výborný hráč pokazí 1-2 hry z deseti. Horší hráč 4-5 a velmi špatný 8-9. Nic víc v tom nehledej.

Also tagged with World of Tanks

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users