Jump to content

Horší barvocit a problémy stím spojené

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Recrou #1 Posted 17 February 2015 - 07:27 PM

Private

• Player
  • 11976 battles
  • 5
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli už někdo s podobným problémem nenašel řešení mé situace. Wot tam má sice tlačítko pro zakliknutí colorblind, ale to změní pouze barvu nadpisu tanku a to je mi k prdu. Jestli vidím nadpis modře či červeně je mi fuk, to co potřebuji je změna barvy obrysu tanku skrze trávu. Na blízko se to ještě dá ale nedej bože když mířim na něco v dálce. V podstatě tam ty obrysy nevidím. Hledal jsem nějaký módy ale vše co jsem našel je změna barvy jména nebo spojence. Nevíte o něčem co by mi mohlo pomoct? Wot hraju už docela dlouho i stímto handicapem ale rád bych se ho zbavil. Předem děkuji za každou odpověd či případnou pomoc.

ClearEvil #2 Posted 17 February 2015 - 08:20 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
Mrkni sem 

Hledám "pomoc" s tvorbou balíku pro barvoslepé.

bag0un #3 Posted 18 February 2015 - 08:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 41211 battles
  • 645
  • [BAGO] BAGO

View PostRecrou, on 17 February 2015 - 07:27 PM, said:

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli už někdo s podobným problémem nenašel řešení mé situace. Wot tam má sice tlačítko pro zakliknutí colorblind, ale to změní pouze barvu nadpisu tanku a to je mi k prdu. Jestli vidím nadpis modře či červeně je mi fuk, to co potřebuji je změna barvy obrysu tanku skrze trávu. Na blízko se to ještě dá ale nedej bože když mířim na něco v dálce. V podstatě tam ty obrysy nevidím. Hledal jsem nějaký módy ale vše co jsem našel je změna barvy jména nebo spojence. Nevíte o něčem co by mi mohlo pomoct? Wot hraju už docela dlouho i stímto handicapem ale rád bych se ho zbavil. Předem děkuji za každou odpověd či případnou pomoc.

Čau.

Přečti si tohle. Osobně jsem to nezkoušel. Ale fungovat to bude.

Rozhodně je tam určitě vidět, kterej .xc . xml soubor přepsat, tak aby se změnila barvička obrysů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

..taká maličkosť:
-jemnejší bledomodrý, alebo červený servercross (podľa chuti)
-fialová silueta enemy tanku (lepšia viditeľnosť obrysu
..treba vyskušať Wink, ja to mam upravene, je to prijateľné

http://uloz.to/xfbhFViW/upravy-wot-zip

..stiahnuť, niekde si rozbaliť.
Zálohujte si pôvodné súbory.

pokiaľ chcete fialovú siluetu enemy tanku

prepísať
silouhette.xml
Cesta disk:\GAMES\WORLD_OF_TANKS\res_mods
pokiaľ chcete len jemnejší bledomodrý servercross

Spoiler:

prepísať
gun_marker_blue.dds
disk:\GAMES\WORLD_OF_TANKS\res_mods\0.9.6\gui\maps\ingame\aim
pokiaľ chcete jemnejší červený servercross
Spoiler:

skopírovať
gun_marker_red.dds
do disk:\GAMES\WORLD_OF_TANKS\res_mods\0.9.6\gui\maps\ingame\aim
prepísať
servercross2.xml
disk:\GAMES\WORLD_OF_TANKS\res_mods\0.9.6\gui

Recrou #4 Posted 18 February 2015 - 10:56 AM

Private

• Player
  • 11976 battles
  • 5

Díky moc:) Na klasických travnatých mapách je to super. Trochu stejna situace bohužel pro mě v zimních ale těch naštěstí není tolik a když tak tam není tolik keřů takže krok určitě k lepšímu. Zkusim stím ještě experimentovat a pak dám vědět.

edit: Tak jsem testoval i další barvy a bezkonkurenční je černá 0.0 0.0 0.0 1.0 .

Edited by Recrou, 18 February 2015 - 11:40 AM.

martouf #5 Posted 19 February 2015 - 10:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47525 battles
  • 1,267
  • [FD_CZ] FD_CZ
Mě by stačilo ,aby střela z mého tanku byla lépe vidět,protože ve většině výstřelů nevidím kam to jde. Tolik možností nastavení a nemůžou dát do nastavení barvy střely. Halvně bílá střela na zimni mapě je super. Kolikrát není vidět ani na zelené mapě když stojím v křoví. Nejde někde dodatečně v nějakém souboru změnit tuto barvu?

sam_cz #6 Posted 01 December 2016 - 12:29 PM

Sergeant

• Player
  • 56990 battles
  • 246
  • [_AF_] _AF_
Mám podobné problémy - červený obrys tanku skrze podzimně barevné listoví rozeznávám jen velmi špatně. Nevěděl byste prosím někdo o aktuální verzi? Nechápu, proč takovéto nastavení není již v možnostech hry.

Edited by sam_cz, 01 December 2016 - 12:36 PM.

ClearEvil #7 Posted 01 December 2016 - 12:50 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View Postsam_cz, on 01 December 2016 - 12:29 PM, said:

Nechápu, proč takovéto nastavení není již v možnostech hry.

Nastavení alternativních barev tam je. Otázkou zůstává, jestli to vyhovuje každému.

PaiaTPC #8 Posted 01 December 2016 - 01:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 4703 battles
  • 441
  • [SAPCZ] SAPCZ

v prvním postu je "tlačítko pro zakliknutí colorblind, ale to změní pouze barvu nadpisu tanku a to je mi k prdu. Jestli vidím nadpis modře či červeně je mi fuk, to co potřebuji je změna barvy obrysu tanku skrze trávu."

aneb moderátor na baterky...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users