Jump to content

STA-2

STA-2

• Please log in to reply
97 replies to this topic

Wysch #1 Posted 18 February 2015 - 06:55 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

S aktualizací 9.6 se do hry podíval i nový japonský prémiový střeďák na osmém tieru, STA-2.

Zdemáte k dispozici odkaz na naší Tankpédii.

Máte tohohle Japonce ve své garáži? Co na něj říkáte? Podělte se s námi o svoje zkušenosti :honoring:

Blixa_Bargeld #2 Posted 21 February 2015 - 10:19 PM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204
Podprůměrný tank ve všech směrech, pokud ho nepotřebujete vyloženě na cvičení posádky, tak opravdu doporučuji vyhnout se obloukem. Osobně se mi zdá, že ten tank nemá snad nic o co by se dalo opřít. Nemá žádný pancíř, dělo to je kapitola sama pro sebe, nejen že je podprůměrné co se průbojnosti týče, ale navíc střela letí fakt pomalu a dělo je nutno opravdu pořádně doměřit, pokud to neuděláte, je neuvěřitelné co a z jaké blízkosti dokáže minout, dále je tank pomalý a trpí jak na moduly tak na posádku... opravdu hodně špatně zoptimalizovaný tank. Jediné plus, že něco vydělává i bez PU. Mám pár prémiových vozidel, ale STA 2 je z nich jasně nejhorší. 

Edited by wotvaulter, 22 February 2015 - 04:00 PM.

BozskyPenetrator #3 Posted 23 February 2015 - 08:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25008 battles
  • 80
  • [W-E-L] W-E-L
Nevím já s ním mám odjeto asi 50 bitev a urcite se mi s ním hraje líp než se SP. rychlost je v pohodě,pancir je papír to jo ale semtam něco odrazi. A dělo s nabíjením pod 6 sekund to je pohoda.a tak nepřesné není docela.dobře se s ním střílí jediné co mě se nelíbí že převážně jezdí 9 a 10 tiery...

Blixa_Bargeld #4 Posted 23 February 2015 - 11:20 AM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204

View Post_LoneWolf__, on 23 February 2015 - 07:39 AM, said:

Nevím já s ním mám odjeto asi 50 bitev a urcite se mi s ním hraje líp než se SP. rychlost je v pohodě,pancir je papír to jo ale semtam něco odrazi. A dělo s nabíjením pod 6 sekund to je pohoda.a tak nepřesné není docela.dobře se s ním střílí jediné co mě se nelíbí že převážně jezdí 9 a 10 tiery...

Nevím fakt... snažím se na něm najít nějaké pozitivum, ale zatím nic... prostě takový nemastný, neslaný tank. Ten pancíř máme asi každý jiný, protože si snad nepamatuji, že by něco odrazil, ale tak to sem čekal. Spíš to dělo mě zklamalo, střela lítá fakt pomalu a je třeba doměřit a střílet jenom do weakspotů. Jakou máš výbavu? Já mám rychlonabiják, pohon děla a stabilizátor.

btw: Ani mi tak nevadí ty bitvy devět deset... jako hráči ke kterým mě to s tímhle tankem hází. V mém týmu obvykle ani jeden hráč který by měl win rate přes 50%, ale soupeřův tým plný dobrých hráčů. (jako by měl nějaký skrytý nerf) 

Edited by wotvaulter, 23 February 2015 - 05:39 PM.

BozskyPenetrator #5 Posted 24 February 2015 - 12:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25008 battles
  • 80
  • [W-E-L] W-E-L

No já vozím klasiku ventilace,naviják a optiku.já jsem s ním spokojený až na ten MM.. A zapoměl jsem výborný náklon 

Butchi_905 #6 Posted 24 February 2015 - 12:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12095 battles
  • 949
Uvažuju o tom, že si ho pořídím.. Akorát mi moc nevoní ten MM, zas budu věčně strčenej v tier X. bitvách a ta základní pene nic moc.

Blixa_Bargeld #7 Posted 24 February 2015 - 04:17 PM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204

View PostButchi_905, on 24 February 2015 - 11:22 AM, said:

Uvažuju o tom, že si ho pořídím.. Akorát mi moc nevoní ten MM, zas budu věčně strčenej v tier X. bitvách a ta základní pene nic moc.

No jestli ho kupuješ na cvičení posádky tak jo... ale pořádně to zvaž. Ten tank opravdu není dobrý... bohužel nebudu tady tvrdit že je dobrý, když není. Viděl sem ve hře opravdu dobré hráče s WR kolem 60% ale s STA2 měli po sto bitvách s bídou 45%. AMX CDC nemá sice pancíř, ale má aspoň dobré dělo a dobrou rychlost. STA2 nemá ani jedno z toho co by se dalo pochválit, snad jen jak psal LoneWolf tak ten náklon děla je fakt dobrý. Mám Loweho, Su-100Y, E-25, všechny tyhle tanky bych bez výčitek doporučil, ale STA 2 fakt ne.;)

Edited by wotvaulter, 25 February 2015 - 04:13 PM.

Butchi_905 #8 Posted 25 February 2015 - 11:13 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12095 battles
  • 949

View Postwotvaulter, on 24 February 2015 - 04:17 PM, said:

No jestli ho kupuješ na cvičení posádky tak jo... ale pořádně to zvaž. Ten tank opravdu není dobrý... bohužel nebudu tady tvrdit že je dobrý, když není. Viděl sem ve hře opravdu dobré hráče s WR kolem 60% ale s STA2 měli po sto bitvách s bídou 45%. AMX CDC nemá sice pancíř, ale má aspoň dobré dělo a dobrou rychlost. STA2 nemá ani jedno z toho co by se dalo pochválit... snad jen jak psal LoneWolf náklon děla, to je snad jediná dobrá věc na tomto tanku. Mám Loweho, Su-100Y, E-25... všechny tyhle tanky bych bez výčitek doporučil, ale STA2 fakt ne. ;)

Chtěl jsem ho spíš pro zábavu - prémiáků pár mám (T-25, Fury, E-25, SU-122-44, 112, Lowe, T-34, IS-6, JT 88, Superpershing)..

Papírově má třeba lepší pene než SP a s tím nemám většinou problém prostřelovat. Akorát ta nízká rychlost střel se mi nelíbí..

A zkoušet něco za 700, aby mi to pak stálo v garáži... Nevím no :trollface:

Francouze považuju obecně za nutné zlo, ty jejich děla mi lezou krkem.

Edited by Butchi_905, 25 February 2015 - 11:17 AM.

Blixa_Bargeld #9 Posted 25 February 2015 - 08:20 PM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204

View PostButchi_905, on 25 February 2015 - 10:13 AM, said:

Chtěl jsem ho spíš pro zábavu - prémiáků pár mám (T-25, Fury, E-25, SU-122-44, 112, Lowe, T-34, IS-6, JT 88, Superpershing)..

Papírově má třeba lepší pene než SP a s tím nemám většinou problém prostřelovat. Akorát ta nízká rychlost střel se mi nelíbí..

A zkoušet něco za 700, aby mi to pak stálo v garáži... Nevím no :trollface:

Francouze považuju obecně za nutné zlo, ty jejich děla mi lezou krkem.

Pěkné výsledky se Superpershem a s Furym... no však uvidíš. Ale jak říkám, nečekej od toho žádné zázraky. Osobně to považuji za svůj nejhorší prémiák, ale do budoucna Japonce plánuji, takže sem ho pořídil na cvičení posádek. Jinak ještě jednou říkám... hodně špatně zoptimalizovaný tank, který v ničem nevyniká a hodí se opravdu pouze na cvičení posádky.

Vzhledem k podezření, že je u tohoto tanku nastavené házet ho mezi horší hráče, uvažuji že ho jako první prémiák po vycvičení posádky prodám,  protože hrát s ním je asi tak stejná zábava, jako hrát na housle pod vodou.

Edited by wotvaulter, 05 March 2015 - 11:19 AM.

Konffi #10 Posted 08 March 2015 - 06:10 PM

Private

• Player
  • 6213 battles
  • 5

Nevíte jesli bude nekdy přidán do in-game shopu?

JaroslavIV #11 Posted 09 March 2015 - 02:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32056 battles
  • 654
  • [ELLIE] ELLIE

View Postmatyaskanev, on 08 March 2015 - 05:10 PM, said:

Nevíte jesli bude nekdy přidán do in-game shopu?

Ak to bude ako obvykle, tak ho pridajú v nasledujúcom patchi.

Butchi_905 #12 Posted 15 March 2015 - 12:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12095 battles
  • 949

Tank pořízen včera, Mko se podařilo asi 5. nebo 6. hru http://wotreplays.com/site/1708148#mountain_pass-butchi_905-sta-2

Zatím splňuje všechno, co jsem od něj čekal. Mobilní s velkou depresí děla, pancíř nula.

Rozhodně sedí mému stylu hraní a neztratí se ani v tier X. bitvě (v jedné získán tankista odstřelovač, celkově pátý v DMG - nastříleno asi 2000)

Heatová munice výborná, páře úplně všechno, včera jsem konečně sundal Maus, i když to byla spíš taková dodělávka :trollface:

Attached Thumbnails

Edited by Butchi_905, 15 March 2015 - 12:47 PM.

Blixa_Bargeld #13 Posted 20 March 2015 - 08:20 PM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204
Mě to s tímhle tankem prostě háže mezi špatné hráče, nemůžu si pomoct. V mých týmech vesměs hráči s WR v průměru 46% a v protějších týmech polovina hráčů s WR kolem 50% a více... že by to byla jenom smůla, tak tomu po 80 bitvách nevěřím. 

Edited by wotvaulter, 20 March 2015 - 08:24 PM.

Butchi_905 #14 Posted 30 March 2015 - 09:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12095 battles
  • 949

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč:

1. S tímto tankem neustále trčím v tier X. bitvách? Včera jsem s ním jel 8x, z toho 6x Tier X. Když už jsem byl v VIII. bitvě, dostal jsem armádu zombíků. A to nebylo jen včera.

2. Tento tank nevydělává? V tier X. bitvě jsem čistě HEATama střílel do tier X. tanků, všechny rány prošly a daly DMG, njastříleno 2500, přesto jsem byl 20 000 v mínusu!!!!!!!!

Blixa_Bargeld #15 Posted 04 April 2015 - 01:22 PM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204

Důrazně doporučuji tento ŠROT nekupovat, škoda peněz. Snad nejhůře vyvážený tank který sem hrál, není dobrý v ničem. Kterýkoliv jiný prémiový tank je lepší volbou. V desitkových bitvách kterých je většina, je asi tak platný jako dvojkový tier proti osmičkám...

1.) Dělo: katastrofa, má snad všechny špatné vlastnosti... snad nejhorší vlastností tohoto děla je, že střela letí opravdu dlouho pomalu jak od Artyny, navíc je dělo často nepřesné, pokud neládujete goldy tak nemáte šanci, v desítkových bitvách vám nepomůžou ani goldy, takže s tímto tankem nevyděláte. (dobrá deprese děla je k ničemu, pancíř věže ze předu včetně mantletu  prostřelí cokoliv). I když má lepší průraznost než Superpershing, tak bych řekl, že leda papírově... to co někdy neprostřelí za papíry je až zarážející.

2.) Pancíř: žádný, nic nedingne (nepamatuji, že by mi jednou něco odrazil) navíc je tank celkově vysoký, takže se do něj dobře trefuje.

3.) Rychlost: na medko podprůměrná.

K tomu všemu opravdu, ale opravdu hodně trpí na moduly i na posádku. Co sem četl zahraniční fóra, tak nikde nic pozitivního. Když ho srovnáte s Amx CDC, tak ten má aspoň dobré dělo a dobrou rychlost, a jeho věž docela pěkně dingá, STA-2 nemá nic, co by se dalo dobrým označit a nedingá ani prd. Ten tank bych jinak asi popsal těmito slovy: ořezaný, těžkopádný, nezáživný, opravdu hodně špatně zoptimalizovaný nudný tank.

Velké zklamání, lituji jeho koupě, zatím zůstává v garáži jako varování... ale do budoucna jestli s ním něco neudělají půjde z garáže pryč!

WG: by mělo s tímto tankem buď něco udělat, nebo ho jako každý slušný obchodník stáhnout z prodeje, jako nekvalitní výrobek... omluvit se a vrátit peníze/goldy. 

Edited by wotvaulter, 21 May 2015 - 07:21 PM.

Stibb #16 Posted 29 May 2015 - 05:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26483 battles
  • 523
  • [2SH] 2SH

Když vidím, že většina má negativní názor, tak se bojím napsat ten svůj :D

No co už. 

Mám s tím zatím jen 23 bitev ale to mi bohatě stačí na zhodnocení potenciálu tohoto tanku. 

Ano, je to lahoda. Baví mě a i když je horší než STA-1, tak stále dokáže hodně. Pene v pohodě stačí a když už se něco velkého potká, tak goldy většinou podrží. Nabíjím za 5,86 a je to dost velký rozdíl oproti tankům typu FCM 50t, SP, T95E2, Pershing, T44 či STA-1 kde je to od 6,33 a výš... Tedy dá se toho hodně přestřílet. Pohyblivost mi plně vyhovuje - nikam se stejně neženu a když je potřeba ujet/objet/přejet, tak těch 45 km/h mi stačí. Díky poklopení děla je dobrý do kopečků, kde najde asi největší využití. Dělo jak jsem psal je dobré a aim time 2,2s 2,1s se řadí mezi elitu. Přesnost 0,37 je dobrá. 

Když to srovnám např. s Cédéčkem tak s STA-2 se mi taky hraje mnohem lépe (alespoň co se randomek týče). Celkově mám z STA-2 lepší pocit a to i když v pancíři oproti CDC není moc velký rozdíl a má dokonce i horší dělo. Z těch 10 bitev jsem už Mka udělal 2 a zbytek 1-2 třída a to mi MM házel dost často 9-10.

Za mě asi nejlepší prém. medko s jakým jsem měl zatím tu čest hrát. Navíc co jsem četl, tak vývojáři psali, že se podívají na výsledky STA-2 a možná dostane buff - tím jen lépe.

//edit: Buff už dostala v patchi 9.9 a to docela zásadní. Zlepšuje totiž mimo jiné i celkovou pohyblivost tanku. Zde je výpis změn:

- Průchodnost terénem zlepšena z   1 / 1,1 / 2 na 0,8 / 0,9 / 1,8 (pro vysvětlení - pod číslo 1 totiž výkon na tunu roste. Tedy když v plné polní má STA-2 výkon/tunu 14,56, tak ve středním terénu (tráva, hlína ) máte po přepočtu odporu (0,9 ) vlastně o 10% lepší výkon/tunu tedy 16,016 )

- Při otáčení věže je kruh zaměření výrazně menší - z 0,14 to 0,1 (zlepšení o cca 28,5%)

- Aim time se zlepšil z 2,2s na 2,1s což je vždy velmi vítaná změna

Takže jo. Pro mě je ten tank ideální. Vyhovuje mému stylu hraní. Rád bych ho všem doporučil, ale když to čtu, tak je to asi jen můj pocit.

Toť  vše :)

Edited by Stibb, 01 January 2016 - 03:36 PM.

Twilight_Of_The_Thunder #17 Posted 30 May 2015 - 10:20 AM

Sergeant

• Player
  • 17882 battles
  • 275

View PostStibb, on 29 May 2015 - 05:37 PM, said:

Když vidím, že většina má negativní názor, tak se bojím napsat svůj názor :D

No co už. 

Mám s tím zatím jen 10 bitev ale to mi bohatě stačí na zhodnocení potenciálu tohoto tanku. 

Ano, je to lahoda. Baví mě a i když je horší než STA-1, tak stále dokáže hodně. Pene v pohodě stačí a když už se něco velkého potká, tak goldy většinou podrží. Nabíjím za 5,86 a je to dost velký rozdíl oproti tankům typu FCM 50t, SP, T95E2, Pershing, T44 či STA-1 kde je to od 6,33 a výš... Tedy dá se toho hodně přestřílet. Pohyblivost mi plně vyhovuje - nikam se stejně neženu a když je potřeba ujet/objet/přejet, tak těch 45 km/h mi stačí. Díky poklopení děla je dobrý do kopečků, kde najde asi největší využití. Dělo jak jsem psal je dobré a aimtime 2,2s se řadí mezi elitu. Přesnost 0,37 je dobrá. 

Když to srovnám např. s Cédéčkem tak s STA-2 se mi taky hraje mnohem lépe (alespoň co se randomek týče). Celkově mám z STA-2 lepší pocit a to i když v pancíři oproti CDC není moc velký rozdíl a má dokonce i horší dělo. Z těch 10 bitev jsem už Mka udělal 2 a zbytek 1-2 třída a to mi MM házel dost často 9-10.

Za mě asi nejlepší prém. medko s jakým jsem měl zatím tu čest hrát. Navíc co jsem četl, tak vývojáři psali, že se podívají na výsledky STA-2 a možná dostane buff - tím jen lépe.

Takže jo. Pro mě je ten tank ideální. Vyhovuje mému stylu hraní. Rád bych ho všem doporučil, ale když to čtu, tak je to asi jen můj pocit.

Toť  vše :)

Musím rozhodne súhlasiť, STA-2 je dobrý tančík. Je si však potrebné uvedomiť, že je to do veľkej mieri ufo a ak sa zle postavíte, tak idete do garáže. :)

PietroLimon #18 Posted 01 June 2015 - 08:17 PM

Private

• Player
  • 5385 battles
  • 1

View Postwotvaulter, on 04 April 2015 - 01:22 PM, said:

Důrazně doporučuji tento ŠROT nekupovat, škoda peněz. Snad nejhůře vyvážený tank který sem hrál, není dobrý v ničem. Kterýkoliv jiný prémiový tank je lepší volbou. V desitkových bitvách kterých je většina, je asi tak platný jako dvojkový tier proti osmičkám...

1.) Dělo: katastrofa, má snad všechny špatné vlastnosti... snad nejhorší vlastností tohoto děla je, že střela letí opravdu dlouho pomalu jak od Artyny, navíc je dělo často nepřesné, pokud neládujete goldy tak nemáte šanci, v desítkových bitvách vám nepomůžou ani goldy, takže s tímto tankem nevyděláte. (dobrá deprese děla je k ničemu, pancíř věže ze předu včetně mantletu  prostřelí cokoliv). I když má lepší průraznost než Superpershing, tak bych řekl, že leda papírově... to co někdy neprostřelí za papíry je až zarážející.

2.) Pancíř: žádný, nic nedingne (nepamatuji, že by mi jednou něco odrazil) navíc je tank celkově vysoký, takže se do něj dobře trefuje.

3.) Rychlost: na medko podprůměrná.

K tomu všemu opravdu, ale opravdu hodně trpí na moduly i na posádku. Co sem četl zahraniční fóra, tak nikde nic pozitivního. Když ho srovnáte s Amx CDC, tak ten má aspoň dobré dělo a dobrou rychlost, a jeho věž docela pěkně dingá, STA-2 nemá nic, co by se dalo dobrým označit a nedingá ani prd. Ten tank bych jinak asi popsal těmito slovy: ořezaný, těžkopádný, nezáživný, opravdu hodně špatně zoptimalizovaný nudný tank.

Velké zklamání, lituji jeho koupě, zatím zůstává v garáži jako varování... ale do budoucna jestli s ním něco neudělají půjde z garáže pryč!

WG: by mělo s tímto tankem buď něco udělat, nebo ho jako každý slušný obchodník stáhnout z prodeje, jako nekvalitní výrobek... omluvit se a vrátit peníze/goldy. 

Úplne s tebou súhlasím. Je to môj prvý prémiový tank a veľmi rýchlo som oľutoval. Čo sa týka rýchlosti, (45) vem to čert, nie je to až také strašné ale ten úbohý pancier, ktorý spapá každú strelu a po 3-4 ranách je K.O. Proti ťažkým tankom tier8 nemám šancu ..jedine strieľať od boku do pásov a to nie vždy strela prejde pancierom ! je to tak 50 na 50. Od zadu už ani nehovorím, proste žiadna penetrácia! V prémiovom obchode sa píše: 

Block Quote

I když se tento tank nemůže chlubit pancířem, jeho dělo je ideální k ovládnutí bojiště. 

Akože si robia srandu ? Totálny bull-crap!! 

......................................................................................................

Za ďalšie by rád poznamenal : 

Block Quote

nejvyšší průbojnost granát typu HEAT

Gold ammo je pre ľudí ktorí nemajú s peniazmi čo robiť a tlačia ich do hry. Je to úplne oberanie o financie. Za ďalšie gold ammo znevýhodňuje obyčajných hráčov, ktorý pak nemajú šancu niečo uhrať. Žiadna rovnováha, podľa mňa by malo byť úplne zrušené !

.....................................................................................................

Block Quote

tento ocelový nindža vám pomůže udělit nepříteli pořádnou lekci.

Oceľový nindža ? :D:D ..skôr Nindža na dôchodku ... je to len kus plechovej krabice

Som sklamaný z tohto tanku. Nechal som sa uniesť sladkými rečami. Vývojári by ho mali, teda je nutné aby bol tento tank upravený !! vykompenzovať jeho malú rýchlosť a slabý pancier silným delom. Vôbec nechápem prečo tam nepoužili aspoň delo z STA-1 type 61 !! Pak môžeme hovoriť o Oceľovom Nindžovi !

Určite si premyslite kúpu tohto tanku. Ja osobne neodporúčam ... to už skôr Panther 8,8 ktorý je silnejší a lacnejší ako STA-2.

Pokiaľ by ste pak chceli predať STA-2, Wargaming ponúka len úbohých 1 400 000 mincí čo je na výsmech !

Veľmi by som si prial aby bolo na tomto tanku použité silnejšie delo !! aspoň to z STA-1

K_o_f_i #19 Posted 01 June 2015 - 10:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14530 battles
  • 71
Proti tier 8 těžkým tankům nemáš šanci? Přestřeluješ jen do pásů a to ještě jen někdy? A co jako od takovýho tanku čekáš, prosím tě?

Blixa_Bargeld #20 Posted 02 June 2015 - 07:54 AM

Sergeant

• Player
  • 6504 battles
  • 204

View PostPietroLimon, on 01 June 2015 - 07:17 PM, said:

Úplne s tebou súhlasím. Je to môj prvý prémiový tank a veľmi rýchlo som oľutoval. Čo sa týka rýchlosti, (45) vem to čert, nie je to až také strašné ale ten úbohý pancier, ktorý spapá každú strelu a po 3-4 ranách je K.O. Proti ťažkým tankom tier8 nemám šancu ..jedine strieľať od boku do pásov a to nie vždy strela prejde pancierom ! je to tak 50 na 50. Od zadu už ani nehovorím, proste žiadna penetrácia! V prémiovom obchode sa píše: 

Akože si robia srandu ? Totálny bull-crap!! 

......................................................................................................

Za ďalšie by rád poznamenal : 

Gold ammo je pre ľudí ktorí nemajú s peniazmi čo robiť a tlačia ich do hry. Je to úplne oberanie o financie. Za ďalšie gold ammo znevýhodňuje obyčajných hráčov, ktorý pak nemajú šancu niečo uhrať. Žiadna rovnováha, podľa mňa by malo byť úplne zrušené !

.....................................................................................................

Oceľový nindža ? :D:D ..skôr Nindža na dôchodku ... je to len kus plechovej krabice

Som sklamaný z tohto tanku. Nechal som sa uniesť sladkými rečami. Vývojári by ho mali, teda je nutné aby bol tento tank upravený !! vykompenzovať jeho malú rýchlosť a slabý pancier silným delom. Vôbec nechápem prečo tam nepoužili aspoň delo z STA-1 type 61 !! Pak môžeme hovoriť o Oceľovom Nindžovi !

Určite si premyslite kúpu tohto tanku. Ja osobne neodporúčam ... to už skôr Panther 8,8 ktorý je silnejší a lacnejší ako STA-2.

Pokiaľ by ste pak chceli predať STA-2, Wargaming ponúka len úbohých 1 400 000 mincí čo je na výsmech !

Veľmi by som si prial aby bolo na tomto tanku použité silnejšie delo !! aspoň to z STA-1

No je fakt, že takový Stibb... nebude mít problém asi s žádným tankem.

Ale taky bych řekl, že by s ním měli něco udělat. Oproti jiným prémiákům, je fakt hodně znevýhodněný. Aspoň to dělo... proč tenhle tank, který nemá žádný pancíř a dělo má na osmý tier podprůměrnou průbojnost. Proč ještě proboha střela letí tak dlouho??? To mi hlava fakt nebere...

Edited by wotvaulter, 04 June 2015 - 02:00 PM.

Also tagged with STA-2

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users